Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
viiskend pluss on surnud, elagu viiskend pluss!
 
vuuduu lakei 21. aprill 2017, kl 22.47
Kas SEE kreem ongi nendest igavese nooruse saladustest pingul?! Pean endale ka sellise toreda pärja muretsema. Äkki leian sellest muudki huvitavat.
 
vuuduu lakei 22. aprill 2017, kl 11.48
Täna vist maetakse kadunuke lõpuks maha. V.I.Lenin ma mõtlen. Otsus võeti kõrgemalt poolt vastu käesoleva nädala alguses. Vaeske saab ka lõpuks oma kalmukünka. -84. aastal olin Moskvas kahenädalasel komandeeringul. Mõtlesin, et lähen vaatan poisi üle, aga vahtkonda polnud ja ukse peal oli silt PEMOHT. Nii jäigi nägemata. Hiljem pole viitsinud jahtida teisega.
 
kevadine krookus 23. aprill 2017, kl 03.23
Vana pliit, raibe, kipub ühelt poolt kärsatama. Pool plaadikoogist läks kõrbema. Heledame poole sööme ise hommikusöögiks ära, kõrbenud otsa annetan peielaua jaoks. Kadunukesel nagunii vahet pole, millise väljanägemisega koogitükid pidu, vabandust, peielaual. Ja igasugu kokkutrüginud manulised lätsutavad tasuta saadud söetükid rõõmsasti nahka, vaat et topivad veel taskudki täis, koju jäänud lombakate sugulaste tarbeks.
 
vuuduu lakei 23. aprill 2017, kl 08.00
Tegime sõpradega eelmisel nädalavahetusel grillimise avalöögi selleks hooajaks. Pool aastat pole ju grillinud õues ja esimesed paar vardatäit saslikut läksid teadagi aia taha. Igaks-juhuks kallist rooga ära ei visanud (ära ka ei söönud), et äkki toimuvad kusagil asfaltijoonistamise võistlused ja siis oleks süsi omast käest võtta - ei pea kuskil katlamaja nuka taga passima soodsat momenti.
Nüüd oleks hea mõistatuse mängu mängida nende koogi ja sasliku söega, et kumb on kumb.
 
maks ja moorits 24. aprill 2017, kl 13.41
50+ surm on mägede taga. Mingi 10 aastat on lapseiga.
rästu 24. aprill 2017, kl 13.56
kevadine krookus,
.
Kadunukesel nagunii vahet pole, millise väljanägemisega koogitükid pidu, vabandust, peielaual. Ja igasugu kokkutrüginud manulised lätsutavad tasuta saadud söetükid rõõmsasti nahka, vaat et topivad veel taskudki täis, koju jäänud lombakate sugulaste tarbeks.
.
...sinnamitteeritikõrbenud poolele ikka mõni kärsand raasuke sattunud...:D
 
lõmpslõug aia tagant 24. aprill 2017, kl 14.39
Ja mina muudkui passisin seal, ila tilkumas, et millal siis need retsitud vardatäied visatakse.
Miskit. Nälg ja külm selles eas on sandistav.
 
vuuduu lakei 24. aprill 2017, kl 18.32
Astuge aga ligi, sütt on piisavalt. Paar tükki säilitan tulevse talve lumememme jaoks. Saab silmad nagu mustlasel.
 
mis 25. aprill 2017, kl 06.11
talvine lumememm? pole enam lund niipaljukest, et kolme rulli kokku keerata. vatist lumememm aianurka ja jaanipäeva paiku survepesuriga puhtaks. küll jõuluks ära kuivab.
 
vuuduu lakei 25. aprill 2017, kl 06.14
Sellepärast säilitangi tulevase talve tarbeks, siis on lund mägedena.
 
lumememme tegemise õpetus 2017/2018 25. aprill 2017, kl 06.35
hankige punnsilme mustlane. sügavkülmutage. ja enne jõule sättige kas toas (ettevaatust, võib toatemperatuuril enne tähtsat päeva üles sulada ja pagulasstaatust nõudma hakata) või aianurgas üles ja katke meelepärase dekoratsiooniga - porgand, ämbrist müts jne.
 
vuuduu lakei 25. aprill 2017, kl 19.43
Huvitav, kas mul tuleb ka karta seda, et mehed memme välja praagivad, kui too liiga priske saab olema?
 
nostalg 01. mai 2017, kl 21.45
Olen ka aeg-ajalt siia vaadanud, aga kuidagi igav on tõesti. Pole enam kellegagi isegi tüli norida :D. Igav, seltsimehed, igav!
 
vaaaal 01. mai 2017, kl 22.24
paras sulle, nostalg:D
 
möh 01. mai 2017, kl 22.26
igaüks, kel suu põiki nina all, arvab, et tal on õigus siin korda luua. igav...sinu kirjatükk on ka igav.
ps. ma olen seltsinaine.
 
möh 01. mai 2017, kl 22.29
näedsa...siin veel mõni minuga peaaegu ühel arvamusel:D
 
vuuduu lakei 01. mai 2017, kl 22.30
Ma mõtlesin hirmuga, et 50+ on jälle otsad andnud. Sai küll ju südamemassaazhi, külmi-kuumi vanne, suust-suhu hingamist koos talla alt kõditamisega tehtud sellele haprale hingele.
Aga vana osutus sitkemaks kui meie oma nõdra aruga oskasime arvata. Nostalgul hoopis igav.
Nostalguga võiks mõne kaika vedada küll vahelduseks, puhtalt spordi pärast.)
Naeratus enne kaikavedu sobib paremini kui pärast. Igatahes.)
 
