Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tutvumisportaalidest inimestele 50+
 
susi suuzi 23. juuli 2016, kl 22.45
Millist soovitate? Millised on teie kogemused tutvumisportaalides tutvutud inimestega?
 
külaloll 23. juuli 2016, kl 23.31
Pane igale poole õnged sisse - eks siis näed, kus kala näksib. Aga vaata universumi tahte vastu ei saa - see saadab selle, keda ta sulle saata otsustab, õige aja otsib ka välja.

Nii et õngitse aga igal pool - siis usub sinusse ka universum, et sul asjaga on tõsi taga.
 
Vale soovitus eelmisel 23. juuli 2016, kl 23.50
Need, kes igale poole viskavad õnged, on igavesed "kalamehed", sellistest käiakse kaarega mööda.Nad on kõigile teada.
Õige õngitseja viskab korra õnge, aga õigesse kohta ja valib õigekala - nii lihtne see ongi.
 
külaloll 23. juuli 2016, kl 23.58
noh , siis peab see kalamees seal kuid ja aastaid kudema. Asjalik inimene seal pikalt kudeda ei viitsi.
Viskab õnged, vaatab, kas näkkab või mitte ja kaob.
 
rate 24. juuli 2016, kl 01.07
omast kogemustest tean soovitada ratet. teised on tasulised ja mingid imelikud portaalid. tasulistes ei viitsi maksta, et kirju lugeda ja kui need ei sobi ka siis võib igavesti kulukaks minna. ratest keidsin selle, keda soovisin ja siiamaani kõik okey, üle 10 aasta juba ja ei kahetse :) pole siin midagi vaja õngi igale poole visata. minu kaaslane teab igasugu huvitavaid lugusid neist õngeviskajatest rääkida ja naerda saame mõlemad. vaesed õngeviskajad ei tea vist ise, mida neist arvatakse ja kuidas õngehoidjaid tuvastatakse. kui tõsised plaanid, siis ei tasu *kalameest* mängida.
 
ewekas 24. juuli 2016, kl 04.17
mina tutvun rates juba 20 aastat. tutvun 30 aastat seal kindlalt veel.
 
mees 59 24. juuli 2016, kl 07.49
susi suuzi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Millist soovitate? Millised on teie kogemused tutv
> umisportaalides tutvutud inimestega?
55--62 Üksikuks jäänud Inimesed otsivad teist INIMEST,, JA --iga päev! Aga see uue inimese leidmine --- on pikk tee ja palju vaeva,
""NO Ühe öö inimest leiaks ja leiate ka --aga kellega
toimetada elu lõpuni ,on väga raske
üldse siit leida!
 
kordus 24. juuli 2016, kl 09.43
Üldiselt ongi nii, et suur osa nüüd juba 50+ inimestest tõesti on liikunud ja liigub kõikides võimalikes eesti keelstes suhtlusportaalides. Kes on pettumuse, kes lootuse,kes lootusetuse ja kes õngitseb põhimõttel, et äkki veab.Suur on kvaliteedi ja halva vahe. Viimast on rohkem. Ja mis on kõige kehvem, see on suur naiste ja imeväike meeste osakaal.Kui aga selekteerida välja veel juhuseotsijad- et äkki veab, jääbki järgi suur naiste ja imeväike meeste osakaal. Nii et uutest portaalidest 50+,pole kasu, samasugune seltskond sealgi saab olema.
 
