Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
miks te usute? kuidas te seda teete? kaua see kestab?
 
Aater 03. aprill 2016, kl 15.54
see on nii naljakas. või siis kurb, oleneb kust otsast võtta. aga olenemata otsast, on kogu see asi täiega mõistetamatu, see arulage uskumise asi.

sai segaselt? üritan selgemalt.

niisiis, te olete küpsed - oma hingelt, oma ihult, oma olemuselt. seda on teist kõigiti näha, seda on teist igati kuulda -hingeldamisest, ohkimisest, ärasuitsetatud häälest või settinud higihaisust. ühesõnaga, te olete üle keskea, no igati ÜLE.

ja teil esineb kõike seda, mida üle keskea inimestel esineb- ehk siis probleeme. igasuguseid. kõiksuguseid! kõige enam tervislikke, aga ka suhtlemise-, suhtumise-, arusaamise ja väljendamise ja krt teab milliseid veel.
ja kui profesionaalsest vaatevinklist vaadata, pole need teistsugused kui noortel või noorematel inimestel, neid on teil lihtsalt rohkem, kuhjaga rohkem, ei muud, aga mis mulle jääb täiesti arusaamatuks, on teie PIME USK, mis on nii kõikehõlmavalt võimas, et.... /ükski väljend pole piisav/.

usk sellesse, et midagi ei ole muutunud!!!

TE EI SAA ARU, ET TE OLETE VANAD. teie jaoks oleks nagu aeg seisma jäänud. see jäi seisma kusagil seal, 50-ne piiril.
kui ma teid vaatan ja KUULAN, hakkab mul hirm enda pärast - kas see ongi see tsoon kus kõik inimesed reaalsustaju kaotavad? isegi siis kui nad on haritud, edasijõudnud, mõjuvõimsad, hinnatud, vahet pole? hirmutav, tõesti hirmutav.

kas see kesatab lõpuni välja või muutute te kunagi normaalseteks tagasi? kunagi ju olite. peeglisse vaadates saite aru kui habe oli liiga pikk ja plikaga voodisse hüpates polnud vaja tabletti, piisas vaid ümara kannika välksatusest

aga nüüd....

te usute ikka veel, et SEE AEG EI OLE MÖÖDAS, te vaatate peeglisse ega näe enam, te vaatate kannikat ega tunne enam, aga ENDAST MÕELDES kirjeldate täkku, olete seejuures täiesti ja süüdimatult siiras..

see on naljakas, see on traagiline, see on kohatu, see on arusaamatu. ja see tundub olevat nakkav, sest teid on nii palju. meenutasin ega suutnud, millal viimati kohtusin eakohase eakaga.. aga teie, suudate?
 
Ups 03. aprill 2016, kl 16.14
Nunuh, läksid ätiga voodisse ja polnudki tulevärki?
Aga selline heietamine on tegelikult ka pisut vanainimeselik, kui aus olla. ;)
 
Aater 03. aprill 2016, kl 16.19
vihjeks. ma ei kohtu kunagi oma klientidega voodis, samuti ei maandu ma nendega sinna.
 
Ups 03. aprill 2016, kl 16.35
Klientidega? Kellena töötad?
 
m60+ 03. aprill 2016, kl 16.42
Ongi nii, et tutvumiskohtades on enamikus hingelt noored ja sisemiselt ilusad naised. Kui mehel pole jõukust, siis on ta vastik vanamees
 
n60- 03. aprill 2016, kl 17.15
sina pole jõukas ega vastik, ok, a milline siis sinu hing ja sisemus, kirjeldad ehk sedagi?
 
seda et 03. aprill 2016, kl 17.18
mannetu guugli tõlge või skiso klähvimine.
ps absull mõttetu sõnade oksendamine.
 
seda jah 03. aprill 2016, kl 17.23
Hei inimesed,
Kas igal hommikul ülesse ärgates olete märganud, et silmaalused on kottis?
Kas tunnete, et olete hingelt noor, aga kortsud reedavad Teie vanuse? Kas tunnete, et ei suuda ilma meigita välja minna, sest pelgate oma näonaha välimust?
Kas tuleb tuttav ette? Kas olete kogenud vähemalt ühte nimekirjas olevat asja?
 
Ott 03. aprill 2016, kl 17.31
Uskumatu lalin! Olen 60+ ja ei tunne midagi sellist.Lauatennis, jajgrattasõit, sudoku hommikul kohvi kõrvale, saun iga nädal armsa naisega,suvel rand, tervis korras, no mida veel? Täielik kommunism.
moosimadu 03. aprill 2016, kl 17.44
Intrigeeriv.
Aga et aru saada, mis teemategijat tõeliselt häirib oleks ehk huvitav teada saada, mida tähendab "eakohane eakas"?
 
arvab 03. aprill 2016, kl 18.08
Eakohane eakas ei arva, et ta on välimuselt ja füüsiliselt noortega samal tasemel. Hingeliselt noored las nad olgu.
moosimadu 03. aprill 2016, kl 18.26
Aitäh, kuid vastus kirjeldab seda, milline eakohane eakas olla ei tohi, mind jälle huvitaks, mille järgi ma eakat vaadates saan aru, et ohhoo, etskae imet -eakohane eakas! :D
 
Aurvana 03. aprill 2016, kl 19.47
Ärgata hommikul kotid silmade all võib olla ikka päris sürr elamus.
Õnneks olen ikka veel eakohane 60+ eakas ja kotid on ka oma kohal.
 
