Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Meeletu
 
mees 26. veebruar 2017, kl 22.27
Ma ei taha enam midagi. Ei oskagi midagi tahta. Sees on tühjus. Ootan vaid, millal päev õhtusse läheb. Nii oli eile, täna. Tõenäoliselt ka homme.
 
mehele 26. veebruar 2017, kl 22.29
Miks nii, mees?
 
Tärn 26. veebruar 2017, kl 22.38
Kas oled liiga kaua etendanud kellegi rolli, kes sa tegelikult ei ole? Siis on see loomulik.
Või siis jah: Miks?
 
issver 26. veebruar 2017, kl 22.47
Kas õlut ka enam ei taha?
No siis tuleb küll testamenti tegema minna.
 
naine 26. veebruar 2017, kl 23.00
aga ma armastan sind. olen sind alati armastanud. ma ei ole osanud seda välja näidata, näidata nii, et sa usuksid, kuid ma aramstan sind siiski, ka praegu kui su uskmatus on täielik.
 
teema autor 26. veebruar 2017, kl 23.32
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga ma armastan sind. olen sind alati armastanud.
> ma ei ole osanud seda välja näidata, näidata nii,
> et sa usuksid, kuid ma aramstan sind siiski, ka pr
> aegu kui su uskmatus on täielik.


naine,
10 p ;)
 
teine mees 26. veebruar 2017, kl 23.35
No nii see virtuaalmaailm segi lähebki. Juba on kohal naine ja kohe armastab ja puha, isegi teadmata, kas tema omaga tegu. Aga mehele paneks õla alla ja ütleks Alendri sõnadege "Kõik läheb mööda.
Käivad rõõm ja kurbus käsikäes"
Kirjutad oma elust aasta-poolteist maha, leiad uued sõbrad, ka naised tulevad uued. Isaegi kui teha, nad tulevad, ole selles kindel:). Seniks oea alkoga piiri, kuigi ta aitab ja on parem kui ravimid ja muu sodi. Ära põe, mees, homne on veel s.i.t.t, aga vat üle-üle-ülehomne võib juba olla elamist väärt. On kogetud ja nähtud.
 
naine mehele 27. veebruar 2017, kl 07.01
 
naine teisele mehele 27. veebruar 2017, kl 07.07
sina lohutasid nagu mees, mina nagu naine. pealegi on see ajatu tõde, inimesed ei suuda sellest aru saada, seda tunda ja nii tekibki meeletus.
 
ootan pensioni -4.kuu pärast 27. veebruar 2017, kl 09.50
naine teisele mehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sina lohutasid nagu mees, mina nagu naine. pealegi
> on see ajatu tõde, inimesed ei suuda sellest aru
> saada, seda tunda ja nii tekibki meeletus.
Tõde ongi olemas siit algas minul tühi tunne ja 60+ on töömehel ikka kõik tervisemured ,kõik rahamured --mis viivad tööta jäänud inimesed elust kõrvale: Ei saa teatri ,ei kinno
ammu veel arstile ,eks põhjus liikumine kodust välja- algab kõik ikka rahast
 
naine 27. veebruar 2017, kl 09.59
ei, kõik ei alga rahast. kõik algab lähedaste suhtumisest abivajajasse. aga suhtumise endasse on abivajaja ise oma suhtumisega lähedastesse pika elu jooksul loonud.
 
teine naine 27. veebruar 2017, kl 12.10
KÕIK algab rahast!!! Lähedase pai ei paranda hambaid, ei maksa elamise ega söögi eest. Need on elementaarsed vajadused, isegi millega jäävad paljud hätta. Normaalseks eluks on aga hoopis rohkemat vaja, aga et seda kõike nautida, on vaja lisaks rahale ka lähedast, kallist inimest.
Need "raha pole tähtis" kaagutajad on kas väga rikkad või elule juba alla andnud inimesed, kes mõtlevad oma elu ilusaks. Raske ajal abiks seegi.
 
teine mees 27. veebruar 2017, kl 12.17
Samas kui sul pole rahamuresid, siis võid sa siin maailmas ka ihuüksi olla, sa saad siiski hakkama, kuna sul on valikuvõimalusi. Ja valikuvõimalused tähendavad ka uusi inimesi sinu elus, vähemalt sellist võimalust. Inimesed su kõrval on muidugi olulised, aga ... sa ju ei taha olla ometigi ülalpeetav?
 
to teine naine 27. veebruar 2017, kl 12.40
Loomuliult. Ainuke selle asja halb külg on see, et hetkeks, kui see raha tekib või taastekib või midaiganes, siis selleks hetkeks ei pruugi enam seda kallist inimest su kõrval olla. On mindud eri suundadesse. Loodus muidugi ei salli tühja kohta, aga seda teatud vanuseni. Tundub mulle.
 
hallo eelmine 27. veebruar 2017, kl 15.15
Tahaks teada, mis vanuseni loodus tyhja kohta ei salli??
 
to eelmine 27. veebruar 2017, kl 15.33
Ups, nüüd vist sai riivatud kogemata. Ei olnud plaanis, Vabandan:). Ma seda, et mehi jääb lihtsalt vähemaks ja kohe oluliselt vähemaks, seega ka valik kuivab kokku, nagu kõik muugi.
 
teema autorile 27. veebruar 2017, kl 18.16
Ehk oleks abiks võimaluse korral üksinda pikale reisile või koguni mõnda teise riiki elama minna.
 
teine mees 27. veebruar 2017, kl 20.41
Ma soovitaksin sama. Kui miski muu ei aita, siis tõmbab vähemalt juhtme seinast ikka kapitaalselt ja annab uue võimaluse ka siis, kui sa ise ehk vastu punnid. Pärast tänad õnne, et nii tegid.
 
naine 27. veebruar 2017, kl 21.00
arvan, et te ise ei ole seda teinud, mida soovitate, rändama minna või koguni teise riiki elama. mina tegin selle läbi. oli huvitav, oli põnev, oligi tõesti oma väikese mätta-maailma uskumatult avardav kogemus.. ometi see ei aidanud.
 
teine mees 27. veebruar 2017, kl 22.50
Ma olen minemas seda tegema. Minu puhul aitab.
 
