Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mõtlesin
 
Päriselt 28. oktoober 2017, kl 11.50
Jah, kunagi on ikka esimene kord, mõtlen mõtlemist:). Parem siis juba sellises vanuses, kui üldse mitte.
Ja mõtlesingi välja, et küll oleks tore suhelda kellegagi, kel samad huvid , vaated ja mõtted või kui mitte, siis mõtteid vahetada, näiteks suur mõte kahe väikse vastu või vastupidi.
Miks mitte teha seda tormakalt tantsusammul, vaikselt kamina ees või mõtlemapaneval kultuurikümblusel. Ka metsarajal või mere ääres saab mõtteid vahetada.
 
Jura A. Jaja 28. oktoober 2017, kl 12.37
Vahetada üks karvane tokerjas mõte kahe sileda läbipaistva mõtte vastu.
 
mõte 28. oktoober 2017, kl 13.34
mina vahetan sada lolli mõtet ühe targa mõtteterakese vastu.
 
Päriselt 28. oktoober 2017, kl 14.08
Vorst vorsti, mõte mõtte vastu. Mõtte vastu? Vastu mõtet?
 
kah mõte 28. oktoober 2017, kl 14.54
Vahetada lobajuttude nurgake, ovaal või ring tutvumisplatsdarmi vastu:
http://naistekas.delfi.ee/foorum/list.php?23
 
Jura A. Jaja 28. oktoober 2017, kl 14.58
Mõte vedeleb maas. Kas ronida üle? Minna ringi, pugeda alt või ...?
 
pakun 28. oktoober 2017, kl 15.06
korja üles, kunagi ei tea, millal vaja võib minna.
 
Hei 28. oktoober 2017, kl 15.15
Millise mõtte paneksid vahetusse mere ääres?
 
Päriselt 28. oktoober 2017, kl 15.34
Tuulest viidud ja vaba
 
sapiens 28. oktoober 2017, kl 16.02
Võiks ju ka mõtte vorsti vastu ja vorsti mõtte vastu vahetada. Mitmekesisus ainult rikastab mõtet.
 
Päriselt 28. oktoober 2017, kl 16.24
sapiens Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võiks ju ka mõtte vorsti vastu ja vorsti mõtte vas
> tu vahetada. Mitmekesisus ainult rikastab mõtet.
Nii et kokkuleppe küsimus, kellelt mõte, kellelt vorst :). Jõulud pole enam mägede taga ehk sobiks verivorst?
 
sapiens 28. oktoober 2017, kl 16.33
Kuidas mõte - nõnda vorst.
 
Päriselt 28. oktoober 2017, kl 17.41
Jõulune, mitte verine :). Mõte nimelt.
 
sapiens 28. oktoober 2017, kl 19.07
Kuidas vorst - nõnda mõte.
 
Päriselt 28. oktoober 2017, kl 21.01
Nii t vaata seda vorsti millisest otsast tahad - jõulune ikka ja mõte ka :))))))
 
sapiens 28. oktoober 2017, kl 22.01
Nii on jah. See on nagu lühiühendus. Temperatuurid tõusevad omatahtsi ja mis suunas tahavad.
Ainuüksi mõttega on võimalik sooja saada.
Vaatad metsas kuuske ja põu täitub sooja jõuluunistusega. Tuleb meelde korraliku anakonda suurune kuum verivorst 40-le inimesele ja sama kuum hapukapsa vann keset pidulauda. Sooja ja kuuma jätkub tükiks ajaks.
Mõttes on jõudu.
 
Päriselt 28. oktoober 2017, kl 22.40
Olgu nende vorstide ja jõuludega kuidas on, aga sellega olen küll nõus, et mõttel on vägevust.
Eriti headel mõtetel. Ja miks peakski halbu mõtlema? Pole motet, arvan ma. Sest oled see, mida mõtled. Või mis?
 
uu 29. oktoober 2017, kl 10.42
keegi (klassik?) märkis kuskil kellegi kohta:
"Talle tuli pähe mõte, aga kedagi/midagi eest leidmata lahkus pettunult"
eks ta ole.
 
Päriselt 29. oktoober 2017, kl 14.09
Kui ei leia eest, siis tuleb järele vaadata. Keegi ikka.
lahkus pettunult? Minnakse ikka selleks, et tulla :)
 
Hei 29. oktoober 2017, kl 15.00
Vabalt tuulest viidult on hea lennelda, ainuke kitsaskoht on sobiva maandumiskoha leidmine.
Metsasvõiks olla tuulekohin ladvus ja samblalõhn.
 
Päriselt 29. oktoober 2017, kl 15.35
Kui koht on kitsas, siis on kaks võimalust, kas ennast kitsamaks muuta (õnneks seda probleemi mul pole :)) või laiem koht leida. Maanduda saab alati, vaid tahtmine ja julgus peavad tagataskust võtta olema.
 
