Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mõtlesin
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 18.51
ma küll viskasin kivi 'Päriselt' suunal, paistab, et 'Aga' sai hoopis pihta. ja kui juba jõnglased ja töökaaslased neid plaaditäisi keekse vohmivad ja siiani täie tervise juures on, küll vohmib peni ka ja kiidab.
 
Tegelt 29. oktoober 2017, kl 18.56
mõtlesin, et susin teid niisama provokatiivse tekstiga, aga vist läksin liiale. Peni pani saba jalge vahel ajama.:D
 
Tegelt 29. oktoober 2017, kl 18.59
No pole siin ju mingeid erilisi teemasid, millest vestelda. See mõtteta mõtete suurparaad ei püsi ju kaua pinnal, kuigi pungestati ju küll.
 
HaukuvPeni 29. oktoober 2017, kl 19.05
Tegelt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peni pani saba jalge
> vahel ajama.:D

Mida siin ikka niutsuda! Lootsin juba, et mõni kuum naine kostitab külma ilma puhul kuumade küpsetistega, aga võta näpust. Kas pean tõesti ise hakkama küpsetama? :-(

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 19.12
pole täna nii külm midagi, kõlbavad jahtunud muffinid küll.
 
Tegelt 29. oktoober 2017, kl 19.15
Kurja küll, muidugi pead ise küpsetama! Siis, seistes oma kuuma pliidi juures, muutud ise ka kuumaks ja usun, et naistele ei jää see märkamata. Saad mõne ärakülmund piffi silmis veel plusspunkte kui tallegi oma praest poole loovutad. Mine tea, saad sängigi niimoodi soojaks.
 
HaukuvPeni 29. oktoober 2017, kl 19.16
kassiniru Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole täna nii külm midagi, kõlbavad jahtunud muffi
> nid küll.

Jahtunud muffinitega võib ju leppida aga kas naine on ka jahtunud? Sellega ma juba ei lepi!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 19.23
häid nõuandeid hakkas tulema nagu kotlette köögist. peni olgu nüüd mees ja ärgu kõrvale nihverdagu. investeerimist tuleb ikka omapoolsest panusest alustada, siis mõni sooja südame ja kuldsete kotletikäekestega lisab sinna juurde ja varsti kapital missugune. laua peal aurav kotletivaagen, laua taga aurav peninahk ja perenaine punapõsine.
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 19.24
no kui selline laar muffineid küpsetatud, siis ahjud veel kuumad ja ilmselt perenaine ka.
 
HaukuvPeni 29. oktoober 2017, kl 19.32
Te olete siin igavesed vastikud tüübid! Mul läks kõht selle jutu peale päriselt ka tühjaks. Pean nüüd veel miskit süüa hakkama tegema. Seda ma ei jõua ilmaski ära oodata, et siin mõnel süda härdaks läheks ja õhtusöögile kutsuks. Ma võin ju midagi ise kaasa võtta. Perenaisele jääb küpsetamine ja kuum olemise vaev.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Tegelt 29. oktoober 2017, kl 19.39
Kassinirule tuleb sul, peninahk hoopis räime praadida. Oma praeahjus sa talle ilmselt lõhet küpsetama ei hakka.
 
HaukuvPeni 29. oktoober 2017, kl 19.49
See juba oleneb kiisukesest. Kas saab silgu soolikaid või ahjulõhet!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 21.09
mind visake kohe kotletiküpsetajate ridadest välja, ma siin hoian muffiniküpsetajale pöialt.
 
Tegelt 29. oktoober 2017, kl 21.26
Pipart sulle keelele või soola saba alla, kassiniru! Mis kupeldamine see siin käib?! Või veel, hakka iga päev penirakatsile kotlette praadima! Mul on niigi hõivatuse tase maksimumi lähedane, üks kohustus juures ei tule kõne allagi.
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 21.31
lisan veel penile ühe aurava õhtusöögi retsepti ka, et kui muffineid täna enam ei pakuta, siis päris näljasena magama ei lähe. keedetud spinat! aurab väga ilusasti ja pidavat tervislik olema, vähemalt nii räägitakse.
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 21.32
oih, ei pannud vahepealset kommentaari tähele. aga kasuta lahkelt seda penile pakutud retsepti.
 
