Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Liblikad
 
peni ja gõust on kaka pederasti vä? 06. jaanuar 2016, kl 18.45
kas see peni ja gõust on kaka vana pederasti vä, kuna oskavad täpselt iseloomustada kummagi ämbikuvõrke ümer pärakate?
ja bakterid ühised ka, mida nad tarbinud on?
 
nina ukse vahel 06. jaanuar 2016, kl 20.11
Veteranid on elu ja tervise juures nagu näha.
Lactobatsil(l)itavad rõõmsasti ja külm neid ka ära võta.:) Elus karastunud ja vintsked vennikesed.
 
möh 06. jaanuar 2016, kl 20.13
see nüüd küll liigne tagasihoidlikkus...siin ju ikka, kas just tervele ilmale, aga paljudele eestimaa naistele üritatakse OMA sisemisi reserve pakkuda.
 
nina ukse vahel 06. jaanuar 2016, kl 20.18
möh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see nüüd küll liigne tagasihoidlikkus...siin ju ik
> ka, kas just tervele ilmale, aga paljudele eestima
> a naistele üritatakse OMA sisemisi reserve pakkuda
> .


No aga sa vaata kui kena neist. Vähemalt pakuvad midagigi.:)
rästu 06. jaanuar 2016, kl 20.22
...nina peab ikka vastu...ukse vahel...:D
 
HaukuvPeni 06. jaanuar 2016, kl 20.26
möh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see nüüd küll liigne tagasihoidlikkus...siin ju ik
> ka, kas just tervele ilmale, aga paljudele eestima
> a naistele üritatakse OMA sisemisi reserve pakkuda
> .

Anda on ikka parem kui saada. Vähemalt poksis on nii. Meie kallid printsessid siin aga hoiavad kõik väärtused omale. Lasevad lausa ämblikel võrgu ette kududa. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
nina ukse vahel 06. jaanuar 2016, kl 20.27
rästu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...nina peab ikka vastu...ukse vahel...:D


Lisaks ninale on mul jalg ukse vahel. Kui sa väga hoogsalt selle uksega edasi peksad, mine tea, põrkab veel kogemata kombel sullegi vastu nina.:) Kus selle häda ots siis, mina süüdi, et mao siuglev ja armsalt haraline keeleke koos peaga lisaks minu ninale seal ukse vahel kinni on.:)
 
nina ukse vahel 06. jaanuar 2016, kl 20.29
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> möh Kirjutas:
> ---------------------------------

>
>
> Anda on ikka parem kui saada. Vähemalt poksis
> on nii. Meie kallid printsessid siin aga hoiavad
> kõik väärtused omale. Lasevad lausa ämblikel võrgu
> ette kududa. :-p

Siinsed superkangelased peavad võtma ette ekspeditsiooni, et seda hullu olukorda kuidagi leevendada. Uskuge mind, teid saadetakse siit suurte rõõmuhõisete saatel teele ja võetakse veel suurema kisaga vastu.:)
rästu 06. jaanuar 2016, kl 20.32
ära muretse...juba ammu kinni...:DDD
mansion ghost 06. jaanuar 2016, kl 20.32
Vaat kui häää, kui mõni ämblik omale turvalise kodu leiab, kus keegi tülitamas ei käi. Kajab ainult tontlikult.
 
HaukuvPeni 06. jaanuar 2016, kl 20.33
nina ukse vahel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
ja võetakse veel suurema kisaga vas
> tu.:)

Kui ma leian siit delfi foorumist mõne printsessi kellel võrku ette kootud pole, palun avalikult vabandust. Teen kohe sellekohase teema... ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
nina ukse vahel 06. jaanuar 2016, kl 20.36
rästu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära muretse...juba ammu kinni...:DDD


Muretsemine ei tee kellelegi head, tekitab vaid kortse, seega ma ei muretse üldse igasugu asjade pärast.:)

