Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kas voodi-rõõme naudite ja kui tihti
 
vanem mees ja isa küsib 02. august 2016, kl 15.10
Ütelge siin täna ausalt. Miks paljud naised --Pole meest ammu saanud ?
Mis on siis lahti meeste tervisega
 
taadule 02. august 2016, kl 15.31
pane püksiliukk kinni.
 
eit 02. august 2016, kl 15.55
aeg ajalt ikka. täna hommikulgi sai üks kiire kähkukas tehtud. aga tuleb ka pikem vahesi sisse. üksluiseks kisub ühe mehega, siis tuleb väikene vahe sisse teha, et isu tekiks.
 
aga 02. august 2016, kl 16.19
ütle ise, miks mehed ei viitsi naistele vanemas eas voodirõõme jagada, kui nad on suhtes?
 
vastus on 02. august 2016, kl 20.03
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ütle ise, miks mehed ei viitsi naistele vanemas ea
> s voodirõõme jagada, kui nad on suhtes?

Aga vastus on lihtne ja ammu paljudele paaridele oli teada . Olite koos ,nii halvas kui heas , pikk abielu -koos soola söödud peaaegu 34 + aastat -- ninapidi ikka koos elatud, nüüd on lapsed suureks kasvanud.
1.Tegelikult just mees väsib enne kui tema naine .Pole seda tõmmet meestel enam.
Aga noorem 40+ naine võib iga vanamehe
uuesti äratada ja ongi asi tehtud
 
aga mina olin 38 02. august 2016, kl 21.37
ja võtsin hoopis 23-aastase vägagi meheliku noormehe ning seda praeguseni,kuna mingeid vanamehi ma äratama hakata ei kavatse . . . :))))))))))))))))))))))))
 
Elfriide 02. august 2016, kl 21.46
Aga mina olin mõned aastad tagasi 76, üle 36 mehed mulle ei pakkunud vanuseks. Oma saladust ma neile ei reetnud kunagi, muudkui kõvatasin edasi. Hahahaa
Õige riietus ja õige toa hämarus peab olema, ma ütlen.
Saladus peitub selles, et tuleb osata end õigesse vanusesse kujutada, siis usuvad seda mehed ka.
 
õige 02. august 2016, kl 21.49
Vanadest meestest pole enam asja, kui nad lösutavad niisama. Peab aktiivne olem a kõiges.Seega muud üle ei jää kui aktiivsel naisel nooremat otsida.
 
HaukuvPeni 02. august 2016, kl 22.47
õige Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanadest meestest pole enam asja, kui nad lösutava
> d niisama. Peab aktiivne olem a kõiges.Seega muud
> üle ei jää kui aktiivsel naisel nooremat otsida.

Ärge te naised siin pläägutage. Kui reaalselt võiks asjatamiseks minna, siis on kõigil sada põhjust ja vabandust. Enne seda on jutt oi, oi kui kõvad tegijad te olete ja mida kõike ära ei tee... Unes või?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
viimasele 02. august 2016, kl 23.01
Ära klähvi tühja!
 
no kuulge 02. august 2016, kl 23.10
enamus siinsetest naistest asjatavad ikka oma seaduslike meestega. mis neil võõraste vanameestega asja.
 
Raivo Kohalik 02. august 2016, kl 23.50
aga mina olin 38 02. august 2016, kl 21.37

ja võtsin hoopis 23-aastase vägagi meheliku noormehe ning seda praeguseni,kuna mingeid vanamehi ma äratama hakata ei kavatse . .

,,,,,,,,,,,,,,,,,
mina sain oma "eluaegse" olles 33 - "temake" 20 .
nüüd 33 a hiljem .....

näen et keegi 38 sai 23 se .
15 a vahet mu 13 a vastu

vähemalt lugupidamine ja seda mitte sõnades vaid tegudes on jäänud igaveseks (vaheldumisi ka tülidegagi)
 
Kota 02. august 2016, kl 23.55
Raits, kas hullaris kohtusite?
 
Kota 02. august 2016, kl 23.57
Küsin seepärast, et siis see siinne näljane, kes aina leivast räägib, teab, kuhu jahile minne.
 
meeldimise koht 03. august 2016, kl 00.43
vana peni unustab ära, et naiele peaks mees ka meeldima.
siinsetest kirjutajatest pole ükski suutnud end ei huvitavaks, ei arukaks, ei mehelikuks kirjutada.

ainult mingi hale pirin...ei saa jus exida ja oksendada samaaegselt.niisiis penid ja muud tohlakd jäävadki ära.
 
ära 38- VALETA ? 03. august 2016, kl 06.17
aga mina olin 38 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja võtsin hoopis 23-aastase vägagi meheliku noorme
> he ning seda praeguseni,kuna mingeid vanamehi ma ä
> ratama hakata ei kavatse . . . :))))))))))))))))))
> ))))))
MIKS PEAKS MINU POEG 23-24aastane
TAHTMA sinusugust vana -NAIST ! Kelle
mulgus nädalaga -- on 10. erinevat RIISTA sees käinud! JA VÕTA TEADMISEX --ET38a.NAINE , on Vana--mutt ---MA EI TAHA --ET TEISTELE VALETAD: SEE ajab Noored mehed oksele
 
Raivo Kohalik 03. august 2016, kl 11.26
Kota 02. august 2016, kl 23.55
Raits, kas hullaris kohtusite?


Kota 02. august 2016, kl 23.57
Küsin seepärast, et siis see siinne näljane, kes aina leivast räägib, teab, kuhu jahile minne.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

pole hullu midagi . tean meest kes elas surmani koos kaasaga kes oli temast,,,20 aastat noorem ! neil oli 7 last !
 
