Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Toredate inimeste tore teema
 
uih 03. veebruar 2018, kl 00.09
mis vanainimeste diskot rästu siia jälle poetanud on? olgu lauljale muld kerge, aga esinemas eelistaks ikka vähe nooremaid muusikuid näha.
 
jajah 04. veebruar 2018, kl 22.45
vanasti ainult selliste meeste muusikat kuulatigi, kes paruka või loomulike eterniitlokkidega, lisaks veel margapuu alla neelanud. ja naised ei tohtinud laval ühtki käeviibet teha, mida publik võis siivutuks lugeda. maani brokaatkleit oli kurguni ja kleidilõhik algas alles kusagilt kanna kohalt. mine muidu seda publikut tea, äkki lähevad nähtust liialt äksi täis, aga nõukogude liidus ju seksi polnud.
 
möh 04. veebruar 2018, kl 23.35
ma eelistan igal juhul selliste meeste muusikat. praegused noored mehed väikse pintsaku selga tõmmanud ja hääl ei taha sealt seest kuidagi välja pääseda.
 
vai 04. veebruar 2018, kl 23.58
rästu, sinule sobib Pavarotti
 
see et 05. veebruar 2018, kl 02.28
rästule sobib ka 2 pavarottit. 1 kummalgi küljel, et mehelõhna tunda oleks ja haukuv peni sabas klähvimas, see nagu saatemuusika või nii...
 
Salme 72 05. veebruar 2018, kl 02.54
Essugi te siin vanainimeste maitset teate, vot Till Lindemann HaukuvPeni pea kohal sabast keerutamas, nii et karvad lendavad, hakkab juba 50+ maitsele lähenema.
 
73-s salm 05. veebruar 2018, kl 03.57
jätke peni rahule! sooh, 'karvatuuste' lennutamas, fuihh!
 
trenditeadlik 05. veebruar 2018, kl 04.51
penile võib ju lateksülikonna selga litsuda ja ei lenda mitte üks karv
 
nälgiv penskar 09. veebruar 2018, kl 04.47
mis lateksülikonna? näljast, haigustest ja muust meeleheitest segi läinud penskarid katkuvad karvad ükshaaval peni turjalt välja. neist peaks jätkuma nii radikuliidivööks kui kohaliku posijamoori juures pulmaõnne kärsatamiseks.
 
Tiudur 09. veebruar 2018, kl 10.44
Ma ehmatusega avasin teema ja viimase kommenteerija nime nähes mõtlesin esialgu, et siin on asjad päris käest läinud. Kõik teemad on täis kisa, kuidas nälg võimutseb ja arstid ei avita, seksinälg võtab silmanägemise jne. Mis teemad, no kogu Delfi on täis sellist juttu. Tekib tunne, et kogu elu ebaõiglus on pandud ühe inimese õlule kanda. Teised aga ei tea eluraskustest midagi, muudkui on toredad ja puha. Päris piinlik hakkab kohe sellise teema autorina. Peab vist mööda seinaääri käima hakkama ja häbenema. Peni jookseb karvutuna külmal ajal ringi, isegi talle ei halastatud. Targem on vist emigreeruda:)
 
eiei 10. veebruar 2018, kl 01.58
Tiudur küll ei tohi emigreeruda. ainuke, kes toreda teema tegi ja tema ka nüüd kotte pakkima. see ei lähe mitte. kes siia siis alles jäävad? ainult ärapööranud vanurid, kes tahavad teada, kas vanuigi oma kaasat veel petma hakata või mitte ja kui petta, siis kustkohast õnnestuks samasugune meeleheitel vanainimene välja otsida, kellega see petmisakt ette võtta. jube lugeda kohe. ootasid ja passisid tervelt pool sajandit käed rüpes... ahh, lootusetu kontingent. lisaks veel need, kel hing pidevalt paelaga kaelas, toit ja rohud kogu aeg otsas, ainult valitsuse toel suudavad kuidagimoodi klaviatuuri manu roomata, et oma meeleheitekarjeid igaveseks netiavarustesse talletada. söögu ükskord see klaviatuur ometigi ära, saab kõhu täis ja teised rahu.
 
jajaa 10. veebruar 2018, kl 13.08
Kelle hulka eiei end arvab? Kas teiste kallal vigisev vanamoor, kes ei saa kadeduset und et mõned oskavad elu nautida veel vanas easki?
 
mis 11. veebruar 2018, kl 01.31
elu nautimine see on kui ollakse pidevalt vanuigi keel ripakil, et äkki mõni eidekribal või vana päss kusagilt vastu iisatab? naeruväärne see tiinekaks tagasi muutumine. oleks, et veel stiilselt nilliks, aga ei - nagu suurte sumadanide ja tumedate tumbade kokkutulek. üldse ei imesta, et sellised sumadanid elu lõpuni otsingutes on.
 
