Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Vanuritega tutvumine-ei!!!
 
n50 13. oktoober 2015, kl 13.13
Olen ühes tutvumisportaalis hädas 60+ meestega. Ei tunne huvi sellises vanuses meeste vastu. Ise peavad endid "tegijateks".Vaadaku ikka omaealisi mammisid. Kas kuskil on mingi penskarite suhtekoht, et neid viisakalt sinna juhatada?
 
vastab 13. oktoober 2015, kl 13.19
Saada nad ratesse, seal piisavalt vabu mutte
 
n50 mammile 13. oktoober 2015, kl 13.19
No mida hekki, sae pekki.
Kena, 50 naine ei jõlgu mööda tutvumisportaale. Tal on reaalis lööki küll ja küll.
 
tyi 13. oktoober 2015, kl 13.41
Kuidas nad ikka ainult Sulle tormi jooksevad! Kui oled juba tutvumisportaalis, siis pead kõigega harjuma. Mehed 50 - 60 aastased tahavad ju nooremaid naisi mitte 50 aastaseid mammiseid.
 
Trulla 13. oktoober 2015, kl 14.32
Kadestage mammid!
“Mul pole mitte kunagi olnud nii head seksielu kui nüüd, mu 70ndates eluaastates,” on Fonda mitmele väljaandele rääkinud, viidates oma partnerile Richard Perryle.
 
värdi 13. oktoober 2015, kl 14.40
lugupeetud n50.olles ise m50 võin öelda et nii vanu mammisid kui 50 ei vaata enam keegi muu kui vanurid 60+.unistada ju võib aga reallsus on midagi muud
 
naine 56 13. oktoober 2015, kl 14.49
Tutvunud erinevatel lehtedel ja võin omast kogemusest tõdeda, et tõesti on mehi, kes ei loe tingimusi, mis on kirjas enese tutvustuses ja eelistuses.. nii pikkuse, kui vanuse kohta meestele. Olen enese arvates juba selles vanuses, et võin enesele lubada valida ja otsida just selline mees, kes on minu nägemuses minule sobivalt mõnus, nii silmale, kui hingele ja südamele. Kui olen kord juba need parameetrid sinna kirjutanud, siis sellised need ka on. Imelik ju tutvuda mehega, kes ei tunne isegi numbrid, et nende mõiste enesele seal selgeks mõelda. Ise ma näiteks ei kirjuta ja ei tee maha meeste seatuid parameetreid naistele.
 
lgp. n 56,kuis 13. oktoober 2015, kl 14.54
tutvumine ja mõttekaaslase leidmine edeneb....kui suurepäraselt,miks siis siin ja mitte käest kinni kusagil mujal.....
 
flirtic 13. oktoober 2015, kl 15.02
mammi50 on vaegnägija. need, kes talle kribavad on 80+ mehed, mitte 60+
60sed härjad sebivad 30seid naisi.
rästu 13. oktoober 2015, kl 15.29
aga kuidas me siin teid aidata saame, igavesti igihaljad...:DDD
 
Tütreke 13. oktoober 2015, kl 15.32
Ma tahaks seda härga näha ;)))
moosimadu 13. oktoober 2015, kl 16.31
Ma küll ei tea kui kursis te zootehnilise terminoloogiaga olete, aga ''mehed kui härjad'' on ... kuidas nüüd viisakalt öeldagi... Vot hobused on oma sootunnustelt kas täkud, märad või ruunad.... Lühidalt ja selgelt: ruun on hobuste seas sama mis härg veiste hulgas.
Härg-mehega on siis sedamoodi, et....nagu polegi mees....
 
ähmilde 13. oktoober 2015, kl 16.38
oeh, pidi sa nüüd seda ütlema, moosimadu. mina juba kujutasin sellist musklis minotaurust ette...
 
Küll on 13. oktoober 2015, kl 17.24
siin nii haiged inimesed, loe ja imesta.
50-ndates naised (mitte kõik muidugi) on nii ok, mida pole 30-sedki.
Aga edu teile haiglaslik seltskond heietamisel!
 
teise poolsaja tingimused 13. oktoober 2015, kl 17.51
kellele need mutid omi tingimusi esitavad, meestele või tutvumisportaalile. Vahet pole, ükskõik on mõlemal
 
n60 13. oktoober 2015, kl 17.58
Minueelised vanamehed on juba poolpimedad ja arukenegi õhtupoole kiivas, seepärast ei loegi nad, et naine soovib tutvuda 185 cm pkkuse mehega, kellel vanust 42 aastat. Mis teha kui taatidel on numbrid segi ja enda vanus meelde jäänud just 43 peal, edasi ta ei mäleta ja 168cm pikkuse kohta loeb oma poja pkkust.Andkem vanakestele andeks.Taktika on aga see, et neile ei maksa vastata ega nendega suhelda.Siis pole ka vaeva.
 
