50+ nurgake
See ei ole nali, see on kurb reaalsus;)
 
tükike sinist taevast 06. detsember 2020, kl 12.30
Läinud ööl sadas lund.

8:00 - Meisterdasin lumemehe.
8:10 - Mööduv feminist küsis, miks ma ei teinud lumememme.
8:15 - Niisiis tegingi ka lumememme.
8:17 - Mu feministist naaber kaebas, et mu tehtud lumememme rinnapartii number on liiga suur ja see on moraalsete väärtuste vastu ning halvustab väikserinnalisi naisi kõikjal.
8:20 - Geipaar, kes läheduses elab, salvas, et ma oleks pidanud hoopis kaks lumemeest tegema, aga mitte solvama vähemusi.
8:22 - Transa mees..naine...isik, küsis, miks ma ei teinud lihtsalt ühte lumekuju kõigi vajalike sootunnustega mõlemast soost.
8:25 - Veganid tänava lõpust kaeblesid, et lumest tegelaste ninadeks kasutatud porgandid on vegantoit ja toitu ei tohi solvata, kasutades seda tarbetute sootunnuste markeerimiseks.
8:28 - Kutsuti mind rassistiks, kuna kõik lumest tegelased olid valged.
8:31 - Lähis-ida pagulane esitas võimudele kaebuse, et mu tehtud lumememmed pole kaetud kombekohaste halattidega. Puudub ka burka.
8:40 - Saabus politsei, kuna keegi oli esitanud kaebuse, et ta tunded on riivatud.
8:42 - Feministist naaber esitas kaebuse, et lumememme kätte asetatud luud tuleb eemaldada, kuna see esindab iganenud soorolle, kus naine peab olema pliidi ja rusika vahel ja tegelema mehe järel koristamisega.
8:43 - Saabus poliitik Marianne Mikko ja mõistis minu tegevuse hukka.
8:45 - Kohale saabunud Delfi ajakirjanik küsis, kas ma oskan nimetada kindla tunnuse, mille järgi lumememme ja -meest määratleda saab. Minu vastuse peale, et lumest munad peaks piisav olema, ilmus artikkel, kus mind nimetatakse seksistiks.
9:00 - Kuku raadiole andis lühikommentaari peaminister. Sealhulgas mainiti ära, et ma olen tõenäoliselt terrorist, kes üritab massirahutusi õhutada.
9:10 - Küsiti minult, kas mul oli kaasosalisi. Sotsiaaltöötajad viisid mu lapsed minema.
9:29 - Sotside organiseeritud meeleavaldusel nõuti minu vahistamist.
9:35 - Sündmuskohta väisanud Mary Kross, kelle koer skulptuuridele häda õiendas, väidab ajakirjanduse vahendusel, et eesti keelt kõnelevad EKRE logodega valged figuurid on teda jälitanud ja lumepallidega loopinud.
9:50 - Eesti Vabariigi presidendi kantselei pressiteates mainitakse midagi vihkamisest ja häbenemisest.
9:52 - FB`s on "rahvaalgatatud" ühiskondlik liikumine "Kõigi lumememmede Eesti", mille logoks virutakse Audilt tühjad valged ringid.

Lõunaks oli kõik sulanud.
 
möh 06. detsember 2020, kl 13.13
Aitäh, hea inimene.
 
tükike sinist taevast 06. detsember 2020, kl 13.15
Taavi Rõivas läheb koju ja näeb, et Luisa on täiesti alasti, ainult ehted on kaelas. „Mis toimub!?” on Taavi üllatunud. „Ma kuulsin, et rõivad ei ole enam moes, küll aga helmed,” vastab kaasa.
 
nonii 07. detsember 2020, kl 19.28
lõunaks oli kõik sulanud -
ja nüüd siis mõtled, et polnudki nagu midagi?
kalkun ka mõtles:)
 
kalkun mõtleb 07. detsember 2020, kl 23.57
pärleid ei tasu nonii ette loopida:(
 
möh 08. detsember 2020, kl 03.00
Ma loodan, et see pärli...helmemood kestab kaua.
 
