Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Suhte tõlgitsus.
 
M55 07. oktoober 2015, kl 11.07
Kuidas sellest aru saada, kui naisel on tutvusportaalis märgitud, et eesmärk on "lihtsalt suhe".
 
sama mis mehelgi 07. oktoober 2015, kl 11.13
Vahet mingit.
 
naine 07. oktoober 2015, kl 11.46
Suhtleme ja vaatame.Esialgu seksivaba suhe, kui mees osutub vastuvõetavaks, siis pole ka seks välistatud.
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2015, kl 12.00
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Suhtleme ja vaatame.Esialgu seksivaba suhe, kui me
> es osutub vastuvõetavaks, siis pole ka seks välist
> atud.

Seksime ja vaatame. Esialgu suhtevaba seks, kui naine osutub vastuvõetavaks, siis pole ka suhe välistatud.

:-P :-D

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
no miks ta nii rsk kirjutas 07. oktoober 2015, kl 12.30
aga, miks sellelt konktreetselt naiselt seda küsida ei tohi, mida ta "lihtsalt suhte" all mõtleb?
 
naine 07. oktoober 2015, kl 12.52
Nii tulebki aru saada, lihtsalt suhe. Flirdiks, vanasti nimetati seda käimiseks. Ajapikku klaarub. Kui keegi pinda käib, siis saab bloki.
 
soffi 07. oktoober 2015, kl 14.48
lihtsalt sex. pretensioonideta ja olmekohustusteta.
 
eeva paradiisist 07. oktoober 2015, kl 17.50
See ongi meeste ja naiste erinevus, et naine vaatab suhte pealt, kas seksiks läheb, mees vaatab seksi pealt, kas suhtest asja saab.
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2015, kl 18.34
eeva paradiisist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See ongi meeste ja naiste erinevus, et naine vaata
> b suhte pealt, kas seksiks läheb, mees vaatab sek
> si pealt, kas suhtest asja saab.

Sellepärast öeldaksegi, et naised on pärit Veenuselt ja mehed Marsilt. Aru ma ainult ei saa kes see loll oli ja nad kokku Maale elama pani. :-(

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Uss 07. oktoober 2015, kl 21.39
Vanajumal pani, Peni! See on õppetund, mille sa pead selgeks saama!!! Muidu jäädki taassünnirattasse keerlema...koos naistega ;))) Kuule, aga vaata mehi, see polegi ju nii paha mõte juhul, kui teatud eeldused olemas on.
 
soffi 08. oktoober 2015, kl 09.25
sel juhul olen ma meeste maailma reeglid omaks võtnud.
mulle pole vaja meest millekski muuks, kui seksiks. tulgu, tehku ilus etteaste ja astugu koheselt pärast uksest välja. hommikul tahan ma mõnusalt üksi taas ärgata.
 
HaukuvPeni 08. oktoober 2015, kl 10.20
soffi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sel juhul olen ma meeste maailma reeglid omaks võt
> nud.
> mulle pole vaja meest millekski muuks, ku
> i seksiks. tulgu, tehku ilus etteaste ja astugu ko
> heselt pärast uksest välja. hommikul tahan ma mõn
> usalt üksi taas ärgata.

Täpselt. Ma saan kõigi koduste toimetamistega ise suurepäraselt hakkama. Ainult puhas laiskus on see mis nõuab naise kodust toimetamist.
Aga tõesti. Eurostandarditele ma ei vasta ja mehi ja naisi võrdselt ei tarbi. Voodis on ikka head ja armsad ainult naised!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
üllatus 08. oktoober 2015, kl 10.40
see kõlab nagu teenuse kasutamine - hea töö ja kiire lahkumine.
 
naine 08. oktoober 2015, kl 11.36
Kuule, Peni, mina blokin sind kindlasti.Koerad lakuvad mune kui midagi muud tarka ei ole teha aga sina ajad siin netis sellist mula, et igal normaalsel kaob sexi isu kui seda jama loeb.
 
Ludwig 08. oktoober 2015, kl 12.00
Naised, prouad, maadamid, kas teil muid soove ja isusid ka on, peale sexi isu? Või on sexi isu ainus isu, mis teid vaevab ja kõiki mehi halvustama paneb.
 
Siilike Ne 08. oktoober 2015, kl 12.05
Ma olen tähele pannud, et naistel (mitte kõigil) on veel suur lobisemishimu,romantikahimu, lähedusehimu, kultuuriüritusthimu, armastusehimu, sõbrannatamishimu, klatšihimu, käsikäes wc-s käimise himu, poodlemishimu, hea elu himu... jne. Ühesõnaga himurad.
 
soffi 08. oktoober 2015, kl 12.19
üllatus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see kõlab nagu teenuse kasutamine - hea töö ja kii
> re lahkumine.

vähemalt ausalt ja otse. ilma kauakestvate, looritatud ja keeruliste paarituseelsete rituaalideta. sest eks kõik need himud, mis Siilike kirja pani, seleeks ju on.
 
Ludwig 08. oktoober 2015, kl 12.20
Siilike Ne kirjutab:"Ma olen tähele pannud, et naistel (mitte kõigil) on veel suur lobisemishimu,romantikahimu, lähedusehimu, kultuuriüritusthimu, armastusehimu, sõbrannatamishimu, klatšihimu, käsikäes wc-s käimise himu, poodlemishimu, hea elu himu... jne. Ühesõnaga himurad."


