Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
sulnis teema
 
prostokvašino postiljon 30. juuni 2016, kl 22.10
sulnitele inimestele, mida võib alates kümnendast kommentaarist rikkuda.
 
gmh 30. juuni 2016, kl 22.26
no olen ilus inimene ja pole mõttesgi teemat rikkuda.
 
KniksMarihen 30. juuni 2016, kl 23.15
Alates kümnendast kommentaarist võib su tuju ära rikkuda, tegelikult isegi varem.
 
prostokvašino postiljon 30. juuni 2016, kl 23.24
marihen, tunne ennast vabalt ja lase fantaasial lennata.
 
KniksMarihen 30. juuni 2016, kl 23.27
No ma olengi täitsa vabalt unine.
 
liigume 03. juuli 2016, kl 06.38
tasahilju kümnenda kommentaari poole.
 
vähendame 03. juuli 2016, kl 07.20
jalavaeva
 
KniksMarihen 03. juuli 2016, kl 11.40
Tegelikult on soovitav mitte midagi rikkuda.
Aga tavapäraselt keeratakse teema alates kümnendast kommetaarist hoopis teise suunda.
 
vaaaal 03. juuli 2016, kl 13.34
no nüüd peaks
 
vaaaal 03. juuli 2016, kl 13.35
prunt eest
 
uu 03. juuli 2016, kl 14.02
juhtusin ka siia luusima, aga seda au, et prunt eest, ei tihka endale võtta. ega te täi anda ka:)
kohe pidi loodus prundi eest lööma, s.t Väike-Maarja ilmanaised olla lubanud jälle tuult, tormi ja...ei tule meelde, mis kolmas asi see omal ajal Pahmutova laulus oli, mida innukalt üürgasime.
 
von Freen 03. juuli 2016, kl 15.27
hokkei!

mavaatan, keski ei riski?
ma võtan sis alates kaheteistkümnendamast selle asja endapiale nüd ära ja teen selle teema siin korda.

väikemaarja hüdroloogiameteoroloogiakeskstaabinaised (maitea, kas nad on siiani ilma või ei ole) on pärast väikemaarja kirikutorni lahkumist omalt kohalt seoses ootamatu tuulega suunast, mida hüdroloogiameteoroloogiakeskstaabinaised ei olnud võimelised ette ära teatama, paguluses kusagil kadila or rohuküla metsades ja eijulge enam tagasi tulla.

need kopsikud mis igaltpoolt igasuguseid sademeid kokku korjavad on ammuilma äärenitäis ja keski pole neid pärast väikemaarja kirikutorni lahkumist omalt kohalt ära tühjendanud.

vahepial sai kirikutorn küll tagasi meelitatud, aga väikemaarja hüdroloogiameteoroloogiakeskstaabinaisesid poleenam nähtud.

isegi grossi üpersupermarketis ega georgi söögitubas mitte



a kes või mis on pahhmuutova?
 
väikemaarja hüdroloogiameteoroloogiakeskstaabinaine Bollyna 03. juuli 2016, kl 16.05
Lugudega peetud Härra von Freen!
Ulatage oma tugevaks treenitud käsivarred ja (k)abistage meid, siis me kõik pole enam ilma. Saab vähemalt torn tagasi tassitud.
 
von Freen 03. juuli 2016, kl 16.18
kallis bolliina.
torn on ammu kodus tagasi.
kedapole on väikemaarja hüdroloogiameteoroloogiakeskstaabinaisesid.

nende tagasi tassimiseks jääb meie ilusasti tugevaks treenitud käsivartest (lisame siia kohe ära, sest pärast ei pruugi enam vöimalust tulla, et ka samailusaste tugevaks treenitud jalavartest) aga kahjuks äärmiselt väheseks, sest nemad on sial keskstaabis istumisest (kusjuures juba kauaaega ja pikaaegselt) omandanud sellise täismassi, et torni kaal on selle kõrval kökimöki.
 
uu 04. juuli 2016, kl 13.24
nii et seal "väiksesmaarjas" teevad rasked naised suuri asju?
Aleksandra Nikolajevna Pahmutova: Nõukogude Vene helilooja, kes on produtseerinud kümnete viisi patriootlike jm laule. eks omal ajal pudenes neid siiagi ja tuli kuskil kokkutulekul vm ette kanda.
 
meenus 05. juuli 2016, kl 06.46
kohe üks pahmutova laul, mida hiljuti esitas kusagil vene kanalil mumifitseerunud jossif kobzon. üleelusuurune tramm-tararamm ja tsentneriga paatost. kes sellest idüllist ilma jäänud, pole midagi elus kaotanud.
 
uu 05. juuli 2016, kl 13.38
ja mulle ka meenus, see oli vist "Laul rahutust noorusest":
On tuul ja lumi
ja öine tähelend.
Meil südames tuli
ja ees kauged matkateed.
ega polegi paha, kui mõelda, et tänapäeval on kõigil rahulik noorus, tuul ja lumi vaid läbi autoakna ja öine tähelend nutiseadme vahendusel?
 
täpiline vihmavari 06. juuli 2016, kl 04.30
rikume natuke kirjutamata reegleid ja rihime teema hoopis millegi parema suunas. kuidas oleks hommikul teada saada, et võitsite miljon eurot? millele seda kulutama asute?
 
KniksMarihen 06. juuli 2016, kl 07.38
Ma arvan, et kõigepealt istun juhmi pilguga paigal, et kas tõesti võib see tõsi olla :D
 
uu 06. juuli 2016, kl 10.18
minu meelest ka, kõik paremad asjad juhtuvad ikka õhtul. aga miljon ja hommikul...no sama, istun juhmi pilguga, üritan kanget kohvi keeta, mõtlen - kui palju sellest miljonist tulumaksuks läheb ja seejärel, kas ja kellele oma võidust teada anda. tunnen ennast pigem ebamugavalt! aga kui toibun, ostan ühe läikiva asja küll.
see kukkus väga tagasihoidlikult välja, sest seni on mu "miljon" olnud vettinud 5-rublane, mille leidsin Viru väljakult, ja pudelpost kirjakesega "Ich liebe dich, Ines!" viimasega olen siiani hädas nagu lits lapsega:)
 
von Freen 06. juuli 2016, kl 15.20
täpiline vihmavari 06. juuli 2016, kl 04.30
--------------------------------------------------
> millele seda kulutama asute?



nu kohetuleb sis tellida pädev brigaad ehitajaid, kes minu selle koha, kus ma sellel ommikul parasjagu istun, kohe ja kiiresti ära soomustavad. 2 meetrised betoonist seinad-laed-põrandad, tripletrellitatud kuulikindlad akanklaasid, meetri paksune roolirattaga liiva täis metalluks, küberturvale ja relvastatud valvele kabineetid.... ja palju asju veel.

lisaks tuleb sis osta kohe vähemalt kümme stingerit, kaksteist javelini, kaks pzh2000 ja vähemasti üks leo2a7 millega Oburje külakeskusesuppermarketingus käia
 
Raivo Kohalik 06. juuli 2016, kl 16.23
uu 06. juuli 2016, kl 10.18
, mõtlen - kui palju sellest miljonist tulumaksuks läheb

ja seejärel, kas ja kellele oma võidust teada anda.

tunnen ennast pigem ebamugavalt!

aga kui toibun, ostan ühe läikiva asja küll.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
alustuseks lotovõidud peaksi olema maksuvabad

teiseks kellele teada anda ?
ohutum (elule) kui mitte kellelegi

ebamugavalt ei peaks keegi ennast tundma võites miljoni

läikiv asi võiks olla ...raud rüü
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!