Vau! 27. veebruar 2017, kl 23.09
50+ on isegi mehed tulnud või naised teesklevad ;)
 
teine mees 27. veebruar 2017, kl 23.17
No eks osa naisi ikka teesklevad. Karjuvad ja teesklevad:). Kui nad öösel ei teeskleks, vaid tõega karjuks, siis nad päeval ei karjuks... :)
 
To teine mees 28. veebruar 2017, kl 00.03
Su jutus on tõetera :)
...aga palju sõltub ka mehest. Iga mees ei pane isegi teesklema, ammugi veel, ütleme siis õigete sõnadega - seksi nautima.
 
t.a 28. veebruar 2017, kl 00.12
teine mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma soovitaksin sama. Kui miski muu ei aita, siis t
> õmbab vähemalt juhtme seinast ikka kapitaalselt ja
> annab uue võimaluse ka siis, kui sa ise ehk vastu
> punnid. Pärast tänad õnne, et nii tegid.


Juhe on seinast väljas juba aastakese ja eks kõik mis siin maailmas vähegi huvi pakkunud, on ka ära proovitud. Reisimaski käidud, kuid varsti lähen jälle. Ilmselt aga suur viga, et ei tee seda üksi, vaid inimesega, kes selle tühja tunde põhjustajaks on. Ei mingit sära ega rõõmu. Tühjus vaid.
 
To - to teine mees teema kirjutajale 28. veebruar 2017, kl 00.17
To teine mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Su jutus on tõetera :)
> ...aga palju sõltub ka m
> ehest. Iga mees ei pane isegi teesklema, ammugi ve
> el, ütleme siis õigete sõnadega - seksi nautima.

Kõik on õige, nii nagu on mehi, kes ei pane naist seksi nautima, nii on ka naisi, keda mehed üldse ei vaatagi ja seetõttu jääb ka seks ära ;)
Esimesel juhul oli halb seks, teisel juhul jäi halb seks ära. Lihtne ;))
 
teine mees 28. veebruar 2017, kl 00.42
Viimasele :))). Nii ongi.
Teemaalgatajale aga see et ... ei ole hea mõte minna puhkama sedasi, et puhkuseks asi ei kujune. Milleks sõita kannatama?
Kui raha ei ole, siis kannatatakse koos mingi aeg, kui on lootust, et asjad lähevad paremaks. Eeldusel, et üks, kel vähem kannatust ei viska sind enneaega üle poordi. Kui aga raha nagu on, siis milleks ennast sedasi piinata?
 
t.a 28. veebruar 2017, kl 01.02
teine mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Viimasele :))). Nii ongi.
> Teemaalgatajale aga s
> ee et ... ei ole hea mõte minna puhkama sedasi, et
> puhkuseks asi ei kujune. Milleks sõita kannatama?
>
> Kui raha ei ole, siis kannatatakse koos mingi
> aeg, kui on lootust, et asjad lähevad paremaks. Ee
> ldusel, et üks, kel vähem kannatust ei viska sind
> enneaega üle poordi. Kui aga raha nagu on, siis mi
> lleks ennast sedasi piinata?


Põhjuseid, nagu enamikel, palju. Lapsed, vara jne jne. Ühesõnaga, pikk nimekiri. Ei tahaks kõike seda kergekäeliselt vetsupotist alla valada. Lisaks siis kõigele sellele järgnev tume tulevik, sest pole garantiid, et kellegi järgmisega läheb paremini.
 
teine mees 28. veebruar 2017, kl 01.26
Eks see viimane lause võtabki asja kokku. Kannapööreid on lihtsam teha, kui lapsed suured ja omade elude peal ja vara ei oleks takistuseks. Aga just see, et kas tuleb veel üks SEE, one and only, see hirm jääb, samas lootus sureb viimasena.
 
Naine ja miks targutad ? 28. veebruar 2017, kl 06.33
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei, kõik ei alga rahast. kõik algab lähedaste suht
> umisest abivajajasse. aga suhtumise endasse on abi
> vajaja ise oma suhtumisega lähedastesse pika elu j
> ooksul loonud.
1. Ega LASTEL ,,on oma perekond ,kodu
ja oma töökoht-- laste koolitamine :::::
2, AGA --- KAS haigestunud inimene ,,alustab sinu arvates oma laste
kiusamisega =? ""Sõitke nüüd appi haigele::: Paljud lapsed elavad juba pikalt SOOMES..
 
Liisa 28. veebruar 2017, kl 09.44
Kõige raskem on seda kannapööret teha, ehk kõik hüljata ja maha jätta.See on hirm, mis minust nüüd saab, kuidas ma hakkama saan, mis ma tegema hakkan.
Ma tegin selle pöörde aastaid tagasi, küll ma kartsin ja kannatasin palju aastaid, täpselt sama: mis saab, kuidas rahadega saan. Te ei kujuta ette, kui hea tunne oli, kui kõik oli tehtud ja lahku mindud.Siis mõtlesin, miks ma ometi varem seda ei teinud.Igaüks saab hakkama, see on nii, ära karda.Vindumine on aja raiskamine, usu mind, ma kaotasin palju aastaid oma elust mõtetu mehe peale(kes muide oli pururikas).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!