HaukuvPeni 24. juuli 2016, kl 10.55
Olen vaadanud nendes portaalides ringi kus 50+naised mehi otsivad. No andke andeks. Te ei ole enam 20 ja natuke üle, et vastavalt sellele meestele nõudmisi esitada. Mehed kes on 50+ ei ole ka enam ei välimuselt ega füüsiliselt kahekümne aastased.
Tulge taevastest kõrgustest alla reaalsesse maailma. Kui naised hakkavad rääkima mida nad soovivad, siis on igati loomulik, et mõni mees nähvab vastu, et "mida sa peletis õige tahad, ma vaatan ainult 20 aastat endast nooremaid."
Lõiguke ühest vanast horoskoobist:
Vähk (22. juuni – 22. juuli)
Kui oled üle 50 ja meesterahvas, siis mine kindlasti arsti juurde, on suur võimalus, et sul on vähk ja sa võid veel abi saada. Kui oled aga naine ja üle 40, siis pole enam midagi teha… võib-olla Sossi klubis ja surnuaia juures asuvates bussipeatustes tegelt veel on midagi teha.
http://www.vello42.com/nouandla/vello42-eksklusi...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Jura A. Jaja 24. juuli 2016, kl 11.04
Muidugi on surnuaia bussipeatuses midagi teha---, müüd lilli nt.:D Kui meest ei saa, siis need sendid, mis mees maksnud oleks, saad ikka...
 
kordus 24. juuli 2016, kl 11.17
No vaata, ei saa ju nõuda, kes kuidas oma kuulutuse formueerib. Ehkki, mis seal salata, on palju ka kuulutuses kinni, sest inimene loeb kuulutust ja selle järgi reageerib, põhimõttel: huvitab- ei huvita. Saan aru meestest, kes soovivad leida endast nooremat naist,kellega tutvuda, loevad " noorema naise"kuulutust ja saavad hilisemal tutvumisel petta, sest kuulutus küll vastas soovile aga inimene ei vastanud soovile (kas vanuse, välimuse, perekonnaseisu, ja saja asja osas veel).Suur tähelepanu on a sellel,kuidas inimene, eks mind huvitama on hakanud vestleb teistega, millised sõnad, fraasid ja sõnaline käitumine, ( on vulgaarane, pideva seksimanguja , hinnangute andja, flirtija või kena ja korrektne, ei liialda mõttetuste ega põhjuseta tundetulvadega ). Mida olen märganud, on oskamatus viisakalt suhelda. Suhtlemise asemel hakatakse andma hinnanguid.Paljud on reaalsusest kaugel, võib-olla mõjutavad vaadatud filmid, kus ilus elu, sära ja rikkus...või ilusad romantilised noorte kohtamised, mida aga 50+ ei saa enam endale sageli lubada ( vanus, haigused , olemasolev majanduslik olukord). Lihtsalt ilma moraali lugemata võiksin öelda, et kõik on kinni suhtlemise oskus, isegi ära öelda saab ju viisakalt tuues välja põhjuse,( sorry! su kuulutus ja su reaalne olemus ei läinud kokku ja seepärast leian, et ei soovi sinuga edaspidi suhelda), mitte andes hinnagut ( ... sa oled ju selline või vaata ennast peeglist jne...).Seda on märgata mõlema sugupoole juures, suhtlemisega probleeme. Viisaka inimese puhul on ka tema kesine( ei ole suur palk, ei ole kallist autot) elu vastuvõetav,leidliku inimesega on huvitav vaba aega viita, asjaliku inimesega jälle huvitav koos toimetada.
 
HaukuvPeni 24. juuli 2016, kl 11.53
kuidas inimene, eks mind huvitama on hakanud vestleb teistega
ilusad romantilised noorte kohtamised
Viisakas
suur palk,
kallis auto
leidlik
huvitav
asjalik
vanus
välimus
perekonnaseis
ei sobi: vulgaarane
ei sobi: seksimanguja

Ma ei viitsi isegi siit kirjatükist rohkem naiste nõudmisi välja tuua. Ühel keskmisel naisel on neid tuhandeid. Pole vähimatki mõtet pingutada nende täitmiseks. Isegi kui tuhat nõuet suudad täita, genereeritakse kaks tuhat kohe juurde. See on nagu lohedega võitlemine kus ühe pea maha raiumisel, kasvab kaks asemele. Kangelased kahjuks on tänapäeval välja surnud. Ainult lohed on jäänud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penile 24. juuli 2016, kl 12.10
Nii ongi: meestele ei meeldi naised ja naistele mehed.
Jube raske on kedagi leida - kokkuvõte.
 
