Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Millal algab vananemine?
 
Tiudur 16. september 2016, kl 07.21
Kas 50, 60 või 70-ne aastaselt? Ja miks mõned ei vanane aastanumbritele vaatamata ja teised on juba keskeas vanurid valmis.
 
oehh 16. september 2016, kl 07.54
vananeda vast keegi ei taha. ju siis need, kes enneaegu mutistuvad, on alla keskmise tahtejõu ja intelligentsiga ehk.
 
:) 16. september 2016, kl 07.57
Bioloogiline, sotsiaalne või psüühiline? Igaühel nii, kuidas geenid, elukeskkond, harjumused, haigused jpm on mõju avaldanud.
Sa ootad ühest vastust küsimusele, mida uuritakse põhjalikes teadustöödes või?
Mis häda selle vananemisega siis on? Jälle otsitakse igavese nooruse eliksiiri?
 
vana hobune 16. september 2016, kl 09.06
Vananemine hakkab siis kui jalgu enam kraanikausis pesta ei saa.
 
mitte 16. september 2016, kl 09.16
et see nüüd vananemist edasi lükkaks, aga vanale hobusele abiks ehk ikka. kui kabjad kraanikausini ei küüni, pese vetsupotis. ega see kapjade siruulatus nii määrav polegi, peaasi ikka puhtus. üks räpane inimene on väga jäle nähtus, olgu ta siis vana või noor.
 
huvitav 16. september 2016, kl 09.34
keegi pole öelnutki,et jalgu mujal pesta ei või,see lihtsalt hea näide ealiste muutuste kohta.
 
kalkunitolkan 16. september 2016, kl 09.41
no muituki pole öelnutki, ja jalku võip ikka pesta, kos sa nende pesemata kossideda ikke hauda lääd.
 
mhh 16. september 2016, kl 09.47
hull on letargiast üles ärganud ja täna hulga tööd ära teinud.
 
to mhh 16. september 2016, kl 10.24
Mis tööd nüüd su eest ära tehti siis? Pesti virtuaalselt lõpuks jalad puhtaks? Täna siis tegijat, mitte ära irise igal pool.
 
maniila 16. september 2016, kl 11.06
to huvitav. mitu klassi oled koolis käinud? Öelnutki, he-hee, eesti keeli ikke öelnudki :)
 
mogiila 16. september 2016, kl 11.16
pole hullu, siin täiendabki õpitut. või siis mitteõpitut. saab vähemalt siinse lamisemise kvaliteetajana kirja panna.
rästu 16. september 2016, kl 13.15
...lamisemine...see tähendab siia kirjapandut...
mina olen vana...ja kolevanakohe...:D
 
Algus 16. september 2016, kl 15.16
Vananemine algab sünnihetkest, nabanööri läbilõikamisest jalamaid.
Edasised mõõdupuud, et millal titt ja millal laps,... millal vana, millal rauk,
see on juba mitte looduslik etapp vaid inimeste poolne väljamõeldis, sest kõik me oleme erinevad.
 
HaukuvPeni 16. september 2016, kl 20.34
Mis teil selgusetu on!
Mees on vana siis kui vaatab naise poole ja tal ei tule pähe mõtet kas naine on pandav või ei ole.
Naine on vana siis kui peab jalgu hargitama ja ainus mõte on peas, et "mis ma selle eest saan."

(kotlette te mulle selle jutu eest ei anna. :-))

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
vaaaal 16. september 2016, kl 20.45
ja kui mõni printsess sulle suvikõrvitsakotletti pakuks, ajaks sa kärsa nii kortsu kui läheb ja uriseks kah veel:DDD
 
Tiudur 16. september 2016, kl 20.50
mulle on nimekaim siia tekkinud. teemagi algatanud ja suutnud sõnakehva foorumirahva arutlema tõmmata.
 
noor ja ninakas 16. september 2016, kl 20.55
Kuule peni, sul on kotlettide suhtes mingi kinnisidee või? Ja üsna pirts oled sa ka, ega taimset päritolu kotletid sulle ei istu nagu näha.
 
vaaaal 16. september 2016, kl 20.55
ah jaa, teemasse - vananemine algas juba üleeile:D
rästu 16. september 2016, kl 21.04
...:DDD
et kes ja kus arutleb...isegi selle teema suudab peni või seltskond peni ümber keerlema panna...:DDD
 
HaukuvPeni 16. september 2016, kl 21.09
vaaaal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja kui mõni printsess sulle suvikõrvitsakotletti p
> akuks, ajaks sa kärsa nii kortsu kui läheb ja uris
> eks kah veel:DDD

Ega ma mingi haukuv lehm ei ole, et heinu ja silo söön.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
noor ja ninakas 16. september 2016, kl 21.26
Ma ei saa sellest teie penist aru. Koerad söövad vahepeal hea meelega rohtu, õunu ja kui saavad siis pistavad ka tikreid otse põõsa küljest. Seda viimast tegi mu enda sakslane kunagi. Ma küll ei märganud, et ta seetõttu oleks ammuma ja "muu" tegema hakanud või üldse kuidagi lehmalikult käituma hakanud. Ainult liha süües keerad oma seedimise tuksi.
 
noor ja ninakas 16. september 2016, kl 21.31
Kaon nüüd kiiresti vanaduse teemast minema. Saan muidu rästult üle küüru, et tema vestluse Tiuduriga ära segan.;)
 
Tiudur 17. september 2016, kl 03.34
Vabandan siiralt originaaltiuduri ees. Ei tahtnud ma mitte seda nime isegi võtta, tahtsin miski Teodor, või midagi selletaolist olla hoopis, aga selle kohta ütles kuri kiri, et nimi registreeritud ja keegi teine kasutada ei tohi ja kuna mul vanas eas ajutegevus aeglane, siis suure ähmiga muutsin Tiuduriks. Luban, et enam seda nime ei kasuta, edaspidi raputan nime otsides vanu ajurakke ja kougin mälusopist midagi kasutusel mitteolevat välja.
 
Tiudur 17. september 2016, kl 03.49
Nüüd kasutan seda nime tõesti viimast korda, ausalt kohe! No nii ilus nimi, kohe kahju, et keegi ette jõudis.
Rästu, kas oledki sajaaastane?! Su jubeda muusikavaliku põhjal muidugi kahtlustasin midagi sellist, aga et nii vana lausa?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!