Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
naljast aru saamine?
 
ei saa aru 06. jaanuar 2016, kl 22.22
Fb-d jälgides panevad imestama noorte kommentaarid *Tujurikkuja* viimase sketši suhtes. Nii paganama naljakas pidavat olema ja nii teravmeelne ja mida kõik veel.
Kas keegi veel leidis selles ära lörtsitud Mattiiseni laulus kusagilt mingi nalja üles või näiteks eelmise aasta sketšis midagi naljakat Soome presidendi aadressil?

Mis imelik huumorisoon noortel. Minule tunduvad need nende naljad või nö iroonia pehmelt öeldes debiilne.
 
vana nagu igavik 06. jaanuar 2016, kl 22.31
sii tuleb risti ette lüüa kui tunduma hakkab, ütles kunagi mu vanaonu, ja oled siis mingi pehmo, et pehmelt rääkima kukud, või mida sa üleüldse oled, ise nagu tead, mina küll mitte.
teisalt.
mathiesenivana laulu nemad lörtsisivad küll, märjaks kaltsuks ära kätte, rajakad, ptüi. aga nemad on noored, sestap anname neile andeks, õigemini avandipoisile võib vähese honorari selles teha, usun ma, kui ta kasvab vähe ja taipama hakkab, on temas piisavalt meest, et selle ka välja üelda/laulda/. sestap kannatust, ega me-te-nad keegi nooreks ei jää, ei jää jah.
 
möh 06. jaanuar 2016, kl 22.44
vana nagu igavik,
aga
mõtted sul sellised head, laagerdunud.
 
vana nagu igavik 06. jaanuar 2016, kl 22.54
möhöh,
jälle ei tea, mida kosta või pista,
teisalt võiks nooksti tänuda,
a aususe huvides võiks möönda, et mul on neid igast sugu,
tegelt,
mõtteid nooh,
vastikuid ja tooreid ka.
a kellel neid poleks, ingleid maisel maal ei kõnni. ega kõnni jah.
 
möh 06. jaanuar 2016, kl 23.01
jah...head ööd.
 
vana nagu igavik 06. jaanuar 2016, kl 23.14
ööd on meil head, saab magada ja nägusid näha, mida veel, ei midagi. peale soovide, neid on meeldiv saata ja saada. saadangi, nii heaste kui oskan:)
 
mh 06. jaanuar 2016, kl 23.22
mis traagikat selles laulus küll näete?
see ongi lihtsalt valus tōde, ent naatukene üle vōlli keeratud.
Minuarust hästi tehtud ja väga hea lōpuakord viimsele Tujurikkujale. Keegi pole kedagi tahtnud solvata, saage ometi üle.
 
aff 06. jaanuar 2016, kl 23.33
Ainuke lause, mis mulle meeldis, oli see, et neegri koht on Aafrikas. Mis on ju sulatõsi.( ei teagi, kuidas nad vaesekesed praeguses pakases... koju tagasi ei taha minna v)

Mis siis saama hakkab, kui iga neeger või araablane tahab veel Euroopasse kaelkirjakuid ja jõehobuseid ja lõvisid ja kaameleid ja muid neile armsaid loomakesi tuua.
See, et ka venelased tahtsid kunagi jõgede voolusuunda muuta pole kellelegi saladuseks ja mis välja tuli, ah?

NB. Nalja ei leidnud kusagilt.
 
ei usu , et nalja taotleti 06. jaanuar 2016, kl 23.42
ei usu, laulusõnad naljakad pidid olema. Satiir ja kriitika. ja õige asja kohta ju tehtud.
 
aff 07. jaanuar 2016, kl 00.01
Mis asi see õige on?
Kõik on peapeale keeratud. Mugavuspagulased märatsevad nii kaua Euroopas toetuste najal, kui need, kes hirmsasti nende kodumaa pärast südant valutavad, nende eest nende omas kodus sõdivad ja korda loovad? Vbl peab eurooplane neile veel majanduse seal ka kasvama panema, et nad siis sinna tagasi saaksid minna.
Või mis muidu selle laulukese mõte oli?
Niisama sõnamulin.
 
väga naljakas 07. jaanuar 2016, kl 00.58
ja väga täpselt sõnastatud laul! Tujurikkujas!!!