Vαḷėć 03. aprill 2016, kl 22.12
Muudame tausta ehk saab selgem.

Koolis on 12 klassi vaja käia. Siin siis jutt sellest, et kuni 6-dani on kõik paigas, aga see, et 8-dast klassist alates juletakse üleüldse kooli tulla, noh, see on ikka uskumatu jultumus!

Võrdle neid üheksandikke põhikooli nooremate ja siledamate näonahkadega - kohutav vahe!

Misasja need vanemad klassid endast mõtlevad? Tunnistagu ometigi, et nad on vanad, pangu lina endile ümber ja kõndigu kalmistu poole.

Selle põhimõttega oli teema? Või sain viltu aru?
 
:)D) 03. aprill 2016, kl 22.14
 
KniksMarihen 03. aprill 2016, kl 23.00
Korralik mees see Auruvana, jõuab enda järelt kenasti kõik paika panna.
Minulgi on poekotid kenasti köögisahtlis, käekotid kapis reas, reisikotid teises kapis.
Kui need kõik silmade all oleksid..
 
Aurvana 04. aprill 2016, kl 20.23
Kniks, sa oled tähelepanelik ja korralik ka, mis kottidesse puutub,
aga see 50+ foorum ei ole lantimise koht, siin käib räige röövpüük.
 
OH 04. aprill 2016, kl 21.03
oleks siis püüda, oh oleks siis püüda... mõni vana kaloss võib heal juhul konksu otsa jääda selles solgineevas
 
saab ikka mõni aru 04. aprill 2016, kl 21.30
Kas saab mõni päriselt aru, millega teema algataja rahul pole?
 
vaaaal 04. aprill 2016, kl 21.48
ah, mis sa uurid vana asja, tänanegi päev hakkab juba otsa saama, pole mõtet minevikus tuhnida:D
 
Raivo Kohalik 04. aprill 2016, kl 21.50
OH 04. aprill 2016, kl 21.03
oleks siis püüda, oh oleks siis püüda... mõni vana kaloss võib heal juhul konksu otsa jääda selles solgineevas

,,,,,,,,,,,,,,,,,
mis nii mustad prillid ? Siin pigem piima jõed ja õed ,pudrumäed kui meeste/naiste väed - püüda on samapalju kui appi hüüda : " Oooo taevas oled kõrgel ! ja elu tõrges - maa kauge taevast - surm aitab meid vaevast ". - elu on ilus kui p..,puude vilus (läbi roosade prillide )
 
ajurveedal 04. aprill 2016, kl 22.47
ah et emand vaal on veel ka pragmaatik, kõikide muude hõrkude võlude kõrval, mida mul on au olnud tema kohta tundma õppida selles mulksuvas eldoraados siin;)
tõstan aupaklikult kübarat oma lemmiktüdrukule.. ja otseloomulikult oma teistele lemmikutele samuti kui nad juhtumisi koos sinuga siin lokke keerutavad...muig
/nädsa, isegi parimatega juhtub, et tundmused vaos ei püsi ja purtskavad välja kud sigudikud:P paluks lahkesti andekssaamist/
 
Lee 07. aprill 2016, kl 10.29
Inimene tunneb ennast nii vanana kui ta ise arvab:)))))) Aga aastad ja vanus teevad tegelikult ka oma töö:(((((((
 
Eks ta ole. 08. aprill 2016, kl 20.30
Mina olen rahul, et vanadus on käes (senikaua kuni on tervist!!) kuulan - vaatan neid nooremaid, vist olen parastaja? või? mis neil kõik tänapäeval mureks on, oh taevast küll!

Dieeti peab pidama, jooksmas-jõusaalis peab käima, riided peavad viimse moe järgi olema, raseeritud peab olema kurgust varbaotsteni, ei leia õiget naist (meest), korter ei ole trendikas, ikka oma maja peab olema, makeup, deodorant, lõhnaõli, kreemid enne teist kreemi ja peale kolmandat, ilusalong, kosmeetik, geeliküüned, pediküür, massaaž, jne.

Nutikas, ikka uuem (see labidas), auto peab uuem ja prestiižikam olema, reisimas peab käima palju-palju, töökoht peab olema nimekas ja palk ikka 2-3000.-€, seltskonna ajakirjades - fotodel peab olema olemas, laps peaks ikka eliitkoolis käima, jne, jne.

