Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mis toimub 50+ rubriigiga?
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 18.39
Arve Ametnik tegi oma valiku juba ammu. Valisin vabaduse mitte valida. Kuna valimispunktides enam defitsiiti saada pole, siis on see üsna mõttetu ajaraisk.
Maksud olen siiani ausalt maksnud ja rohkem mul sellise riigiga asja pole. Oma ukseesise oskan ma puhta hoida.
Vabandada pole selliste asjade pärast küll mõtet, Chaty! Oskan naljal ja iroonial vahet teha. Ja pauerit piisab nii sõnas kui pildis.
 
BB 15. oktoober 2017, kl 19.49
AA paitab olevat üks mõttetu eit.
 
BB 15. oktoober 2017, kl 19.52
Ööd ja päevad naistekas pläkudada suudab, aga kodanikukohustust täita ei suuda.
 
BB 15. oktoober 2017, kl 19.54
pläkutada
 
Chaty 15. oktoober 2017, kl 20.26
Mõisakülas anti esmavalijatele šokolaadi. Kahju, et ma enam 16-aastane pole, oleksin ka suu magusaks saanud!
 
Ehhh 15. oktoober 2017, kl 20.32
Käige kanni oma kodanikukohusega! Aastast aastasse mingeid samu jorsse valida, sest nii lihtsalt peab, sest oled ju kodanik! Ükskõik keda, peaasi et valid. Valikuvabadus, kas valid kohusetundest mingi näo või kuulad oma südame häält ja ei vali, sest sulle ei sobi mingil põhjusel ükski kandideerijaist või nende erakonna platvorm. Sellel aastal tean väga paljusid, kes jätsid valimata just seetõttu, et neile ei meeldinud ükski kandidaat. Ometigi on nad eluaeg alati igal aastal valimas käinud.
 
nõukogude naine 15. oktoober 2017, kl 20.41
BB kui usin kodanikukohuse täitja, käib ka teiste peale koputamas. Kodanikukohus vajab ju täitmist. Tegelikult on BB lihtsalt OB. Nii lihtne see ongi,
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 21.11
Kas AA ka valimas ei käinud? AA-st pole pikka aega midagi kuulda olnud.Viimati märkasin teda "kaksikleegi või hoopis kolmikleegi" ettevõtmistes. Äkki on haigeks jäänud. BB teab kindlasti paremini. Ega muidu poleks siia ilmutanud.
Igatahes AA-le kiiret paranemist, igatahes.
Ei tea, kas järelvalimistel saab ka käia. AA-le võiks olla see igati sobilik. Esitab arstitõendi haiguse kohta, paneb numbri sedelikesele ja ongi valitud. BB-l jälle hea meel.
 
FF 15. oktoober 2017, kl 22.37
Arve Ametnik, miks sa nii kuri tädi oled?
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 22.49
Kuri tädi? Millest selline järeldus,FF?
 
7 maa ja mere tagant 15. oktoober 2017, kl 23.05
AA, sul on lihtsalt nii naiselik ja hell hing ;)
 
vastupidi 15. oktoober 2017, kl 23.12
kuri eit on
 
tähelepanek 15. oktoober 2017, kl 23.26
virisevad ja tänitavad vanainimesed muutuvad kesksoolisteks
 
Arve Ametnik 15. oktoober 2017, kl 23.40
AA leidsin üles ja AA ongi naine. Tema kirjutiste järgi ma küll ei ütleks, et kurja inimesega on tegemist. Veelgi huvitavam väite toetus on naiselik ja hell hing, nagu oleks see kurjusega seotud.
 
grüüne 16. oktoober 2017, kl 00.12
igav targutamine Arve Ametniku poolt. nüüd muudab ka selle teema oma tüütuks monoloogiks.
üldse ei imesta, et siit inimesed pagevad. sellises igavas ja hallis keskkonnas on võimalik ainult enneaegu vananeda.
 
7 maa ja mere tagant 16. oktoober 2017, kl 00.21
tohib küsida, mida grüüne ise on teinud foorumi elavdamiseks? Milliseid säravaid pärle oled sa siia pildunud?
 