KUI TAHETAKSE ELADA :: 03. august 2016, kl 14.53
Raivo Kohalik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kota 02. august 2016, kl 23.55
> Raits, kas hull
> aris kohtusite?
>
>
> Kota 02. august 2
> 016, kl 23.57
> Küsin seepärast, et siis see sii
> nne näljane, kes aina leivast räägib, teab, kuhu j
> ahile minne.
>
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
>
>
> pole hullu midagi . tean meest kes elas surmani k
> oos kaasaga kes oli temast,,,20 aastat noorem ! ne
> il oli 7 last !
KUI ON ISAL --EMAL PALJU LAPSI ! --LÄHEB KA ELUKE EDASI,, KA MINU ISA KODUS -- ---ELATI IKKA NOOREMATE NAISTEGA -- KA SEAL PERES -- OLI PALJU LAPSI 8.LAST.,,
JA SEE NAINE ---ELAS KA TUNDUVALT ISAST KAUEM -- LASTE ISAKE LAHKUS 63.aasta vanuses ::
 
HaukuvPeni 03. august 2016, kl 19.58
meeldimise koht Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vana peni unustab ära, et naiele peaks mees ka mee
> ldima.
> siinsetest kirjutajatest pole ükski suut
> nud end ei huvitavaks, ei arukaks, ei mehelikuks k
> irjutada.
>
> ainult mingi hale pirin...ei saa
> jus exida ja oksendada samaaegselt.niisiis penid j
> a muud tohlakd jäävadki ära.

Printsess unustab ühe pisiasja. Mehele peab ka naine meeldima et tõuseks midagist. Tigeda printsessi peale ei saa riista kraanaga ka üles tõsta.
Siit see soigumine printsessidel tulebki, et meestel enam ei seisa. Lihtsalt naist on vaja mitte õelusehunnikut.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Ants saunast 03. august 2016, kl 20.26
Sauna Antsul oli peni,
väike valge kutsikas,
urises ja haukus seni,
kuni viimaks hammustas.

Sauna Ants löi peni maha,
risti peale kirjutas:
Sauna Antsul oli peni peni,
väike valge kutsikas
urises ja haukus seni,
kuni viimaks hammustas.
 
hammustas? 04. august 2016, kl 01.28
ega proteesidega palju ei hammusta, teab peni juba niigi.
aga tal on õigus, miks printsessil vana peni vaja võiks minna?
ei leia seda kohta.
 
HaukuvPeni 04. august 2016, kl 23.51
hammustas? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks printsessil vana
> peni vaja võiks minna?
> ei leia seda kohta.

Eks sedagi võib juhtuda, et kõrges vanaduses ja kasutult seismisest on ämblik oma võrgu sinna ette kudunud ja õiget kohta ei leia üles. Aga ma soovitan printsessile sauna külastust....

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
see et 05. august 2016, kl 02.55
peni, ämblik on sulle lausa kookoni ümber kudunud. huvitav, kas käid liiga harva saunas või oled pikemaks ajaks kasutuna nurka vedelema jäänud?
iga 50++ vähegi väärt meheront leiab endale üsna kähku sobiva mooripooliku. sina ikka siin kuu poole ulgumas ja mingist pandavast naistekarjast unistamas. millegipärast jookseb see pandav naistekari sinust padinal mööda, ju siis leiavad nad vähe paremaid vanamehi. ainus, kes sind vahel harjavarrega togivad, on sinusugused kuivetunud vinguviiulid.
kõigi parameetrite järgi peaksite tegelikult hästi sobima, üks vehib harjaga, teine lõriseb vastu ja lõgistab proteese. kui ära väsite, siis kudrutate seal ämblike kootud asemel ja meenutate vanu häid aegu, mil rohi oli rohelisem ja naised ilusamad ja mehed jaksasid lastud karu seljas koju tarida.
 
parafraas 16. august 2016, kl 07.44
ütelge nüüd ausalt, vanamehed, miks pole naisi ammu saand? millega olete naised eemale ehmatanud? või tegu pigem meditsiinilise probleemiga?
 
üks naine 16. august 2016, kl 09.54
Kui mehele öeldakse ei, järelikult on ta kehv mees. Sama kehtib ka naise puhul. Atraktiivsele inimesele öeldakse alati JAH.
 
ja 16. august 2016, kl 10.05
milline on atraktiivne inimene 50+ mõistes?
 
vastus naisele: o9:54 16. august 2016, kl 10.07
üks naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui mehele öeldakse ei, järelikult on ta kehv mees
> . Sama kehtib ka naise puhul. Atraktiivsele inimes
> ele öeldakse alati JAH.
Aga see Atraktiivsus ,just see tõmme,suur armastus kaob -- kuskil 55-60 aastastel abielus inimestel enamusel,
' Sest 30+ aastat --elatakse päevast päeva ikka ninapidi koos? ( Vot enam EI -Ütelge naised mida tahate)
 
eelmisele 16. august 2016, kl 10.21
kui sina pole oma teisepoolega suhelda osanud tervelt 30+ aastat, siis kaastunne muidugi. aga siinkohal öeldakse, et ise oma sita elu sepp.
 
sokuke 16. august 2016, kl 10.28
nok-nok-nok-nok, ...okukene,
ärka üles sokukene!
Mis sa ikka tühja tukud,
ootavad sind ammu nukud.
puks-puks-puks-puks, sarvekene,
härga täis mine, hellakene!
 
niisama 16. august 2016, kl 14.38
30 aastat abielus olnud inimesed on nõukaaja inimesed....kas neil üldse on olnud head sek suaalelu?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!