Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
nüüd siis otsitakse
 
N52 08. juuni 2016, kl 11.04
minuga kontakti.
Olen kõik oma suhtlusportaalide kontod lukku lasknud, sest ei tulnud sealt ei iva ega uba, tühjad kestad kõik. Paaniline paarilise otsija ma ei ole, viisakat meesterahvast-sõpra seal aga polnudki.
Nüüd on viimasel poolaastal aga e-postkasti tulnud iga päev mitu teadet: Sinule kirjutas, sinuga soovib suhelda, sinuga otsib kontakti...
No "tere talv", mis siis nüüd juhtus?
 
kuule naine 52. 08. juuni 2016, kl 11.40
N52 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minuga kontakti.
> Olen kõik oma suhtlusportaali
> de kontod lukku lasknud, sest ei tulnud sealt ei i
> va ega uba, tühjad kestad kõik. Paaniline paarilis
> e otsija ma ei ole, viisakat meesterahvast-sõpra s
> eal aga polnudki.
> Nüüd on viimasel poolaastal
> aga e-postkasti tulnud iga päev mitu teadet: Sinul
> e kirjutas, sinuga soovib suhelda, sinuga otsib ko
> ntakti...
> No "tere talv", mis siis nüüd juhtus
> ?
Tere SUVI "" NÜÜD alustavad isased
uute naiste otsimist;;
pane aga valmis ---kohe mitu meest
on sinule olemas:
 
ingrid 08. juuni 2016, kl 12.10
Et mis siis nüüd juhtus. No, ilmselt on asjalikel naisinimestel kõrini oma tolgusahvide töllerdamisest ja nad on ukse taha tõstetud. Eks nüüd otsivad uusi ohvreid. ; ) Üks minu kunagisi naabreid, toimekas naisterahvas, see ka tõstis oma vanamehe varasuvel ukse taha. Ütles, et oleks siis tänulikkust välja näidatud, et hommikul välja aeti...vastu ööd oleks ju ränk kohe peavarju leida.

* Võta aga kõik ilusasti vastu, poputa, anna toidu- ja ingeabi. ; P
 
N52 08. juuni 2016, kl 13.04
Mul on kõik kontod ja portaalid suletud aga mehed ikka kirjutavad. Ei taha enam suhelda siin virtuaalmaailmas ja on ka kadunud isu meestega jahmerdada. Kehakeel keeldub tegelemast sellega. Kui ikka häda käes, siis rahuldan ennast oma pilotka kaudu. Päikest teile mehed.
 
mh 08. juuni 2016, kl 13.12
kirjuta vastu kui nad kirjutavad:))))))
 
vaaat hoolega 08. juuni 2016, kl 17.07
vaata hoolega, kas pole tegemist "konto" ülevõtmisüritusega. FB-s ju hoiatati, et kaaperdatakse kontosi.
vaat saatja aadressi, klõpsates aeilis nime kohale. Vaata, mis selle nime alt sulle avaneb.
Üldiselt soovitaks need imelikud meilid ära kutsutada.
 
K 08. juuni 2016, kl 17.23
bennubennu@online.ee
Miks sa mulle ei vasta ?
 
Ave 08. juuni 2016, kl 17.31
Netitutvused olid huvitavad ainult internetiühenduse saamise algusaastatel. Siis sai ka iga nädal pimekohtingutel käidud - see kujunes lausa nagu hobiks.
Ega ma nendest kohtingutest midagi erilist ei lootnudki, tavaliselt ühendasin need prügikoti väljaviimisega, et siis ikka miskit kasulikku tehtud, kui kohting viletsavõitu:)

Kokkuvõtteks jäigi, et küll see Issanda loomaaed on ikka kirju.
Juba esimene mees oli ennast valetanud üle 10 aasta nooremaks, nii et oleksin peaaegu minema kõndinud, sest mees ei vastanud kirjeldusele. Kui talle seda mainisin, vastas ta, et kas siis vanus on kõige tähtsam.
No tule taevas appi! - kui ta seda tähtsaks ei pidanud, miks ta siis valetas? Neid valevorste oli muidugi teisigi.

Mõned olid sellised, et ei viitsinud esimeseks kohtinguks korralikult riidessegi panna, mõtlesid vist, et vaatavad üle, kas tasub selle naise pärast üldse teinekord tööriideid vahetama hakata. Aga sellistel puhkudel ei aidanud teisel korral ülesvuntsitud välimus ega äsjapestud auto - minul olid ikka silme ees lontis põlvedega dressipüksid ja räämas kummikud, mis inimesest esimese mulje kujundasid.

OH-jah, igasuguseid meenus praegu, nii et naer tuli peale.
Aga kes ikka viitsib teiste muljeid lugeda ja pealegi siin vist ruum ka piiratud ühe postituse osas.