Ja kuulates seda on mul eakamana ÕNNEpäevad, sest mina ei PEA midagi, võin olla justnimelt selline ja see, kes olen.
Oh, õndsust!
 
Täpselt sama meelt 08. aprill 2016, kl 20.58
Peaaegu iga päev tänan saatust, et ta lubab mul olla just nii, nagu ma tahan.
Pole vaja enam tõmmelda ja ennast tõestada.
Olla noor tänapäeval ja keerelda sellel karussellil, on ikka karm.
 
Sapiens 09. aprill 2016, kl 13.09
Juba lingvistiliselt sõnapaar "eakohane eakas" on täiesti sobimatu, sest mõlemad sõnad vastavad küsimusele "missugune?". See on nagu "valge must", "pruun pruun", "vana täiuslik", jne. Mõttetus.
 
igavane tydruk 09. aprill 2016, kl 14.09
Kui mina veel noor olin, siis ei tulnud mul pähegi oma aega sellise filosoofia peale raisata nagu seda teema autor teeb. Mina elasin täiel rinnal noore inimese elu, elan sama valemi järgi praegu ja lõpuni välja, kaotamata oma sisemist tüdrukut ning kõik on rahul. Teema tegijal pole seda tüdrukut praegugi enam alles. Huvitav, kui vana ta on, et üldse siia tee leidis?
rästu 09. aprill 2016, kl 19.39
Aater 03. aprill 2016, kl 15.54
see on nii naljakas. või siis kurb, oleneb kust otsast võtta. aga olenemata otsast, on kogu see asi täiega mõistetamatu, see arulage uskumise asi.

sai segaselt? üritan selgemalt.

..............

ei oska veel sisukohta võtta:D

.............
niisiis, te olete küpsed - oma hingelt, oma ihult, oma olemuselt. seda on teist kõigiti näha, seda on teist igati kuulda -hingeldamisest, ohkimisest, ärasuitsetatud häälest või settinud higihaisust. ühesõnaga, te olete üle keskea, no igati ÜLE.

ja teil esineb kõike seda, mida üle keskea inimestel esineb- ehk siis probleeme. igasuguseid. kõiksuguseid! kõige enam tervislikke, aga ka suhtlemise-, suhtumise-, arusaamise ja väljendamise ja krt teab milliseid veel.

..............
jah
.............


ja kui profesionaalsest vaatevinklist vaadata, pole need teistsugused kui noortel või noorematel inimestel, neid on teil lihtsalt rohkem, kuhjaga rohkem, ei muud, aga mis mulle jääb täiesti arusaamatuks, on teie PIME USK, mis on nii kõikehõlmavalt võimas, et.... /ükski väljend pole piisav/.

..........
ahhh?
.........

usk sellesse, et midagi ei ole muutunud!!!

TE EI SAA ARU, ET TE OLETE VANAD. teie jaoks oleks nagu aeg seisma jäänud. see jäi seisma kusagil seal, 50-ne piiril.

...
no enamus ikka saame!
.......
kui ma teid vaatan ja KUUlAN,
siis hakkab mul hirm enda pärast
- kas see ongi see tsoon kus kõik inimesed reaalsustaju kaotavad? isegi siis kui nad on haritud, edasijõudnud, mõjuvõimsad, hinnatud, vahet pole? hirmutav, tõesti hirmutav.

......
ahhh?
.....

kas see kesatab lõpuni välja või muutute te kunagi normaalseteks tagasi? kunagi ju olite. peeglisse vaadates saite aru kui habe oli liiga pikk ja plikaga voodisse hüpates polnud vaja tabletti, piisas vaid ümara kannika välksatusest

.....
jutt ei käigi naissoost??? ma küll ka vahel lõigun mõnest kohast ära mõne karva!
......

aga nüüd....

te usute ikka veel, et SEE AEG EI OLE MÖÖDAS, te vaatate peeglisse ega näe enam, te vaatate kannikat ega tunne enam, aga ENDAST MÕELDES kirjeldate täkku, olete seejuures täiesti ja süüdimatult siiras..

......
:DDD
.....

see on naljakas, see on traagiline, see on kohatu, see on arusaamatu. ja see tundub olevat nakkav, sest teid on nii palju. meenutasin ega suutnud, millal viimati kohtusin eakohase eakaga.. aga teie, suudate?
....
...:DDD
 
Sapiens 09. aprill 2016, kl 21.58
Ma ei saa teemaalgatajast absoluutselt aru - esitanud mingisuguse väite, oleks loogiline järg selle kaitsmine.
Ja eakohased eakad! Ärge krabage endile jüngreid, mõned jäävad muidu ilma.
 
vaaaal 09. aprill 2016, kl 22.22
soo-oo-oh, rästu romaaniga maha saand:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!