Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
vaalade ja muude loivaliste teema
 
irw 06. juuli 2016, kl 20.41
Miks rästu kohta? Kas sa iseennast ei tunne puudutatuna? Kindlasti ei tasu unustada freenigi. Varsti vaatame su üle. Hm mitu halli karva sellisel 40sel edeval nässil on? Saab näha mitu kortsu naisel 50ndate alguses....
 
irw 06. juuli 2016, kl 20.42
Kui ta sinusuguse kõrval peaks nii vanaks saama...

IRW
 
KniksMarihen 06. juuli 2016, kl 22.38
Mul on tunne, et siia on sekundanti vaja.

rästu, loe neile:

sekundant

ka lõbusaim narr
väsib ära
kustub see
kuulsaimgi kunn
jääb krattidest
tohletand sära
kulub džinnide
pudelipunn

aga mina ei kõigu
ei vangu
kui istun, siis istun
ja seisan, kui
pean
ei vihja, ei poeta
ei mangu
su võitlusi
liig hästi tean
(Sanya)
 
von Freen 06. juuli 2016, kl 23.13
millest tulenevalt piaks olema hia olla?

sellest imearmsast ivolinna poppurrii laulmisest vai?

nu vata kunagi ma pühendasin siin lausa eepose "mu poole tuled üleni sa valges" kenale provvale viiskümmendkaks. sis oliküll hia olla. praega on asi veel liiga lahja et hia akkaks.

vai mõtlesid sa seda, et kas mul on pardi pepus nüd hia olla? nu pole veel jõudnud sinna.

************
HIRW, KALLIS
mind mitte et ei tasu unustada, vaid lihtsalt ka ei saa unustada ponimaajesh. isegikui tahad. ja järgemine korraline ülevaatus on minul detsemberis (nõnnavanadel nigumina onsee igaaasta korra juba), kui sa HIRW just erakorralist ülevaatust ei taha teha. ses suhtes soovitaks pigem allavaatlust sest et üle vaadates ei akka miskit pädevat silma tavaliselt.

allikarvasust meil ei ole võimalik esineda sellepärast et meie shasshoon lahkus täielikult juba kusagil vägaammu tagasi. kompelementi 40 ia kohta vötame rõemuga aga vasta. MUSI PÜKSI sulle selle eest (nigu klassikud on ära ütelnud). samas jääb segaseks see nässi koht sial Teie ülipüüdlikult formuleeritud, kõikide ajurakkude ülikõva tööd koondavas lauses. etsiis kas nelikümmend or näss. tuleb neist üks seismisekoht ära valida kompelemente tehes (et enesest tahtmatult mitte segasepanija muljet jätta), sestet pässid ja nässid ja muttid-moorid akkavad tulema sial kusagil 40+ või isegi 50+ 60+ alles. enneseda on köik noormehed ja noorikud.



naiste kortsude ulk 50-ndate alguses ja sis see "Kui ta sinusuguse kõrval peaks nii vanaks saama..." konstruktsioon ja erinevad võimalikud seosed teiste pridutseeritud lausetega jäävad aga meie mõistusele vaatamata jubedale pingutamisele tabamatuks praega.
 
von Freen 06. juuli 2016, kl 23.17
corrigendum

see kena provva oli tibu tegelikult oopis....

segane värk ühesõnaga
 
no maitea 07. juuli 2016, kl 00.44
miks nüüd freen kellelegi ette jäi?
ei mõista mina vanainimeste emotsioonide kulgemist.
 
*.* 07. juuli 2016, kl 01.58
Freen ei sobi siia muttide kampa ja ajab eakatele ebakohast möla. Vahepeal oli aasta otsa kadunud siit ja kõik said piiramatult lõhverdada. Nüüd kõin jälgivad,, et mida ütelda ja kas üldse, et mitte lollina näida. Enesetsensuur toimib, kuid ühel hetkel viskab kaane maha.

Muidu kanakari kaagutas nii mis vähe pole (kerige aga lehti tagasi ja lugege kasvõi ainult teemade pealkirju). Nii kui mõni mees aga siia tuleb, nii hakkavad kõik mutid kõikidele ära panema ja kui see tehtud, siis igat sõna enne postitamist hoolega valima :DDDDD Kui aga mutid omavahele jäävad, siis kõkutatakse piirideta nagu bondiinid muiste. Sekka mõni harv tõsine jutt kah.

See ühtede või teiste domineerimine käib ikka lainetena siin. Ka teistes teemades.



Üks endine unetu unetute nurgakesest.
 
