Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tutvumisportaalidest inimestele 50+
 
no ei ole kvaliteeti 24. juuli 2016, kl 17.40
nendes täna sõnavõtnud kahes tohlakas puudub ju see mehelik olemise alge. majajüoodus, äraelatud, östrogeenide ülekaal sesoses vanusega, mis iganes..
ei viitsi ju keegi neid ka "ära parndama" hakata.. nii ilma ju ka pole..
nagunii ei viitsi lisatööd tekitada sesose mehe pidamisega majapidamises.
kasukohta kyll ei leia. kas keegi leiab?
 
kvaliteeti? 24. juuli 2016, kl 17.51
kas sinu sõnavõtus oli kvaliteeti? mina küll midagi sellist ei näinud. tohutut halvakspanu - seda nägin küll ja mitte vähe. mis sa ise arvad, millise suhtumise sa nüüd oma sõnavõtule tagasi saad? ja kas sa oled ka pahane kui see on samuti põlglik?
 
daam ma ei ole 24. juuli 2016, kl 19.08
Loen siin teie kommentaare, aga keegi pole teemaalgatajale soovitanud, millistesse tutvumissaitidele oleks mõtekas kuulutus üles panna. Rate.ee tundub kuidagi rohkem noortele orienteeritud olevat, mitte 50+ inimestele. Pealegi see piltide hindamine on mu meelest jama ka.
 
mammi 24. juuli 2016, kl 19.11
mitte kuhugi
 
gggg 24. juuli 2016, kl 19.39
rate.ee on muutunudki rohkem vanemate inimeste kohaks, noored on sealt enamuses jalga lasknud
 
mammi 24. juuli 2016, kl 20.26
mis kohta tal vaja, ta soovib tutvuda ja siis eraellu kahekesi pöörata, mitte mingisse kohta internetti peesitama jääda nagu enamus tiluliluliitajaid.
 
lulla 24. juuli 2016, kl 21.00
Ma nt ei tea peale rate.ee ja date24, mis on tasuline koht vist. Noored võivad kohtuda erinevates kohtades, sest nad käivad-liiguvad rohkem erinevatel üritustel, sünnipäevadel jne. Vanemad inimesed siiski leiavad teineteist tutvukissaitidel.
 
vaava 24. juuli 2016, kl 21.12
ja keda siis lulla on leidnud?
 
lulla 25. juuli 2016, kl 00.45
Pole ma kedagi otsinud 10 aastat. Nüüd mõtli, et võiks hakata uuesti otsima ja kohtuma. Eks siis on näha, kas ma leian selliseid meha, kes julgevad minusugusega suhelda pikemalt :))
 
lulla 25. juuli 2016, kl 00.56
Aga ma ka ei tea, kus otsast pihta hakata selle otsimisega :))
Olen suht rahul iseenda ja eluga. Ja ega ma ka mingis mehevaevas pole, et kindlasti peab mees olema, ükskõik missugune. Nagu mõnel naisel, kellel on hirm üksi elada. Seepärast olen ka väga rahul, kui leiaksin sellise mehe, kellest saaks hea mõttekaaslane või sõber-mees, kui keemiat ei teki. Mõtlen kellega saaks kuskil aega meeldivalt veeta, huvitavatel teemadel vestelda ja mõtteid vahetada, teatris ja raske musa kontserditel käia jne.
 
tutvusin 25. juuli 2016, kl 07.32
Olen rahul ja soovitan tõsislttutvujatel siit kaduda.
Tutvumisvõimalusi igas plaanis kui ainult tahate inimestega suhelda.Oma kapslis istudes, ei leia kedagi.
See ju siin vanainimeste mulisemise foorum, ei midagi muud.
 
oioi 25. juuli 2016, kl 07.53
tutvusid, aga ikka käid veel vanainimese kombel mulisemas!
 
HaukuvPeni 25. juuli 2016, kl 17.54
oioi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tutvusid, aga ikka käid veel vanainimese kombel mu
> lisemas!

Ma olen pensionieelik,
pea on pulki mul täis,
aga südames lust.
Ei ole mingi debiilik,
tantsupidudel käin
kaasat valimas just.
Ei ole valida kerge
paadund vanapoiss teab -
õrnem sugu on ju tempusid täis.
Ei siis tekiks vist tõrge,
tuleks tüdruk nii hea,
kutsuks: onu, teeme kah üks tants.
Konserveeritud närve
terve organism täis,
hästi säilinud nad.
Ka vererõhk pole kõrge,
sooned sitked kui köis,
karakter nii nagu peab.
Ei ole valida...
Kui keegi naine
kaasaks mulle kord saab,
äkki lõpeb siis lust.
Tantsupidude poole
siis ei vaadata saa,
lukus hoitakse ust.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
rästu 25. juuli 2016, kl 18.01
aiai peni...laulu autor pole ju sina...:_DDD...mis õigusi kaitsed...:DDD
 
HaukuvPeni 25. juuli 2016, kl 18.25
rästu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aiai peni...laulu autor pole ju sina...:_DDD...mis
> õigusi kaitsed...:DDD

