Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uus kooselu 50+
 
Tädi Maali 20. juuli 2015, kl 21.09
Kui olete alustanud uut suhet selles vanuses, siis kuidas on see sujunud?
 
Oled eksinud ?! 20. juuli 2015, kl 21.24
Kle, siin pole lolliklubi! :(
 
Jah 20. juuli 2015, kl 21.30
Ise pole, aga Svetlana Borissovnal ja Pjotr Mihhailovitšil läheb kenasti.

Kuulda on, et ka Reedal ja Tõnul on elu korras.
:D
 
Mina 20. juuli 2015, kl 21.35
abiellusin uuesti just peale 50,paar esimest aastat oli elu täiesti normaalne, nagu ikka uuesti armunud inimestel.Kui aga igapäevaelu oma rutiini oli saavutanud, muutus palju.Ei arvestatud enam üldse minuga, tegi, mis tahtis ja läks kuhu tahtis.Kuna olin oma eelmise elu asjadest ja kodust täielikult loobunud, polnud enam mingit võimalust oma elus midagi muuta. Nüüd olen seda elu elanud pea 20a, inimene harjub kõigega, ka kahekesi elades üksi olema, elame rahumeelselt kumbki oma elu, ainult ühes korteris,Käin juba ammu samuti kus tahan ja teen mida tahan, häid sõbrannasid mitmeid, kellega koos end hästi tunda.
 
koi 20. juuli 2015, kl 21.38
Reeta ma tunnen ja tõesti tema neljas mees Tõnu on hea mees. kuidagi nad sobivad. Olen neil juba 2 korda külas käinud. Koos on nad olnud minu teada juba natuke üle 4 aasta... Iga inimene on erinev ja raske on sobivusest rääkida.
 
51 20. juuli 2015, kl 21.43
selles vanuses ei muutu enam keegi,ei sina ise,ei mina ega ka keegi kolmas mitte.Kooselu alguses on ikka köik roosiline,sest muidu ju koos ei oleks,,,,,,ja siis saabub taas argipäev,nii nagu keegi harjunud on ja ...................jokk.
 
njah................ 20. juuli 2015, kl 22.00
omaealisega on hea aga noor liha paneb vere keema, niiet igale yhele see, mis kõige rohkem meeldib.
 
Rozza 20. juuli 2015, kl 22.02
Armastusel on väga suur jõud, ta võib paljugi muuta!:)
 
eelmisele 20. juuli 2015, kl 22.03
Oleneb täiesti inimesest - päris niimoodi üldistada ei saa.
 
eelmisele 20. juuli 2015, kl 22.06
 
40+ naine 20. juuli 2015, kl 22.58
mina muutusin küll,leides endale tunduvalt noorema mehe ja rääkisime ka kohe kõik selgeks,aga mingit vanamehepässi 50+,kes haiseb odavast suitsust ja teeb seda korteris ilma sinult luba küsimata,kes ei pese ennast ja peab end kuningaks,nõudes enda kõrvale naisinglikest,rääkimata tema olematusest voodis . . . no andke andeks . . . :(( EI IIAL !!!
 
njahh 20. juuli 2015, kl 23.08
kle, kas arvad, et sinu noorest mehest ei saa vanamehepässi?

Üldiselt olen täheldanud, et neist, kes noorelt juba notsud on, saavad suured sead. Need aga, kes lapsest saati vee ja seebiga sõbrad, on seda ka vanuses 50+.
Muide, see kehtib ka naiste kohta.

Huvi hügieeni vastu kaob neil, kes seniilseks muutuvad - olgu siis vanadusest, haigusest või alkoholismist ja nii naised kui mehed ühtviisi.

Et siis sina muutusid ja hakkasid end kasima, kui leidsid noorema mehe? Hmmmm, see ütleb nii mõndagi...
 
pupsik 20. juuli 2015, kl 23.17
naised, mida tegite kuni 50 saamiseni, et nüüd voodi jagamise soov nii suur?
 
oleneb 21. juuli 2015, kl 00.00
Oleneb, kas mees või naine.
Kui mees, siis pole probleemi, 50+ mees leiab endale nagu naksti 25-aastase lasteta naise, kellega pere luua.
Kui naine, ja 50+... Khh, mhhh, öhh.. Võib ju proovida, äkki mõni 70-a härra on kuskil üksikuks jäänud..
 
