Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Pidulik ja rõõmus sündmus
 
punaautole 09. september 2016, kl 23.05
rahune nüüd maha, mes sa võõraste netiinimeste pärast tühja põed. või kardad, et ma raivo üle löön, või mõne muu tähtsa tegelase ;)))
 
väike punane auto 09. september 2016, kl 23.13
no kui keegi raivo üle lööb või pigem üleõle viskab, siis tõotan pühalikult auto valgeks värvida ja valge voodilina antenni küljes lehvimas, kogu selle seltskonna sahhalinile pulmareisile sõidutada.
 
:))) 09. september 2016, kl 23.17
Lahe! Nii teegi. Ilusat reedeööd!
 
Ema sai 90 10. september 2016, kl 23.19
Kinkisin talle sünnipäevaks kostüümi: tumeroosa jakk ja selle all tumedam siidkleit, läbipõimitud jaki tooniga. Kaelas valged jõepärlid.
Ta oli imeilus.

Ta teadis ise ka, et on ilus, sest ta mõistus ja analüüsivõime on fantastilised. Paljud neljakümnesed jääksid temga jänni.
 
piisk 10. september 2016, kl 23.36
See on küll väga vahva komplekt! Mõnus idee sünnipäevakingituseks. Mu ema sõbranna rääkis, kuidas ta oli oma vanaemale pruuni kitli sünnipäevaks kinkinud. Vanaema oli imestanud, et kas midagi rõõmsamat, värvilisemat ja lillelisemat polnud võtta. Noor tüdruk oli imestades vastanud, et sa ju kannad alati pruune kleite....
 
Ave 12. september 2016, kl 10.16
ainult üks küsimus-kus on TIBU?
 
HaukuvPeni 12. september 2016, kl 11.44
Ave Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ainult üks küsimus-kus on TIBU?

Tibu on juba ammu broileriks sirgunud ja potti pistetud. Vaala kõrtsus ehk saad veel kondikesi lutsutada kui järgi on!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
noor ja ninakas 12. september 2016, kl 12.36
pole seal enam mingeid konte lutsida. peni, kas sa ei mäleta, et suure näljaga pistsid viimsedki ise nahka. kotlette nad sulle ei anna, arusaada ju, et keerad kõik, mis vähegi kõlbab, omale kerre.

noh, anna nüüd mulle nina pihta.;)
 
teada puha 12. september 2016, kl 12.43
HaukuvPeni abiellus TIBUga, teab mida räägib.
 
aadu. 12. september 2016, kl 12.44
kuda sa noor siia ää eksisid?
 
noor ja ninakas 12. september 2016, kl 13.15
eks ma sinu järel, aadu, tulin. mida sa noor ja vitaalne siin teed?
 
HaukuvPeni 12. september 2016, kl 19.30
noor ja ninakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> >
> noh, anna nüüd mulle nina pihta.;)

... kui sa mind selle eest kotlettidega loobid, siis rõõmuga. :-)

to: teada puha
Tänapäeval abielluvad ainult omasooiharad. Abielu mehe ja naise vahel enam ei ole moes.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 12.09.2016 19.34.
 
noor ja ninakas 12. september 2016, kl 19.49
oi, peni. kui sa vaid teaksid, millega ma sind kõik loopida võin. kotletid on ju see kõikse prostam ja lihtsalt valmistatav roog.;)
aga ma ei saa sind toiduga loopida, sest sul on kodus kuri naine, kes hakkab suurest kadedusest mind loopima ja need esemed ei ole sugugi mitte nii pehmed kui kotletid.;)
 
HaukuvPeni 12. september 2016, kl 20.13
noor ja ninakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oi, peni. sul on kodus kuri naine
> , kes hakkab suurest kadedusest mind loopima ja ne
> ed esemed ei ole sugugi mitte nii pehmed kui kotle
> tid.;)

Õnneks kurja ämma ega naist ei ole. Isegi kurja koera ei ole. Ma ise olen niiiii malbe ja sõbralik kui mind hästi koheldakse ja ööseks välja külma kätte ei jäeta vaid oma kõrvale teki alla sooja võetakse. ;-)

Tali pole enam kaugel ja pakane hakkab kimbutama. Just praegu on õige aeg küljesoojendaja peale mõelda. Valik on piiratud!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
noor ja ninakas 12. september 2016, kl 20.20
oi, millist mesijuttu sa suudad ajada.
printsessidel kukkusid praegu kõik luuad ja mopivarred ootamatusest robinal käest.;) sinuga ei saa ju tegemist teha - kui kurja naist või ämma pole, siis saadavad sind parvena printsessid vajaliku atribuutikaga ja mina ei taha see isik olla, kelle turjal mõni vars pilbasteks löödaks kui sa mu selja taha peaksid suurest hirmust peitu pugema.;)
 
HaukuvPeni 12. september 2016, kl 20.27
noor ja ninakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> saadavad sind parvena printsessid vajaliku atribuutik
> aga ja mina ei taha see isik olla, kelle turjal mõ
> ni vars pilbasteks löödaks kui sa mu selja taha pe
> aksid suurest hirmust peitu pugema.;)

Printsessid on tõesti kuidagi vaikseks jäänud. Ei tea kas otsivad omale põõsajuurte all talvitumiseks sobivat paika? Seda hirmu küll ei ole, et mõni mees neid uksest sisse laseb. Mida kuradit nendega peale hakata? "Asja" ju nendest enam ei ole. Ainult kiunuvad.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
*/* 12. september 2016, kl 20.36
iseendaga kõnelev hobuste "paar" on ka suu kinni pand õnneks. see oli jube loll teksti tootmine ikka. ;-) nüüd saavad normaalsed inimesed omavahel rääkida ja ehk isegi enamat teha.
 
Sul */* ruumipuudus? 12. september 2016, kl 22.51
Või hoopis noaga lõikav kadeduseuss, kui keegi kusagil isekeskis suhtlevad?
 
naljakas 13. september 2016, kl 10.22
Miks Kohaliku kallal võib ilkuda, hullude hobuste kallal ei või? Vahet ju pole, üks sõnade pasatõbi kõik.
 
Raivo Kohalik 13. september 2016, kl 13.06
väike punane auto 09. september 2016, kl 23.01
mingil mentaalsel tasandil sobid sa hästi kohaliku raivoga. kahjuks ei luba see tasand teil ka aru saada, et olete teistest naaatukene erinevad.
nüüd hakkab veel eriti kurb. paljude toredate inimeste pärast siin.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

selles vanuses on paljud juba sarnased (mingilgi moel) . eile uus saade (oli vist) "Memmed taadid ", kus sealnegi seltskond oli kui "koopia" meiegi suguvõsast . vastandatud pered - üks peen -teine "maakad" - oli meiegi suguvõsas juba toimunu .
kaa "dieet" kolestorooli ja rasva vastu on olnud .

suitsetamise kohta meeldis kui kõik olid selle maha jätnud - oli vaja tõelist iseloomu ... et üksi veel seda teha . kui süda ei lasknud juua (maks samuti) - olid juu need ka teistel olemas ? (kes jätkasid elus veel olles ju) .

meenub ikka ütlus : kui ei joo ega suitseta - sured tervena !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!