Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
pensioniiga
 
pensionär 01. november 2016, kl 19.07
kas kõigil hakkas nüüd kergem, et saite mulle sitta loopida. Mulle ei hakka külge ei teie sõnad ega haigused, polegi haigustest midagi rääkida.
Paldejani ka ei tarbi, olen õnnelik, kui keegi kahtles.
 
Siin pensioni saajad 02. november 2016, kl 18.04
pensionär Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas kõigil hakkas nüüd kergem, et saite mulle sitt
> a loopida. Mulle ei hakka külge ei teie sõnad ega
> haigused, polegi haigustest midagi rääkida.
> Pal
> dejani ka ei tarbi, olen õnnelik, kui keegi kahtle
> s.
Teie Ei tohiks kunagi haigete kodanikega küll
enam nii käituda--pool tooni võtke maha ? Mida sa eelmises kommentaaris väga rõhutasid : "ET kõik oleksid nagu haigustes ise süüdi?
Paljudele pole sellist tervist antud, nagu vist sinul: See haigus võib 2. kuu jooksul kõike meid räsida:
JA tänased tööd rüganud sandid , paljud ei saanud õigel päeval arstile -ja ka taastus-ravile
 
maniila 03. november 2016, kl 05.29
ma puht uudishimust igasuguseid kommentaare jälginud ja ikka mõelnud, et kust kuradima kohast küll see jube tigedus tuleb? nõukaaegsed inimesed on päh-päh. see, kes siin nõukaajal sooja koha peal oli, oli ilmselt NLKP liige ja töötas KGB heaks.
 
jah namiila; 03. november 2016, kl 08.36
maniila Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma puht uudishimust igasuguseid kommentaare jälgin
> ud ja ikka mõelnud, et kust kuradima kohast küll s
> ee jube tigedus tuleb? nõukaaegsed inimesed on päh
> -päh. see, kes siin nõukaajal sooja koha peal oli,
> oli ilmselt NLKP liige ja töötas KGB heaks.
1. Just nii NLKP -LIIKMED ONGI hästi TERVED ; " OLID SOOJA PARTEI POOLT SAANUD --need Kommunistid kõik ""SAMASIGUSED istuvad TOOMPEAL --KES LABIDA TÖÖD EI ARMASTA: !
2, JA OMA Nahka KOMMUNISTID väga hoidsid . TERVED KUI PURIKAD
OMADELE --- Puhkuse Tuusikuid välja andsid ,AUTOSID omadele JAGASID ja Puhkasid Pärnus ja Terves NÕUKOGUDE LIIDUS REISISID --RAHVA KULUL !
KA TÄNA 2016 VAADAKE--MIS TEGELIKULT
TOOMPEAL EESTI POLIITIKAS JUBA TOIMUS? ,
 
pensionär 05. november 2016, kl 11.46
see tohutu tigedus ja õelus kahjustab inimest ennast ja kui rahulikult see kõik endast mööda lasta, siis pole neil midagi teha. Need õnnetud, kes kõiki sõimavad, vähegi edukamat solvata ja mõnitada püüavad, kõiki kommunistideks sõmavad ja tohutult kadestavad tegelikult, need on ju ise õnnetud ja rahulolematud, haiged ja lausa invaliidid.
Nende hädades on nad ise süüdi, aga seda on ikka väga keeruline neile selgeks teha. Igaüks elab oma elu, nii kaua kui viha elab inimeses on rakse sellel inimesel elada ja terveks jääda, ammugi ei saa lahti haigustest. See õelus, viha ja sõim teeb need inimesed haigeks, mitte partei ja valitsus mis iganes riigikorra aeg.
Uskuge või mitte, aga nii see on.
 
niinaa 05. november 2016, kl 13.20
sina, pensionär, võtad seda kui sõimu, mina aga hoopis loen välja olukorra kommenteerimist.
 
mammi, 05. november 2016, kl 14.47
Olen täiesti nõus 11.46-e all kirjutanuga. Kuna olen reaalselt mõne tigekirjutaja tausta teada saanud, siis võib öelda, et nad on tõesti sie end ratastooli joonud või oma elu ise lõhki ja õnnetuks laenanud...Siin pole süüdi mingi valitsus ega poliitik. Aga istuvad nad 24/ 7 internetis ja tõmblevad inetusi ja vihaseid kontsateeringuid kirjutada, sest muud neil polegi ette võtta peale maailma,poliitikute ja võimu süüdistamise nagu sellest läheks neil elu paremaks, tuleb tervis või keegi maksab võlad.Ei lähe, tule ega saa.
 