nii-nii 08. detsember 2020, kl 13.53
eks ta tegelt nii ongi, et "lõunaks kõik sulanud", s.t segaseid aegu on ennegi olnud ja need lähevad sust mööda, kui ise rahulikuks jääd. vaat ei lase ennast provotseerida, ei lase. poliitikast jm kõrgematest mängudest räägin peale oma pere aint hea sõbraga. sünnipäevadel jm olengutel kaklustesse ei tüki. kuskil Lõuna-Eestis olla ühes pulmas sugulaste vahel päris löömaks läinud...
ja siis veel see, et ega meiesugune midagi vist teha ei saa? hakata oma elupäevakesi viha ja tühja jandi peale kulutama on mõttetu. nii et nina enam urust välja ei pistagi?
aga kui nüüd kusagil siiski lumeinimest nägema juhtun, eeldan, et see on sooneutraalne ja muidu ka poliitiliselt korrektse olekuga nii seest kui väljast. kas barett (mõistagi second-hand ja "vegan") tohib peas olla?
 
kahju sinust, tükike sinist taevast 09. detsember 2020, kl 02.24
raske on selline elu kui iga minut arvad selja tagant geipaari ründamas. statistiliselt on suurem tõenäosus, et sind ründab narkar vasja, kes on juhtumisi hetero, lihtsalt oma joodikust vanemate käes retsiks kasvanud.
lumememme või taadi või mida iganes lõhuvad ka ilmselt täiesti tavalised naabrilapsed, kelle emal pole nende jaoks aega, sest vaja kahes vahetuses tööl käia, kuna lapse isa /igati korralik hetero/ lastele elatisraha maksmisest hoidub. selle igati korraliku heteromehe meelest on oma laste ülalpidamine räige raiskamine - lapsed ju suurt midagi ei söö, aga naine ostab äkki kasuka.

ja nii jätkub katkiste põlvkondade pealekasvamine kuni rumalad põmmpead kisavad pseudoprobleemide üle - a la naaber nõuab lumememmele mune. aga see, kui palju lapsi kasvab üles ilma isaliku hooleta, see oleks nagu midagi teisejärgulist.
perevägivalla statistikat ei hakka siin üldse välja tooma. number on kohutav nii väikese riigi kohta. ja mitte geid ega lesbid ei klobinud teineteist, vaid needsamad heterod, kes võiksid oma peremudeliga kõigile eeskujuks olla. ja isad, kes aastaid enda lihaseid või kasulapsi seksuaalselt väärkohelnud? kas sinine taevas mätsiks neile lumest lapsefiguuri? ikkagi heterod ju.
 
mõh 09. detsember 2020, kl 11.14
Ma enam ei täna...emad hoidku oma jalgevahed veidi koomal, siis ei peaks ükski laps kasvama ilma...
 
Tore kohe lugeda 09. detsember 2020, kl 13.12
tükike sinist taevast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Taavi Rõivas läheb koju ja näeb, et Luisa on täies
> ti alasti, ainult ehted on kaelas. „Mis toimub!?”
> on Taavi üllatunud. „Ma kuulsin, et rõivad ei ole
> enam moes, küll aga helmed,” vastab kaasa.
TÄITSA ilus lugu ---Meie kuulsamatest poliitikutest
ja Luisa elust --mingi katkise rõivaga !
 
ei ole kahju 09. detsember 2020, kl 13.47
ei ole,
tükike...avaldas postituse, mis ilmselgelt näitab, kui segaduses me kõik nüüd oleme. ja-jaa, kõik. sest egas` see jutt, et tõeline demokraatia seisneb kõigi vabaduste tunnustamises,
suurt lamemaa-värgist ei erinegi.
 
