Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
smooritud gnoomid
 
mäekoll 03. september 2016, kl 22.26
ilusad prisked, omas mahlas hautatud ja juurviljadega garneeritud. kes proovida soovib, võtke kauss kaasa, meil siin mäe otsas serviise pole.
rästu 03. september 2016, kl 22.29
ma tulin sõrmkübaraga...:D
 
kahvel kummikus 03. september 2016, kl 22.35
kuidas need gnoomid potti küll sattusid? minu teada üpris väledad teised.
 
kasuk lumine 03. september 2016, kl 22.40
Nüüd on põhjust aarete jahile maa alla minna, valvureid pole, saab kalliskivid ja kulla kerge vaevaga kätte ;)
 
mäekoll 03. september 2016, kl 22.45
hakkasin lõunaks suppi keetma nagu tavaliselt, patta üks porikärbes ja kümme liitrit vett. kuni najaadi käest soola laenamas käisin, üritasid näljased gnoomid mu lihapoolist pajast tuuri panna. ju nad siis libastusid ja patta kukkusidki. igatahes, tagasi jõudes olid teised juba kenasti pehmeks haudunud.
 
mäekoll 03. september 2016, kl 22.49
ega sinna maa alla nii kergelt ka pääse, lohe passib koopas ja on kõik sissekäigud printsesside ja kuningatütarde kontidega barrikadeerinud.
 
mäekollile 03. september 2016, kl 22.51
sa oled ikka üks jube elukas...ja see lohe ka...
 
kasuk lumine 03. september 2016, kl 22.54
mul tekkis selline loll assotsiatsioon, et kui meie peni oleks mees... ja kui ta oleks tibatilluke mees, siis ta oleks ju gnoom...
 
ah mis 03. september 2016, kl 23.00
Pisikese kere sisse mahub vahel suur süda, seega võib peni ka lohe olla. Printsesside ootel, keda südamesse palju mahub.
 
ivan duratšok (lohetapja) 03. september 2016, kl 23.03
siit mäe otsast avaneb päris hea vaade.
sellest pajapraest küll loobun, viimased aastad olen paraku taimetoitlane. nii juhtub kui kõmbid ja kõmbid lohesid otsides mööda maad ringi ja tee peal leiad toiduks ainult pohli ja juurikaid.
 
kasuk lumine 03. september 2016, kl 23.04
ja siis, kui mõelda veidi ja ette kujutada ... siis sobiks peni hästi ka mäekolliks, väga autentne koll oleks :D
 
Iivani ahi 03. september 2016, kl 23.05
Ma olen sinuga, mu Loll-Iivan!
rästu 03. september 2016, kl 23.07
ja iivan laotab ennast õrnalt ahjule.
 
mäekoll 03. september 2016, kl 23.09
tea, kas peni siia mäe otsa üldse julgeb tulla. siit käivad vahel krapsakate pensionäride ekskursioonid läbi ja te ei kujuta ette seda jalutus ja kaardikeppide riita, mis siia jäetud on. võtan sealt küll paja alla tulehakatuseks neid peoga, aga kuhi ei vähene ega vähene.
 
Iivani ahi 03. september 2016, kl 23.09
Kannab Iivani lohe suunas...
 
ivan duratšok (lohetapja) 03. september 2016, kl 23.11
ahi, kuidas sa pandimajast välja said? kas isekatva lauakese taipasid ka kaasa võtta?
 
Iivani ahi 03. september 2016, kl 23.13
ei taiband, nii nagu peremees, nii ka ahi.
 
kasuk lumine 03. september 2016, kl 23.18
Kui nüüd hästi mõelda ja veel paremini ette kujutada... siis sobiks peni ideaalselt ka Ivan Duratšokiks. Ainult üks aga oleks juures - õnnelik lõpp (igas mõttes) jääks tulemata. ;D
 
ivan duratšok (lohetapja) 03. september 2016, kl 23.20
ütlen saladuskatte all, et tegelikult olen maskeeritud baba-jaga. seega need mutid, kes siin ahjuga sõites mehi jälitavad, minge kloppide haukuvat edasi. see teil juba harjunud tegevus. kui pole, millega klobida, võin oma lohetapmise piiki laenata.
 
ok 03. september 2016, kl 23.24
selge sott, Beibi-Yeigi! lase edasi, jätka samas vaimus!
ma vaatan huviga, kuhu lugu välja jõuab.
 
surematu kaštšei 03. september 2016, kl 23.32
agarad tädid võivad seeeest mind volilt jälitada. ma olen nii vana ja tohletanud, et keegi muhvigi aru ei, mis soost või kas üldse inimesega tegu.
luban, et liiga kiiresti ei jookse.
 
agar-ogarad tädid 03. september 2016, kl 23.36
Rünnakule! Mees on saadaval! (jooksevad, silmad hiilgavad peas, ummisjalu kašeid püüdma)
 
noo 03. september 2016, kl 23.44
las tegutsevad. hea ju virtuaalselt joosta. teekruus käes ja kurgimask näol.
 
ogar tädi 03. september 2016, kl 23.57
nii lootsin siit peni leida ja nagu alati ainult tühjad pihud. või tähendab, mopimars ikka on peos aga täiesti kasutamata. mine või põrandaid pesema.
 
aih 04. september 2016, kl 00.04
kui peni juhtub nina kusagil välja pistma, klohmitakse topelt. juba teema alguses hakati teist siit taga otsima, nüüd pettumus kerkib nagu pärmitainas ja varsti tast käpikud tehakse.
 
kakuke 04. september 2016, kl 00.41
veeren ja veeren ümber mäe ja kuidagi pajani ei jõua.
 
??? 04. september 2016, kl 00.57
mitu päkkarit kees potis pehmeks?
 
??? 04. september 2016, kl 00.59
nende seas: meeespäkkareid ja naispäkkareid?
 
rapuntsel 04. september 2016, kl 01.11
see tõesti küsimus suurele ringile, mitu päkapikku mahub patta? sugu vist päkapikkudel pole, niiet see vast mahtuvust ei mõjuta.
kakuke, roni üles! ja olgu see viimane kord. edaspidi ostad kas jalad või sõidad liftiga.
 
Aitähhh 04. september 2016, kl 01.11
õppisin, nüüd tean. Peekonit praadides tuleb teada, kas see on isasest seast või emasest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!