ÄRA AJA TEISTE MAHATEGIJA VIHALE:: 06. november 2016, kl 06.12
pensionär Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loen siinseid inimesi ja paneb imestama, et kes on
> süüdi teie ületöötamises ja insuldis? Nõuka aegse
> d inimesed, kes ei olnud võimelised muuks kas lais
> kusest või mõistusest, et endale korralik töökoht
> hankida, siis nüüd on kõige ja kõigi peale vihased
> .
> Kes teie eest otsustas, millist tööd teha. Tö
> ökohti oli palju tööpuudust ei olnud.
> Ikka ise
> valisite endale selle töö, suure palga, et kohe r
> ikkaks saada.
> Nüüd on tervis läbi ja lärmate si
> in, oma viletsa pensioni ja tervisehädade käes.
>
> Normaalne inimene oskas ka nõuka ajal ette mõelda
> ja oma vanadus kindlustada.
VAATA ,,AGA VAATA TARGUTAJAT::: SINA VANA ENSV-- KOMMUNIST -- SIIS VARASTASID JA KINDLUSTASID TEISTE INIMESTE VARANDUSEGA OMA ELU ? KA VANANEDES JÄTKASID VARGUST!
AGA kes EESTIS AUSALT Töötasid,OMA ENDA KÄTEGA KUUPALGA JA RABASID VAHEL KA KÕRVALT TÖÖD + ÜLETÖÖ TUNDE --"""OMA UUE 3.-toalise --KORTERI MAKSMISE PÄRAST ! ! !ENSV- TÖÖGA NII OMA LAPSI KOOLITASID --POLNUD AEGA ISEGI HAIGUSE PEALE MÕELDA -- KUI TEIE ENDISED PARTEILASED --- TEISTE VARA KOKKU RÖÖVISID ??? !
TEAD KÕIK MINU ISA ÕED,,KOOLIKAASLASED ,,OLID MINU TÄDID ENSV - PALGA -TÖÖTAJAD -- KÕIK 62+ aasta VANUSED JA AMMU HAIGED !
 
mammike ärka ÜLES? 14: 47 06. november 2016, kl 06.26
mammi, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen täiesti nõus 11.46-e all kirjutanuga. Kuna ol
> en reaalselt mõne tigekirjutaja tausta teada saanu
> d, siis võib öelda, et nad on tõesti sie end ratas
> tooli joonud või oma elu ise lõhki ja õnnetuks lae
> nanud...Siin pole süüdi mingi valitsus ega poliiti
> k. Aga istuvad nad 24/ 7 internetis ja tõmblevad i
> netusi ja vihaseid kontsateeringuid kirjutada, ses
> t muud neil polegi ette võtta peale maailma,poliit
> ikute ja võimu süüdistamise nagu sellest läheks ne
> il elu paremaks, tuleb tervis või keegi maksab võl
> ad.Ei lähe, tule ega saa.
MITU LEHMA SINA ENSV- SINA MAMMIKE JUST OMA KÄTE TÖÖGA KASVATASID ,,RIIGILE PIIMA JA LIHA TOOTSID ;;NAGU SEADUS ENSV OLI::: -- KAS MAMMI PEALE KASSI JA KOERA---LOOMI OLED ÜLDSE ENSV PIDANUD?
2. SINA Mammike -- ÄRA SIIN LINNAS KAAGUTA --NAGU ÜKS VÄSIMATU MUNEJA KANA
3, KAS SINA 4-5 LAPSEGA PEREST ,,SELLISEST MAATÖÖST ÜLDSE MIDAGI TEAD - OLED VIST KOGU AEG--- KAUGEL ÜÜRIKORTERIS LINNAS ELANUD !
SIIS SINULE LINNA RAAMATUPIDAJALE --- HEAD TERVIST JA VANADUSPÄEVI EDASI:::
4.,, AGA MEIE MAAINIMESED---ET LASTEGA ELLU JÄÄDA JA HARIDUS ENSV ANDA ,,OLI RÄNK TÖÖ.. TEGELIKULT MAMMIKE ! MEIL OLI PÄEVAL RIIGITÖÖ JA ÕHTU POOLE ALGAS OMA TÖÖ OTSA::
NII SEE TERVIS KA PALJUDEL
TUGEVATEL KODANIKEL TÄNASEKS ON LÄINUD:: ONGI INVALIIDID --MITTE KUNAGI POLNUD JOODIKUD JA LUUSERID,, KÕIGIL ON NAJAD PÜSTI :
AGA NÜÜD OLEKS KA 15 --EESTI VABARIIGIS TÖÖTATUD AASTATE EEST
VAJA RAHA --MILLEGA POODI JA ARSTILE MINNA :::
 
pensionär 06. november 2016, kl 16.32
Kuulasin ja vaatasin Hommik Anuga saates Hannes Võrnot ja täpselt minu mõte. Need suurte tähtedega solvajad, nimetud ja mõttetud, nende peale ma rohkem aega ei kuluta. Lugege edasi omi lehmi ja kiruge nõuka aega, te olete ja jäätegi haletsusväärseteks.
 