Kas l i s a k s sellele, et laul oli satiirilises saates, oleks vaja olnud vasakusse allnurka kirjutada trükitähtedega NALI!

Ja mis puutub püha meloodia solkimisse, siis - minu kaastunne - teie teadmatuse osas. Klassikalist muusikatki on heliloojad huumoriga plagieerinud, see pole sugugi halva maitse näide, ammugi mitte pühaduse rikkumine.
 
kuhu kadus 07. jaanuar 2016, kl 04.44
Kuhu on kadunud eestlase siiani erakordseks peetud eneseiroonia? Laul oli teravalt irooniline ja selles võtmes tõeline tipp ja siis äkki ilmub välja käputäis solvunud nutunaisi...
Vanaks hakkate jääma, seltsimehed, olete kinni jäänud aega, kus enne sketši "moosipirukad on moosiga ja kapsapirukad on kapsaga" peale itsitama hakkamist vaatasite vasakule ja paremale, et ega miilitsast naabrimees ei kuule.
 
arvan sama 07. jaanuar 2016, kl 05.51
Miks teha sääsest elevant. Tõesti natuke huumorimeelt peaks ikka olema. Eestlased on nii kurjaks ja vingatsiks läinud, et aina imesta. Kui enam nalja ei mõista on asi ikka väga hull.
 
mitte 07. jaanuar 2016, kl 08.37
et see nali pidi olema, isegi naljakas mitte, vaid mõelda tuleb, mis selle lauluga öelda tahetakse ~ mõte! Aga need, kes terve elu vaid nalja jahivad, Mehhiko seebikatega harjunud, kus hea ja halva vastandamine nii lihtsustatult paigas, et imikki taipab, need ei oska sellest ei mõtet ega nalja näha. Mis muud, kui kahju neist.
 
vana 07. jaanuar 2016, kl 09.14
olen vana, 50a. ja minule meeldis, enamikule minu tuttavatele (vanadele) meeldis sh. neile, kes pagulasi silma otsas ei salli. väga heas võtmes tehtud lugu. Muide, vaid 20% eestlasi ei ole minuga ühes paadis.
Nagu ütles naabrimutt - kui inimese peakolu on nii kõva, et naljast ka aru ei saa - siis on paras sellel puid lõhkuda!
 
ah 07. jaanuar 2016, kl 09.32
et 20% ei ole sinuga ühes paadis. siit hakkab juba huumor välja kooruma.
 
vaaaal 07. jaanuar 2016, kl 09.40
neile, kes naljast(nöögist) aru ei saa, soovitan Linnagaleriisse "Vox populi" näitust vaatama minna :D
 
tõesti, tõesti 07. jaanuar 2016, kl 09.55
"Ma ei tea" saab lausuda juhul, kui vastuseks tahetakse mõnd faktiteadmist.
Oma arvamus maa peal, maa all ja õhus sündivate asjade kohta on igaühel olemas.
Iseasi kui suurel inimhulgal seda arvamust kuulda õnnestub.
 
meenub 07. jaanuar 2016, kl 11.48
Baskini ettekantud heeringalugu Venuse õlal, et seisis see Venus 2000 aastat ilma heeringata, seisab ka 20 minutit heeringaga.

Nalja nabani.
Ei hakanud keegi rääkima pühaduseteotusest, mida see ju naljavaesele olla võis.
 
propagandamasin peab töötama 07. jaanuar 2016, kl 12.35
kui oleks tehtud nalja migratsiooni vastu, siis poleks ju poliitkorrektne olnud.
 
heheehe 07. jaanuar 2016, kl 14.30
Enne pagulasteemade kustutamist võis sealt lugeda, kui paljud olid nende vastu. Leidsid netiavarustest kõik kuriteod, mida oli sooritatud ja toimus äge vaidlus.