khm 10. detsember 2020, kl 03.08
vanemas eas peaks juba elus orienteerumine käpas olema, mitte hetkelises meelesegaduses rumala populismiga kaasa minema. aga eks iga inimene teeb ise teadlikult valiku. heade ja halbade valikute vahel hakkame vahet tegema juba noores eas ja see, kuhu 50+ keegi jõudnud, on nende valikute tagajärg paraku.
 
oot 10. detsember 2020, kl 03.49
nägin sellist postitust - 09.dets.2020 möh poolt, kes teavitab, et emad hoidku jalgevahed veidi koomal, siis ei pea ükski laps kasvama ilma ...?
kolme punkti all mõeldi vist mingit isa aseainet.
anna abi tõesti sellise mõtteviisi esindajale. aga kas ei proovinud näiteks kondoomi kasutada? või äkki oleks nii lollile inimesele üldse tsölibaat sobilikum, kuna lolle geene levitada pole ka kõige mõistlikum tegu?
 
vastik 10. detsember 2020, kl 04.34
ekrepräänikutel kipub reiting langema (kes imestaks). nüüd pingutavad naba paigast. millegipärast jutustades suure suuga pereväärtustest, on nende pooldajad suuremalt jaolt endised kriminaalid, elatisrahast hoidujad ja perevägivallatsejad. huvitav, kas selliseid tüüpe kõnetab nende programm rohkem kui normaalseid inimesi? mina küll ei taha valida sellist valitsust, kelle arvates vägivald ja mühaklus on mingid mehelikkuse näitajad. elagu ise seal kiviajas edasi kui neile nii meeldib. see 18% nende valijaist kilplasi pole minu eesti.
 
mõh 10. detsember 2020, kl 10.57
Et kus see vägivald on....ühe ekreka puhu venib kohtuasi juba sajandeid, ei leita tunnnistajaid
 
tükike sinist taevast 10. detsember 2020, kl 11.56
Kui ma postitasin selle netist leitud, inimeste jaburust ja meie kaasaaega pilava anekdoodi, arvasin, et säilinud huumorimeelega inimesed saavad suutäie naerda. Kuidagi imelik tundub, et kogu absurdijadas tundis end puudutatuna geiõiguslane ja postitused muutusid poliitilisteks väljaastumisteks;)
Kuni inimestes on säilinud omadus enda veidruste üle naerda, mitte iga tobeduse peale plakat käes väljakutel demonstratsioone korraldada, enda nina teiste asjadesse toppida, oma õigusi ja vajadusi teistele peale suruda, läheb elu normaalset radapidi edasi. Mulle tundub, selle anedoodi sõnum oli just selline.
 
just 10. detsember 2020, kl 12.17
Mulle ka tundub, et tükikese...anekdoodi sõnum oli just selline: palun, palun lubage veel naerda, ärge olge nii surmtõsised.
 
Plla-ülla 10. detsember 2020, kl 17.02
Algne anekdoot oli tõesti hea.
Luisa lugu veel parem.
Aga need muud kommentaarid ajavad hirmu nahka - kas meie inimesed ongi sellised? Naljast aru ei saa?

Läheks edasi Jukuga, muidugi seksistlikult:
Jukule on tulemas väike õeke ja loomulikult on Jukule juba seletatud, miks ema kõht nii suur on.
Juku läheb emaga bussipeatusse bussi ootama ja näeb seal istumas tüsedat, no ikka väga tüsedat meesterahvast.
Ja jookseb siis selle onu juurde ja küsib väga loogilise küsimuse - onu, kas sina ka ootad titat?
Onu vastus on aus - ei, mina ootan siin bussi.
Juku vaatab ja teatab - noh muidugi, sinu kõht on ju nii palju suurem ka . . .
 
ef 10. detsember 2020, kl 23.06
no right-minded person is going to care about a fcking snowman
 
