Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksikute vanameeste kurb saatus
 
Gertruda 13. aprill 2016, kl 04.41
Vaatad neid tänavapildis ja pisar tekib tahtmatult silmanurka. Lollakas näoilme, kottis riided, kaugele aimatav pesematus ja muu mahajäetuse hõng. Vaesed vanamehed! kunagi olid ju nemadki noored vallutajad ja kõik teed nende ees valla. Mis siis viltu läks? Valed valikud elus, kõigele käegalöömine või ehk ei osanud nad ise sotsiaalselt intelligentsed olla?
 
paraku 13. aprill 2016, kl 05.54
peab mõni neist end seniajani nooreks vallutajaks. kui see poleks nii kurb, oleks lihtsalt naljakas.
 
old man 13. aprill 2016, kl 09.00
viin ja naised on oma töö teinud, nyyd tuleb aint SURMA oodata vöi saada.
 
nii ongi 13. aprill 2016, kl 09.08
nüüd lõigatakse vilju, mida elu jooksul külvati.
 
nooh 13. aprill 2016, kl 09.28
Vanad naised unistavad kodus arvuti ees, aegajalt kangeid ihuliikmeid sirutades, et on noored ja ihaldatavad.
 
Üksik vanamees 13. aprill 2016, kl 09.32
Sobin minagi vanusepoolest siia foorumi teemasse ja olen ka pealekauba veel üksik vanamees aga kottis riideid ei kanna, pesen ennast iga päev, näoilme kohta ei oska ise öelda aga usun, et nii väga lollakas see ka ei ole aga pean mainima, et üldiselt olen ma oma olukorraga rahul. Olen iseenda peremees, teen mida tahan, keegi ei vingu ega nääguta kodus. Riideid peseb masin, süüa mõistan ka teha, mida mul veel vaja on. Tõsi, vahel tuleb lähedusevajadus peale ja siis mõtlen, et võiks ju olla keegi... Aga mul omad kindlad tahtmised naise osas milles ma järeleandmisi ei tee aga sellist ma ei leia kuidagi ja siis parem juba olla üksinda kui elada koos sellise naisega kes just vastik ei ole aga mitte ka selline nagu ma tahaksin. Nii, et mina ei kurda väga oma elu üle ja loodan, et keegi ei haletse ka mind ja usun, et ma ei paista selline välja nagu teema algataja kirjeldas vanu mehi...
 
Leo 13. aprill 2016, kl 09.51
Sa oled tubli vanamees:)))) Kui püksisääred on pikad, siis saab neid ka lühemaks teha:))) Kahju, et ei ole naist, kes seda teeks:((((((
 
m55 13. aprill 2016, kl 09.58
Kunagi olime me kõvad poisid, naisi iga näpu jaoks ja kihutasime ringi 08 või 09 ga. Aeg on oma töö teinud ja eks sellel kangemal kraamil on ka oma osa veel tänapäeval.
 
njahh 13. aprill 2016, kl 10.39
ahh, see on nii ja naa - on vägagi traksis vanamehi ja on neid, kelle kohta kirjeldus 100% õige. Suuresti sõltub see mehe eluviisidest, töökohast ja intelligentsusest. Kahjuks on neid edukaid vanamehi suht raske leida.
Üks siin end kiidab, talle soovitaks visiitabielu. Ei pea ju koos elama. Kui läheduseihalus peale tuleb, saab ju siis vastastikku käia pai tegemas, jalutamas, teatris ja kinos.
Mulle meeldiks just see variant. Ei viitsiks mina ka kellegi egoga enam niipalju kohanema hakata, et suisa koos elada.
 
m55 13. aprill 2016, kl 10.49
Tere, proua njahh. Mina ei ole edukas aga ikka veel tegude mees.Pai ma oskan teha, teatris olen käinud ja seda värki ei ole ka veel unustanud.
 
samad mõtted 13. aprill 2016, kl 13.01
on olnud ja ilmselt ka jäävad minule- keskeas ja veidi üle selle mehed on enamuses (mittekõik) vormist väljas kerega, riided kas veninud ja kortsus või siis lausa räpased, käed silmnähtvalat pesemata ja muu peale ei taha isegi mõelda. Kes on need naised, kel sellised mehed kodus on, sest kõik nad pole ju vanapoisid, lesed või lahutatud. Miks muutub ennekõike meesterahvas lohakaks ja räpaseks ka siis kui tal on naine kõrval ja miks kaob igasugunegi hügieen kui mees on üksik. Lähemalt tunnen neist ühte (õnneks ainult ühte) -elab koos emaga, mees oskab teha süüa, peseb pesu masinaga,ei suitsu ega alkot, aga kere on laiaks söödud, riided kuidagi eriti vana mehe omad, jutt ka nagu vanal inimesel- tervis ja rohud ja halb valitsus ja kui kallis kõik on, aga tööd teha ei taha. Ja ise peab ennast lausa meheliku ilu kehastuseks, vahib naisi, ila tilgub suunurgast, tutvumislehtedel on selline eluvend et lase aga olla, esimesest kohtumisest kaugemale ei jõua, sest naine pole piisavalt ilus, noor ja sale ja sexikas.
 