tead sina tobuke pensionär: 16:32 07. november 2016, kl 08.43
pensionär Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuulasin ja vaatasin Hommik Anuga saates Hannes Võ
> rnot ja täpselt minu mõte. Need suurte tähtedega s
> olvajad, nimetud ja mõttetud, nende peale ma rohke
> m aega ei kuluta. Ludasi omi lehmi ja kiruge
> nõuka aega, te oletegege e ja jäätegi haletsusväärsetek ? Sina oledki üks pugeja Vingats - jA Tööinimeste silmis Sitavares! A.Ansipile---KA Reformikate erakonnale sinna kohta seebiga pugeja!
1. Vot Sinusuguseid muidu-sööjaid oleks kabelis ammu! .OLEKSID Nälga surnud 1950-1962 just TEIE Komudest Pensionärid Elate tänagi -- Maainimeste tööst !
JAH SINA Vana Kaval pensionär! rohkem poleks mõtekas
Töö-Meestega ja Maa Naistega siin vaielda! KES ongi haiged !
 
uu 08. november 2016, kl 08.19
hoopis naljakam(?) on see, et mitm kindlustu- ja laenuteenuste osas kehtivad pensionäridele eritingimused, nagu nad polekski inimesed. ja arvamusküsitlustes piirdutakse vanusega 16-74, mis on juba solvav.
aga Võrno oleks omal ajal võinud minu kommentaari küll lugeda, kui ta mingis rõvedas valetamissaates mõnules ja ennast eksponeeris. mida pidid mõtlema osalejate lapsed jt pereliikmed? ei, vaja muda üles keerutada ja vaatajarekordeid tekitada.
 
uu 08. november 2016, kl 08.23
kindlustus- ja laenuteenused. või hoopis tooted? isegi järelmaksu ei saa seeniorid igalt poolt võrdsetel tingimustel. kui ometi on just vanemad inimesed hoolsamad oma kohustusi täitma kui noored.
 
seda 09. november 2016, kl 04.58
nimetatakse riskide maandamiseks. nt liisib 70ne aastane endale maserati. paneb sellega juba järgmisel päeval bambusesse, kuna ei näe ega kuule enam õieti. kindlustus tasugu kõik kahjud. ja üldse võib see 70+ varsti vanadusse surra. kes pisut rikutud maserati liisingu hüvitab?
 
penskar Piia 09. november 2016, kl 08.51
mina olen selle suuretähelise ummamuuduga täitsa nõus. üritasin ka paari lehma üheksanda korruse balkoonil pidada. no et ampsavad lillekastidest kõrsi ja lüpsavad puhast emmentali juustu. mitte muhvigi ei tulnud välja, lehmad lendasid lõunasse ja nende latri hõivasid tuvid. emmentali asemel jätsid balkoonile teadagi mida. ehh, pole kerge see penskari elu, eriti veel üheksandal korrusel ja koos lehmadega. võtsin nüüd kanad, nii lollakatel lindudel pole vast vahet, mitmendal korrusel muneda.
 
ENAM EI ´JUHTU MIDAGI,, 24. november 2016, kl 13.25
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nojahh, siis on teine asi, peale insulti on jah ni
> i või teisiti taastumine keeruline ja võtab aega,
> toksi aga ...Ära ainult vihane ole, see murrab see
> stpolt.
NO VARSTI JÄÄTE RÕIVASE ISANDATEST ILMA;;;;
1. ""EESTIMAA VAJAB VALITSUST ,MEHI JA IGAS VALDKONNAS MUUTUST :::
TULEBKI UUS VALITSUS ,
TULEVAD TÄITSA UUED SEADUSED --ET ARSTID KÕIK KA TÖÖD SAAVAD TEHA -- JA JUST TÜHJAD HAIGLAD UUESTI TÄITUVAD VARSTI HAIGETEGA,,
 
KALAMEES, POOLPIME JA KURd 25. november 2016, kl 05.56
Mina KUULEN ISEGI OMA POOLKURDI KÕRVAGA, kuidas raha uue valitsuse ajal mu õuele kolksatab. PaberrAHASID SADAS KAH, A ENAMUS NEIST LENDAS SELLISE TUULEGA NAABRITE ÕUELE. MÜNDID KORJASIN KÄHKU KOKKU, EGA SANT TERVIS MUIDU SAADUD RAHA KOKKUKRAAPIMIST SEGA. SANTOLEK SEGAB TAVALISELT SIIS KUI TÖÖD VAJA TEHA.
JA MISASJA NEID HAIGLAID VEEL TÜHJALT HOITAKSE? TOPPIGE AGA SANTE TÄIS. MUIDU KOOSERDAVAD IGAL POOL JALUS, NÕUAVAD KARDULAID JA KÜTTEPUID. KARDULAD KOORIGE ENNE ÄRA KAH JA HALUD TOPPIEGA AHJU. EGA SANDIL POLE AEGA NII TÜHISTEKS TEGEVUSTEKS KANNIKAID MAAST LAHTI SAADA, KES SIIS NETIFOORUMEID TÄIS KIRJUTAB?
 