>>>>>>>>>>O:< 11. veebruar 2018, kl 10.00
näedsa kui sujuvalt teema delfile kohaseks kohendatakse:D
 
linlane 11. veebruar 2018, kl 17.16
Kuidas küll osa vanu inimesi on oma elu nii kehvasti elada osanud, et järgi vad sülearvuti ja seljakott varnas. Kuni surmani liikvel, et äkki keegi veel võtab koju elama, hoolitseb ja katab laua...Kuni sotsiaaltöötaja viib ta sinna, kus vaid koiku ja hunnik pampermähkmeid.
 
kodumaalane 11. veebruar 2018, kl 23.55
aga mind hakkas täitsa huvitama, mida kommentaator jajaa kl.13.08 elu nautimise all silmas peab. vanemaealiste juhusuhteid või liigkauasest ilmaolekust ainult teatud teemadel rääkimist? mis selles nautimisväärset on? seletage see ära ometi.
saaks aru veel kui tõesti kaaslast otsitaks, aga ei. lihtsalt mingid potentsirohud ja sukatripid tulevad suhteteemades kiirelt jutuks. kas tõesti on nii, et vanemas eas rinnahoidjast rääkides on juba tunne, et nüüd oli vinge seksiõhtu, peale mida võib vererõhualandajad ja unerohud keresse keerata ja homme uuele ringile minna?
 
Hosomaki 12. veebruar 2018, kl 00.16
Nad ei oska ise ka sellele küsimusele vastata, seniilsus noh...
See ei käi muidugi kõikide kohta, aga mida seniilsem, sellevõrra tolajuttudes produktiivsem.
 
ei karda reptiile 12. veebruar 2018, kl 03.48
nii hull see asi ka pole. teen uue teema
 
tee kindlaks 12. veebruar 2018, kl 08.53
reptiilituvastamise test:


Su veri hüübib imehästi. Kas oled tähele pannud, et kui näiteks noaga näppu lõikad, nilpsad sa kiiresti keelega üle haava ning verd enam ei tulegi? Järelikult on sul reptiloidne veri!
Su suhted on ainult rahalised või seksuaalsed. Jah, reptiilid kahjuks armastusest halligi ei taipa. Mitte, et see sulle muret teeks. Mida ei oska tahta, ei tekita ka omamise soovi.
Horoskoobid sinule ei kehti. Horoskoobid on kirjutatud inimestele ja nii pole sisalikud ei lõvid, amburid veevalajad ega kaljukitsed. Kui horoskoobid sinu puhul pole kehtinud, oled vägagi tõenäoliselt reptiil. Äärmisel juhul tasub sul toetuda kalade tähtkuju seiklustele.
Armastad sooja kohta. Reptiilid on läbi aegade olnud nii-öelda ahjupealsed. See tähendab, et just nemad on esimesed, kes oma selja soojamüüri äärde toetavad või kuumi päikesevanne võtavad.
Sul on reptiloidne väljaheide. Kontrolli oma „number kahte“! Kui su väljaheide kipub tumepruun olema, oled reptiil! Mida tumedam ja vedelam väljaheide, seda reptiloidsem sisikond!
Su nahk ketendab. Sul on kõõmaprobleemid või lausa põhjendamatult tekkinud psoriaas. Reptiloidne nahk on sellistele nähtustele eriti aldis!
Nimetähed. Juba paljud teavad, et peidetud reptiilnimi koosneb inimnime esitähtedest. Näiteks Edgar Savisaare reptiilnimi on Es. Mõlemad häälikud tuleb lühidalt, teravalt ja kiiresti välja öelda. Reptiilinimi on sulle juba ammu enne sündi alateadvuslikult pandud. Siinkohal mõned eriti reptiil-traditsioonilised nimed: Ma, De, Vp, Dm, Ro, Bo, Aa, Ea, Es, Su, St, Ar, Gt, Ss, Js, Ei, Ti, Mm, Km, Mu, Vl, Jm. Samu tähti kasutatakse ka vastupidistes kombinatsioonides. Eriti tähelepanelik tasub olla Ro ja Bo nimelistel. Need on superreptiilsed nimed ja neid ei panda niisama! Kui sa näiteks oled Ro, siis mõtle, kas oled mõne inimkonda mõjutada üritava rühmituse liige. Kui jah, siis tõenäoliselt oled alam-illuminaatne reptiilori, kes oma olemust ei tea, aga on siiski ustav oma käskijatele. Viimane info reptiloid-rühmitustest räägib seda, et need valmistavad inimkonda ette toidupuuduseks ja valitute toidulaua rikkuse säilitamiseks, väites, et kõige tervislikumad ained on maitsestamata kört või hoopis midagi anorgaanilist.
Liigne uudishimu. Reptiil-humanoidid on lausa haiglaselt uudishimulikud ning ei suuda oma teadmisvajadusi tõelistele tarkuseradadele suunata. Seega, nad nuhivad ja otsivad ringi kõikvõimalikus inforämpsus, võttes seda samas liiga tõsiselt.
 
nautija 12. veebruar 2018, kl 09.55
mis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> elu nautimine see on kui ollakse pidevalt vanuigi
> keel ripakil, et äkki mõni eidekribal või vana päs
> s kusagilt vastu iisatab? naeruväärne see tiineka
> ks tagasi muutumine. oleks, et veel stiilselt nill
> iks, aga ei - nagu suurte sumadanide ja tumedate t
> umbade kokkutulek. üldse ei imesta, et sellised su
> madanid elu lõpuni otsingutes on.

