Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kas peale russalka ümber tammumise ja karla&kusta otsib kopsikust kastanimune enam teemasid ei tehtagi?
 
huviline kõrvalt 26. juuni 2017, kl 03.28
 
Muu maailm 26. juuni 2017, kl 04.56
No kuni see KarlaKusta või MaimuMalle veel rakutasandil mäletab, millist molekuli otsida, siis paneb aga ikka edasi. Kes meist see julm on ja ütleb, et lootuste labidad on seal riidas ja unistuste urn vasakul riiulil. Kasutada ta neid nagunii ei oska. Huvitav, mida eelnev pikk elu siis tehti, et arm na lootusetus kauguses?
 
Sapiens 26. juuni 2017, kl 05.49
Kindlasti osatakse teha, aga alati kisub ju riiuks ja vahet pole, mis teema peal see tänitamine ja sõim toimub. Lõpuks ollakse ikka samas punktis tagasi.
rästu 26. juuni 2017, kl 06.43
teemataja tagus mulle nüüd tükk aega labidaga pähe...aga ma ei saanud mõhkugi aru...mispärast...
laske inimestel otsida, jalutada...ja teha veel kuratteabmida....see, et mina ja sina sellest ei hooli..

...aitab küll:DDDD
 
vaaaal 28. juuni 2017, kl 08.30
ihhiii, mu silmanägemine nii heaks lännu, et pagan võtaks, või arvutijuhtmed lauajala ümber keerdus...., tükkaega mõtlesin, et nüüd vist uus mood - russalka juures kartmas ja kusemas käimine ja kastanimunad peavad kaasas olema, ilmselt segajate loopimiseks... ju ikka tuul sellegi natukese peast ää pühkinu :)
 
Raivo Kohalik 28. juuni 2017, kl 12.55
vaaaal 28. juuni 2017, kl 08.30

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tere vaal . kobasin minagi jalaga laua all taipmatata kas arvuti või oma juhe on talla all .
Vaala naljade suurim rõõm on näha kui suure suuga naeratuse saab vaid vaal esile tuua.
Sooviksin vaala naeru kõigile kes naerda tahavad . See oleks suurim naeratus kõigile.
See on ka suurim mida vaal teist(est) kõigist teha saab üldse - naeratada nii et kõigil kade hakkab
 
kuda-kuda? 29. juuni 2017, kl 23.32
huviline kõrvalt teeb etteheiteid, et teised võiksid teemasid teha ka muust.

Miks sa ise ei tee??????????????
 
karla&kusta 30. juuni 2017, kl 01.14
uute teemade jaoks on teil permanentne professionaal - kohalik raivo.
ei ta teid hätta jätta, alati lahkelt nõus stiilsete kirjutistega kostitama -

tänastekss uudisteeks siis seee,et sündisid kolm kasipoegaa. üks oli hall vist ja ülejääänud kassid.
taruiraraa ja timberling
olen sinu roosiaed ja überling
homme sõidan mossega
eile moosipurgiga
 
naine Tallinnast 25. juuli 2017, kl 09.57
Meievanustel on kõik eluteemad selged ja läbi arutatud, mis siin enam kurta või selgitada, õpetada. Elutee igal ühel enda valikuid täis ja kindel.
 
huviline ninalt 26. juuli 2017, kl 20.00
Kas tohib küsida, huviline kõrvalt, kuidas sa küll kõike kuuled, mis siia kirja pandud? Mina näiteks lõhna ei tunne kui loen.
 
sirge tee, ninajuurelt 29. juuli 2017, kl 03.47
see on küll hea uudis, et teil kõik eluteemad sirged ja muidu ontlikud olete. siinse lugemise peale tundub küll vahel, et vanus karjub kuklas - saa juba täiskasvanuks, raip! aga eks see ole nagu intellektiga, kellele on antud ja kes oskab terve elu ka põhikooli poolt rikkumatu olla.
 
abikss ikka 31. juuli 2017, kl 06.41
käisin täitsa kuskil koolis
see vennaga sai pooleks
siis sattus kätte ajakiri
ju oli vist ka mingi kiri
mul juba silmas jõllis
seal miskid suured pallid
mis naise küljes olid
lüpsja maimul siukseid polnd
äkki leian siit?

lootus sureb viimasena, peale halle ajurakke
 
russalka 05. august 2017, kl 03.57
kas tegu teeremondiga
või välja löönud reumaga
ei hulgu siinmail vanureid
vaid maxima on tulvil neid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!