Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
vaaaala teema
 
igasugu pahna teil siin leidub aga midagi olulist on puudu 25. jaanuar 2017, kl 11.35
mis saab veel paremat olla kui üks vaaaala teema keset nädalat?
 
grüüne 25. jaanuar 2017, kl 11.59
keset nädalat või mitte keset nädalat, mulle on vaalateemad alati meeldinud.
 
paremad 25. jaanuar 2017, kl 12.05
vaaaala teemadest on vaalasuurused teemad.
 
ehk siis 25. jaanuar 2017, kl 12.30
kui vaaaalad hakkavad ajama hülgemöla enda kaunist figuurist.
 
korrigeerin 25. jaanuar 2017, kl 12.32
paremad vaaaala teemadest on vaaaala vaaaalasuurused teemad.
 
paks lokirullidega tädi ostukäruga 25. jaanuar 2017, kl 12.37
kas ma kuulsin õigesti, et kellelegi siin ei meeldi vaalasuurused naised? lisaks allveelaevasuuruse ostukäruga, mis pilgeni täis kooke, keekse, pelmeene, kirde saia ja muud headparemat? kas see kritikaan on valmis minuga ostukeskuses näost-näkku kohtuma?
 
oehh 25. jaanuar 2017, kl 13.18
veeelukate teema täitsa bro.
kiimaste tuhajuhanite taidlemine on tõesti ära tüüdanud.
 
unine kalur 25. jaanuar 2017, kl 14.40
ja kuidas nad aeglaselt ja stoilise rahuga seal ostukäru taga endid ümber pööravad. noh kui juhtud oma käru vastu neid mõlki sõitma. oh, mulle meeldib see aeglusegraatsia. ja kiiret ei ole nendega kuhugi. lihtsalt pole mõtet kiirustada, hakkab teine muidu sulama otse kolmandast sammust.mõnus.
 
vaaaal 25. jaanuar 2017, kl 17.43
oli kobisemist, ah???:D
rästu 27. jaanuar 2017, kl 23.43
 
vaaaal 28. jaanuar 2017, kl 09.54
...me täname-täname-täänaaameeee:)
rästu 28. jaanuar 2017, kl 13.50
võta heaks!
leidsin lõpuks ka horoskoobi, mis on minule meelepärane...:D
https://www.accelerista.com/ostetud-load...
 
ahsoo 28. jaanuar 2017, kl 19.57
siis pead küll Kaaludest olema, neile on Kukeaastal õnne kuhjaga ja enamgi veel. :-)
 
kuuldavasti 28. jaanuar 2017, kl 22.16
vaaladel praegu paaritumis periood käsil
 
saepurusass 01. veebruar 2017, kl 05.29
paraku näikse paaritumisperiood mingil kaheksajalal olevat, kes oma (erootilisi??) kombitsaid mööda teemasid laiali ajab. millal siis usinale paaritumishuvilisele pisiperet ka õnnitlema võib tulla? ega vanas eas pole aega enam raisata. kui juba paaritumisperiood, siis ikka tulemuslikult.
 
vaaaal 01. veebruar 2017, kl 09.55
sass, kus saad on? :)
 
saepurusass 01. veebruar 2017, kl 21.58
kui heinasaadu mõtled, siis selle pistsid mingi mammi ulapeale läinud kitsed nahka.
 
kulmonkõrgel 01. veebruar 2017, kl 23.40
ooo, saepurusass on grammatikas kodus, kokku-lahku kirjamine täiega selge, ooo, selline mees ja eksind naistekasse, ooo, see paneb vere täiega käima!!
...ainult, et...väike mõtteuid segab...ma pole veel oma elus näinud isast, kes vaevuks iroonitsema emase paaritumisinnu peale...see on tõega kummaline...kas keegi on?
 
on on 01. veebruar 2017, kl 23.46
impotendid on selle peale väga pahased.
 
oehh 02. veebruar 2017, kl 00.57
mutid, mitte paaritumisind iseenesest ei kutsu lugejate irooniat esile, vaid selle tobe esitamine.
 
