Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tallinnas kaaslast
Naine52 24. august 2023, kl 20.27
Tere.Siin 52a üksik naine ja võibolla siin keegi veel kes tunneb et kaaslane puudu et minna jalutama.muuseumisse.reisile.kuskile trenni....et kuidas te veedate oma vaba aega.õhtuid.Kellel soovi võib kirjutada heletume@mail.ee
 
selllist sa küll 25. august 2023, kl 06.19
siit ei leia. vaid mingud munzud ja punzud siin. proovi tinderit ehk....
 
heletume@mail.ee 10. oktoober 2023, kl 21.22
Lähen homme Laulasmaa spa-sse,oled käsi?
did_1305161 12. oktoober 2023, kl 17.27
Võta parem koer! Temaga teatrisse küll ei saa kuid muuseumi lubatakse ja õues saad lemmikuga nii jalutada kui ka joosta. Kui hästi koolitada, siis kuulab sõna ja vastu ka ei räägi ja läheb sinna kuhu sina tahad!
 
taksiomanik 14. oktoober 2023, kl 02.48
just rentisin raketi ja homme lendame koos koerakesega kuule. olete käpp?
luban, et ei maandu sellesse hiljutisse kraaterisse, mille vene ebaõnnestunud rakett tekitas, vaid teeme kauni loodusretke kuu pimedal pinnal.


ps vaikselt röökides - kui kaua veel hoiavad oma perset siin lausidioodid?
 
kättekas 14. oktoober 2023, kl 08.15
just rentisin raketi ja homme lendame koos koerakesega kuule. olete käpp?

sa ei ole vaimukas sa ei ole naljakas

luban, et ei maandu sellesse hiljutisse kraaterisse, mille vene ebaõnnestunud rakett tekitas, vaid teeme kauni loodusretke kuu pimedal pinnal.

sa ei ole vaimukas sa ei ole naljakas


ps vaikselt röökides - kui kaua veel hoiavad oma perset siin lausidioodid?

nii kaua kui vaja sa loll vaimuhaige. sina ja su pedost sõbrad olete idioodid siin
 
Torumees 14. oktoober 2023, kl 12.17
Ehh, kui Tallinnastki ei leia kaaslast, mis siis veel maakolkast kõneleda... .
 
ok si ta kott ok linna vurle 14. oktoober 2023, kl 12.49
ok liberaal. sinusugused linna vurled ja ülbikud on probleem. poes trügite selga arvate ,et teil rai petel on eesõigus. loodan ,et saad jalaga näkku kunagi siis ehk ei plõksi sa siin. kindlasti oled siin üks neist laimavatest pa ska tootvatest vaimuhaigetest. tead hüppa tür a salu pangalt alla või miskit.
 
liccalttt 14. oktoober 2023, kl 12.50
sõbralik soovitus. sa vaid räägid si tta muud sa koer ei tee
 
Koer to Mundzu või missunimioligi 15. oktoober 2023, kl 02.11
Mis rott sind hammustas, et nõnda kuri oled teise peale.. Mis ta Sulle tegi?
 
Koer to Mundzu või missunimioligi see ei ole mu nimi sa loll pedofiil 15. oktoober 2023, kl 07.17
Mis rott sind hammustas, et nõnda kuri oled teise peale.. Mis ta Sulle tegi?

mis rott sind ammustas ,et sa selline pedofiil ja ahistaja ja riigii ja kogukonna reetur oled. sorry kui sulle ei meeldi ,et ma kaitsen inimesi kes on maalt keda mingi roojane linnavurle maha teeb.a sa oled pedofiil seega . su idiootne sõnavõtt ei üllata mind
 
Ässade äss 15. oktoober 2023, kl 12.51
Sinu mõttetud targutused ei üllata küll kedagi. Istu endale midagi sisse, ehk rahuned maha, wärdi!
 
kõrged maksud madalad palgad 15. oktoober 2023, kl 14.18
Sinu mõttetud targutused ei üllata küll kedagi. Istu endale midagi sisse, ehk rahuned maha, wärdi!


samad sõnad sulle tagasi sa loll pedofiil ja teeskleja .
 
Ega sa ullike ole va KÄKRE valija? 15. oktoober 2023, kl 16.58
Ülituus Ref juhib kindla käega Eesti Vabariiki, aga mingid elust mitte väga hästi arusaajad lihtsalt karjuvad ja mögisevad..

