Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Suhte leidmine 60+ meestel?
 
Niisama 23. juuni 2015, kl 15.44
Mida sa täna õhtul teed?
 
HaukuvPeni 24. juuni 2015, kl 10.39
Niisama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida sa täna õhtul teed?

Kui mind mõtlesid, siis kärsatasime lastega vorste ja liha. Nautisime vihma ja isegi lõkke sai põlema.
Täna ei tee midagi erilist... vist?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
naine55 24. juuni 2015, kl 15.04
Kui mees on materiaalselt kindlustatud, siis on juba lootust mingit naist leida.
 
HaukuvPeni 24. juuni 2015, kl 19.20
naine55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui mees on materiaalselt kindlustatud, siis on ju
> ba lootust mingit naist leida.

Aga mis siis kui mees ei taha omale enam naist koju päriseks vedada ja pole ka soovi mõne naise juurde kolida? Vaid on soov leida selline naine kellega mõlemapoolsel vajadusel vahel kohtuda?
Kus selliseid naisi leidub? Muinasjutus?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
naine arvab 24. juuni 2015, kl 19.50
Ei tea, sa hüüa igal pool oma soov välja, konkreetselt ja ära muuga tegele, küll siis vastu heliseb-kõliseb. Muidu segad neid naisi, kes otsivad püsivat kooselu või isegi võimalikku abielu.
 
syyt 24. juuni 2015, kl 19.53
vanad on juba nii rikutud elust, et ainult varandust näevadki. Ätid otsivad rikkaid tädisid ja mutid rikkaid taate. enda nahal kogetud! kui sõidan "Renault"-iga, ei pane mind keegi tähelegi. piisab vaid "Mercedes"-e rooli istuda, kui pead pöörduvad vaatama...
 
pole aimugi 26. juuni 2015, kl 05.15
mina kaugemalt autode marke ei tea ega tunne. kui on võialus, käin auto pealt lugemas. meil on kolm aastat olnud linnamaastur, ma nüüd alles sain teda. mul oli suht suva, peaasi, et on uus ja sõidab.
 
ätt, 66 26. juuni 2015, kl 05.24
Rikkust tuleb igatepidi varjata, muidu on kohe mingid tühjade taskutega töllerdised õue peal, endal käsi pikal. Alati tõmban kardinad enne ette kui õhtuti suurest potsikust kaaviari lusikaga lätsutama hakkan.
 
to ätt66 26. juuni 2015, kl 11.38
äkki oled siiski 56, kõikide lootustega.
olen allergiline kaaviari,molluskite,krabide, vähkide suhtes. väljendub nii, et lähen punasetäpiliseks ja hingamisega on muret. sina võid ka ilma kardinaid sulgemata kalamarja süüa.
 
kaastundlik 01. juuli 2015, kl 05.50
haukuvpeni, paistab, et sul ikka pole viimasel ajal seda naiseõnne. sulle lohutuseks - mu 1956.a leseks jäänud vanatädi viimasel ajal muudkui heietab, et vaja ikka üks toi majapidamisse sebida. ju ta loodab, et keegi potile aitab ja hambaproteesid üles otsib kui kass need jälle kapi alla lohistab. andsin talle su aadressi. mentaalselt tundute sobivat.
 
HaukuvPeni 01. juuli 2015, kl 18.15
to:kaastundlik
Soovita vanatädil hambad paela või ketiga kaela panna. Ärakadumise mure jääb kohe ära. Pealegi kui juhtuvad kuldhambad olema, on hinnaline kaelaehe ka olemas. Nii öelda "kaks ühes"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
to kaastundlik, 02. juuli 2015, kl 09.26
ilmselt räägid endast 1956. aastal sündinud tädid on hammasteg ja vägagi hinnas.
 
prääks 02. juuli 2015, kl 09.36
funktsionaalse lugemise õppetund: 1956 oli leseks jäämise, mitte sündimise aasta.
 
HaukuvPeni 08. juuli 2015, kl 15.42
Krt. Kas kõik siin on siis "ennesõjaaegsed" Mina loll ja naiivne nagu ma olen, lootsin ikka mõne kõbusa daami viiekümnendates leida. :-(

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 08. juuli 2015, kl 16.15
Narr, ennejääaegsed:D
 
kiilike 08. juuli 2015, kl 16.18
Tänapäeva vanematel daamidel on kõigil kenad hambad suus...meestel on selles osas natuke kehvem lugu.
 