Elunautijatel on suu naerul, silmad säravad ja sinusugused vaatavad seda kõike keel ripakil pealt. Kui elurõõm ja teineteise nautimine muudab ka vanainimese tiinekaks, siis on see veel toredam, aga vissis vanamoore ajab see millegipärast veel enam vihale. Ainuke mure, et meie eas pole nii lihtne leida väärilist paarilist, kel tervis korras, füüsiline vorm hea ja silmale ka ilus vaadata. Kui sellist ei leia, siis on parem olla üksi.
 
Tiudur 14. veebruar 2018, kl 09.49
Toredatele inimestele soovin tänaseks toredat ja sõbralikku suhtumist kõigisse!
Olgu vähemalt üks päev aastas, mil keegi ei pureleks.;) Hääd sõbralikku sõbrapäeva teile, lugejad!
 
muhv 14. veebruar 2018, kl 10.21
Üleaedsed ajavad juttu.
"Te vabandage mind mu kanade pärast, nad on kõik seemned teie peenardelt ära nokkinud."
"Oh, see on pisiasi, minu Pontu murdis nad eile kõik maha. Andke talle andeks."
"Sellest pole midagi, ma sõitsin eile Pontust autoga üle. Mul on temast tõesti kahju!"
"Ärge seepärast kurvastage, minu poeg peksis kõik teie auto laternad puruks ja kraapis uksed ära."
"Mu jumal, sest pole midagi. Kõige tähtsam on see, et me omavahel nii hästi läbi saame!!!"

Head sõbrapäeva!
 
linlane 14. veebruar 2018, kl 10.58
Ühinen eelkõnelejatega, et soovin ka head sõbrapäeva, kallistage arvutit!
 
tead 17. veebruar 2018, kl 01.21
linlane, sina kallista või röstrit ja triikrauda vaheldumisi, teistel ikka lähedased olemas, keda kallistada. pealegi leidub aasta jooksul muid päevi ja põhjuseid kui võõrapärane valentinipäev, mida meie põlvkond tunneb ainult läbi laste, lastelaste ja ohtra reklaami. veebruari oodatuim päev ikkagi Vabariigi aastapäev. samas õnnitleda võib ka lihtsalt niisama ja ilma erilise põhjuseta . mina õnnitlen Tiudurit ja muid toredaid, kes siit teemast vahel läbi astuvad. kena kevadeootust teile!
 
tead 17. veebruar 2018, kl 01.25
linlane, paha tunne on ebaviisakas olla, seega kallistan sinu arvutit ka.
 
herne::::supp 17. veebruar 2018, kl 04.31
KA MINA kallistan linlase arvutit.Midagi muud nagunii kallistada pole, kapsapead on kallid ja pension nii väike,et ilma teleskoobita ei näegi teist. OOTAN järgmist päikesevarjutust, et Tõravere observatooriumisse pääseda, ehk õnnestub siis see pensioninummer kah ära näha.
 
Herkula-Huubert 17. veebruar 2018, kl 04.52
Kui juba selliseks lembuste aktsiooniks läks, siis ka minu poolt kalli-kalli linlase arvutile.
 
lembeluule 17. veebruar 2018, kl 08.26
nii hea on omada kollast koera - kallistan täna teda erilise innuga!
head uut sõbralikku aastat teilegi
 
eakas 17. veebruar 2018, kl 20.20
Kõik on korras, raskemad ajad on selja taga. Kuna mu vanemad represseeriti, tuli 17-aastaselt tööle minna, õppisin kaugõppes ja tihti tegin raudteejaamas aega parajaks, et peale keskööd rongiga koju saada. Praegu pole viga midagi, kapsast kasvatan ise, majandada oskan, suuri nõudmisi mul pole ja eluaeg olen nii palju tööd teinud küll, et nüüd pensioniga hakkama saada. Virisemise ja vingumise kommet mul pole, sest need mõjuvad tervisele halvasti.

Soovin rohkem positiivset mõtlemist kõigile teistelegi!
 
Tiudur 18. veebruar 2018, kl 09.43
Ilusat pühapäeva hommikut! Arvuti asemel võiksite parem oma lemmikuid kallistada nagu kollase koera omanik tegi;) Loomulikult on veel parem kallistada oma kaaslast, lapsi või teisi lähedasi.
Hea on teada, et siin käib lugemas ja kirjutamas neid, kes vaatamata oma pikale, paljutki näinud elule, on säilitanud positiivsuse. Olgu teil kõigil tore nädalavahetus ja jäägu positiivne mõttelaad alati teiega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!