Chaty 16. oktoober 2017, kl 00.32
Sellised sõnavõtud nagu grüüne äsja tegi, muudavad keskkonna tõepoolest igavaks ja halliks. Õnneks ei ole need siiski domineerivad.
 
ja 16. oktoober 2017, kl 01.05
mida siis viimased kaks omalt poolt lisasid? särtsu ja sära või?
 
ei 16. oktoober 2017, kl 01.12
kaitsevad lihtsalt ühte eitmeest
 
7 maa ja mere tagant 16. oktoober 2017, kl 01.18
oo ja........., vähemalt mina ei kasuta käega näkku ja jalaga makku taktikat ja olen ka püüdnud kommida oma nime alt, kuigi libatud on korduvalt.
 
oot-oot 16. oktoober 2017, kl 01.47
on see siin 50+ õdus nurgake või mingi kickpoksi matt, nagu 7 -le tundub? kui ikka pidevalt kõiges ainult kakelungi näha, siis on kas koht vale, suhtlusoskus vale või tundubki elu nagu pidev sõjatanner ja sel juhul soovitaks inimese enda huvides jätta kus kurat see virtuaalne maadlusklubi ja keskenduda oma elus ilusatele asjadele. arvuti tagant välja astudes leiab neid ootamatult palju.
 
7 maa ja mere tagant 16. oktoober 2017, kl 02.02
tänan emaliku noomituse eest, suundun nurka häbenema
 
Mono 16. oktoober 2017, kl 11.16
grüüne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> igav targutamine Arve Ametniku poolt. nüüd muudab
> ka selle teema oma tüütuks monoloogiks.

Kus on siin monoloog? Kes võõrsõnade tähendust ei tea, see ei peaks neid kasutama.
 
selene 16. oktoober 2017, kl 13.03
Inimesi on kahte sorti: ühed keskenduvad vaid negatiivsele ja muud ei näe, teised positiivsusele, lastes kogu negatiivse infomüra nagu solgivee torust alla. Arve ametnik ei pruugi kõikidele meeldida, aga mis krt see sunnib tema kannul käima ja tema postitusi lugema? Keskenduge sellele, kes meeldib, kes on enda sarnane. Kui siin sellist ei ole, no minge siis mujale. Mulle on ka Arve ametniku ja veel mõne heietused tüütud, aga mind nad ei sega, seda enam, et vaatetorniga tundub neil olema ühine level. Mõnel on ehk kade meel? See ongi ju tore, kui kaks inimest teineteist leiavad, aga vb ongi aeg teha seda juba privaatselt. Õelusekottidel peaks olema eriti lihtne endasarnane kaaslane leida, neid siin jagub nii et jääb veel ülegi.
 
khätu 16. oktoober 2017, kl 17.48
Kuhu on kadunud kõik vahvad tegelased, kes siin ennekunagi olid.?
 
vaaaal 16. oktoober 2017, kl 17.57
mis sa nutad, lillekapsas, veel vahvamad on asemele tulnud..., irisevad nagu ennemuiste :D
 
Chaty 16. oktoober 2017, kl 18.15
khätu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuhu on kadunud kõik vahvad tegelased, kes siin
> ennekunagi olid.?

Feissbukki, kuhu siis veel! Ja ega ainult siit - Unetute nurgakesest, Lolliklubist - kõik on läinud.
 
Arve Ametnik 16. oktoober 2017, kl 19.50
Või Flirticusse.
 
selene 16. oktoober 2017, kl 20.45
Ma väga loodan, et Arve Ametnik ei solvunud mu peale:) Mulle ei meeldi ka luuletavad mehed, karmid mehed, igasugused vegetaarlsed jms boheemid, aga peamine on mehe juures rahulik meel, huumorimeel, intelligentsus ja veel palju asju. Arve Ametnikul on need viimased 3 olemas. Tõe huvides, ega mina ka igale mehele meeldi ja ei tahagi meeldida.
 
Mamsel 16. oktoober 2017, kl 20.52
Ja peab mainima, et flirticus on tore. Kui midagi muud ei saa, siis sokid(šoki) saad ikka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!