Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
pakkuge hindeid-LAULA MU LAULU
 
lahendus 19. märts 2015, kl 21.47
1. PEARU PAULUS. Laul tundeline,erutav ,loominguline Pearu esituses.
2.ANNE VESKI. Veski liigutused nagu ikka aga ilusad.Hoogne, teeb moortele ära.Viiul oli parem kui ANNE aga teda me ei hinda.
3.Maarja-Liis Ilus laulab hästi aga midagi ei tekitanud.Liiga lihtne tema jaoks.Antud laulus oli Toome parem,mis tähtsust,er aranzeerisid aga uimaselt.Koidu lood emotsionaalsed.
4.-5.-6.s Maarja-Liis,Anna-liisa,Jääääre mees(kitarri mängib hästi) ka head aga liiga tavalised,mis pole neile omane.
 
Minu eelistused 19. märts 2015, kl 21.53
Mulle meeldisid kõige enam just Anna-Liisa ja Jääääre mehe versioonid Koidu lugudest.
Anne Veski oli oma tavapärases headuses.
Räpipoisist ei oska midagi arvata, no oli kah.
Kõige igavamad olid minu jaoks Maarja ja Pearu.
 
lahendus 19. märts 2015, kl 21.55
Minu eelistused,põhjenda
 
nõme 19. märts 2015, kl 21.58
hanna-liisa ei meeldi. siin ka nagu muusikalinukk. "näitleb" ja eputab.
 
delfi debiilikutele 19. märts 2015, kl 22.24
kes siin teemas targutavad - saage omavahel kokku ja onage koos - teete vähemalt seda millest te midagi jagate ja mida oskate.
 
õnnelik 19. märts 2015, kl 22.36
Õnneks ei vaadanud
 
lahendus 19. märts 2015, kl 23.19
delfi debiilikud-tore kui kokku saate aga siit hoidke eemale
 
no 20. märts 2015, kl 03.09
eelmine hooaeg tõstis lati nii kõrgele, mage oli.
 
miks? 20. märts 2015, kl 07.51
Kulla "muusikakriitikud", kui on nii kange kihu oma "asjatundlikkust" ja "intelligentsust" demonstreerida, siis võiks vähemalt kasutatavate võõrsõnade õigekirja tunda.
 
lahendus 20. märts 2015, kl 09.28
miks?-me ei kiida ju intelligentsete Pärti.Me hindame tavainimese lemmikuid.
 
miks? 20. märts 2015, kl 12.04
Aga äkki alustaks iseenda hindamisest?
 
mooona 20. märts 2015, kl 13.26
valvel kogu aeg yksildastes
 
lahendus 26. märts 2015, kl 22.01
Oli ilus laulusade.
1.KITARRIST Jaan Sööt.Väga ilus laul,romantiline.
Talle sobibvadki rohkem rom. teemaga laulud.
2.Maaria-Liis Ilus.Laulus räägib kui diplomaat,jurist. Algas ka vaikselt ja leebemaks muutus.Väga ilus .Laulsid ja´saime sõnadest aru.Kui Anne Veski,ilus.
3.Koit Toome.Anne ütles ilusasti,neid lugusid ei saa ära rikkuda.Koit,sul teine lahendus ja ka väga hea mida Anne teha ei oska.
4.Anna-Liisa-sorry.Oled kaasahaarav kuid see pole sulle. Anne,Koit,jne.ei sobi ka sulle.Oled emotsionaalne,tulen kaasa aga sinu laul liiga lihtne.
5.Räppar.Hea ja kuulatav aga ei tuune seda
6.Pearu Paulus.Jessas kui hea sind kuulata.Ka su trompet hea aga see polnud sina.Ikka oled teistest parem.
 
perseauk 27. märts 2015, kl 11.21
näksi mu mune - see ka hea laul, laula mu laulu on lame üsna
 
mari 27. märts 2015, kl 13.49
Jääääre mees on JAAN SÖÖT ja tema oli just SUPER, ta nagu jutustas oma lugu. Ma arvan, et Maarja ümbertehtud laul ei sobi sellisesse kuube, ta ei ole pühalik laul oma sõnumi poolest vaid just niisugune muinasjutt nagu Anne teda ise laulab - lõbus ja üle võlli. Seekordses hooajas pole veel keegi suutnud üllatada nagu eelmine aasta Jaek, Genka , Lea, Kreem ja Tõnis, aga ees on ju veel hulga saateid ja loodan küll erilisi üllatusi. Elamusi kuulajaile!
 