Kui sa seal ukse küljes juba ammu kinni oled, miks pagana päralt keegi pole märganud ja sind sealt lahti kaapinud?:)
 
nina ukse vahel 06. jaanuar 2016, kl 20.41
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nina ukse vahel Kirjutas:
> ---------------------
> ----------------------------------
> ja võetakse
> veel suurema kisaga vas
> > tu.:)
>
> Kui ma
> leian siit delfi foorumist mõne printsessi kellel
> võrku ette kootud pole, palun avalikult vabandust.
> Teen kohe sellekohase teema... ;-)

Kus on teie loogika? Väidetavalt olevat printsessid kõrgetes vandlitornides vangis. Nad koovad seal varrastega ise vist igasugu võrke, millega teiesuguseid kinni püüda. Paraku on vangisoleku aeg nii pikk olnud, et nad on end sadade enda kootud võrkude sisse mässinud, ega pääse sealt sageli ka parema tahtmise juures teid udjama.

Noh, kangelased! Bondid, Ämblikmehed jms, päästeaktsioonile kohe printsesse vabastama! Läheb teie elu ka huvitavamaks!:)
 
nina ukse vahel 06. jaanuar 2016, kl 20.59
Ilm on vist veteranide missiooniks liiga külm. Seega valitseb siin nüüd arvatavasti seni vaikus kuni sulaks läheb.:)
mansion ghost 06. jaanuar 2016, kl 21.01
Äää, need printsessad on niigi vabastatud juba, mis sest tühiasjast, et rüütlite tallutud rajad ammu rohtund ja võssa kasvand
 
küsimus 07. jaanuar 2016, kl 07.35
Kriitika, kriitika...
Ma ei tea, kui vanad siinsed härrasmehed on, aga kuidas on lood teie intiimeluga?
Kas korrapärane?
 
teada puha 07. jaanuar 2016, kl 11.05
Taadid otsivad nüüd meeleheitlikult ÕS-ist seletust, misasi too "intiimelu" on.
 
HaukuvPeni 07. jaanuar 2016, kl 18.32
teada puha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Taadid otsivad nüüd meeleheitlikult ÕS-ist seletus
> t, misasi too "intiimelu" on.

Taatidel vähemalt ilusad mälestused sellest aga memmed asja üldse ära unustanud. See pagana vanainimeste tõbi teeb neil liiga.

Kaks vanameest räägivad pargipingil:
"Mäletad kui vanasti tüdrukud mööda läksid pidime kahe käega riista alla suruma!"
"Jah ei ole enam kätes seda jõudu!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Penile 07. jaanuar 2016, kl 21.22
Või siis nii...kas mälestused pühivad siis ämblikuvõrgud "sealt"?
 
HaukuvPeni 08. jaanuar 2016, kl 15.59
Penile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Või siis nii...kas mälestused pühivad siis ämbliku
> võrgud "sealt"?

Ohh teid küll. Ega ma siis neid ämblikega isendeid torkima kipu! Paljud ämblikud on pealegi äärmiselt mürgised.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
nina ukse vahel 08. jaanuar 2016, kl 16.17
Veteranid, kas teil naistest mingeid helgeid mälestusi ka on? Päris huvitav oleks kuulata. Päris memuaare pole vaja muidugi heietama hakata, aga siiski.:)
 
HaukuvPeni 08. jaanuar 2016, kl 16.26
nina ukse vahel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Veteranid, kas teil naistest mingeid helgeid mäles
> tusi ka on? Päris huvitav oleks kuulata. Päris mem
> uaare pole vaja muidugi heietama hakata, aga siisk
> i.:)


Kullakene. Loomulikult on ilusaid mälestusi. Ma veelkord rõhutan! Palun mitte naisi ja printsesse segamini ajada. Need on täiesti erinevad liigid, kuigi välimuselt üpris sarnased.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
nina ukse vahel 08. jaanuar 2016, kl 16.31
Muidugi mõista, kõik siinsed sõnavõtjad jooksevad printsessipassiga lehvitades ringi ja karjuvad täiest kõrist: "Olen printsess, hoidke eest!".:)
Nii on mulle teie arutelust selline mulje jäänud.
 