25.November 05 ::56 ? 25. november 2016, kl 06.46
1. JA SINA RUMALUKE ,,SUUREM JOBUKE -- PÄRIS HULLIKE -TEISTE INIMESTE JA ""RASKETE HAIGETE
SOLVAJA! SINUARUST HAIGED ON KÕIK LAISAD,,ISTUVAD ARVUTIS JA OOTAVAD KES KARTULID POTTI PANEB?
2, TEGELIKULT OOTA VEEL::: SINU VALUSAD PÄEVAD ON KÕIK VEEL EES! -- VÕI --SUUDAD TÖÖTADA SURMANI--- TAHAD ELADA NII PIKALT TERVENA-- KUNI KIRSTU PANNAKSE ?
 
Hommik 25. november 2016, kl 08.36
On üks hea ütlus:
seo karvupidi kokku ja viska üle katuseharja!
 
vaaaal 25. november 2016, kl 09.00
penskar Piia, ära teinekord enam nii kirjuta, mul oleks suure naeru peale kohv kurku läinud :D
 
von Freen 25. november 2016, kl 10.16
noo terhommikust lugudegapeetud pr.vaaaal

meile tekkis pärast Teie äralugemist üks painav küsimine.

kusse koff sis Teiel tegelt minema peaks, kui mitte kurku?

meie põleme uudisimust ära kuulda kõik ebatraditsionaalsed ja innovatsionaalsed praktikad koffi kasutamisel !

aitähh
jäägitult Teie von
 
vaaaal 25. november 2016, kl 11.31
ei see teadmine kah Teiesid surematuks tee:D
 
von Freen 25. november 2016, kl 16.03
olete Te äkitselt mõtelnud, et Teiest saaks vgadegi hia poliitik ?

meie küsimusidele oskate Teie iga tahes täiesti poliitpädevalt ja ammendavaltsegaselt ära vastata.

meie respekt!
 
vaaaal 25. november 2016, kl 17.59
icicicicicicic
 
kapsel 28. november 2016, kl 02.49
mina oskan küll soovitada, kuidas von Freen ennast kohvi abil noorendada saab. tervet poolt sajandit ei luba, aga tema vanuses vast pool aastakest asi seegi. filtreeritud kohvipulber paari supilusikatäie meega läbi segada ja ennast sellega põhjalikult kokku hõõruda. alates kaelast kuni kandadeni. ja veega mahapesemist alustada samuti kaelast, jõudes aeglaselt kandadeni. üks kasutegur on siinjuures painutused, mida istuva eluviisiga inimene tavaliselt vabatahtlikult ette ei võta. teiseks toimib kohvipuruga hõõrumine vanade raharakkude eemaldamisel hästi ja kolmandaks on mesi üks tervist turgutav asi niikuinii. nii sees- kui välispidiselt.
 
uu 30. november 2016, kl 19.02
aga nüüd on küll küsimus: kas uus koalitsioon ikka jätkab iga aasta 1.aprillil pensioni indekseerimist e teatud kindla protsendi võrra tõstmist? pole nagu juttu olnud. küll aga mitmetest-setmetest maksuerisustest jm, mis on omamoodi libe tee, nagu kriitikud juba märgivad.
seda küll lubati, et kord aastas saavad kindla lisasumma üksi elavad pensionärid. nii et peigmehi ka ei tohi olla või:)
 
sama siin 30. november 2016, kl 22.24
uus valitsus pole iitsatanudki pensionitest.
ei tea, kas vaikus on kurjakuulutav või?
 
:O 30. november 2016, kl 22.58
jah, vaata kui kaua teised juba võimul olnud ja pensionidest ei sõnagi.
 
uu 01. detsember 2016, kl 10.41
nojah, see raha võib minna matusetoetuste jm peale, nii et indekseerimisest pole enam juttugi?
ja hambaravitoetus 30 eurot (mis küll juba refi valitsuse ajal kinnitati), seegi ju neelab summasid.
siiski huvitab mind kõige rohkem see, kas meie riigis ka lõpuks hakkab inimväärne elu neil, kes täisaja ja -kohaga töötades pidid siiani sots toetusi lunimas käima, et näiteks eluaseme eest maksta.
 
Ülla-ülla 01. detsember 2016, kl 17.11
Pensionide indekseerimise ja tõstmise kohta on seadus.
Kui nad tahaks seda mitte teha, peaks nad enne seaduse ära muutma.
Mis muidugi pole eriti keeruline, seda on ennegi tehtud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!