Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Toredate inimeste tore teema
 
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 23.49
Alati võib ilma kiruda või kiita kui vabateemas juttu väheks jääb.:)

Ära sa lugemishimuline klikihimulisi alahinda. Portaali omanikele on klikid samuti väga vajalikud ning kallid. Ainult nad ei pasunda seda iga natukese aja tagant kui palju kuskil keegi klikanud on. Loetavamad ja klikirohked uudised püsivad lihtsalt esimeste hulgas lehekülje alguses.
 
vaata aga vaata 20. jaanuar 2018, kl 23.49
vana lullar ise tulnud siia kratitegemise retsepti järele luurima
 
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 23.50
Nähh, saigi teine lehekülg pööratud.
 
Raivo Kohalik 20. jaanuar 2018, kl 23.53
tahaks veel lisada uuele ja suurepärasele teemale .
kui tegu pole müstikaga siis on ,keegi Tiuduri austaja
suurepärane arvuti tundja . Sellegipoolest pole mul midagi
suurepärase ja uue teema vastu . Just mõned päevad tagasi
keegi kurtiski et jube igav on 50 nurgakeses . Siis tuleb veel
kohalik - oo õudust . nüüd on vähemalt teinegi kaslane (kaaslane )
olemass ja mitte - igav !
 
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 23.56
Ei tea, kuidas see siinne kratitegija end lunastas. Andis saatanale kolme veretilga asemel ketsupit või punasesõstramahla. Muidugi granaatõunamahl on ka suht sarnane.:) Loodan, et ta näpuke pikast klahvivajutamisest kangeks ei jäänud ega kandiliseks muutunud.
 
Raivo Kohalik 21. jaanuar 2018, kl 00.05
Tiudur 20. jaanuar 2018, kl 23.56
Ei tea, kuidas see siinne kratitegija end lunastas. Andis saatanale kolme veretilga asemel ketsupit või punasesõstramahla. Muidugi granaatõunamahl on ka suht sarnane.:) Loodan, et ta näpuke pikast klahvivajutamisest kangeks ei jäänud ega kandiliseks muutunud.

..........................

oli see klikide lugemine tegelikult juba ammu pigem nali ; egas keegi tegelikult uskunudki et seda nii paljuu on . saamas (samas) on imeilik et keegi sellega oma aega veedab - näpukesed kandilised
 
hee 21. jaanuar 2018, kl 00.12
proovisin järele, klikitekitamine imelihtne, ei mingit näpukeste kulutamist. samas tõesti, las jääda see punktikeste lugemine vana igavleja pärusmaaks. hea teema on ikka selline, kuhu klikid, et midagi lugema tulla. mul tiudurisse usku on.
 
Karu Karu 21. jaanuar 2018, kl 00.20
 
Tiudur 21. jaanuar 2018, kl 00.31
Aga mul on jälle teisse usku. Olete teemat omalt poolt hoolega täiendanud ja see on äraütlemata tore. Teisse uskudes vajun nüüd unne. Hääd ööd, lugejad ja kirjutajad!
 
no kuulge 21. jaanuar 2018, kl 00.32
alles sai sellest tokerdanud penist lahti ja juba ratturkarud platsis. mis siin ikka öelda, paistab, et loomad kohe armastavad seda nurgakest.
 
jajah 21. jaanuar 2018, kl 00.33
ja kui kohalik kohtlane jälle siia klikke lugema tuleb, siis ütleme, et kirbud tegid
 
oleks aeg 21. jaanuar 2018, kl 01.08
taas kustutada see möla.
 
vaat siis 21. jaanuar 2018, kl 01.14
tigepuslikul võttis aega, aga kohale jõudis. sina kustuta aga, meie räägime niikuinii.
 
.......................................................... 21. jaanuar 2018, kl 01.27
Tiududur on uus Kohalik - vanainimene, kes vajab vestluskaaslast ja tähelepanu.
 
toreadoor 21. jaanuar 2018, kl 02.46
vaata, vestluskaaslast ja tähelepanu vajame me kõik. vahe lihtsalt selles, kuidas seda pälvitakse. tige ja sapine saab samuti tähelepanu osaliseks, kord või paar heal juhul. edaspidi teda välditakse. humoorika ja toreda inimesega tahetakse suhtlust ja tähelepanu jagada, sest see on vastastikku meeldiv. nii lihtne see ongi.
 
õlg alla 21. jaanuar 2018, kl 03.12
kes veel ütleks, et siin pole teemat! ühe päevaga kõik kategooriad esindatud - teemaalgatust, innovatiivsust, nalja, nuttu (klikkimisest valusate näppude üle), reaalsustaju, tulevikunägemust ja teemarikkuja potsikutäie tökatiga ka kohal nagu viis kopikat. mida ühelt teemalt veel tahta?
 
miks 21. jaanuar 2018, kl 15.00
mul on tunne, et seda teemat on lausa kõik eestlased lugemas käinud?
 