m50+ 13. aprill 2016, kl 15.20
Miks see mees teeb siis ise süüa kui elab emaga? Ema siis liialt vana.
 
N 59 13. aprill 2016, kl 17.43
Võiks tutvust teha, lihtsalt niisama!
 
njahh 13. aprill 2016, kl 18.20
no ega siis mehe rahakoti paksus või ametikoht üksi mehe edukust näita. Olulisem on ikka üldine intelligentsitase. Ei või ma kannatada end kiitvaid lolle eksemplare, kes endale vastu rindu taovad ja maad ja ilmad kokku jutustavad.
Olgu pikkusega, kuidas on, aga mõistuse osas peab ikka mehele saama alt üles vaadata.
 
OH TEID VANAD NAISED::::??? 13. aprill 2016, kl 18.27
nooh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanad naised unistavad kodus arvuti ees, aegajalt
> kangeid ihuliikmeid sirutades, et on noored ja iha
> ldatavad.
EGA see arvuti jama paneb ka naised istuma ??? Ime ka kui mees labida püsti lööb --ja poe juures ära käib:::
SEST see kiruja naine arvuti tagant
pole veel täna väljas käinud?
AGA ---VANA--MEES TEGI JUBA SIBULA PEENRA ÄRA JA ÜHE LILLE --PEENRA KORDA;; VIIS ISEGI PRÜGI AIAST ÄRA???
NII ET KÄIGE AGA VANEMAD NAISED ARVUTIS---JA OTSIGE IKKA NOOREMAT ISAST __EDASI
 
Järgmine on Kabeli---KAAREL.. 13. aprill 2016, kl 18.32
N 59 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võiks tutvust teha, lihtsalt niisama!

KELLEGA SA SIIS SIIN TUTVUD -- NAINE 59 --KAS OTSID ,,IKKA ARUKAT,,, TÖÖKAT MEEST ----MINU MUTIKE ISTUB TÄNA ARVUTIS EDASI,EI SAA VEEL VÄLJA --VANA----MEHELE KA APPI;; PEENRAD OLID VAJA KORDA TEHA ,,KILEMAJAS LIIGUTADA MAAD ;; --AGA ARVUTIS ISTUMINE OLEVAT TÄHTSAM:???:::
 
VASTAB MEES...ja ISA 13. aprill 2016, kl 19.00
Gertruda Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaatad neid tänavapildis ja pisar tekib tahtmatult
> silmanurka. Lollakas näoilme, kottis riided, kaug
> ele aimatav pesematus ja muu mahajäetuse hõng. Vae
> sed vanamehed! kunagi olid ju nemadki noored vallu
> tajad ja kõik teed nende ees valla. Mis siis viltu
> läks? Valed valikud elus, kõigele käegalöömine võ
> i ehk ei osanud nad ise sotsiaalselt intelligentse
> d olla?
JAH --MUIDUGI KURB PILT ,,ERITI HOMMIKUL TARTU---TURU JUURES::????
AGA EESTI MEES --ELAB 50+--55 JUBA -- OMA KODUS ,,KAS VÕI MAAKODUS ..AGA KATUS ON PEA KOHAL:::TUBA SOE JA TOITU SAAB KA ISE KASVATADA,,, JA TÖÖD MAAKODUS JÄTKUB;; ---OLGU ,,ET ON TÖÖTAMISEGA - NÜÜD HAIGE--""EHK PUUDEGA INIMENE ---AGA TA EI TÖLLERDA SIIN LINNAS ;;
VAID TEEB TÖÖD --OMA KODU HEAKS;;
ON KOHT KUHU KA LINNAST LAPSED TULEVAD --KAS VÕI OMA SAUNA;;;
 
TEAN NEID NAISI 13. aprill 2016, kl 19.06
nooh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanad naised unistavad kodus arvuti ees, aegajalt
> kangeid ihuliikmeid sirutades, et on noored ja iha
> ldatavad.

