Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Vanainimeste veidrused
 
Noku kaebelaul 07. oktoober 2016, kl 22.34
Võtaks... Mul pole ju käsi otsas, selgroogu ka pole :-(
 
kusjuures 07. oktoober 2016, kl 22.41
Tallinnas sajab nii et vähe pole. Ju siis see kaotatud atribuutika sinna maja jäigi. On ikka vanamehed küll, vähe sellest, et sokid ja valehambad ripakile jätavad, nüüd juba kehaosad ka mööda ilma laiali.
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2016, kl 23.07
:-D Naistel jälle teemat ja elu lõbusam ning vaheldusrikkam kui mõnes virtuaalses baaris konutades.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
vanainime 07. oktoober 2016, kl 23.12
kassanäe, kes välja ilmund. seda naeratust ma olen kuskil näind, kus, ei mäleta.
 
see 08. oktoober 2016, kl 07.19
koerte närimisjullade reklaam?
 
nojahh 09. oktoober 2016, kl 20.22
Aga kui ihuliige kasutu on....raiska tema pärast veel vett! Õige....minema ja kogu lugu!
 
Alu 09. oktoober 2016, kl 20.53
kõige veidram vanur olen ma ise. selline paras aluj. unn, arvan, et mina ei saa vanaks mitte iilagi, kuna mul pole ei X6 ega hermesekotti.
 
eitmees 09. oktoober 2016, kl 21.00
opakas eitmees olen, bržeonkel, till kaduviku radadel, naistenurgas hvilosohveerin - omal ajal olin libe kgb koputaja (kelle lemmikuteks olid pooletoobised litsikesesed). Ila tilgub siiani ;-)
 
ihuliige 10. oktoober 2016, kl 12.51
Olid alles ajad....
 
HaukuvPeni 10. oktoober 2016, kl 17.59
Toimub siseelundite koosolek.
Juhatajaks on aju: "Meil on siin kitsaks läinud, peaks kedagi amputeerida laskma.
"Sapp: "Loobume kopsust, meil on neid kaks.
"Aju: "Ei saa, ta suitsetab ja ei saa ühega hakkama.
"Sapp: "Siis neerust, neid on ka kaks.
"Aju: "Ei. Ta joob.
"Sapp: "Loobume munadest,neid pole tal niikuinii vaja.
"Seepeale tõusis noku püsti: "Ainult üle minu laiba!"
Aju: "Sina istu, raisk. Nii kui sa tõused, kaob minul mõtlemisvõime!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Alu 11. oktoober 2016, kl 01.41
kle, mina olen kõige totakam vanur delfikas. kõik räägivad ju seda juba 10 aastat ja noored naised irvitavad mu yle.
 
Alule 11. oktoober 2016, kl 12.40
Võid rahulik olla, siin on sinust totakamaidki.
 
Oioi 11. oktoober 2016, kl 13.41
Minu meelest on küllalt totakas tegu kedagi libada ja see naisAlu just seda teeb.
 
HaukuvPeni 11. oktoober 2016, kl 14.59
Paistab, et Alu jättis kellegi kehva välimuse või halva iseloomu tõttu kuivale ja nüüd ei saa see naisterahvas sellest üle. Peab kohe foorumis seda igavesti meenutama ja teistele ette kandma. "Võta rahulikult ja vaikselt! Võta dünamiiti!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mööduja 11. oktoober 2016, kl 17.11
Arvan, et välimus ei määra eriti palju kuivale jätmisel, inimese jaoks inetut ei hakka keegi märjaks ajamagi või kuidas?
Ilusatel nukukestel kipub fassaaditagune ja hõlstide alune vahel aga üsna mäda ja ussitanud olema, mis süvauuringutes alles selguda võib.
 
mööduja 11. oktoober 2016, kl 22.24
kesse Alu muidu nagu on? ja miks noored naised peaks vana mehe arvates vana meest tahtma, kel ka rahalisi kohustusi oma junnide ees?
 