Tu.udur 21. jaanuar 2018, kl 15.16
Ma ikka jõudumööda hoian näppu all....
 
noh 21. jaanuar 2018, kl 15.34
no kui Tiudur sulle näpu hoidmise eest värskeid kaneelikukleid lubas, siis pista parem käsi tasku. kuklid sõid ära need, kel käed vabad.
 
Hildur m. Sokk 21. jaanuar 2018, kl 17.23
Väga maitsvad kaneelisaiakesed olid. Järgmine kord paluks kaks plaaditäit.
 
Tiudur 21. jaanuar 2018, kl 17.39
Ära sa märgi, mingi saiajagamine on siin toimunud. Ma jälle lootusetult hiljaks jäänud. Andunud fänn Tu.udur on mulle vahepeal tekkinud, kes enda sõnutsi mingil imelikul põhjusel siia teemasse klikke korjab.

Tu.udur, mine tegele parem taliujumise, suusatamise, jooksmise või mõne muu kasulikuma spordialaga. See klikkamisest üliarenenud sõrmelihas üldisele enesetundele midagi juurde ei anna.
 
ammu juba? 21. jaanuar 2018, kl 18.13
Moded räägivad siin omavahel? :D
 
see 21. jaanuar 2018, kl 18.44
kuklitest ilmajäänu päris pahane juba. optimistina loodan, et ehk homme hakkab toredaks.
 
just 21. jaanuar 2018, kl 18.57
käib ja puhiseb, aga kommenteerimata ka ei suuda olla. hakka parem toredaks, saad järgmine kord ka tüki pirukat.
 
??? 21. jaanuar 2018, kl 20.15
Kas keegi teab, mis selle rohelist värvi Iiri gnoomi nimi on?
 
dalkey 21. jaanuar 2018, kl 20.36
leprechaun
 
??? 21. jaanuar 2018, kl 20.47
Vot vot, just seesama. Raudselt on kodanik R.Kohalik seda viimase kahe päeva jooksul meenutama hakanud, vähemalt värvi poolest. Samas võin talle lohutuseks öelda, et praegusel värvivaesel ajal saaks ta õue minnes suure menu osaliseks, lausa nagu jõulumeenutuseks või nii...
 
Raivo Kohalik 21. jaanuar 2018, kl 21.21
huvitav mi see kohalik mõnedele nii hambu on jäänud? egas siin paljust olegi rääkidagi selles igavas 50+ nurgakeses nagu keegi hiljuti arvas . saab kohalik vähemalt tähelepanugi - asi seegi .
on ju ammugi öeldud et kui kuulsaks tahad saada siis satu politsei kroonikasse "politsei otsib taga "ja oledki kuulus (üle eesti kohe) !
politsei pole (pooole) peab varsti ka mode pöördumagi välja selgitamaks pahalasest häkkeri kes on otsustanud naistekas suhtlus konnale pommi alla panna . ehk peaks seda terroristi aktinagi võtma ? süüdistuses oleks öeldud et ....tahtis liiga kuulsaks teha mitte naistekas -t vaid eraldi vaid 50+ nurgakest - kuhu teised siis jäävad - kas neile tehakse liiga - kui naiste ebavõrdsus ja ahistaminegi ? sellest peaks riigikoguski sõna võtma - kui naistekas naiste ebavõrdsuse soodustusena ja lisama see Reinsalu usaldus küsimusele juurdegi veel .ilmselt on siingi Reinsalu käsi mängus - kes veel !
 
Raivo Kohalik 21. jaanuar 2018, kl 21.30
naised kõik kaunid ja kallikesed
õrnuksed ja roossilised
anname kõik koos
reinsalule tappa
peksupoiss olemas
jätke kohhalik rahule !!
tema on oma !
pekske pikka
pikk on pealik
reinsalu on pikk
'piisavalt
 
costas 21. jaanuar 2018, kl 21.38
kuus pensionil iirlast mängisid pokkerit.
kui Paddy Murphy oli kaotanud 500£, haaras ta rinnust ja vajus surnult lauale. näidates austust langenud mängukaaslase vastu, lõpetati mäng püsti seistes. Michael O'Connor vaatas ringi ja ütles: *no nii poisid, keegi peab minema ja ütlema Paddy naisele... kes läheb?*
otsustati tõmmata kõrtega loosi. Paul Gallagher sai kõige lühema kõrre. Semud õpetasid Pauli, et ta peaks olema diskreetne, hooliv ja katsuma halba asja mitte veel hullemaks teha.
*diskreetne?? ma olen diskreetseim iirlane, keda te iial näinud olete. diskreetsus on mu keskmine nimi! küll ma selle asja ära korraldan.*
Gallagher läks Murphy maja juurde ja koputas uksele. mrs Murphy avas ukse ja küsis, mida Paul tahab.
Gallagher: *su mees kaotas just 500£ ja kardab koju tulla.*
*ütle talle, et ta kõngeks!!* karjus Murphy abikaasa vihaselt.
*selge, lähen ütlen talle edasi* lausus Gallagher.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!