Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Rästiku pihtimus
 
jüri 02. detsember 2016, kl 19.30
Nägin minagi seda näidendit kunagi ammu Linnateatris, siis oli see vist Noorsooteater. Võttis vist Marje Metsur end paljaks, ütlen vist sest saal tehti nii pimedaks, et mina küll aru ei saanud oli ta paljas või mitte.
 
maniila 02. detsember 2016, kl 20.29
vist ja vist. see oli väga hea etendus, käisin ka vaatamas. Tol ajal oli see Noorsooteater. Marje Metsur supernäitleja. võttis etenduse jooksul end mitu korda paljaks, kas jäid millestki ilma või? üritad siin vaimukas olla?
 
to manila 02. detsember 2016, kl 22.04
piira vanamuti erutudsyt igale teemae ei pea vastama, kuigi sooviks
 
korda 03. detsember 2016, kl 00.01
to manila Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> piira vanamuti erutudsyt igale teemae ei pea vasta
> ma, kuigi sooviks

ja veelkord, korda seda isendale
 
hahaa 03. detsember 2016, kl 17.42
Nagu näha, leidub siin ealiste iseärasuste küüsi langenud isendeid :D
 
maniila 03. detsember 2016, kl 18.51
kahju, et nii head etendust mõnitatakse:( mõni võiks ennast teatrist kaugele-kaugele hoida:( jube. aga kui ikka lusikaga antud, siis kulbiga võtta ei saa.
 
möhh 04. detsember 2016, kl 11.59
"Rästiku pihtimus" oli Nõukogude teatris esimene kord, kui näitleja võttis end laval täiesti alasti - selleks oli Noorsooteatri näitleja Marje Metsur, kes ka seekord etenduses kaasa lööb, vahendas "Ringvaade". "Ma võtsin end ühe etenduse jooksul kolm korda alasti - kui korrutada need kokku üle 200 korraga, kui me seda lavastust kokku mängisime, siis sain ma tõesti väga palju laval alasti olla," ütles Marje Metsur ja lisas, et see alastus oli aga väga diskreetselt tehtud. "Seal oli ülevalt alla valgus, mis muutis selle kõigile talutavaks." Samuti tõi Metsur välja, et see on tema jaoks siiani üks elu olulisemaid rolle. "Selles rollis on väga palju minu perekonna kannatusi, mis muudab selle mulle eriti kalliks."

Kes ja kas ikka mõnitatakse etendust!
 
Raivo Kohalik 05. detsember 2016, kl 12.20
kohalik "pealtnägija"
vaadates pealt (järgmist ) :

Rästiku pihtimus
jüri 02. detsember 2016, kl 19.30
Nägin minagi seda näidendit kunagi ammu Linnateatris, siis oli see vist Noorsooteater. Võttis vist Marje Metsur end paljaks, ütlen vist sest saal tehti nii pimedaks, et mina küll aru ei saanud oli ta paljas või mitte.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
miks näha selles midagi halba üldse ?
miks mitte näha seda läbi huumoriprisma ?
on siin kohalikkki rästu kes ennast rästikuks nimetanud on ; ilmselt pidas autor seda silmas ?
oleks ju tore kui rästu /rästik oma pihti musi avaldaks ?
aga "arglik " Jüri (autor) - peale "piki pead "saamist maniilalt , on vaikne kui Sukk (kui saatest "tähed" saatejuht ,kus karbis Barbit näidatakse ) . tahtis ju tegelikult Jüri kohalikku rästikut ka paljaltki näha ? nagu näidendiski ?
erandid kinnitavad reeglit ; maniila kes tavaliselt positiivne on , on seekord pööranud ära (NÄO) negatiivsusele ?
jääb seega õhku rippuma küsimus , kas kohalik rästu/rästik on võimeline järgima eeskuju näidendist - Marje Metsur supernäitlejat ? kes 200 näidendit - igas korda 3 korda ennast ..... ? pigem oma hinge paljastama valmis oli ? või peame "Jüri päeva " ootama jääma ?
 
maniila 05. detsember 2016, kl 16.41
on on etendus, mille üle nalja ei heideta. Seal oli Marje Metsuri poolt väga hea monoloog. Paljaks võtmine sümboliseeris rästiku kesta vahetust. Küll on kahju, et Raivo Kohalik ei suuda sügavuti minna. Ma saan aru, et trampisin su konnasilma peal, aga püüa üle saada!
 
Raivo Kohalik 06. detsember 2016, kl 13.20
maniila 05. detsember 2016, kl 16.41

on on etendus, mille üle nalja ei heideta. Seal oli Marje Metsuri poolt väga hea monoloog. Paljaks võtmine sümboliseeris rästiku kesta vahetust. Küll on kahju, et Raivo Kohalik ei suuda sügavuti minna. Ma saan aru, et trampisin su konnasilma peal, aga püüa üle saada!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,

pole konnasilmigi millel trampida(raivo puhul ).
kas mitte pole konnasilmaks tundlikus südamelähedase teatri pärast?
Näen sellegi poolest huumorit võrdluses siinse kohaliku rästu /rästiku suhtes.
veelgi humoorikam on
(tsiteerin) :
"Paljaks võtmine sümboliseeris rästiku kesta vahetust."
pole vaja leida kõiges negatiivsust. positiivsus on positiivsem . ei soovinud halvustada üldse teatrit .
nägin kõiges vaid kohalikku nalja .
 
raii-ivooo, 06. detsember 2016, kl 17.21
jäta krt rästu rahule!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!