Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Ostan münte ja märke aastatest 1721-1940
 
numismaatik 25. veebruar 2013, kl 20.21
Tere austatud härrad ja prouad! Olen kollektsionäär, kes otsib Eestimaa pealt vanavara, mida võiks lisada enda kogudesse. Kuna see alafoorum on pühendatud eakamatele inimestele, mõtlesin, et siit võiks olla mõistlik vana aja asjade kohta küsida. Kui Teil on kuhugi jäänud vedelema vanu münte ja märke, aga ka muud väärikat vanavara, siis olen väga tänulik, kui neid mulle pakute. Üheskoos jõuame mõlemaid osapooli rahuldava tehinguni. Pakkumised võite teha sellesse samasse teemasse või e-posti teel werromynt@gmail.com. Lugupidamisega, noor kollektsionäär
 
dalai lammas 25. veebruar 2013, kl 20.33
peale ühe vana luulepeeru pole momendil midagi pakkuda. varsti on see luuletaja siin ise kõpsti kohal, et ka see teema põhja lasta.
 
tibu 25. veebruar 2013, kl 20.50
 
numismaatik 25. veebruar 2013, kl 21.41
Tänan, kuid vanade luulepeerude asemel eelistan elutut vanavara teema pealkirjas nimetatud ajavahemikust :)
 
äkki 25. veebruar 2013, kl 22.11
keegi killiks natuke seda luuletajat? siis saaksime ta väärika vanavara pähe maha parseldada. tulu jagame loomulikult terve foorumi vahel õiglaselt ära.
 
freud 25. veebruar 2013, kl 23.17
Huvitav, miks peaks väärikas vanavara kusagil vedelema?
Eks igaüks hoia väärt asju hoolega.
Kui keegi müüb, siis ikka suure rahapuuduse pärast.

Praegu võib vaid vene kopikaid ja neid münte, mis eurodeks vahetamata jäid, kusagil vedeleda.
 
numismaatik 26. veebruar 2013, kl 07.40
See on Teie teooria, kuid praktikas on asjad vastupidi. Tavainimesel ei ole vanade müntidega midagi peale hakata. Minul kui kogujal jällegi on ja seepärast ka ostan. Üldiselt hindan neid inimesi väga, kes ei postita, kui midagi pakkuda pole, selleks on teised teemad. Aitäh!
 
nojah 26. veebruar 2013, kl 07.50
teha teema foorumisse 'lase aur välja' ja loota, et üldse mingit õhuvõnget ei toimu, on pehmelt öeldes sinisilmne.
 
u 26. veebruar 2013, kl 16.34
võngutan ka siin õhku ja tunnistan ausalt, et ei ole küll kollektsionäär, aga midagi ära anda ei täi. marke alles hakkan üle vaatama ja lugema (kogunenud peres 100 aasta jooksul), müntide vastu aga tunnen nii suurt (lapsikut?) tõmmet, et kõik on vaimustavad. palju on N Liidu mingeid võidu aastapäeva juubelirublasid, neid aga vist ei taha keegi. kui juba oma nina siia pistsid, ole pai, anna mõni asjalik link, kus on müntide väärtuse kohta infot. aitäh.
 
Rozza 26. veebruar 2013, kl 19.39
Kulla "u", vaevalt, et see numismaatik siia selliseid linke paneb. Pigem on ta ikka huvitatud sellest, et müüja ei teaks asjade õiget väärtust ja tema saaks soodsalt vanavara koguda. Sellised lingid peab huvline ilmselt ise üles leidma.
 
u 27. veebruar 2013, kl 09.16
aitäh, Rozza, küllap sul on õigus.
 
numismaatik 27. veebruar 2013, kl 14.46
Tere! Loomulik on muretseda enda turvalisuse pärast tehingus ja minu eesmärk pole kellelgi nahka üle kõrvade tõmmata. Sestap jagan infot, et on olemas koht nimega Eesti Mündifoorum - www.mynt.spikriladu.net/foorum. Sealt saate kõige lihtsamalt vastuse mündi väärtust puudutavatele küsimustele. Kes tahab kontrollida, tal on vabadus seda teha. Ja "u", Teis on kollektsionääri hing sees :) Rozzale mainin, et vaadakem elu helgemates värvides - iga nurga peal ei ole pätid ja kaabakad. Kõike kaunist ja ärgu kellelegi tehtagu liiga!
 
u 28. veebruar 2013, kl 09.54
aitäh lingi eest.
 
tibu 28. veebruar 2013, kl 10.31
Naised! Olenemata kas olete paksud või parajad, siin moraal: parem mees, kes kogub münte-marke, kui et koguks naistutvusi, meelitage neid nüüd, äkki veab!
 
pipar 28. veebruar 2013, kl 17.42
Mine osta.ee-sse ja osta kui palju tahad ja mida tahad kui aga pappi on.
 
mai 28. veebruar 2013, kl 17.55
tibu... mis sellise kuivikust mehega peale hakata, kes näppepidi aint rahas kinni. mees, kes naisi kogub oskab neile naistele ikka ka mõnu ja rõõmu valmistada:DD
 
tibu 28. veebruar 2013, kl 18.18
Rõõmu? Ma olen kuulnud et ühtedelt naistelt saadud bakterid ja viirused, mis mingi rinigiaelev vanahärra teisele naistele edastab, ei paku millegipärast just erilist rõõmu neile naistele aga mai, tee proovi, äkki sul veab ja sa tunned ainult rõõmu, riskimine pidi ju shampuse sõõmu lubama.
 
tibu 28. veebruar 2013, kl 18.19
Kordamine pidi tarkuse ema olema:

Naised! Olenemata kas olete paksud või parajad, siin moraal: parem mees, kes kogub münte-marke, kui et koguks naistutvusi, meelitage neid nüüd, äkki veab!
 
mai 28. veebruar 2013, kl 18.35
tibu ...Salud..
 
wifi 28. veebruar 2013, kl 21.34
vaatasin ebayst hiljuti. kuskil 300-450 naela vahele jäid vene kuldrublad. kümnene, kui ma ei eksi. viieseid seal polnud.

mul on ka kodus mõni tsaariaegne küldmünt ja ma ei leia küll põhjust, miks ma peaks nad ära müüma. numismaatik ütleb, et meil pole nendega midagi teha.
aga miks ma pean nendega üleüldse midagi TEGEMA?
neil on ajalooline väärtus, lisaks emotsionaalne väärtus, kuna nad on edasi liikunud meie peres põlvest põlve.
paljude asjadega ei tehtagi midagi. nad lihtsalt ON.
 
Maksim 21. juuni 2014, kl 21.40
Kui veel pakub huvi, siis siin on kuldmüntide oksjon.

http://www.sbe.ee/otheritems.php?owner=1777&nick=COIN%20and%20GOLD%20INVEST

Enamiku kuldmüntide alghind on seotud kulla jooksva hinnaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!