Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kõige rumalama mehe konkurss
 
Auhind 100.000! 28. märts 2016, kl 04.08
Kes siin kõige rumalamaks meheks osutub, võidab peaauhinna!
 
KniksMarihen 28. märts 2016, kl 08.01
Palju õnne!
Sa oled selle võitnud.
 
mees 28. märts 2016, kl 08.59
Hoopis mina olen kõige rumalam.
 
Raivo Kohalik 28. märts 2016, kl 09.56
võrdõigulikkuse puhul kuhu jätsite naised !?

kõige rumalam naine - ei saa midagi ?
 
Põmm 28. märts 2016, kl 10.27
Kõige rumalam naine saab kõige rumalama mehe endale ja olgu nad õnnelikud.
 
Raivo Kohalik 28. märts 2016, kl 10.29
Põmm 28. märts 2016, kl 10.27
Kõige rumalam naine saab kõige rumalama mehe endale ja olgu nad õnnelikud.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

see ongi.... võrd /õiguslikkus !
 
u 31. märts 2016, kl 13.00
esitan konkursile mõned "pärlikesed" avalik-õiguslikust meediast. valik on sinu!

-"Mitte kellestki sõltuv 68 a, masinaga mees soovib kohtuda sõltumatu naisega, kelle juurde Saaremaale elama asuda"
-"...sale hoolitsetud diskreetne mees tuleb armukeseks naisele, kellele meeldib kinos ja väljas käia"
-62 a tavaline vanaisa soovib tutvuda sobivas vanuses tavalise vanaemaga, kes tahab oma karmi elu jätta minevikku..."
 
u 13. aprill 2016, kl 13.43
näib, et sobivate kandidaatide ja avaliku huvi vähesuse tõttu konkurss ebaõnnestus?
pole viga, 1. ja 2. koht jäävad välja andmata ning 3.koha saab Aater oma paljusõnalise, kuid väheütleva postituse "miks? kuidas?..." eest. minusugune blondiin suutis selle läbi lugeda alles kolmandal katsel...ah ei olegi mees? no seda enam.
dixi.
 
m55 13. aprill 2016, kl 16.26
Mina olengi kõige lollem, mis võistlust veel siin vaja.
 
hm 09. märts 2017, kl 06.20
sel suuretähelisel oleks siin isegi võimalus olnud. asjata ei seadnud oma kandidatuuri õigel ajal üles.
 
mina hääletan suurtähe poolt 11. märts 2017, kl 11.29
rumalamat meest minu silmad veel näinud ei ole.
ma isegi vahepeal ei olnud kindel, et tegu pole näitemänguga.
sest tõesti..
..sellist absurditeatrit olin eelnevalt küll lugenud (polkovniku lese monoloogid) ja arutlenud, et huvitav, kas algkuju on olnud keegi reaalne inimene, kuid nüüd olen üpris kinedel, et ilmselt nii oligi.
..nagu muhu monoloogid ja suvitajad (john, lase vesi välja!)

nii ka suurtähest võiks saada surematu kirjandusklassika kui keegi viitsiks ta "laulu sisse panna"
..nojah, see tuleks teadagi üks nilbe laul, a mis siis, eks selliseidki liigu üksjagu ringi
 
vuuduu lakei 11. märts 2017, kl 11.44
Talle ei sa ju auhinda otse kätte anda. See tuleb ju kohe kallale.
 
ei ole lahendamatuid probleeme 11. märts 2017, kl 12.04
ulatame kepi otsast ja läbi raudvärava.
(eeldusel muidugi, et värav on korralikult tabaga kinni ja kahel pool tugevad müürid jooksevad)

samas teen ettepaneku auhinda muuta (vastavalt indiviidi vajadustele). vastav kogus legaalset viaaaagrat peaks auhinnasaajat niivõrd rõõmustama, et reaalne oht minimaliseeruks ehk olematuks.
 
ma 12. märts 2017, kl 07.50
kõigepealt naeran ja siis nendin järjekordselt, et siin on vaimukad naised!
 
täpiline vihmavari 12. märts 2017, kl 08.13
pole vaja mingi toikaga mässata - kotletid ja anaboolsed steroidid üle müüri heita ja las lätsutab.
 
