Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
toredale kaaslasele
 
ka üksi 16. mai 2015, kl 14.04
leseks jäin....kurb on üksi...tahaks vahel kellegagi juttu puhuda...maailmaasju arutada....väljas söömas,teatris, kinos, sõpradel külas käia...ehk koos reisidagi...elukaaslast ei otsi,lihtsalt seltsilist...nii 55-60 eesti meest....samas kujutan ette, kuidas nüüd hakkab sapiseid postitusi tulema...ja ilkujaid, keda siin hulganisti leidub...aga mul suva...ma üsna paksu nahaga. :)
 
M55 16. mai 2015, kl 14.46
Ei jõua siin kõigi nende lesknaistega kohtamas käia, võiks FB-lingi panna saaks vähemalt esmase mulje. :)
 
gg 16. mai 2015, kl 15.12
Kas sa otsid järgmist ohvrit ? Tänan Ei !
 
to M55 16. mai 2015, kl 17.21
.. vaata vanasti lohutasid leske tema oma kogukonna mehed. nüüd on siis niiviisi, et see 50+ nurgake on siin oma kogukond ja Sina oled ennast siia kogukonda smuugeldanud, nii et ei Sina nüüd saa enam öelda ei ühelegi siinsele lesele. ei saa miskit välimuse süüks ajada, sest ega need lesknaised siis välimuse pärast leseks jäänud;P
 
m57 16. mai 2015, kl 17.34
Oot, ma ei saa aru kas kavatsed neid asju siin foorumis arutada ? Võiks meiliaadressi või skype või midaiganes kontakti võimaluse anda. Et söömas, teatris koos käia võiks ka ligikaudne suund-asukoht kirjas olla. Eks on igasuguseid kelle jaoks eestimaa nii pisike, et asukoht pole oluline. Minule, ja karta on, et mõnele veel, on Tartust Tallinna kohtamas käia kaugevõitu.
 
ka üksi 16. mai 2015, kl 20.43
Tartust Tallinna ei sobi jah...ja vastupidi ka ei sobi...nati kaugevõitu
 
aga 16. mai 2015, kl 20.57
Tartus ja Tallinnas on head teatrid ja mugavad kinod, kontsertide rohkus ja Musimägi ja Toomemägi..issake heldusest tuleb lausa pisar silma ja teie siin kauge ja kauge.
 
naine55 16. mai 2015, kl 21.36
Mul sama seis, et 3.a.aüksi ja ega eriti väljas ei käi, ainult tööl , oma aias, metsas koeraga . Ega keegi mind siit kodunt vist üles leia ka, kuigi saan virtuaalselt komplimente üle maailma. Tahaks reaalset inimest , kellega käia väljas, olla koos, reisida koos.Nüüd hakkab vist sajatusi tulema.
 
ehh 16. mai 2015, kl 22.40
ka üksi 16. mai 2015, kl 14.04
samas kujutan ette, kuidas nüüd hakkab sapiseid postitusi tulema...ja ilkujaid, keda siin hulganisti leidub...aga mul suva...ma üsna paksu nahaga. :)

naine55 16. mai 2015, kl 21.36
Nüüd hakkab vist sajatusi tulema.

.............

aidake siis hädalisi
 
juurikas 17. mai 2015, kl 08.11
Ei viitsi sajatada...
 
ka üksi 17. mai 2015, kl 09.20
saa siis nüüd siit jutukaaslast või kedagi...aga tegelikult on nii, et mida rohkem otsid, seda vähem saad...kui pead sõbra leidma, siis võid ta leida ka leivapoe järjekorrast
 
tuulepesa 17. mai 2015, kl 09.54
Küllap sellises vanuses inimestel on juba oma jutukaaslased olemas ja uusi keegi eriti ei otsi. Sa pead kannatlikum olema. Hoia oma teemat üleval ja püüa oma postitustes olla pisut positiivsem. Kes see ikka tahab vingatsiga suhelda.
 
vaaaal 17. mai 2015, kl 09.59
leivapood.... millal need veel olid, nüüd on Maxima, Selver, Comarket; Rimi, Prisma..., ah jah, Linnapood(LIPO) ja viinapood need ainukesed poed
 
see 17. mai 2015, kl 10.11
ongi asja point, et tuleb ise see oma leivapood rajada. siis tulevad suhtlused ja suhted.
 
ha ha 17. mai 2015, kl 10.16
Ära unusta seda, et ajal, mil leivapoejärjekorras tutvusid, olid noor ja ilus.
 
m57 17. mai 2015, kl 10.58
Ei saanud vastust, kuidas "ka üksi"ga suhelda, siin naisteka foorumi laval ?
 
