Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
pilusilmse vaaaala kiirtoidukoht mhja thja mhjul ghi kha pshas
 
yinyang 26. september 2016, kl 11.31
ei jäänudki muud üle kui vaaaala piiiikad kulmud juukseklambrite abil kõrva taha vedada ja nii idamaine vaaaalanägu tekitada. vähemalt täidab asutuse reklaamnägu nüüd fassaadi.
 
ettekandja 26. september 2016, kl 11.37
kellele kevadrulle? menüüs taimseid, mereandide ja kanaga. spetsiaalne sihvkatäidisega pakkumine ainult rästule.
 
akadeemiline kilu 26. september 2016, kl 11.48
oeh, ma võtan nüüd järjekordselt ühed kevadrullid, enne kui see koht ka mingiks kopliks muudetakse
 
tuulehaug 26. september 2016, kl 11.51
Mina tulen nokaklõbistajaks - kastanjetimuusika minu poolt!
 
donna de la fugera la castilla 26. september 2016, kl 11.56
ma üritan siis mingit tangot imiteerida, lehvitan punase köögirätikuga ja hüüan holaaa!
vaesel ajal asi seegi.
 
delfiinike 26. september 2016, kl 12.04
minu poolt lõbusad delfiininaeratused :)))
 
ebaakadeemiline räim 26. september 2016, kl 12.05
ma istun nurgas, silm jõõllis ja ümmargune.
 
ettekandja 26. september 2016, kl 12.18
taldrikuid siin nappiski. seega läheb ebaakadeemilise räime jõllis ja ümmargune silm kohe inventarina käiku.
 
ebaakadeemiline räim 26. september 2016, kl 12.24
hõbedane helk kenaste külges sel taldrekul - haiseb kah kenaste.
 
ettekandja 26. september 2016, kl 12.34
sa ära mureta, idamaine toit pole kunagi paremini lõhnanud kui selle all olev taldrik.
rästu 26. september 2016, kl 12.49
näh...miks mu tellimus ära kustutati...:D
 
kaheksajalg 26. september 2016, kl 12.56
sihvkadega hobuselihavorstid said juba otsa jah. aga sa rästu söö seniks sufleed, kuni uued vorstivabrikust tulevad.
 
vaaaal 26. september 2016, kl 19.27
:DDDDDDDDDD
 
muusik 26. september 2016, kl 21.38
vaaaalal hea naerda, idamaistes toidukohtades teadupärast vaalaliha ei tarvitata. õnneks pole veel islandi sööklat siin avatud.
 
fagara 27. september 2016, kl 00.08
kõige selle suve jooksul sissevitsutatud sašlõki järel kulubki üks idamaine söögikoht marjaks ära. aga selle reklaamplakati peal mina küll vaaala ära ei tundnud. mõtlesin esiti, et alla pugatšova peale järjekordset näokorrigeerimist taas eestit väisama tulnud.
 
oehh 27. september 2016, kl 03.31
lõpuks ometi üks inimeste kokkusaamise koht. ja kui vaaaala pilusilmseks tuunida tahate, siis kolm numbrit väiksem sukk pähe. selle all näeb isegi meryl streep välja nagu ehtne japs.
 
punapea 27. september 2016, kl 04.26
Sidilt n.kku ei saanud, ja pilusilmad tekkisid hermesekottide ihalusest.
 
Lehm Lesk 27. september 2016, kl 05.23
enne olin kadakatupp, aga jah, sidil t ni.kku ei saanudki.
 
roosipõõsake 27. september 2016, kl 06.30
kulla kahe viimase kommentaari autor, kui sul tõesti kotti pole ja pead oma elutähtsat träni kilekotiga kaasas kandma, siis võin sulle vähepruugitud käekoti annetada. pole küll gucci ega vuitton, aga seisab õmblustest kenasti koos.
 
sumadan 27. september 2016, kl 08.26
puhta lolliks mõni vanainime läind. kas sa 04.26 ja 05.23 ise ikka oskad ennast arusaadavaks tõlkida? kõrvalt vaadates jääb küll mulje mingist mitte päris adekvaatsest vanurist.
 
taldrikuga 27. september 2016, kl 22.23
jälle mingid pärdikud ropendamas käinud ja kevadrullid ka kõik nahka pistnud. näha, et ilma rõvedusteta kohe kuidagi elada ei saa aga jätke vähemalt söödav kraam teistele.
 
kausiga 30. september 2016, kl 01.32
mina võtaks meeleldi tom khad. mis kokaga juhtunud on? kas läks dieedile ja teistele ka nüüd süüa ei anna?
 
ei 30. september 2016, kl 03.27
kokk peletab köögirätiku abil seda kodutu välimusega lollakat, kes laost kõike söödavat oma hermese kotti topib (huvitav, millisel teel ta selle koti üldse hankis?). lollakas üritab veel pudistavalt seletada, et virutab head-paremat mingi alu ja sidi jaoks. no ma ei tea. kui ikka kedagi kostitada tahab, siis ostku oma produktid ise, pole siin midagi teiste tagant virutada.
 
:O 30. september 2016, kl 18.35
https://www.youtube.com/watch?v=Kv_xZp2_iCM
 
nimetu 30. september 2016, kl 21.04
Eksootiline paigake puhta tyhjust täis. Kõik on vist oma kodudes tormivarjus või koristavad veel öösel kastanimune, puulehti, oksarisu ja tammetõrusid, et hommikul ikka uksest välja saaks.
 
vaaaal 30. september 2016, kl 21.37
et mille üle virisetakse? paigake ju täis, tühjust nimelt, ei mahu siia miskit-keskit. mõni saab rahulikult segamatult südamelt ära ropendadagi...
 
Jamaica 06. oktoober 2016, kl 06.44
Kunded ravivad kõrvalteemas unistamise teel eesnääret ja üritavad fertiilsest east väljunud daamidega lapsi saada. Mis järgmiseks? Raketi ja skafandrita kuule lend?
Mis vanusest seniilistumine õigupoolest algab? 50 vast mitte. Seega tagumine aeg tekitada nurgake 70+. Saavad nii lapsetegijad kui apollode otsijad isekeskis ealiselt sobivaid teemasid arendada, ilma, et noorematele totakad tunduksid.
 
tiramisu 08. oktoober 2016, kl 06.55
ega siin poole kohaga laatsaret pole, et midagi ravima tullakse. hommikusöögiks õunastruudel ja kui need sandid akna tagant ära ei kao, siis lõunaks inimliha pirukas.
 
Õige kah 08. oktoober 2016, kl 07.29
Mis see vallasant möliseb siin pidevalt, küll tal ilm kehv, küll naised ei märka, kärss nagunii pidevalt kärnas. Vorstisegusse paksmagu ajada ja jutul lõpp. Kui mauk liialt pekiseks kipub, siis lullar takkatraavi vorstitrumlisse. Lisab vinnutatud suitsuliha mekki.
rästu 09. oktoober 2016, kl 14.05
kokk võiks selle köögirätikuga vehkimise lõpetada...tuul tahab pea kõrvade vahelt lendu viia...:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!