Siis kirjutagegi kõigist oma himudest. Arutlege, vahetage kogemusi, kus käisite, mida tegite põnevat,olge niisama mõnusad. Praegu te ainult kiimlete kogu aeg. Jääb mulje, te olete harimatud, ilma huvide ja tegevusteta isendid. Ainus huvi on üksteise kallal närimine.
 
HaukuvPeni 08. oktoober 2015, kl 12.51
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et igal normaalsel
> kaob sexi isu kui seda jama loeb.


Normaalsus on äärmiselt lai mõiste. Islami järgi on uskmatute naiste vägistamine ja tapmine normaalne ja õigustatud. Isegi Allah'ile lausa meelepärane tegevus. Pealegi on islamiusulisi tunduvalt rohkem kui kristlasi. Kas me siin peame seda normaalseks pidama? Peale selle on veel hulgaliselt igat masti hullukesi kes peavad ennast kõige normaalsemateks inimesteks üldse.

p.s.

Mees saabub koju, täis kui tinavile. Naine kisama: "Kuramuse alkash, ainult viin on sul meeles..."
Mees aga tõmbab taskust paberi: "Stop! Näed, ma siin tõin ühe testi, vaatame, kui kultuurne sa ka oled! Nii, esimene küsimus - nimetage 2 välisvaluutat."
Naine: "No kasvõi dollar ja mark."
Mees: "Nii, edasi - nimetage 2 rasestumisvastast vahendit."
Naine: "Ma võin neid sulle kasvõi 10 öelda."
Mees: "Usun. Kolmas küsimus - nimetage 2 Islandi jõge. Vaikid?No näed! Nagu arvata võis - peale raha ja kepi - ei mingeid huvisid."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 08.10.2015 12.56.
 
Siilike Ne 08. oktoober 2015, kl 13.02
Huvitav, kes siin kiimleb, Ludvig? Küll see Ludvig on ikka kole nimi...Seostubki kiimlemisega.
Ok, ma riisun õunu, korjan õunu, teen mahla täna. Ilm on ilus sügisene - hästi huvitav jutt ;)
 
Ludwig 08. oktoober 2015, kl 13.25
Siilike Ne

Õunte riisumine ja mahla tegemine on tore töö. Ma kujutan juba ette, millised õunpunased põsed Siilike Ne endale saab. Ma armastan õunamahla, naise armastava käega korjatud ja valmistatud õuntest. Õunamahla tegemine on loominguline töö. Valmistada võib mahla mitmel viisil. Mahla headus oleneb sellest, kui palju armastust mahla tegemisel kasutatakse. Siilike, siilike, sa oled armas.
 
Kniks Marihen 08. oktoober 2015, kl 21.07
Õigus, HaukuvPeni!
Naised on Veenuselt, elik - soovivad veenduda, näiteks meeste headuses, kasulikkuses jne. jne.
Mehed on Marsilt, elik - soovivad, marsivad uksest sisse. Ei soovi, marsivad välja.
Simple!
 
to ludwig 12.20 08. oktoober 2015, kl 23.30
haritus ja lai silmaring ei välista libiido olemasolu.
 
aga 08. oktoober 2015, kl 23.47
haritus ja lai silmaring võiksid vähendada soovi libiidost pasundada.
 
just 09. oktoober 2015, kl 00.26
eriti kui see pasundamine käib pidevalt ja igas teemas.
 
seda küll 09. oktoober 2015, kl 02.43
et pläägutamine ja inetuks pasundamine on nõme.
 
n58 13. oktoober 2015, kl 13.29
Otsin tõelist püsisuhet mehega vanuses 55-65!
 
marta 31. august 2016, kl 21.33
Peale seksi on naistel veel eesmärke. Lihtsalt seks tuleb ära kannatada muude olulisemate eesmärkide nimel.
 
niisama 01. september 2016, kl 13.44
Ongi nii, eeldab tutvumist inimesega, kellega ammutada koos erinevaid emotsioone, sündmusi ja siis selgub, mis mehega on tegemist, kas tekivad kahepoolsed tunded, puutepunktid elu ja olu üle, kui palju on ühist ja kui palju ei sobi mitte. Lihtsalt suhe on alles algus, mis ei kohusta millekski.Ei leibasid ühte kappi panemast, ei jagamist voodit ega raha.
 
HaukuvPeni 01. september 2016, kl 19.55
marta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lihtsalt seks tuleb ära kannatada muude olulisemate eesmärkide nimel.

Siin on otseselt näha mis on printsessi ja Naise vahe. Esimesed kannatavad, teised naudivad. Tegelikult on kõik see värk naistel peas kinni. Lapsepõlves kodune kasvatus, eeskuju, hirm teiste arvamuse ees ja jumal teab mis veel. Aga kahjuks need vähesed naised kes on sellistest kompleksidest vabad, satuvad niisuguste meestega suhtesse kellel on tehtud lapsepõlves vägagi tugevat ajupesu, ehk siis rahvakeeli öeldes, kardavad naisi. Lõpptulemusena, mõlemad on õnnetud. See on nii öelda keskmine näide. Alati on igasugu erandeid.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!