Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
pensionärist mees
 
Pettunu 30. juuni 2016, kl 01.56
Mu elukaaslane jäi pensionile, kuna mina käin tööl ja olen seepärast suht vähe kodus, aga temal igav. Ta avastas tutvusportaalid, kuhu riputas oma kuulutused üles ja sattus vaimustunud naiste rüppe. Jõulute ajal käis ühe daami juures, kuid ilmnes,et mees pole piisavalt tasemel (raha vähe) ning tuli lontis ja häbistatult tagasi. Andestasin, aga nüüd jälle uus armastus, uus elu. Lõpetasin suhte. Teades mehe kesiseid materiaalseid ja füüsilisi võimeid, on karta,et see suhe ei kesta kaua. Kas teie annaksite veel ühe võimaluse?Naised, ärge võtke vanemaid mehi!
 
aga miks sa seda vameest üldse pead? 30. juuni 2016, kl 02.45
ma saan aru koera pidamisest, aga vana mehe?
mis kasu sul temast on?
 
aga 30. juuni 2016, kl 03.31
mitu kuud teie suhe on kestnud? või aastat?
 
püha taevas 30. juuni 2016, kl 04.12
ei noored neid vanu ronte taha. iseasi kui tegu tootsi või sõõrumaa tasemega, siis ehk teevad mõningad mööndusi. sellistel ikka karismat ja piisavalt vahendeid, et elu huvitavaks teha. aga mida hakkavad nooremad naised peale vaese igava vanamehega? säästavad kodus koos vett ja elektrit ja kiruvad valitsust või? võite mürki võtta, et mitte keegi isegi ei vaata mingi sellise halli mehikese poole. ei nooremad, samaealised ega vanemad.
 
trenditeadlik 30. juuni 2016, kl 05.08
te olete siin lootusetult ajast maha jäänud. hooaja viimane hitt on endale naftaliinihõngune penskaritoi soetada, chihuahua kõrvale istuma sättida ja külalistele demonstreerida, kumb oskab esimesena iseseisvalt pissile küsida. karm elu paradoks, et tulemustest sõltumata ostetakse ainult chihuahuale uued swarovski kulinaid ja leopardimustrilised papud.
 
eelmisele 30. juuni 2016, kl 10.12
maksimumpunktid sulle huumori eest
 
mirr 30. juuni 2016, kl 10.27
Arvata võib küll, et ka see uus suhe kaua ei kesta. Kas sa ta tagasi võtad või mitte sõltub juba koosoldud ajast, ühistest lastest (kui on), tunnetest, läbisaamisest ja sajast muust asjast.

Kui elukaaslane sulle kallis on, siis andesta ja võta teda sellisena nagu ta on. Kui aga tunned, et mäng ei vääri küünlaid, siis oma rahu huvides mine oma eluga lihtsalt edasi.
 
ole pai 30. juuni 2016, kl 14.27
Pane vähemalt esitähed kirja, näiteks Peeter Koolibri, siis P.K jne...Teaks tast hoiduda.Ette tänulik.
 
ole pai 30. juuni 2016, kl 14.28
Mis võimalusest sa sonid, ise kirjutad, et papa juba ammu võõra mamma tiiva alla roninud head ja paremat söögilaualt hankima.
 
sportlik pensinär 30. juuni 2016, kl 15.02
Olen ka mitmes tutvusportaalis ja võin kinnitada, et mingit erilist naistehuvi ei tähelda.
 
tjah 30. juuni 2016, kl 15.46
minu lesest isa on ümbritsetud vinks-vonk prouadest - veavad teda igale poole. viskas nalja, et ei ole elus kunagi nii palju naisi olnud, kui nüüd.
 
jh 30. juuni 2016, kl 16.04
Kui viis aastat tagasi kokku kolisime, siis ei olnud ju veel pensionär, käis tööl ja õhtul oli väsinud mees-nädalavahetustel käisime väljas, teatris jne
 
HaukuvPeni 30. juuni 2016, kl 19.38
teemaalgatajale: Kle, sa väsita mees öösel voodis nii ära, et ta nädal aega ei vaata teiste naiste poolegi. Kui Hakkab toibuma, võta uuesti ette. Usu mind, see täitsa toimib!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
villis till 30. juuni 2016, kl 19.52
ega nüüd villis till kah mõtlemist ei muuda.
 
Peeter Koolibri-Tedrekukk 30. juuni 2016, kl 20.31
Ma ei saa aru, miks minu nime tuuakse välja siin vanainimeste rubriigis? Olen väga nooruslik ja prouadega ei suhtle, mind piidlevad noored näitsikud. Krt võtaks. ???
 
KniksMarihen 30. juuni 2016, kl 23.17
Tuleb elada mu vanaema põhimõttega:
mis lännu, tuu om lännu
kik puu om ütskõrd kännu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!