HaukuvPeni 29. oktoober 2017, kl 18.05
Palju häid mõtteid vahetada kotleti vastu. Kõht on tühi. Pea on mõtetest paks aga keegi ei hinda häid mõtteid.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Aga 29. oktoober 2017, kl 18.11
mul on palju häid mõtteid ja omatehtud pitsa ning mitu ahjutäit muffineid. Paraku ei leevenda mõte pitsast ja muffineist sinu nälga kotlettide järele. Sest see pole see, pole see.
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 18.13
sa peni võta see 'Päriselt' päriselt enda juurde, tema praeb sulle kotlette ja sina heietad talle tarku mõtteid. neist paistab tal hetkel puudus olema.
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 18.17
näed peni, siin veel 'Aga' küpsetab pühapäeva õhtuti mitu ahjutäit muffineid, et äkki astub keegi läbi. rõõmusta siis inimest ja mine pista keeksid nahka. kui ei maitse, siis mõmise täis suuga, et õiged muffinid on ikka kotletitaignast tehtud.
 
Oravapoiss 29. oktoober 2017, kl 18.18
Päriselt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks mitte teha seda tormakalt tantsusammul, vaikselt ka
> mina ees või mõtlemapaneval kultuurikümblusel. Ka
> metsarajal või mere ääres saab mõtteid vahetada.

Sa oled siis päris tegus, kui jõuad need kohad läbi käia. Särtsu jagub ;) Mis on "mõtlemapanev kultuurikümblus"?
 
HaukuvPeni 29. oktoober 2017, kl 18.23
kassiniru Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa peni võta see 'Päriselt' päriselt enda juurde,
>
Võtaks küll kui teaks, et sooja südamega ja rahuarmastav memm on. Talv tulekul ja mul hirm, et aetakse külma ilmaga toast välja.
" Vänderdasin naise pilli järgi, kel vits peos, sest mine emahane tea."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 18.30
Oravapoiss

see mõtlemapanev kultuurikümblus on selline kui ronid ülemiselt riiulilt 'Avameelselt abielust' välja õngitsema (vanas eas meelde tuletamiseks) ja koos sellega sajab sulle kaela riiulitäis 'Nõukogude Naisi', Brežnevi 'Uus maa' ja muud sellelaadset. siis kümbled selles kultuurikihis ja mõtled, et peaks teda ikka mõõdukalt tarbima.
 
HaukuvPeni 29. oktoober 2017, kl 18.36
kassiniru Kirjutas:
-------------------------------------------------------
koos sellega sajab sulle kaela riiu
> litäis 'Nõukogude Naisi', kümbled selles kultuurikihis
> ja mõtled,
''''''''
"Ei saa mitte vaiki olla,
anekdooti lõpeta’ –

Ajakiri "Nõukogude naine" kuulutas välja konkursi teemaga "Kas me tunneme naisi?"
Võitis noor poiss nimega Petja Ivanov, 10 aastane. Ärritunud lugeja kirjutab kirja toimetusse:
"Mis korralagedus teil seal toimub? Ma olen 65 aastane ning tunnen naisi juba alates 12 eluaastast alates aga teie andsite auhinna mingisugusele poisikesele!"
Toimetusest vastatakse talle:
"Meie konkursi esimesele küsimusele "Millises paigas on naistel kõige kräsusemad juuksed?" vastas Petja õigesti - Kesk-Aafrikas. Aga mis vastasite Teie? Ja veel joonistasite ka pildi juurde!
Meie konkursi teisele küsimusele "Kuidas nimetatakse naiste tähtsaimat organit?" vastas Petja õigesti - Ülemaailmne Naiste Föderatsioon. Aga mis vastasite Teie? Ja veel joonistasite ka pildi juurde!
Ning lõpuks, meie konkursi kolmandale küsimusele "Mida naised ootavad kannatamatusega iga kuu?" vastas Petja õigesti - "Nõukogude Naise" uut numbrit. Aga mis vastasite Teie? Täname, et ei lisanud joonistust!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Aga 29. oktoober 2017, kl 18.39
Mis pagana memm?! Unusta ära see memme-taadi jutt. Hea süda? Kes ütleb, et tal on süda paha? Rase naine vist või merehaige.

Sa vaata vaid, kassiniru teab üsna täpselt, kui tühi mu pea mõtetest on või ei ole.

Mul pole küpsetiste realiseerimisega mingit muret. Kui mu jõnglased neid nahka ei pista, siis viin töökaaslastele ja kõik kaob megakiiresti nende kõhtudesse. Meel kõigil hea.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!