HaukuvPeni 13. oktoober 2015, kl 18.35
Loen siin...

Jessas kui tore? Naised terve elu 18 aastased. Huvitav miks nad küll vanemaks ja targemaks kunagi ei saa?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
naised ongi targad 13. oktoober 2015, kl 18.36
Sind kerjuspeni, nad ei taha, rahune,näri konti ja ära sega.
rästu 13. oktoober 2015, kl 19.21
HP, õpi ometi ükskord ära:
naised...seega kõik
osa naisi...seega mõningad
...:D
 
99n 13. oktoober 2015, kl 20.21
oot-oot, ma tahaks küll endavanust, aga kardan, et neid liiga vähe veel alles.
 
kaastunne 13. oktoober 2015, kl 20.38
 
kee 13. oktoober 2015, kl 20.43
Ma 50+ ja küll hädas nooremapoolsete meeste ligitikkumisega. Huvitav,kas ikka olen nende silmis siis kena naiselik, nooruslik.
 
hee 13. oktoober 2015, kl 20.55
Mul sama lugu, ikka nooremad tahavad :)
 
vee 13. oktoober 2015, kl 21.07
ikka ikka, mida vanem tädi, seda noorem kutt teda tahab.
 
see 13. oktoober 2015, kl 21.33
on tõsi, kogemusi ju jagada küll noorematele ja seda nad ootavad.
 
HaukuvPeni 13. oktoober 2015, kl 21.35
vee Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ikka ikka, mida vanem tädi, seda noorem kutt teda
> tahab.

Ideaalse naise numbrid on 90/60/90
Ideaalse mehe numbrid on 90/60/40 Ehk siis lahti seletatult: 90 aastat vana, 60 miljonit pangas ja 40 kraadi palavikku.
Ma arvan, et nende naiste, kes noori kutte ahvatlevad kehtib sama mis 90 aastaste meeste....

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
tädike hüperkena 13. oktoober 2015, kl 21.43
Isegi minuga on juhtunud seda, et noor kutt hakkab korraga väga ligi ajama. Seda juhtub muidugist väga harva, võrreldes siinsete prouadega.
Peni, sa oled kobe kutt, ma usun, et sul on reaalis naiste seas lööki - eriti kui töötad sellises valdkonnas, kus on hordide kaupa naisi. Aga kui oled lihtne kopajuht, siis on lood kehvemad.
 
Elfriide, sünniaasta 1923 13. oktoober 2015, kl 21.48
Uiui, ärge mitte rääkigegi. Niikui nurga tagant välja ilmun, kukuvad noored mehepojad lausa minestusse. Sellist lööki polnud mul isegi 50 aastat tagasi.

Ja sa haukuvpeni ära siin kirjuta mitte kõiki lollusi meite kraesse. See su töövarjuna järel käiv lemmikprintsess ikka vahelduva eduga sind kas armastab või loobib känkratega. Ja elab siin nooruses tegemata jäänud patte bravuurikalt ja kirjavigaselt välja. Ülejäänud on osanud mingisuguse adekvaatsuse läbi elu siiski kaasa lohistada.
 
Elfriide 13. oktoober 2015, kl 21.59
Mida vanemaks ma saan, seda erootilisemaks muutun. Noorena töötasin koolis, olin kena tüdruk, lööki polnud.
See-eest nüüd...kes oleks võinud arvata, isegi lasteaiaealised poisikesed vilistavad järgi ja hüüavad Hi baby, come with me! 20aastased on lausa hullud mu järele, üks palus mu sukapaela endale. Ma ei andnud. 40aastased pereisad tahavad mulle õhtuti külla tulla, ma ei lase neid sisse. Ütlen, et minge koju, naine ootab. Mõne ilusama luban tuppa teed jooma. 50+ mehed on väga mööda kujud, neile ei kõlba mitte keski: kuni lõpuks leiavad mõne kobra või hüdra maa põhjast üles. Vat nii.
 
Elfriide, sünniaasta 1923 13. oktoober 2015, kl 23.07
Sa nimekaim 21.59, oled lihtsalt vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud ja hiljem elus valesid valikuid teinud. Selle nimeliste kopeerimispüüdlusega kaotad oma isikupära lõplikult ära. Ole ikka sina ise, ja kui algul terves tükis välja ei kuku, siis kasvõi poolenisti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!