*.* 07. juuli 2016, kl 02.01
Vabandust kirjavigade pärast. Telefoni klaviatuur on nii kuramuse pisike aga näpud juba töntsid :)))
 
porkun 07. juuli 2016, kl 02.11
Tavaliselt tümitatakse ikka neid, kes ise ka muhku norinud. Minu teada pole Freen siin küll kunagi halvustav olnud. Ehk tõesti omamoodi olekuga ei sobitu mõne inimese maailmapilti ja see saigi ärritavaks teguriks.
 
kobisen kah 07. juuli 2016, kl 03.20
tegelikult on üks mutistunud vanamees suuteline sellises koguses netiruumi jubeda plämaga ära täitma, et mutid ei jõua elu sees järele.
von freen ilmselt saab isegi aru, et jutt pole temast.
kuulake või KUKU raadio vox populit. kui mingi läbi sinise peanaha inisev taat on eetrisse saanud, jooksevad nii kuulajatel kui saatejuhtidel kõrvad teatud ollust.
mutid võivad korraks paugatada ja siis suu kriipsuks tõmmates vihaselt vait olla. aga inisev vanamees tänitab ja tänitab ja tänitab. märkamata, et on veel rohkem mutistunud kui need mutid, keda muu mula sekka kirub.
olemas selline tüpaaž inimesi, kellel ongi koguaeg kõik halvasti ja häiriv. päike häirib, kuu häirib, naised häirivad, mehed häirivad, jutt häirib, vaikimine häirib. terve nende elu ongi ühelt ärrituselt teisele põrkumine ja neile ärritajatele hüsteeriline reageerimine.
 
oot 07. juuli 2016, kl 05.59
mis see nüüd oli?

rästu
keri pardi perr
sse nii et suled sahisevad.

lähedane suhe mõnel ikka nende sulelistega. alles see oli kui tibusuled mitmesse ilmakaarde lendasid, nüüd part ebamääraseks otstarbeks kohale taritud. mis lind järgmiseks? kalkun? kondor?
 
vaaaal 07. juuli 2016, kl 07.09
ma naersin kõik oma naeruvõlad tasa selle peale, et rästu oma kõige kirglikumad austajad sooja kohta loomingulisele komandeeringule saatis:D
 
KniksMarihen 07. juuli 2016, kl 07.32
:D vaaaal
rästu on hooliv, meil ju õiget suve pole ...
 
g 07. juuli 2016, kl 07.50
Kes on rästu? Miks peab kogu aeg vanadusest rääkima? Siin muud polegi enam. Justkui see oleks kellelgi välditav või üldse ebaharilik. Vananemisega kaasnevad teatud füüsilised muutused ja siis? Ka 20ndates, 30ndates jne sõltub kes vaatab. 50+ teemas on veel eriti sürr sellest jahuda. Vast keegi ikka loeb.
 
g 07. juuli 2016, kl 08.16
Ausalt ma ei saa aru, mis eeposest sa räägid. Kes ja mida siin kirjutanud varem on ei tea. Ei tahagi teada, aga vanus pole asi mille üle naerda. Loodan et ei jätnud väga suure mõttetöö muljet:)
 
g 07. juuli 2016, kl 08.45
Kui juba maailmaparandamiseks läks siis kas von freen jälgib siin palju keegi ja mida loeb/kirjutab? Ükskord varemgi vastas keegi mulle (eeldatavalt mode siis), et ma olevat kirjutanud mingi teatud nime all kunagi. Kahjuks või õnneks ei olnud see mina. Imelik et minu harvad ekslemised siin alati nii suurt tähelepanu pälvivad. Suurusehullustus mul ilmselgelt:).
 
r2stu. 07. juuli 2016, kl 11.52
mis see siis nyyd on
rästu 07. juuli 2016, kl 12.03
see...:DDD
Tundub, et olete installinud foorumi uue versiooni.
 
kaasreisija 08. juuli 2016, kl 05.28
kulla g
mingit pretensiooni sa esitasid, kahjuks ei saanud täpsemalt aru, millist ja kellele?
 
koristaja luua ja kodutu puudlinässiga 09. juuli 2016, kl 06.20
sellele, kes permanentsest lähedusevajadusest undab, kingin kodutu ja kasvatamatu puudli. ja see, kes vastiku häälega oma lõbuks viiksub, saab luuaga üle küüru. pole veel teada, kummal rohkem vedas.
 
KniksMarihen 09. juuli 2016, kl 09.18
Alustame siis algusest.

autor: rahuliku mere lained
teema sisu:
las olla taas üks keskne teema, kus end liialt üles ei köeta ja ollakse just sellised vaalad, delfiinid või misiganes mereelukad nagu olla tahetakse. ainult jonn ja viha jätke ukse taha.

Kas langetas vererõhku? Kas võttis pingeid ja ärapanemise soovi vähemaks?
Kas pani naeratades unistama millestki ilusast?
 
Raivo Kohalik 10. juuli 2016, kl 15.12
vaalade ja muude (l) oivaliste teema
igatsus te järele mu vere paneb keema
 
Raivo Kohalik 10. juuli 2016, kl 15.25
Sulle KniksMarihen Sulle üks kniks
oled rahumeelne luuleline ja korralik
oled kui vihmaseski taevas särav päike
mu märgadesse silmadess tood lausa läike

PS

Sullegi õnneks rahu ei anna
kui keegi tahab kõikjal ära panna
selle asemel et kõik siin ühes koos
lahendused leiaks kui b(ü)ändi selles loos
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!