kordus 24. juuli 2016, kl 12.12
Novat. Ja millest me veel räägime seoses tutvumise võimalusega vanuses 50+?! Pakkusin välja rõhu sõnal suhtlemisoskus. Teine aga rebib tekstist välja talle mittesobivaid sõnu ja tekitab nende ümber omatahtsi sõnumi, miks tutvumine on tema jaoks võimatu (aga ometi tutvuks). Järeldus: jällegi oskamatus suhelda.
 
kordus 24. juuli 2016, kl 12.13
Minu tekst oli analüüs, mitte soov 11.53-ga tutvuda.
 
kordus 24. juuli 2016, kl 12.15
12.10

Ei peagi kõik vastassoost meeldima, aitaks kui ühestki lugu peetakse .
 
progress-regress 24. juuli 2016, kl 12.48
seda jubedat sõna "printsess" pole juba paar päeva kuulda old... Hohohooo!!!
 
Napa Kass 24. juuli 2016, kl 13.37
No see 12.48 on rikas! Ta kohe kuuleb seda mida teised vaesemad lugema peavad.......
 
sõnavõtja 24. juuli 2016, kl 14.10
ja te kohe ei saa mitte ilma koera togimata olla:) oh teid küll. tegelt ma saan teist muidugi aru. koer on siin nagu sääsehammustus - sügeleb ja vajab kratsimist ning vähesed on sellised, kes tahtejõuga ärritajast lihtsalt väljagi ei tee;)
ma pakun, et kui siin liiguks vähe rohkem mehi, jäetaks koer kui lootusetu juhtum üldse tähelepanuta. ilmselt ajapikku jäetaksegi, nagu kohalik on jäetud, mõned uued tulijad ilmselt avastavad veel temaga avastusretke, a millega see lõpeb, teame me kõik hästi.

vähe teemasse ka. keegi mainis selle vist ka siin sõnavõtnute hulgas selle ära - kõige kiirem ja mis peamine, produktiivsem, tutvumine on alati siiski reaalis. see on ka ainus, mis tekitab kõige vähem pettumust ning muid negatiivseid emotsioone. internet, ka siinne portaal, on tõesti peamiselt auru väljalaskmiseks, emotsioonide tasandamiseks, meeleseisundi tasakaalustamise koht. tutvumise võimalus on see samuti, aga siin kehtivad oma kindlad reeglid, mida teemaalgataja ei ole täitnud.
võin need üles lugeda:
1. pane üles otsene napisõnaline kuulutus oma tutvumise soovist, märkides ära ainult just nii palju kui sinu arvates uudishimu äratamiseks vajalik on ja tee seda, veelkord, nii vähe sõnu kasutades kui võimalik.
2. kindlasti, ja see tähendabki ainult üht - KINDLASTI lisa oma kuulutusele juurde e-posti aadress. ilma selleta on sinu ettevõtmine tühja jooksnud.
3. ära reageeri mingile, seda enam veel solvavale, kommentaarile oma postituses. kui järgi mõtled, saad ehk ka aru, miks.
4. ära kasuta üht ja sama e-posti aadressi mitu korda. kui seekordne kuulutamine ei toonud soovitud tulemust, võid oma otsinguid korrata, parem küll mitte täpselt samas sõnastuses, kuid aadress peab olema kindlalt uus. jällegi, põhjuse mõtleb mõtlemisvõimeline välja.

loodetavasti oli sellest teematajale kasu. head tutvumist.
 
HaukuvPeni 24. juuli 2016, kl 15.38
progress-regress Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda jubedat sõna "printsess" pole juba paar päeva
> kuulda old... Hohohooo!!!