Alu ikkagi makaak 11. oktoober 2016, kl 22.27
täna polegi nagu susan boylest ja Sidi vanast pärakaislmast rääkinud. Hermese kott ka jäi kirja panemata.

Kle, ega pärakamakaagina ei jaksa kah.
irw:DDDD
 
Alu ikkagi makaak 11. oktoober 2016, kl 22.29
täna polegi nagu susan boylest ja Sidi vanast pä.raka isilmast rääkinud. Hermese kott ka jäi kirja panemata.

Kle, ega pärakamakaagina ei jaksa kah.
irw:DDDD
 
Alu 11. oktoober 2016, kl 23.22
kle haukuv peni, meie aeg on möödas. noored naised vaid naeravad meie yle.
tegelt pole aru kah saanud, miks noored naised peaks vanureid, kel elaturajad maksta, tahtma.

peni, kas sina nagu tead vastust?
 
3. ringi vana mees, kultuuritöötaja 11. oktoober 2016, kl 23.47
Mina ei suuda samuti mõista naisi, kes mind ei taha. Nad peaksid ju aru saama, et ma olen MEES - st tõeline VÄÄRTUS iga naise jaoks vanuses 15-95.
MA olen väärtuslik inimene, sest oma elus olen ma teinud palju lapsi erinevatele naistele (kes mulle tegelikult ei meeldi (hiljem sain sellest aru)). Lapsi ma hästi kasvatada küll ei viitsi (seda ei tunnista ma endale ega teistele mitte kunagi), aga raha kulub nende peale kõvasti, mis teha, kott tõmmati mulle ikka täiega mitu korda pähe. Naised peavad tänama mind, et ma üldse olemas olen, sest olen MEES. Naine, kes MIND ei himusta, on loll inimene, paks ja kole, harimatu.
 
paistab ei paista penijunnile 12. oktoober 2016, kl 01.22
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paistab, et Alu jättis kellegi kehva välimuse või
> halva iseloomu tõttu kuivale ja nüüd ei saa see na
> isterahvas sellest üle. Peab kohe foorumis seda ig
> avesti meenutama ja teistele ette kandma. "Võta ra
> hulikult ja vaikselt! Võta dünamiiti!"
-----------------
imelikke veidraid asju paistab penijunnile, ju
stkui vandes lastega meestes oleks midagi väärtuslikku noorte naiste jaoks? irw, need vanade meeste veidrused.
 
Heheehe 12. oktoober 2016, kl 03.17
Rahvas vahetub, aga vana ja ammune libaja, kaalikas, on endiselt libamas.
 
penijunnnn 12. oktoober 2016, kl 04.06
olenemata hehehhhe kirjutamisest, aluj.unn ega haukuva peni koerajun.n ei kähe ju nooremaks.
 
penijunnile 12. oktoober 2016, kl 04.54
Kui meeesterahval või naisterahval läheb elus hästi, mis iganes vanuses ta ka on, siis on see inimene positiivne ja see väljendub ka tema tegemustes ja väljaütlemistes.
Mida kehvemini tal läheb, seda kriitilisem ta on ja seda krõbedamaks valjaütlemised lähevad.
Nii et....siinsed sõnavõtud räägivad nii mõndagi.
 
vai 17. oktoober 2016, kl 07.13
lausa õppematerjal siia kirja pandud. teema oli vanainimeste veidrused ja kohe veidrikud nagu tellitult kohal.
saab lausa selgust, miks need 'väheke metsapoole' terve elu kedagi pole leidnud. üsna hilises eas kuulsid sõna seks, mida teadupärast sovetskii sojuzis polnud ja nüüd tahaks ka midagi kaasa rääkida, mis sest, et tobedalt ja muidu mööda. keegi pole neile ju öelnud, et juba veidi hilja rabeleda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!