25-ne 21. juuli 2015, kl 02.30
naksti teil küll miski enam ei käi, vanaisad. :D
 
vanade nässaside unistused 21. juuli 2015, kl 03.25
no need viiekümnesed tohlakad on ju haledad, kes neid 25-seid loodavad saada. ei tea küll ühtegi noort naist, kes sellisest vaesest tohlakast huvituks.
 
pupsikule 21. juuli 2015, kl 07.15
kui kolmekümnendatest kodus kuival hoitud on, siis on ju kulutamata.
mis parata, abielu on ju püha!
 
n,50+ 21. juuli 2015, kl 08.08
Internet ongi selleks, et valetamise puhul, ei näe keegi kehakeelest, et sa valetad nagu ka siin teemas.Naine,kes väidab end 40a-ne,(tegelikult 70+) valetab, et tal noor mees ja ülejäänud hakkavad seda väidet kummutama,kuna tunnevad, et valetab aga tõestada ei saa, siis saab olematu noorem mees selle solgi kaela.

Kui aga naine on ise endale valinud kodus odavaid sigarette suitsetava ja räpase mehe, milles teised süüdi on, et seda peab teistele üle kandma,et oled kole, räpane ja looder. Õnneks see nii pole,enamus ka üle keskea teavad, et vesi on pesemiseks ja toas ei suitsetata ega räpasus ei ole elu normiks.
 
möh 21. juuli 2015, kl 08.09
raha paneb ....käima, kas sa seda ei tea?
 
40+ 21. juuli 2015, kl 09.02
ma ei saanudki veel midagi valida ega suitsetamist mitte lubada,kui mees enne mind oli tõusnud ja suitsu ära teinud;kohtamas olen käinud ka teistega,kel tuleb suust seda haisu,justnimelt on sellised tohlakad mu teele sattunud-mis valetamisest siin jutt . . .?
 
mamamamama 21. juuli 2015, kl 09.21
:))))) 40+ irw!!!! landid siin 50+ mehi,Ihiii!
 
mina 21. juuli 2015, kl 11.39
Reedal läheb Tõnniga hästi aga Tõnn on sündinud täkuks ja põrutab igal võimalusel uut objekti. mina tean seda.
 
to oleneb 21. juuli 2015, kl 17.57
Olene, kui rikas see 50+ isane on, egas muidu küll 25-ne mingit pässi hooldama hakka.
 
oleneb 21. juuli 2015, kl 19.06
50-ne mees nüüd küll mingi "päss" ei ole! Raivo E. Tamm sai just 50 ja pisut enne seda sündis tal laps.
Muide, ka meil sündis laps, kui mees oli 51. Ei olnud rikas, kogu vara oli vana autopann ja särk, mis seljas oli.
 
oleneb'ile 22. juuli 2015, kl 08.35
Tõepoolest, viiekümnene pole mingi päss.
Aga siiski - see on sõltuv. Mõne mehe pilt, kes kirjutab ennast olevat (näiteks) 48 aastane, on ikka päss mis päss. Mõni 60-ne annab oma välimusega talle silmad ette.
Naistega on sama lugu.
 
ilus näide jah 22. juuli 2015, kl 11.05
Viimane ütles täiesti õigesti.
rästu 22. juuli 2015, kl 13.27
https://www.youtube.com/watch?v=lMnUlMwXs88
...ehk see tekst on parem...:DDD



Toimetatud 2 kord(a). Viimati rästu 22.07.2015 19.17.
 
n 50+ 22. juuli 2015, kl 16.52
Kui pole rästule välimust antud, siis ei saa rästu ju seda varjata ka. Ja mehed pole selles süüdi, et ka nemad elavad üks kord siin ilmas ja peavad oluliseks naise välimust, mis teda tõmbab naise poole.
rästu 22. juuli 2015, kl 17.09
...:DDD



Toimetatud 2 kord(a). Viimati rästu 22.07.2015 19.32.
 
rästule 22. juuli 2015, kl 17.53
Sylle pakuti siin tutvuses putru vist, nii või?!Õnneotsijad käivad voodirõõmudes, vuttvutt!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!