Tegelt 29. oktoober 2017, kl 21.50
Närigu sellerivart. Tervislik ja keeta pole vaja.:D

Tegelt, kuri karjas, sellist halli hülgemöla aetud täna, et terve aasta norm täis. Nüüd vaja jälle homsest seelik sirgu tõmmata, asine nägu pähe, suu kriipsuks ja prill ette ning homsest algav töönädal saab kenasti kontoris asise alguse. Kontorirott soovib kassinirule edukat nädalat!
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 22.16
head töökaaslaste toitmist nende homseks juba pisut kuivanud muffinitega!
 
HaukuvPeni 29. oktoober 2017, kl 23.17
Usalda ennast veel naisterahva õrnadesse ja helladesse kätesse. Püha inkvisitsioon ei olnud oma ohvrite piinamises ka nii julm, et oleks neid spinati ja selleri vartega mürgitanud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kassiniru 29. oktoober 2017, kl 23.36
jälle üritatakse kõiki ajaloo julmemaid tegusid naiste kraesse kirjutada. püha inkvisitsioon oli nii lahke, et pakkus ohvrile ta omaenda lihast auravaid steike. selle kõrval on selleri ja spinatidieet lausa hoolivuse musternäidis. vanas eas nagunii kolesterool kõrge ja podagra vaevab, seega potsikutäis keedetud spinatit hommikusöögiks, punt toorest sellerit lõunaks, õhtusöögiks kausitäis rammusaid peedipealsed koos chia seemnetega tagab igavese elu.
 
abiks teemaalgatajale 30. oktoober 2017, kl 01.12
need on küll laenatud mõtted, aga ehk aitavad teemat arendada


- pole vähimatki tõendusmaterjali kinnitusele, et elu on tõsine.

- iseloom on see, mida sa teed ja kuidas oled, kui keegi ei näe.
 
Ööloom 30. oktoober 2017, kl 04.15
Ma siis kah arendaks temaatilisi mõtteid edasi, et kas haukuvpeni siis kui keegi ei näe, ajab seeliku sirgu, joonistab suu pähe, paneb okulaarid ette ja teeb mingi kontorilaua taga auh-auh-auh? Kahtlemata veider vaatepilt, aga olles mitu hooaega naša rašat näinud, ei imesta millegi üle.
 
Päriselt 30. oktoober 2017, kl 09.21
No nii, tõmmati käima see minu "algaja edimene katseke". Päris vahvat lugemist! :)))))
Muide, kotleti tegemine mulle raskusi ei valmista, aga lihtsalt võtta- jätta ma nagu ka pole. Eston Kohver ei ole minu teine nimi, kusjuures.
Muide, kui selles vanuses inimene ronib kõrgustesse "Avameelselt abielu" järele, siis on ta ilmselt mägironija. Sellises vanuses peaks igaühel juba oma selleteemaine üllitis trükikõlbulik olema.
 
Ülla-ülla 30. oktoober 2017, kl 10.14
Aga, kas sina olidki see, kes täna hommikul mustikakoogi meie kohviautomaadi kõrvale poetas? Aitähh, meeldiv oli! Ainult teinekord võiks suhkurt vähem olla. Igatahes ole tervitatud töökaaslastega jagamast! See on üllas tegu esmaspäeva hommiku meeldivamaks muutmiseks!
(Muuseas, need kommid sokutasin sinna mina. Võta julgesti, ma toon järgmisel nädalal jälle pakikese.)
 
Päriselt 30. oktoober 2017, kl 12.56
Tõesti maitsvad kommid, kuskohast sa küll ära arvasid, et just need minu lemmikud.Ai ja tähh!
Ilusate sõnadega päev kohe päikest täis!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!