Raivo Kohalik 12. märts 2017, kl 15.55
rebimine kõige rumalama auhinnale on võtnud duure üles .
kui anda auhind kõige koledamale ,kasvõi ebameeldivamalegi - oleks rebimine sellelegi auhinnale võib arvata ?
auhind kui seda kergelt saada on võluv ja ihaldatav - mida suurem seda saada tahetavam .
100.000 (ei tea mida ) on see mis paneb püüdma ja innustama ükskõik kelleks olemist - kasvõi kõige hullemaks olemist - rääkimata lollist või rumalast .
Rumalaid , lolle ja vaenulikke ,lisaks vihaseid on kõik kohad täis terves internetis ja neti kommentaarides .
Arvatavasti need kõik on saanud juba endile auhinnad - hindamatud seega määratlematud oma suuruses . See on rahulolu kui sadistile keda teiste hingepiinad toidavad ja rahuldavad nende vajadusi .
President Ilves kusagil soovitas nimetada ümber romaani "Tõde ja õigus" nime pannes uueks nimeks "Vaenulikkus eesti rahva seas " (või oli see midagi sarnast põhimõtteliselt). Tõde ja õigus seega ongi vaenulikus eestlaste vahel ?
Oleks vaja jälle vist suurt vaenlast eesti rahvale ....mis ühendaks jälle kogu rahva kokku hoidma ja suuri laulupidusid ning Balti ketti moodustama ?
Niipea kui vaenlane on ootavas olukorras - kargavad jälle kõik omavahel üksteisele turja ja kasvõi kõrrigi ( hea veel kui ainult sõnades ).
Kas sellist Eestit me tahtsime ?
Kas nüüd kui puudub välisvaenlane ja rõhujagi ...
on see asendunud ...omadega ? (oma ikka parem kui ..)

Suuretäheline on end korduvalt invaliidiks nimetanud , kui ta mõtles sellega vaimset invaliidsust ... oleks kena seda arvestada ja mitte solvata haiget.
Tunneme kaasa haigele ... ja soovitame talle ... parimat arsti - parimaid ravitingimusi
 
vuuduu lakei 12. märts 2017, kl 16.05
Kas palati seinale metsa- või meremaal? Akent ju pole ohtlikele ette nähtud.
 
Raivo Kohalik 12. märts 2017, kl 18.55
kõige rumalamad naised

on oma auhinda väärt

feministide ülestõus

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=15598494...
 
vuuduu lakei 13. märts 2017, kl 20.23
Jutt on meestest, mis need naised siia sisse põimitakse?
 
kle lullar 13. märts 2017, kl 23.05
mine ja kallista onu toomast, avalda kasvõi armastust, kelle asi, aga meid siin ära näpi, sa ei saa seekord esikohta, ära mitte üritagi, jääd teiseks ja kõik. seekord on suurtäht essa, nii ebaõiglane kui see sinu meelest ka on ja seda me muuta ei saa ega taha.
aga ära heida meelt, järgmine päev oled jälle sina esidebiil ja keegi ei hakka sellele isegi moe pärast vastu vaidlema. nii et lootust on, seekord neela lihtsalt kaotuspisar alla, või üllita järjekordne riimivaba salmilobudik, nii-ehk-naa tuleb homne päev kohale, ole sa essa või essu.
 
trio 14. märts 2017, kl 20.03
ok, suurtäht esimene ja teine lullar. aga auhinnaline kolmas koht, kellele see jääb?
 
tuuletallaja 14. märts 2017, kl 20.07
Ja pronksmedali saab ... Hiphiphurrraaaaaaaaaaaaaaaa, vana Munakotituul!!!
 
vuuduu lakei 14. märts 2017, kl 21.14
Kuigi ta panus oli kasin,
tegi lollusi kui masin.

Elagu! Hurraaaaaa!
 
Kes on rumal? 18. märts 2017, kl 16.06
Minu mees ei oska mu ratast parandada ega umbe läinud toru avada, aga selle eest oskab ta pakkuda superorgasme. Kas ta on rumal? Pole ju.
 
vuuduu lakei 19. märts 2017, kl 02.48
Kui su meheks on suurtäht, siis on ta rumal, kui ei ole suurtäht, siis ei ole.
 
to Kes on rumal? 20. märts 2017, kl 04.39
ära kaota lootust. ka sinu rattaketti mitteparandav mees võib veel sel konkursil võita. no näiteks minetab potentsiaalse võimekuse ja ongi sinu silmis kohe loll valmis. sul nagunii see tarkuse/rumaluse määratlus kuidagi nihkega.
 
suvila 21. märts 2017, kl 07.33
Muidu siin mõni mees ikka ajab sulgi puhevile, aga nüüd selline auhind ja võitja ei annagi ennast näole?
 
küll 21. märts 2017, kl 07.50
ta podisema tuleb, ainult mõnes teises teemas
 
kõige targem naine 04. aprill 2017, kl 22.07
kui see kõige rumalam mees lõpuks selgunud on, siis ma võtan ta endale.
 
vuuduu lakei 05. aprill 2017, kl 09.16
See on ammu ju selge, et Suurtäht võitis. Ja väljagi kuulutatud. Viibib praegu meremaaliga kinnises palatis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!