Kardan, et needsamad pasapasunad karjuvad nüüdki, et meie ei ole rassistid ja see laul on selge ülekohus meie armsa eesti rahva kohta.
 
viiimasele heheheele 07. jaanuar 2016, kl 16.28
delfi palgal?
 
vaaaal 07. jaanuar 2016, kl 17.00
no misasja te urisete, oli saate pealkiri "Tujurikkuja"? oli , sai tuju rikutud? sai. saatetiim võib jalad rahumeeli seinale lüüa ja öelda - tehtud! no minu tuju jäi jah rikkumata:D, ma annan neile selle andeks ja itsitan:D
 
16.28-le heheehe 07. jaanuar 2016, kl 18.24
Pidasin silmas vastuolu.
"Ei taha võõraid!"
"Ei ole rassistid!"

Ikka palgal, kuis muidu, kes rahata elada saab. ;)
 
maanaine 07. jaanuar 2016, kl 18.53
Ei olnud nalja, keerasime teleka kinni, vastik oli. Nali kas on on või ei ole, Abelil oli nali, Baskinil oli nali.
Nüüd Avandi laulab valitsusele ja peavoolumeediale hosiannat ja see peaks naljakas olema??

Tänaseks peaks kõigile teada olema, et sel ajal kui Avandi eesti rahva üle ilkus, röövisid ja vägistasid need armsad pagulased Kölnis, Hamburgis ja Stuttgardis. Kölni politsei täna avalikustatud raportist selgub, et politsei oli teovõimetu, olukord oli nii kontrolli alat väljas, et politseinikud ei jõudnud isegi kuriteoteateid enam vastu võtta.

Kas me tahame seda ka Tallinnasse? Tartusse? Tänan, ei.
 
tubli, maanaine! 07. jaanuar 2016, kl 19.09
Õige!
Märt-poiss organiseeris röövi-vägistamist Kölnis, Hamburgis ja Stuttgardis, siis veel laulis hosiannat ka Eesti valitsusele, lõpuks veel tegi kehva nalja armastavatest ja leplikest meie inimestest, paha poiss, tõesti.
 
maanaine 07. jaanuar 2016, kl 20.10
Kell 19.09 - kes sind hammustas, millest sa aru ei saa? Või on sul pudulik funktsionaalne lugemisoskus?

Kirjutatud on, et sel ajal kui Avandi eesti rahva üle ilkus, vägistasid ja röövisid pagulased Kölnis, Hamburgus ja Stuttgardis.
 
eh, maanaine! 07. jaanuar 2016, kl 20.34
Sel ajal kui sina siin mittevägistavat kohalikku oma klišeedega "kasvatad" võib vabalt olla, et Indias vägistab külatäis mehi alaealist kõrvalküla tüdrukut. Mina näen täiesti selget põhjus-tagajärg seost nagu sina Avandi ja Kölni kaabakate vahel.
 
oioioi 07. jaanuar 2016, kl 20.36
kulla maanaine, kuidas siis niimoodi...

14 laulja laulu mõttest ega sarkasmist üldsegi aru ei saanud...

minu vaevutabatava iroonia tabasid ära...

Kuid oluline on see, et pahane tundud sa olema mõlema peale ja see on veider...
 
maanaine 07. jaanuar 2016, kl 23.45
Meil on mõttevabadus ja maitse üle ei vaielda.
Mina jagan teemaalgataja seisukohta - nali oli debiilne.

14 laulja mõttest sain aru - aga see nende mõte on kohatu ja hale ja ei aja naerma. No ei viitsi tegelikult isegi diskuteeridaa, ütlesin lihtsalt oma arvamuse.

Ent pahane olla? Ei saa aru, mida sellega mõeldakse, kelle peale pahane olla, Avandi või tem analja peale? No taevas appi, iga lollidus ei vääri ometi emotsioone... ma ikka valin ka, mille peale oma energiat kulutada, mõttetuse peale ei kuluta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!