Ja üldse, sattusin siia üle hulga aja hoopis sellepärast, et panin selle parfüümide küsimuse. Vaatan siis mõne teema ka üle.
 
von Freen 08. juuni 2016, kl 18.47
internettide ruum jah saab otsa varsti ja on piiratud ühe postituse osas

HiaNõu!
soovitan postituse arvutis enne valmis kirjutada ja siis ühe korrga postitada



pee ees!
Tark naene kutsub meha koju kohtama ja surub selle saabudes uksel talle prügikoti pihku ning saadab sellega minema, mitte ei vii kohtingule minnes ise prügikotti välja...

nigu jälle uus prügikott täis sasb, nii kohe kohting
 
Üksi 08. juuni 2016, kl 19.16
Hando Runnel

Te vastu sõtta läen,
võibolla – kaotajakski jään…
Pää kohal siiski selge märk:
ei meeldi mulle patuvärk.
 
to Üksi 08. juuni 2016, kl 20.47
Nojah, kui jalga jäävad püksid,
siis olema sa peadki üksi.
Sa parem veidi pattu tee,
siis rõõmsam tundub elutee!
 
von Freen 08. juuni 2016, kl 21.00
ei saa ma aru, Daamid, hästi,
et milleks vaja mehenässi?
sest 50 pluss ei vaja muud,
kui pruukida saaks ainult suud.
 
to von ... 08. juuni 2016, kl 21.22
Jah, meheNÄSSI me ei vaja -
see väga kehvalt asja ajab.
Vaid mees, kel funktsib hästi kõik,
meil meele järgi olla võib.
 
Vαḷėć 08. juuni 2016, kl 23.20
Ise ka aru saate, et vinged olete!
 
abnormne 09. juuni 2016, kl 09.37
jah, seda minagi ju ütlen:)
 
praktiline 09. juuni 2016, kl 10.21
Need suhtlusesooviga kirjad võivad olla ka su suletud kontode portaalide poolt saadetud - suhtlemine ju maksab kopika, on vist nii.

Kui suhtlejad enam ei suhtle ja oma kontod kustutavad, kes siis maksma hakkab? Ikka tuleb huvi üleval hoida...
 
KALAMEES, POOLPIME JA KURd 09. juuni 2016, kl 10.37
kÕIK mu viimsed SENDID SINNA NAISTE NILLIMISE ALLA LÄHEVADKI. Lõpptulemus nagu ikka - POLE NAISI, POLE KALU. NÄRI VÕI MURU.
 
n55 09. juuni 2016, kl 11.21
Mina olin vahepeal juba netisõltlane või siis tutvumis sõltlane.Huvitav oli aga head ja korralikud mehed on ikka abielus ja teevad väikse kõrvalhüppe ning see tuleb tegelikult ainult kasuks. Saab minu ihu ja hing haritud ning nende oma vaheldust.
 
eee 09. juuni 2016, kl 11.41
ja millist vaheldust see proteiinipurgiga vehkiv vanamees siis sai? paluks üksikasjalikumalt.
 
just 09. juuni 2016, kl 11.46
kere kohta käiv temaatika jäta vabalt enda teada, a kuidas selle hingeharidusega oli?
 
bennubennu@online.ee 19. september 2016, kl 21.00
bennubennu@online.ee
Miks sa mulle ei vasta ? . . . hakkas nüüd mind pommitama - kui vastan,saab ju mu meiliaadressi teada . . . :((
 
pole nagu kuulnud 20. september 2016, kl 08.05
Kuidas käib see pilotkaga enda rahuldamine :)
 
mh 20. september 2016, kl 09.51
bennu on abielumees.
 
HaukuvPeni 20. september 2016, kl 15.18
Käib sõnasõda, mokalaat.
Ei kõlba üks, ei teine taat.
Küll üks on räämas, teine laisk.
Ei vaja nemad uhket naist.

Sa võta peegel vaata end.
Läbi ammugi su tähelend.
Kortsus kulm ja tige suu.
Nupu otsas sassis juus.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 20.09.2016 15.19.
 
HaukuvPenile 20. september 2016, kl 17.38
https://www.youtube.com/watch?v=sT4-UcTkc-A
Tervitustega!
Naised lokirullide, moppide, luudade ja märgade kaltsudega...
 
sina naine 52 .meest enam nii ei saa! 20. september 2016, kl 20.42
N52 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minuga kontakti.
> Olen kõik oma suhtlusportaali
> de kontod lukku lasknud, sest ei tulnud sealt ei i
> va ega uba, tühjad kestad kõik. Paaniline paarilis
> e otsija ma ei ole, viisakat meesterahvast-sõpra s
> eal aga polnudki.
> Nüüd on viimasel poolaastal
> aga e-postkasti tulnud iga päev mitu teadet: Sinul
> e kirjutas, sinuga soovib suhelda, sinuga otsib ko
> ntakti...
> No "tere talv", mis siis nüüd juhtus
> ?
Mina laste ISA usun
ET sina 52 Naine valetad ja pidevalt oled valetanud ?
 
He 20. september 2016, kl 22.12
Mis lasteaed siin? :D
 
N52 21. september 2016, kl 10.45
Ega ilma meheta on ikka raske. Naabri naine minust paar aastat vanem ja teeb kohe kadedaks. Seal käib ikka mehi nn. graafiku alusel, mõni jääb hommikuni, mõni teeb vist ainult kähkuka. Või äkki joob ainult kohvi?
 
N52-see õige 21. september 2016, kl 13.28
mina selle teema alustasin, keegi sama nimega N52 lihtsalt astus poole vaatuse pealt lavale, ilmselt mingist rahvateatrist.
Minul ei ole ilma meheta raske, vastupidi. Selle pärast saigi kõik kontod lukku lastud ja kustutatud, et sain õigel ajal aru- mulle pole sellist meest (nagu nad suhtlusportaalides 99% on)oma koju vaja.
Nende kirjad mind ei huvita, vaatama ei hakkagi, käsklus "kustutada" käib kiiresti.
 
krt 21. september 2016, kl 14.18
ei ole jah normaalseid mehi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!