Ma väga vabandan, et julgesin prouat ilma tiitlita kõnetada. Olen nüüd nurgas ja häbenen.

to:sõnavõtja
Kord ammu ammu kui rohi veel rohelisem ja meri veel sinisem oli, uskusin minagi, et siin foorumis on võimalik tutvuda. Õige varsti tehti mulle selgeks, et see foorum on enda väljaelamise jaoks. Tutvumiseks otsi mõni normaalsem koht.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kordus 24. juuli 2016, kl 15.42
Arutlegem, et millel takerdus tookord Teie tutvumiseprotsess, mis oli olulisism takistus, pettumus või muu põhjus? Kui midagi tarka sest jutust praegu ei tule, siis hoiatuseks teistele ehk mingi uba asjal on.
 
Raivo Kohalik 24. juuli 2016, kl 16.00
sõnavõtja 24. juuli 2016, kl 14.10

ma pakun, et kui siin liiguks vähe rohkem mehi, jäetaks koer kui lootusetu juhtum üldse tähelepanuta. ilmselt ajapikku jäetaksegi,

nagu kohalik on jäetud,

mõned uued tulijad ilmselt avastavad veel temaga avastusretke, a millega see lõpeb, teame me kõik hästi.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kohalik on jäetud rahule ...
ära panijate ,virisejate ja irisejate poolt -
mitte aga vaatajate poolt -
neid jätkub ..jätkuvalt !

imestan et isegi et päevadel kui mind siin polegi ja päikseline teema on "langenud alla" (poole)
pole vaatamised lõppend vaid..aina lisanduvad juurde. (tänan samas vaarajaid -vaatamiste eest )
 
Raivo Kohalik 24. juuli 2016, kl 16.06
tutvumiste eelduseks
peaksin mina pigem
kasvõi näopildi olemasolu
mitte selle puudumist

vanasõna -ega "siga" kotis osteta "
on ikkagi omal kohal !

pildi puudumisel võiks kasvõi
oma välimust kirjeldadagi
soovitavalt teiste inimeste sõnadega
( ka "krokudil" või gall hiir
võivad ennast ilusaks pidada )
 
Raivo Kohalik 24. juuli 2016, kl 16.25
üks näide samast inimesest

kes alustas oma tutvumiste "karjääri"
alul (sisemiselt) halli hiirena .

alul oli ta väga tagasihoidlik ,sutsa arglikki , vaadates kaugelt kaunitare julgemata ligigi minna .

koduteel ta lausa kui lendas ...pilvedes ja Pegasuse seljas .
siis hakkasid kaunitarid teda "ära rikkuma" .
temast saigi "rikutud " mesilane kes lendas õielt õiele .
kuidas saakski siis sama inimest "kirjeldada " ?

kas oma olemuse järgi ..?
välimuse järgi
sisemuse järgi

väline välimuski jättis ju petliku ilme temast ?
mida saab aga tema sisemisest ilust rääkidagi ?

olles üleküllastunud "bärbide" tähelepanust ....
leidis ta viimaks omale .....väga tagasihoidliku välimusega ...kaunitari ...kes oli ..sisemiselt ilus !

moraal :
vaid koos oldud aeg näitab ....kes on kes
 
Raivo Kohalik 24. juuli 2016, kl 16.33
pomm komm

paljud peavad figuuri ilu samatähtsaks kui näo ilu .

kellele meeldivad tugevamad kellele hapramad kaunitarid .
nägemata kedagi täies ilus - vaid näopildina - võib "vasturääkiv" figuurgi saada saatuslikuks
 
kordus 24. juuli 2016, kl 16.42
Selge aga enne ehk arutleks, mis läks untsu HaukuvPeni tutvumise osas. Kui see on läbi arutatud, siis arutleme Teie peatükki ebaõnnestunud tutvumiste põhjustest, Raivo Kohalik. Nii, et järgemööda.
 
Raivo Kohalik 24. juuli 2016, kl 16.44
pomm komm nr 2

vanuses 50+ ja enamgi veel
hakkab nooruse ilu meid maha jätma .

vaid paarid kes nooruses koos olnud
oskavad näha veel kaaslases selle
nooruses olnud kaunist välimust
kasvõi mäestusteski

miks "ära kustunud" vanemad paarid veel
üksteisele lilligi kingivad ?
õrnadki oskavad olla üksteise vastu ?
miks sellisel armastusel vanuse piiregi pole ?
 