HaukuvPeni 08. jaanuar 2016, kl 16.54
Üks tõeline printsess on kamuflaažimeister. Ta suudab lühiajaliselt muutuda lausa mesimagusaks aga mitte kauaks. Mõne aja pärast lööb ta tõeline mina täies hiilguses välja. On suur õnn kui sellel ajal pole sa tema läheduses.
Siin need ninad ja kõik muu ukse vahel võib olla ühe isiku kahestumine, aga ka mitte. Ma suhtun nendesse suvalistesse nimedesse mida võib meelevaldselt panna, ühtemoodi. Printsess!
Täna paned sa oma nina ukse vahele, homme togid mopivarrega ning ülehomme oled "tibu."'
Loomulikult võib ka registreeritud kasutaja logimata suvalist nime kasutada ja selle all kirjutada totrusi kuid siiski omab ta teatud austust ja respekti.

edit: Ma sulle ukse vahel olevast ninast pilti ei leidnud aga pesulõks ehk ajab ka asja ära. http://g4.nh.ee/images/pix/hais-haiseb-nina-kinn...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 08.01.2016 17.00.
 
alaväärsistatud mehed 08. jaanuar 2016, kl 17.06
kun a täiskavanueas valib inimene ise oma tunded ja mõtted, siis jah tohlkatel ongi tohlakate mõtted ja kurbust täis tunded.
võiks ju midagi muud ka olla, aga nad ei taha.
teiste alaväärsitamine vihjab tugevale alväärsusele ütleja sees.
 
nina ukse vahel 08. jaanuar 2016, kl 17.09
Oh, penike! Sa oled lasknud end siin ära rikkuda. Delfis ei maksa mitte kunagi liiga kaua hängida, tekivad igasugused kõrvalnähud. Meestel näiteks printsessipaanika, tibuhäired, jälitamishirm jms.:)

Ma ei leia mingit mõtet end regada kui siia vaid episoodiliselt satun. Selleks ajaks kui uuesti ehk sõna võtma tulen, on paroolid ununud ja hakka uut tegema jälle. Täiesti mõttetu üritus.
 
nina ukse vahel 08. jaanuar 2016, kl 17.13
Ma kuulaks vahetevahel sellele printsessijurale parem midagi asjalikku ka. Milline viimati loetud raamat teile jättis sügava mulje ja miks?
 
HaukuvPeni 08. jaanuar 2016, kl 17.22
nina ukse vahel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oh, penike! Sa oled lasknud end siin ära rikkuda.
> Delfis ei maksa mitte kunagi liiga kaua hängida, t
> ekivad igasugused kõrvalnähud. Meestel näiteks pri
> ntsessipaanika, tibuhäired, jälitamishirm jms.:)

Mina ise tänu Delfi naistekale eriti muutunud ei ole. Kuigi me kõik muutume veidike iga päevaga. Suhtumine siinsesse seltskonda aga on muutunud tugevalt. Ma olen siin, et saaks veidi hambaid teritada ja kahjuks/õnneks? on see jäänud harjumuseks. Siin ikka keegi nähvab sulle vastu või paneb humoorika pirni. Lõbus on.
Kui ka kõik muud kohad muutuksid inimtühjaks, siis Delfis leidub ikka mõni valveprintsess!

p.s. Jälitamishirmu mul küll ei ole! Printsessidel võib siin vaid olla selline põhjendamatu illusioon, et mõni mees ajab neid taga. ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 08.01.2016 17.40.
 
HaukuvPeni 08. jaanuar 2016, kl 17.32
nina ukse vahel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma kuulaks vahetevahel sellele printsessijurale pa
> rem midagi asjalikku ka. Milline viimati loetud ra
> amat teile jättis sügava mulje ja miks?

Mis sügava mulje jättis raamatutest? Erich von Däniken on üks autor kes oskab hästi huvitavaid ideid genereerida.
Clifford D. Simak on ka täiesti ok. Viimati lugesin Krahv Monte-Cristo't.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 08.01.2016 17.34.
 
nina ukse vahel 08. jaanuar 2016, kl 17.45
Dänikeni omapärasest ja võiks öelda teadusliku fantastika valda kuuluvatest teooriatest ma lugesin ise vist juba kuskil 14-aastasena.:)

Simaki teosed ja Monte Cristo viitavad seiklusjanusele ulmefännile.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!