Rozza 17. mai 2015, kl 11.08
Leivapood on Tallinnas siiski olemas.:)

Leiburi kauplus

Leiva 1, TALLINN 12618
Tel: 6 504 634

Avatud: E-R 8.00-17.00; L 9.00-15.00
 
vaaaal 17. mai 2015, kl 11.19
homme kõik leivasappa! :D
 
ka üksi 18. mai 2015, kl 11.28
ha ha....misasja sa tänitad...ja üldse, ega ma ennast ka iseenda seltsis halvasti ei tunne(nati kurb vahel on nädalavahetustel).... vilksatas korraks pähe, et võiks ju keegi olla....ei mingit meeleheitlikku otsimist. lissi@hot.ee
 
HaukuvPeni 18. mai 2015, kl 11.33
Ohh jaa. Lootus sureb viimasena. Tõsi mis tõsi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ka üksi 18. mai 2015, kl 12.52
ei vahi õhates ja lootes kuu poole, et tuleks ometi keegi....näind neid naisi, kes valus ja vaevas, et kaaslast ei leia...kahju neist...samas humoorika kaaslasega aega veeta oleks vahelduseks päris ok...lahe kirjavahetus oleks eriti ok...ma arvan, et ühel päeval saab minust üks lõbus lesk ;)
 
HaukuvPeni 18. mai 2015, kl 13.21
Kui sa veel "vallatusi" teed, on sul ka lootust! Kui neist loobunud oled, istu Delfis ja siuna mehi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ka üksi 18. mai 2015, kl 13.28
ple iialgi mehi siunanud...vihkan naisi, kes aastakümneid abielus ja igal võimalusel kiruvad oma mehi...mida kuradit sa siis elad temaga...mehi tuleb hoida, armastada, siis armastavad nad sind ka ja hoidmise juurde käib ikka vallatusi ka...ja üllatusi...naine ei tohi minna üksluiseks ja igavaks...no...mees ka
 
pakun 18. mai 2015, kl 13.28
mul üks selline pealinna vaba mees (54) teada, otsib just sooja suhet ja hoolitsevat naist.
 
ka üksi 18. mai 2015, kl 14.24
meest kooseluks ei otsi....aga sooja suhte vastu ple midagi ja kui koos oleme...no hoolitsen ka,kui samaga vastatakse. lissi@hot.ee
 
HaukuvPeni 18. mai 2015, kl 14.59
ehh Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> a
> idake siis hädalisi

Just, just. Mina nagu noor pioneer ja timurlane. "Alati valmis!" Ainuke paha viga, et kui laialt ette võtta, aega ei jagu. ;-) Aga moraalseks toeks võin ikka olla.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ka üksi 18. mai 2015, kl 15.09
Vaat moraalset tuge mul ka vaja ei ole...tugevust jätkub...ja eks elukogemustki...moraalset tuge võiksin ise pakkuda....aga ei taha....tülgastav on hala kuulata ja siis ise kaasa halada ja nunnutada, et küll sa kalli-kulla tuled toime ja saad hakkama...pigem tahaks hurjutada, et mida sa vingud....elada on vaja ja üks nutt ja hala ei vii kuigi kaugele. Kuigi ei saa salata, et vahel olen lohutaja ja moraalse toe pakkuja rolli ka täitnud...mis sa ikka nõrgukesega teed. Ja kle HaukuvPeni, see õiguste hammastega kaitsmine meeldib mulle väga.
 
pakun 18. mai 2015, kl 15.36
talle on väga oluline naise välimus, kui naise keha, riietumisstiil ja soeng ei meeldi, ta suhtlema ei hakka, kooselu ta kindlasti ei otsi, pole kunagi kellegagi koos elanud (peale ema)
 
HaukuvPeni 18. mai 2015, kl 15.39
to:ka üksi
Mida ma ikka vastan? Üksikuid naisi selles vanuses on palju rohkem kui mehi. Mehed kipuvad väga varakult mullatoidule minema siin riigis. Haaremit ma ka omada ei taha. Liiga vana selleks ja pealegi kes seda naiste kisa jõuab ära kuulata. Nii ei jää mul midagi muud üle kui soovitada naistele, et "võta kes ripakil ja kui ei ole ripakil, tee nii, et jääks ja võta ikka."
Parimat.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ha haa 18. mai 2015, kl 15.42
Peni, kas oled ripakil?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!