iroonik 02. veebruar 2017, kl 11.12
See on iroonia, kui vanamutil peale paaritumise muud meeles ei seisa.
 
iroonikule 02. veebruar 2017, kl 11.40
hoopis sina oled irooniline, sest peale erootika sa siit muud ei leia, eks siga leiab igalt poolt poriaugu. teised räägivad ja mõtlevad muust ka.
 
iroonikule 02. veebruar 2017, kl 11.41
tahtsin öelda perverssne, mitte irooniline.
rästu 02. veebruar 2017, kl 12.47
mille nimel te siin praegast sõnasõda peate...:DDD
 
äkki see 02. veebruar 2017, kl 12.55
mõni vanaproua või vanahärra solvus hingepõhjani, kui neile meelde tuletati, et mõnedel vanainimestel mõlgub veel muu ka meeles. see viis neilt unerahu.
 
vaaaal 02. veebruar 2017, kl 14.52
krdi kits, pistis sassi heina nahka, muidu oleks teile "õrna ingli" häälega laulnud - heintesse peidan end, heintesse peidan sind:D
 
möödaminnes 02. veebruar 2017, kl 23.31
teate, minge te ka täiega sinna pehmesse kohta kogu oma iroonia ja tigedusega! ühtedel ei tõuse ja teistel on kuiv ja nii see viha kogu maailma peale välja kallataksegi, no antud juhul delfinaariumis.
minule meeldib seks, naudin orgasme ja nende esilekutsumist, julgen seda teha ja sellest ka rääkida kui vaja, hetkel tunnen, et on vaja.
aga ma saan täiega teist ka aru, usute seda või mitte, keskealistel meestel on sageli potentsiporbleeme, mis teeb nad tujukaks, kui mitte öelda hirmunuks ihara naise ees. võtke või see teie peni, kerge on võtta tablett ja olla mees mõni öö nädalas või paaris, pidevalt meest etendada on raske kui mitte võimatu. arvate, et ta ei tahaks seda päris suhet, kus saaks päriselt end mugavalt ja vabalt tunda kogu aeg.. aga noh, kõik tahaksid seda.. see ongi see ülimalt hoitud saladus, mida kõik teavad ja millest keegi ei räägi - seks ja tunded koos on võrratu nauding ole sa mees või naine!
või tegelt, mõni purtsatab vahetevahel välja nagu hetkel praegu. ja mõni klähvib ja mõni iroonitseb ja mõni tigetseb selle välja - erinevad väljendusviisid, mõte alateadvuses on ikkagi seesama.
a tegelt vahet pole, mida ma siin räägin, te teate seda ise sama hästi... kuigi mõni pole lihtsalt veel sellele mõelnud;P

rahulikku ööd absoluutselt kõigile kes mind nüüd vihkavad või imetlevad, minu olemist ei muuda see mittekui kuidagi;P
 
Ghana kangas 03. veebruar 2017, kl 06.04
Vat see on nüüd küll huvitav koht, kus seesmist kobrutamist välja purtsatada. Tegu siiski rubriigiga 50+, selles eas inimesed elavadki täiesti regulaarset suguelu, mitte ei räägi sellest regulaarselt. Ehk tõesti mõned meenutuste najal tiksuvad vanamehed on erandid. Aga selliseid on siin ilmne vähemus.
Huvitav, miks see karje stiilis 'olen ka seksuaalne olend. kel kõrvad, see kuulgu!' just siia püstitati?
Kas vaaal on mingi vanainimeste seksikuse lipulaev või?
 
aafrika sitsile 04. veebruar 2017, kl 12.59
ja kui ongi, mis siis? saad uskmatuse mõrvamisest kreepsu ;D

eriti kui välja tuleb, et ongi tõsi ja volüümikad naised, kel elujagu kogemusi ja iga, kus kõrvalisele arvamusele rahumeeles kusta võib, täiega seksi naudivad, ongi täielik reaalsus...

oi kui kahju mul sinust................... ei ole ;)
 
ohhoo 04. veebruar 2017, kl 13.10
vananevad seksmannid kuulutavad tõde!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!