Meeslugeja 11. detsember 2020, kl 11.05
tükike sinist taevast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ma postitasin selle netist leitud, inimeste ja
> burust ja meie kaasaaega pilava anekdoodi, arvasin
> , et säilinud huumorimeelega inimesed saavad suutä
> ie naerda. Kuidagi imelik tundub, et kogu absurdij
> adas tundis end puudutatuna geiõiguslane ja postit
> used muutusid poliitilisteks väljaastumisteks;)
>
> Kuni inimestes on säilinud omadus enda veidruste
> üle naerda, mitte iga tobeduse peale plakat käes v
> äljakutel demonstratsioone korraldada, enda nina t
> eiste asjadesse toppida, oma õigusi ja vajadusi te
> istele peale suruda, läheb elu normaalset radapidi
> edasi. Mulle tundub, selle anedoodi sõnum oli jus
> t selline.

Rumalate inimestele ei tee Sa midagi selgeks. Kellele natukenegi mõistust antud, teab Sind, kui väga toredat ja rahumeelset kommenteerijat.
Teaks, et Sa elad Tallinnas ja vanus oleks alla 55, kutsuks Sind kohvikusse:)
 
Tulilind 11. detsember 2020, kl 15.18
Kommentaariumis on ju kõik inimtüübid esindatud. Ei olegi võimalik, et koleerik, sangviinik, melanhoolik, flegmaatik reageeriksid millelegi sarnaselt. Ja noh, tõesti vahel imestan inimeste oskust asjast kardinaalselt erinevalt aru saada. Sellistest, kes kohe vihaselt sõnakirvest viibutama hakkavad, tuleb lihtsalt mööda vaadata. Nõustun eelneva kommenteerijaga, et normaalsed inimesed teavad "tükikest sinist taevast" just rahumeelse ja mõistliku sõnavõtjana.

Mulle vahel tundub, et mõni kibedaid kommentaare lisanu teeb seda mitte ainult oma küündimatusest ega kibestumusest, vaid hoopis üritab provotseerida ükskõik keda sõnasõtta astuma. Millised on selliste inimeste motiivid, see pole mulle küll arusaadav. Kas elataksegi oma viha välja või nauditakse ärapanemist või saadakse kaif negatiivsuse seemne külvamisest, seda ma ei tea.

Aga tore on, et keegi vaevub selliseid postitusi veel üldse tegema nagu tükike sinist taevast tegi.

Rahulikku advendiaega kõigile!
 
tükike sinist taevast 13. detsember 2020, kl 14.41
Täna siis selline anekdoot;)

Kindral läks ühel pühapäeva õhtul kontrollima ühe väeosa kasarmut. Linnaload lõppesid ja kõik sõdurid oleks pidanud olema kasarmus. Aga võta näpust, kasarmu tühi ja ei ühtegi hinge. Lõpuks jookseb üks sõdur hingeldades kindrali juurde, lööb kulpi ja kannab ette: „Härra kindral. Vabandage, et natuke hiljaks jäin. Käisin tüdrukuga kohtamas ja jäin bussist maha. Siis võtsin takso aga see läks teel katki. Laenasin teeäärsest talust hobuse, aga see suri teel. Viimased 10 kilomeetrit jooksin. Jõudsin hilinemisega.“
Kindral oli küll skeptiline, et nagunii valetab kuid otsustas, et mees vähemalt kohal ja lubas sõduril oma teenistust alustada. Minut hiljem saabus hingeldades terve jagu sõdureid. „Härra kindral. Vabandage, et natuke hiljaks jäime“, kandis jaoülem ette. Käisime tüdrukutega kohtamas ja jäime bussist maha. Võtsime taksod aga need läksid teel katki. Laenasime siis teeäärsest talust hobused, aga need surid teel. Viimased 10 kilomeetrit jooksime. Jõudsime hilinemisega.“
Kindral muutus veel skeptilisemaks, vaatas neile silma aga otsustas, et kuna esimese sõduri jättis karistamata siis ei hakka ta ka neid karistama. Lubas sõduritel teenistust alustada. Ei läinud kaua, kui veel üks sõdur jooksis hingeldades kohale. „Härra kindral. Vabandage, et natuke hiljaks jäin. Käisin tüdrukuga kohtamas“, alustas sõdur ettekannet.
„Las ma arvan mis edasi sai“, katkestas kindral irooniliselt sõduri ettekande. „Te jäite bussist maha. Siis võtsite takso aga see läks teel katki.“
„Ei läinud katki“, vastas sõdur. „Terve tee oli surnud hobuseid täis ja võttis hiiglama aja, et neist mööda saada!“

