Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kus viiekümnesed Tln-s tuttavaks saavad?
 
Vast viiskend 12. november 2016, kl 15.56
Kuskil peab ju kesk seda melu ja tuledesära olema koht, kus kepsud viiekümnesed suhteid loovad? Tulin just reisilt ja üksi on igav ning mõtlen, et kuhu võiks?
 
Volli . 12. november 2016, kl 16.28
Ma olen vahel käinud Sossis. SOS:)
 
Vast viiskend 12. november 2016, kl 16.32
Jah, asi seegi. Ilma poleks üldse midagi?
 
maniila 12. november 2016, kl 16.53
Mustamäe kultuurimajas Kaja olid vanasti memme-taadi tantsuõhtud:) uuri, kas on veel!
 
Vast viiskend 12. november 2016, kl 17.02
A kirjuta sest lähemalt, maniila? Mu mail maniilal avat:)
 
maniila 12. november 2016, kl 17.25
vot ei oska lähemalt kirjeldada, sest pole seal ise käinud:)
 
Vast viiskend 12. november 2016, kl 18.07
Azuuu, et pole ise käinud. Pettumus. Mõtlesin, et näen sind seal mingis .. Kihnu kördi laadses undrukus polkat vihtumas, pool aega õhus, aga ei keskit (:)
 
maniila 12. november 2016, kl 18.12
to eelmisele. sorry, aga ei ole naljakas:( ma saan aru, et püüdsid originaalne olla, aga välja kukkus nii nagu alati:( ole tubli ka edaspidises elus:)
 
Vast viiskend 12. november 2016, kl 18.25
Kaasajal on sõbalikest ja mitte õelatest inimestest vahel väike puudus.. Seda suurem on rõõm, kui sinulaadset toredat ja üdini heatahtlikku kohtad! Aitäh:)
 
maniila 12. november 2016, kl 18.39
no mina ei postitanud küll õelusest. lihtsalt elan selle kultuurikeskuse lähedal ja tean, et seal kunagi sellised üritused toimusid. aga "Vast viiskend" vist elab Kapa-kohilas ja üritab "tark" olla:)mis polkasse puutub, siis oskan seda vägagi hästi, nagu ka valssi ja teisi seltskonnatantsse:D
 
maniila 12. november 2016, kl 18.40
no mina ei postitanud küll õelusest. lihtsalt elan selle kultuurikeskuse lähedal ja tean, et seal kunagi sellised üritused toimusid. aga "Vast viiskend" vist elab Kapa-kohilas ja üritab "tark" olla:)mis polkasse puutub, siis oskan seda vägagi hästi, nagu ka valssi ja teisi seltskonnatantse:D
 
ahahaa 13. november 2016, kl 07.16
Topelt ei kärise, tulevane peigmees sai aru...et"teisi seltskonnatantse"ka.:)
 
ahahaa 13. november 2016, kl 07.17
Polka ei ole seltskonnatants klassikalises mõttes,see käib rahvatantsu alla, paljud tantsivad varbad sissepoole sedagi.
 
polka 13. november 2016, kl 09.17
Polka on Tšehhi päritolu tants ja tantsumuusika žanr. Taktimõõt on 2/4, tempo kiire.

Polkat iseloomustab kaheksandiknootides liikuv meloodia.

19. sajandil oli polka valsi kõrval üks populaarsematest seltskonnatantsudest.
 
maniila 13. november 2016, kl 17.32
muideks topelt on tehniline apsakas, et teaksid. arvutiga tuleb seda küll ja veel ette. no polka polkaks, seda oskab vist igaüks, kes on viitsinud oma koibi vähegi liigutada. seltskonnatantsu kiputakse sageli peotantsuks nimetama. see termin on aga ammu kadunud. on võistlustants ja seltskonnatants. minu lemmiktantsudeks on aeglane valss ja tša-tša-tša, ka rumba. salsa meeldib ka väga, aga kahjuks seda ei oska. tants üldse üks mõnus tegevus - sorry, noored, ma ei mõtle seda, mida ööklubides tantsitakse:)
 
aga 59+ . . . ? 14. november 2016, kl 04.18
 
kus-kus 14. november 2016, kl 11.27
59-sed on jälle ringiga ööklubides põlvesid nöksutamas!
See mis noorelt tegemata jäi, tuleb enne lõppu ära proovida ja teha!
 
viiekümpituuris 14. november 2016, kl 11.31
Hakkajad loovad suhteid igal pool. Luua võid ka siinasmas, aga sel juhul oleks kena jätta endast natuke rohkem teavet, kui et armastad Kihnult pärit körte ja et olet vast viiskend.
 
Vast viiskend 14. november 2016, kl 18.54
to viiekümpituuris
Sa mees? Ma ka. Huvi pakuks naine:)
 
viiekümpituuris 14. november 2016, kl 20.49
Hmm, siiani ei ole keegi mind veel meheks pidanud, aga nagu öeldakse, alati on üks kord esimene kord :)
 
viiekümpituuris 14. november 2016, kl 20.52
Parandus
ükskord
aga suurt vahet ei ole :)
 
Vast viiskend 14. november 2016, kl 22.18
Nujah. Kui kogu eelnevat teksti loed, siis see on nii eeskujulikult sooneutraalne, et sellest ka juhtub. Aga uus aeg ongi ju selline? Siiski mul hea meel, et arvasin valesti.
Siin teatriväljakul on kuidagi kummaline hõikuda, kirjutad ehk?
 
Hei 14. november 2016, kl 22.36
Me tahame etendust! Kirjutage siinsamas!
Mitu naist sulle kirjutanud on?
 
Vast viiskend 14. november 2016, kl 22.44
0 (loe null).Analüüs oleks abiks, et mis siis viga?:)
Jätan selle pgna kirjutamise ja tusatuju ning sõidan homme hoopis paariks päevaks Hiiumaale.
 
Hei 14. november 2016, kl 22.50
Hiiumal polegi internetti?
 
HaukuvPeni 15. november 2016, kl 12.17
kus-kus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> See mis noorelt tegemata jäi, tuleb enne
> lõppu ära proovida ja teha!

Noorest peast jäi naistelt süütus võtmata! Nüüd siis sobilik aeg vast selleks tööks. On siin mõni kellel see vaja ära võtta?? :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ahahaa 15. november 2016, kl 15.04
suur jagu 50++++ maainimesi tammubki polkat ise 19. sajandist "seltskonnantsu"
 
*** 15. november 2016, kl 15.33
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Noorest peast jäi naistelt süütus võtmata! Nüüd siis sobilik aeg vast selleks tööks. On siin mõni kellel see vaja ära võtta?? :-p

********************************************************
Kiiremad vaid saavad olla esimesed, teised saavad jäägid.

Kui kohtaksid 50+ süütut naist, siis vaevalt tahaksid olla esimene?
 
mõh 15. november 2016, kl 17.10
mees otsis tantsukohta, mis see süütus siia puutub, eriti naiste oma.
 
maniila 15. november 2016, kl 17.28
kollased juuksed, rohekas kleidike. rohekas kleidike, lühike veidike. seisab minu akna all, iial ta ei väsi... no sõnad ei tule meelde, ega vanadus pole rõõm! aga, mis tantsimisse puutub, siis paljud teavad sellest sama palju, kui siga pühapäevasest päevast. eesti mees on tantsulõvi - he-hee:) nali kuubis!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!