Karmela 27. märts 2015, kl 13.54
Kas te olete siin purjus kõik ve !? Millest te räägite ??
 
parmott 28. märts 2015, kl 12.03
Reform võltsis valimisi , siililegi selge.
 
lahendus 28. märts 2015, kl 22.44
vaatasin tänast kordust ja arutelu siis minu otsused olid ok. Ka Anne Veski ütles,pole kuskile erakonda astunud ja teeb mis rahvale vajalik .Reform,parmott,Karmela,perseauk,miks?,delfi debiilikutele,tehke oma plogi ja jõudu tööle.
 
Rozza 29. märts 2015, kl 12.16
Vaatasin internetist mõlema saate esitusi. Nii hea saade!
Eriti meelisid just need, mis oluliselt erinesid originaalist ja andsid ammugi teada-tuntud laulule uue värvi. Ja tore oli ka see, et peaaegu iga esitaja suutis teha seda oma stiili järgides. Ei hindaks küll kedagi, sest kõik olid omamoodi põnevad.
 
Arkhidekt Riist 29. märts 2015, kl 12.29
te ei ole haritud inimsed, vakt.
 
seda et 30. märts 2015, kl 01.23
mulle tundus maarja-liisi esitatud laul täiesti jube.
 
n56 30. märts 2015, kl 14.37
Täpselt nii. Kahjuks on tase väga vilets...
 
lahendus 31. märts 2015, kl 14.26
Arkhitekt Riist.loe enda nimi üle haritud inimene.Ma hindame siin nii nagu keegi näeb.Me ei tikugi TV sse.Äkki sina sobid Kõik on head lauljad aga kuidas antud õhtul välja kukub,see meie hinnata siin.
 
Raivo Kohalik 31. märts 2015, kl 15.20
igalühel oma maitse -
maitse üle ei vaielda -
kõigile ei saagi meeldida -
seega kõigile midagi "maitsemiseks"

ühele meeldib ema -teisele tütar
kuidas saab ühte teisele
Malliks tuua ?
ei saagi !

kaa see saadegi on kõigile midagi ....
erinevatele maitsetelgi erinevatki ...

mis aga keelab OMA arvamust välja öelda ?

vaid "ärapanijate" ära panemine -vaid "panemise pärast" pole arvamus vaid.......ära panemine (mis pole arvamus)
 
Raivo Kohalik 31. märts 2015, kl 15.23
Arkhidekt Riist

29. märts 2015, kl 12.29

te ei ole haritud inimsed, vakt.

...................
see kes ei osaka isegi sõna fakt kirjutada
ja inimesed kirjutab "inimsed"
ei saa öelda teiste kohta -harimatud .....
 
Raivo Kohalik 31. märts 2015, kl 15.28
mina ühineksin lausa sõnasõnalt :

avatar Rozza -(ga)
29. märts 2015, kl 12.16

Vaatasin internetist mõlema saate esitusi. Nii hea saade!
Eriti meeldisid just need, mis oluliselt erinesid originaalist ja andsid ammugi teada-tuntud laulule uue värvi. Ja tore oli ka see, et peaaegu iga esitaja suutis teha seda oma stiili järgides. Ei hindaks küll kedagi, sest kõik olid omamoodi....
 
liisu 01. aprill 2015, kl 12.02
väga meeldis PearuPauluse esitus koos taustalauljatega ja trombooniga. ihukarvad tõusid nahal. selle esitusega plaadi ostaks kohe. veel meeldis räpipoiss, super:) teised jäid magedavõitu, ei mingit üllatust.
 
lahendus 03. aprill 2015, kl 01.22
Arkhidekt Riist-haritud mees,mida tähendab sinu meelest sõna vakt?Olen loll aga muusikasse ja eesti grammatikasse seda ei sobita.Aga sina sobitad-kuhu?
 
lahendus 03. aprill 2015, kl 01.31
Anna-Liisa,oled hea laulja kuid mitte parim.Kui oskaksid laulda nagu superstaarud tänavusel esitlusel,paneks sind viimaaseks kui rürdijaid rohkem poleks.Vabanda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!