Rahulikku advendiaega!
 
uu 14. detsember 2020, kl 10.10
oh,
see pole veel midagi, oli ka ajateenija, kes sellepärast hilines, et linnaloa ajal mütsist ilma jäi.
korraliku poisina ei läinud ta mitte naistesse, vaid loomaaeda. no ja siis elevant, hardunud jõllitamisest tüdinud, pistis ta mütsi pintsli. järgnes veel rida sekeldusi, mida ma paraku ei mäleta, aga loo lõpuks läks kõik need ära kuulanud ülemus peast segi:)
 
jajah 20. detsember 2020, kl 02.31
eks see juhtus ka tükikesega taevast, et läks natuke peast segi ja kukkus mingeid arusaamatuid tekste trükkima, broneeris veel enda alter ego meeslugeja poolt kohtingud.
saan aru, et piirangud medasutuste külastamisel, aga vaimsete häirete puhul peaksid digiretseptid siiski kehtima.
 
tükike sinist taevast 20. detsember 2020, kl 16.19
Armas jajah, huumorimeel ei ole sind maha jätnud. Ma naersin südamest sinu anekdoodi üle. Isegi siis, kui keskmine inimene magab nagu nott, norskab ja näeb und soojast suvest, oled sa ärkvel koos oma mahedalt mahlaka ja inimesi säästva huumorimeelega.Toodad hirmnaljakaid anekdoote foorumlaste rõõmuks, peletates nendega praeguse lumeta talve halluse ja sünguse. Ma tänan sind!)
 
Meeslugeja 21. detsember 2020, kl 12.45
Jõulud on imede aeg ja pigem tuleb loota, et öine "naljahammas" saab terveks ja magab öösiti.


Kena talve algus!
 
vabandust 24. detsember 2020, kl 03.28
Et teid öisel ajal tülitan, aga lugesin siin anekdooti, mis oli 'tükike sinist taevast ' poolt kirja pandud ja siis selle sama 'tükike sinist taevast' poolt avaldatud tänukirja anekdoodi eest. Kas ma sain õigesti aru, et 'tükike sinist taevast' kirjutab midagi (mis oli üsna alla keskmise) ja siis ise kiidab ennast selle eest?
Kas siin on mõni kommentaar ka, mida pole kirjutanud 'tükike sinist taevast'? Või ongi nüüd moes pidada kõne ja siis iseendale aplodeerida? Umbes nagu Putin Venemaal?
 
Meeslugeja 24. detsember 2020, kl 10.34
Unetus ja ja skisofreenia! Tunnen kaasa...
Indi 26. detsember 2020, kl 00.13
Mulle meeldis ja meie mõtted kattusid:)
Rahu, jõule ja jäägem negatiivseks:)
 
vabandust 26. detsember 2020, kl 03.24
Kodanik Meeslugeja, kelle undruku alt naistetrussad paistavad, kas oled arst, et distantsilt diagnoose panete? Kui ise natuke uhhuuu oled, siis ära oma joige teistele kraesse kirjuta. Mitte ei saa aru, mis häda teil sellist napakat tuleeilemeilet etendada ja siis veel ohtralt kinnitada, et olengi loll ja kes loll ei ole, see on paha.
Kui keegi teid tooli külge on sidunud ja vägisi kinni hoiab, siis andke kuidagi läbi vihjete märku, saadame abi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!