VOT ---SEE ONGI NII --VANEM NAINE OOTAB UUT:: :::
TULEKS VÄHEMALT VÄLJA
VANAMEHE JUURDE -- ISTUKS --AJAKS JUTTU?
mansion ghost 13. aprill 2016, kl 19.16
Kes viitsib mingi mamsli järel lohiseda nagu taltsutatud leierkasti pärdik. Vabadus on midagi enamat. Mingil hetkel tabad end mõttelt, milleks end siduda. Mingi odava seikleja kapriise rahuldama? Kui leidub see KEEGI on kõik võimalik ;)
 
oioi 13. aprill 2016, kl 19.27
sotsiaalselt intelligentne naine tegi teema.
 
kilpkonn 13. aprill 2016, kl 19.32
nii kui vanad mehed kohale lohisesid, nii kohe ka vingumiseks ja torisemiseks läks.
 
mutt-51 13. aprill 2016, kl 21.13
Ei tea küll, et neid üksikuid mehi niiväga oleks. Kes elab maal oma majas/talus, sinna on ammu mõni vallasema oma 5 lapsega sisse roninud; tööl käivale üksikule mehele vajuvad lahutatud mahajäetud vananevad naised külje alla jne. Kuni 60-aastane üksik mees väga kaua üksik ei ole, naised ärandavad sellise varsti ära.
 
to teemaalgataja 13. aprill 2016, kl 21.14
Nooh küll Sinagi kunagi seisad kottis pükstes teeäöres, totakas näoilme ees, vanaks jääd ka Sina. Ei jää ilmasambaks keegi.
 
arvab 14. aprill 2016, kl 15.14
Üksikud mehed, kui neil naist kõrval pole, käivad kiiresti alla.
 
n55 14. aprill 2016, kl 15.26
Olen ka tähele pannud, et kui mees on üksik, siis läheb tema elu alla mäge. Pükste persevahe ripub põlvede kohal, põlved on kandade all ja mees läheb taas poodi jooki tooma.
 
järeldus 14. aprill 2016, kl 16.34
inimene on täpselt nii laisk kui tal lastakse olla, seega kui mees on üksik, saab ta elada omatahtsi, omale meelepärasel viisil, sest muidu teda kästi (loe: algul tüttu ema ja pärast vastik iriseja naine sundis) pesta, kempsus vett tõmmata ja riideid vahetada, aga see oli talle vastumeelne. Kui üksik mees on räpane ja kaltsudes, siis on see tema loomuses. On ka üksikuid vanapoisse, kes on puhtad ja kelle kodud on korras, sest neile meeldib nii.
 
NAINE 55 ..tule TARTU:: 14. aprill 2016, kl 19.48
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen ka tähele pannud, et kui mees on üksik, siis
> läheb tema elu alla mäge. Pükste persevahe ripub p
> õlvede kohal, põlved on kandade all ja mees läheb
> taas poodi jooki tooma.
Naine 55 ,,,
Ole hea inimene ja Mine hommikul varem
TARTU turu juurde ,,seal vaba turu akna pleki peal istuvad ---koos meestega::: ,,,ja vaata siis
mis naistega on seal TARTUS tegu ?????
HULLEM on NAINE---KUI SEE joodik mees ,,
Naine 45+ --kes lausa haiseb kuse järgi:: PÜKSID KA RIPAKIL::
TEE NAINE 55, SILMAD LAHTI
SIIN POLE AINULT MEHED SÜÜDI,,,,SEE MAHA JOODUD ELU OM SÜÜDLANE..::
 
Vot see on õige:::MUTT 51 14. aprill 2016, kl 20.18
mutt-51 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei tea küll, et neid üksikuid mehi niiväga oleks.
> Kes elab maal oma majas/talus, sinna on ammu mõni
> vallasema oma 5 lapsega sisse roninud; tööl käival
> e üksikule mehele vajuvad lahutatud mahajäetud van
> anevad naised külje alla jne. Kuni 60-aastane üksi
> k mees väga kaua üksik ei ole, naised ärandavad se
> llise varsti ära.
SEE 55--60 MEES MAJAGA ,,VÕI ON TULU--KOHT KA OLEMAS ---VÕETAKSE ÄRA MEES --NAISTE POOLT --VÕI EHK SIIS ÄRANDAVAD MEHE OMALE:: JA ÜPRIS KIIRESTI ::
NAISEL ON KA SEAL KINDLAM
SEST KATUS ON IKKA PEA KOHAL,,JA KUI ON KA LAPS...KASVATADA
 
viimasele röökurile 14. aprill 2016, kl 20.28
mida sa karjud sooda inimene.
 
rio 15. aprill 2016, kl 05.15
kui jutus mõtet vähe, tuleb see röökides esitada
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!