Raivo Kohalik 24. juuli 2016, kl 16.46
kordus 24. juuli 2016, kl 16.42
Selge aga enne ehk arutleks, mis läks untsu HaukuvPeni tutvumise osas. Kui see on läbi arutatud, siis arutleme Teie peatükki ebaõnnestunud tutvumiste põhjustest, Raivo Kohalik. Nii, et järgemööda.

,,,,,,,,,,,,,,,,
oma mõtete välja ütlemisega
ei soovinud kedagi takistada
eelnevate mõtete lahendamisi
 
sõnavõtja 24. juuli 2016, kl 17.13
raivo, kuidas sulle nüüd selgeks teha nii, et sa aru saaksid, arvan, et ma siiski ei suuda seda, on ju sulle enne mindki selgitada püütud, et INIMESI EI SAA VÕTTA ÜHE JA SAMA MÕÕDUGA!
kas said aru, et see oli midagi tähtsat (suured tähed ju ikkagi), mõistisid sa mida selline ütlemine tähendab? aga sina, koer?

arvan, et siia ongi SEE koer maetud, just sellesse kohta, millest te aru ei saa.

miks on nii raske mõista, et IGA INIMENE ON INDIVIID, KORDUMATU, ERANDLIK, AINULAADNE!

ka siis kui ta on vaikne ja tähelepandamatu, mille kohta siis hall hiir/nähtamatu vari öeldakse. aga võib olla on ta maailma südamlikuim, truum või helleim inimene? mõni otsib just nimelt neid omadusi, aga jääb takerduma rinnapartii mõõtudesse või kehapikkuse masentimeetritesse. ajuvaba ju!

ja see krokodill. see võetakse kasutusse jälle välimust silmas pidades ja kui siis selline kena inimene iseloomult krokole silmad ette teeb, ollakse nördinud. sinuga, koer, juhtus ilmselt just see. aga edasi hakkas domineerima sinu iseloomu omapära. nüüd kardad sa niiväga uuesti haiget saada, et eeldad vaikimisi kõigist naistest halba. ja nõuad, et nad sulle oma headust tõestaksid. absurd, koerapoiss, see on täielik absurd. kui sa seda kõrvalt suudaksid näha, saaksid isegi aru.

tegelikult ei ole te kaks sugugi erandlikud käibeklišeede orjad, et ilus see võrdub hea ja vastupidi, aga et te mõlemad olete elanud pika ja õpetliku elu, siis võiksite juba olla jõudnud arusaamisele, et maailm pole ei must ega valge ning et viiskümmend varjundit polegi ainult e.l.jamesi väljamõeldis.... aga te ei ole. seepärast oletegi lootusetud minu silmis.

ma võin muidugi ka eksida, tore kui eksiksingi, siis võiks lootusetuse klausel isegi absorbeeruda... minu kogemuste järgi on see küll lihtsameelsus, aga mine ka tea
 
kordus 24. juuli 2016, kl 17.21
Hästi tabatud.

Kõik naised pole ühesugused ja kõik mehed pole ka ühesugused ehkki võib mingitel põhjustel sarnaste "otsa koperdada".Ja need põhjused ongi vaja välja selgitada.Et vältida seda, mida ei soovi.

Ja neile kahele mehele,kes siin sõna on võtnud, üks "printsessitab" , teise psüühikaga midagi lahti,kui pealt paistab, andke mulle andeks aga....ilma asju ja põhjusi välja toomata, läbi rääkimata võhivõõraga ( nagu siin esinen),kui pole kellele rääkida, on ehk palju rohkem väärt, et ennast tunda, oma soove paika panna ja mõelda, mis läks halvasti ja mida ma ise sellist tegin, et tutvused ebaõnnestusid.Ilma selja taha jätmata, ei saa edasi minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!