HaukuvPeni 08. juuli 2015, kl 16.27
Klähviv Nässu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Narr, ennejääaegsed:D


Laps küsitleb ema. " Emme kas sul lapsepõlves arvuti oli?"
"Ei olnud minu lapsepõlves selliseid asju."
"Aga kas sul mobiil oli lapsepõlves?"
"Ei olnud ka selliseid asju minu lapsepõlves"
"Aga emme, kas sa dinosauruseid ikka nägid lapsepõlves....

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
tibu aseaine tibutab 08. juuli 2015, kl 16.28
tibu
08.07.2015 16:01
huivtav, kas keegi ehk avalikustaks, kui palju on selle ajaga(7aastat) tõusnud selle poe omanike kasumid???
 
Elfriide, sünniaasta 1923 11. juuli 2015, kl 05.37
Haukuv, ära lase sel naiste vanusel ennnast morjendada. Tänapäeva kosmeetika teeb imet. Mulle ka keegi rohkem aastaid ei paku kui 92.
 
HaukuvPeni 11. juuli 2015, kl 19.13
Elfriide, sünniaasta 1923 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Haukuv, ära lase sel naiste vanusel ennnast morjen
> dada. Tänapäeva kosmeetika teeb imet. Mulle ka kee
> gi rohkem aastaid ei paku kui 92.

Ma teen paar tiiru pesumasinas. Saab karva läikima ja kohevaks peale tsentrifuugimist. Ehk siis mõni aktiivsem tädi võtab mind koju diivanipadjaks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Liisi 11. juuli 2015, kl 20.24
Kahu,et ma ei ole vaba,muidu tutvuksin HaukuvaPeniga.Tema mõttelaad ja huumorisoon on väga positiivsed ja meeldivad.
Edu sulle toreda naise leidmisel!
 
Klähviv Nässu 11. juuli 2015, kl 21.16
Haukuv diivanipadi..., jeeeee, midagi uut:D
 
ritamaali 11. juuli 2015, kl 23.00
Lase olla, kui isegi haukuv koer ei pidavat hammustama, siis haukuv diivanipadi on veel ohutum, puhtalt ilu pärast....vist.Olge mõnusad!
 
valulla 12. juuli 2015, kl 00.50
Päris lõbus lugemine oli :P
 
HaukuvPeni 12. juuli 2015, kl 08.52
ritamaali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siis haukuv diivanipadi on veel ohutum, puht
> alt ilu pärast....vist.Olge mõnusad!

Vastu tulles miljonite naiste soovile võin diivanil lesides vahelduseks näo ette teie lemmiknäitlejate pildid panna. Siis nagu iga päev uus mees kodus. Enesetunne paraneb naistel koheselt.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
muhumaali 12. juuli 2015, kl 12.41
HaukuvalPenil tõsi taga.Mina panin Mr. Biini ja kohe enesetunne hea ja lähen maasikale.
 
Rozza 12. juuli 2015, kl 15.31
Mul on jäänud selline mulje, et siin on palju üksikuid 50+ naisi, kes on huvitatud kaaslase leidmisest. Just sellisest visiit-sõprusest, mida otsib HaukuvPeni. Miks nad siis ometigi teineteisega kokku ei saa?
 
Rozzale 12. juuli 2015, kl 15.43
Nemad ei ole eel 50+ aastate jooksul endale selgeks teinud,mida siis ikkagi tahetakse ja seepärast üksinda ollaksegi.Ja pealegi on enamus paksud , koledad mutid.
 
_juulis 12. juuli 2015, kl 16.27
roosinupp, ära usu seda leetajat, sest tal ei ole õigus, usu mind, kes ma tean, et enamus poolesajaaastastest on vahvad, salapärased, põnevad ja nad teavad päris hästi, mida nad õigupoolest tahavad /noh, vahest välja arvatud mõnel vihmasel suvepäeval juulis;P/
 
Ehh 12. juuli 2015, kl 17.33
Paljugi, mis 50+ moorid tahavad, moore ei taheta ja nad teavad seda, sellepärast plõksivadki.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!