Raivo Kohalik 02. mai 2017, kl 02.30
vuuduu lakei 25. aprill 2017, kl 19.43
Huvitav, kas mul tuleb ka karta seda, et mehed memme välja praagivad, kui too liiga priske saab olema?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,

erinevalt talvele kui lume memmed liikudes suuremaks lähevad (kui anti salendus liikumisel ja spordis) on nüüd oodata vastupidist effekti . nüüd tuleb nad kasukasse peita... et ää ei sulaks . Muutuvad siis kõhnadeks kui moe modellid kes kui riidepuud (2 lauda ja konks... metallist ). pane millised riided tahes neile rippuma .
 
mööduja 03. mai 2017, kl 13.55
Lee ja Kraaks!
Rõõm teid näha. Mul on hää meel teitega klaase kokku lüüa;)
 
nunuhh 05. mai 2017, kl 04.31
kohe kukkusivad jooma. a samas, mis siin veel teha, eriti peale Kohaliku lootusetu lektüüri lugemist.
 
von Freen 06. mai 2017, kl 00.00
mis krdi matusteteemad need teiel siin nüüd ma vaatan muudkui parves on?

miskine jälle mahamagatud uus trend või...nigu kunagist olid vuplid, Luhta pibod, tomagootshid, furbyd ja MEHUKATTI ?
 
Raivo Kohalik 06. mai 2017, kl 16.55
nunuhh 05. mai 2017, kl 04.31
kohe kukkusivad jooma. a samas, mis siin veel teha, eriti peale Kohaliku lootusetu lektüüri lugemist.

.....................
vastan :
kisubki jooma kui 50+ suremas on .
kas kohalik lektüür ongi nii lootu setu - on aga ise lugu .

see kui kunagises anekdoodis kui vanem mutt istus rongivagunis ühe hirvhamba ees jalad laiali unustades . Hirvhammas kohe ütlema : kata oma surnuaed kinni - seda kül keegi enam vaadata ei taha . Mutt vastanud kohe : sinna (siia) tullakse ikka veel - ja käiakse läbigi .
Aga kui mingi mees kord " ära kukub" - ei tõsta "seda" kraanagagi üles enam !

nii jälgides vaatamistenumbreid - tullakse ikka veel kohaliku lootusetud lektüüri lugema - ja käiakse läbigi veel .
 
Raivo Kohalik 06. mai 2017, kl 17.05
von Freen 06. mai 2017, kl 00.00
mis krdi matusteteemad need teiel siin nüüd ma vaatan muudkui parves on?

miskine jälle mahamagatud uus trend või...nigu kunagist olid vuplid, Luhta pibod, tomagootshid, furbyd ja MEHUKATTI ?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kunagi varem tuli 50+ ssi esimesel mail luuletaja mai , kes luuletajaga koos kaua luules vestlesid .
nüüd tuli esimesel mai nädalal "uus trend" - pealkirjad stiilis :
'Surm 50+ (plussile) ! Elagu üks mai - ja 50+ ssi surm !

50 aastat käis rahvas võitu tähistamas punaste lippude all .
nüüd on 50+ vanused nii "surnud" et - elusast peast hakatase
surmakõnesid heietama siin . Noo laske enne ära surragi !
 
Raivo Kohalik 06. mai 2017, kl 17.08
lisaks eelmisele
Raivo Kohalik - 6. mai 2017, kl 17.05

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Surnute kohta näete kõik siin veel üsna elusad välja
ja räägitegi /kirjutate veel kui elavad - mitte surnud
 
von Freen 07. mai 2017, kl 10.51
patrioodid surevad ainult koos Telhviga!

nääd, Telhvis palju kära,
et viiskendpluss surd ära...
ohh ärgem tootke plära,
on teemas korrapära!

maikuul on omapära:
kõik peenramaal on ära!
kes muldab peenra pära,
kes rautab oma mära...

kui tuleb sada ära,
võib kustu silmist sära,
kuid me ei sure ära -
SIIN säilib meie plära!
 
möh 07. mai 2017, kl 11.06
ja sinna sajani on veel pikk tee :D
 
vuuduu lakei 07. mai 2017, kl 14.28
Pikk tee küll, kuid lohutagem end sellega, et üle poole on käidud.:(
 
von Freen 07. mai 2017, kl 16.30
mis matusemeeleolu jätkuvalt siin ahh??

mõned on juba enne 50+ kogu, mitte pool ega ülepoole oma teest ära käind, lohutage ennast sellega kes lohutamisi vajab

tähtis pole mitte tee pikkus vaid see, kui mitu kilo või meetrit Teied suudate rõemsalt sellest ilma ohkimata ära marssida

vötkem ometi ennast kokku ja tooge see matustelauluraamatu käsikiri tagasi, mis Teied juba trükki viisite !

jah

just

mulpole miskit lisada



vähemalt praega pole







võibolla iljem jälle on
 
möh 07. mai 2017, kl 16.43
tähtis pole mitte tee pikkus vaid see, kui mitu kilo või meetrit Teied suudate rõemsalt sellest ilma ohkimata ära marssida

meied peame ära suutma marssida kolm kilo, selgus, et roomamine ei aita...D
aga Teied saage kõigepealt nii vanaks, et siia sobite...ja kui vana kaader eest läinud...on kõik uus...ja kindlasti puhtam ja kuivem tunne.
lugupidamisega möh:D
 
von Freen 07. mai 2017, kl 17.04
misasja Teied räeegite ?

mismõttes "Teied saage kõigepealt nii vanaks, et siia sobite" ahh?

meied sobisime siia juba paljuaega tagasi ja mittekeegi ei köhatanud

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?69,11145233,11167851#msg-11167851
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!