Peni kaitseb vaid ise enda õigusi- kõigi vahenditega. Laulu sõnade autor on aga H.Käo
https://www.youtube.com/watch?v=BomQ-gFmd7s

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
hmm 25. juuli 2016, kl 20.26
koer leidis neis ridades oma hingega ühtsust
sedavõrd sobivat mõtete puhtust
et unustand tavad kandis ette kui omad
siug väheke talitses jultunud looma
 
naljakas 25. juuli 2016, kl 21.16
Kõigil mingi kiiks :D
 
mõttekaaslasele 25. juuli 2016, kl 21.25
eksolegi, kas ma ei ole sellest juba ammugi rääkind:)
 
bossake 25. juuli 2016, kl 21.27
Nagunii on meil kõigil mingi kiiks. Aga ma ei talu teatud kiikse mitte :)
Ja vbl ei talu keegi jälle minu kiikse.

Inimene, kes piltlikult taob rusikaga vastu rinda ja ütleb, et tutvus ja et tutvumisvõimalusi on mujal. Aga ega see siin polegi mingi tutvumiskoht, keegi pole väitnud. Ma olen ka suhtljeja tüüp, aga see ei tähenda, et ma astun meeste ligi ja kukun nendega kohe suhtlema :) Bussipeatuses, kohvikus, baaris, rannas jne. Kui ma näitan välja üliagaralt oma suhtlemist, siis paljud mehed tunnevad ennast ebamugavalt.
 
murzilka 25. juuli 2016, kl 21.45
tead, bossake, elu on liiga lühike, eriti keskeas veel jäänud, et väga valida veel kus ja kellega sa suhtled. see käib kõik tunde järgi. kui tunned, et soovid suhelda, siis suhtledki ning ei mõtle kogu aja eesmärkidele. ma mõtlen eesmärgile tutvuda. lihtsalt tunned end hästi ja vabalt ja suhtledki nii - end hästitundvalt ja vabalt. ning edasi saab, mis saab. kas polegi põnev, mis:)
 
just 26. juuli 2016, kl 06.06
Just nimelt, elu on lühike ja eriti 50 pluss. Pole vaja enam mõelda lapsesaamisele ega pereloomisele. Elu on mõeldud elamiseks ja kõike ei peaks surmtõsiselt võtma. Ongi tore, kui leiad inimese, kellega hea suhelda ja põnev on.
 
HaukuvPeni 26. juuli 2016, kl 18.31
hmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> kandis ette kui omad
>


Mina ikka eeldasin, et 50+ naised suuremat osa Kukerpillide laule teavad peast. Selle pärast ei hakanud heliloojat ja sõnade autorit kirja panema. Aga nohh: "See Alzheimer, see Alzheimer." Ei ole meestel ainult see tõbi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 26.07.2016 18.34.
 
haukuva peani eelistused 26. juuli 2016, kl 19.35
hästi naljakas kuidas üks vana tohlakas arvab, et kõik naised peaks kukerpille teadma. on ka muid muusikaeelistusi.ja alzemeri võid endale pärakasse panna, kui peast kohale jõüab, mis pisikese kere korral ei võtagi ju palju aega.
 
rahvale 26. juuli 2016, kl 19.43
ma väga loodan, et te ei allu 19.35 näljale ega anna talle süüa. moderaatorile võiks teatada küll, mida rohkem, seda tõhusam.
 
eks sa siis teata 26. juuli 2016, kl 19.47
eks sa siis eelmine teat, kõik peavad sinueest asjad ära tegema.ja ega see peni alzhemeriat ikka ei vähenda.on nagu on selles vanuses.
 
keskealine 26. juuli 2016, kl 19.58
Miks kõik teemad selle hullu koera teemaks üle lähevad, kas iiveldama juba ei hakka sest igivanast koermehest.
 
hmm 26. juuli 2016, kl 20.20
koer, sul on õigus, mina, kes ma nii jumalavallatult kirjutasin need värsiread, pole kodus ei kukerpillides ega alzheimeris, tuli lihtsalt tahtmine luuletada, nagu te kõik vist seda siin aeg-ajalt harrastate. a et see sulle nii korda läks, on hea, siis arvestad teinekord hea tava ja kogenematu publikuga. ja et sina ja su ütlemised ka teistele nii korda lähevad. õigupoolest oli mul plaan sind samuti siin ignoreerida, a kuna sa õelusega võrreldes oled väiksem pahe, siis läks see plaan vett vedama.
nii. see asi siis selge.
 
HaukuvPeni 26. juuli 2016, kl 20.39
Jälle siin mõnele tigedale moorile näidatud, et "näe on, aga sulle ei anna!" ja püksilukk kinni. Eks see paneb printsessid tuld ja tõrva sülitama küll. :-D
Kes rääkis siin Delfis päriselus tutvumise võimalikkusest? Printsesse näksata on sama mõnus kui peni materdada.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
hmm 26. juuli 2016, kl 20.50
jajah, ühesugused tõmbuvadki ja siga leiab alati pori ning vastupidi. head õhtut.
 
mida näidati? 26. juuli 2016, kl 20.50
miks vana mees töllerdab ta enda sõnade kinnituel ringi püksilukk lahti?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!