Et kui võimule saalsid, lähek elu laksust kohe paremaks? Ullikestel tasuks ikka järele mõelda, sest mingit alternatiivset varianti reaalselt polegi ju. Näiteks Refi automaksu plaan - lihtsalt geniaalne ja 300 milkut riigikassase nagu maast leitud. On kellegil siis raske paarsotti riigile aastas maksta? Ei pane nagu tähelegi, sissetulekuid tuleb inimesed endal kasvatada!
 
Ega sa ullike ole va KÄKRE valija? erakonna nimi on ekre. ja ma olen erakonnatu konservatiiv 15. oktoober 2023, kl 17.29
Ülituus Ref juhib kindla käega Eesti Vabariiki, aga mingid elust mitte väga hästi arusaajad lihtsalt karjuvad ja mögisevad..

jah kindla käega my äss. kõrged hinnad. madalad palgad jne. ma saan elust paremini aru kui sa liberaalne kallase talla lakkuja. kuida me julgeme kritiseerida valitsust kes hakkama ei saa. peaksime tegema määmäämää nagu sa hea lambake.

Et kui võimule saalsid, lähek elu laksust kohe paremaks? jep läheks küll palju paremaks.


Ullikestel tasuks ikka järele mõelda, sest mingit alternatiivset varianti reaalselt polegi ju

kuida ei ole. erakond kes on eesti meelne ja kes päriselt hoolib ehk siis ekre või vana hea keskerakond. su loogika. lepime si taga sest alternatiivi pole .

Näiteks Refi automaksu plaan - lihtsalt geniaalne ja 300 milkut riigikassase nagu maast leitud.

geniaalne . sa hoolid riigikassa täitmisest aga mitte sellest ,et rahvas vaesub. sind ei koti kust rahvas selle raha leiab. kuule. ütle. oled sa loll või väga loll.


On kellegil siis raske paarsotti riigile aastas maksta? Ei pane nagu tähelegi, sissetulekuid tuleb inimesed endal kasvatada

jah sest rahvas ei ole milionärid nagu sa arvad . kuida kasvatada mismoodi. kustkohast . mismoodi. kelle arvelt neid kasvatatakse ka kas kalli maksumaksja arvelt kelle poolt sa oled kui juttu tuleb sellest ,et ma olla muidusööja. mitu korda sa pead vastu seina peksid ka. mitu grammi sa peale võtsid ka. su jutt on valusalt ajuvaba. ma ei ole mingi poliitgeenius aga su jutt on sajandi lollus. mine riigikokku ehk aitad reffidel meie riigi rohkem peesee keerata kui juba keeratud on...
 
ma saan aru ,et sa oled si tane riigi reetur 15. oktoober 2023, kl 17.48
ma saan aru ,et vihkad meie riiki ja inimesi kao venemaale. mine sinna kust sa tulid sa vaimuhaige pedofiil ahistaja .
 
Ref ruulib ja loodetavasti jääb igavesti võimule 15. oktoober 2023, kl 19.44
Soe soovitus, kui raha vähe või ei saa eluga hakkama - hakake rikkaks, näiteks ettevõtjaks. Me ei saa ju riigi raha kuidagi mingitele vaesuritele laiali jagada. Vaene ollapole uhkuseasi!
 
Mundzu 16. oktoober 2023, kl 00.59
Ma olen selle kõigega absoluutselt nõus! Ref on see, mis Eesti elu päästab, elu helgeks teeb ja kõik uueks loob! Teised ei saa ligilähedalegi, eriti mingid maakatest räuskajad.

Refi põhimõte on ülilihtne - ära ole vaene, ole rikas! Simple…
 
redaator kosmoses 16. oktoober 2023, kl 06.54
Ma olen selle kõigega absoluutselt nõus! Ref on see, mis Eesti elu päästab, elu helgeks teeb ja kõik uueks loob! Teised ei saa ligilähedalegi, eriti mingid maakatest räuskajad.

ok linnavurle ok pedofiil ok venemeelne reetur ok riigimaha parseldaja


Refi põhimõte on ülilihtne - ära ole vaene, ole rikas! Simple…

minu põhimõte ära ole riigi reetur ahistaja ja pedofiil
 
reff ruulib on autist ja kloun 16. oktoober 2023, kl 06.57
Soe soovitus, kui raha vähe või ei saa eluga hakkama - hakake rikkaks, näiteks ettevõtjaks. Me ei saa ju riigi raha kuidagi mingitele vaesuritele laiali jagada. Vaene ollapole uhkuseasi!

ei egas kõik ei saa olla nii rikkad kui sina . sest igaüks võib hakata rikkaks ja ettevõtjaks. sest see on nii lihtne ju. igaüks võib olla steve jobs ja bill gates see on nii lihtne. kui loll sa 1st 10neni skaalal oled. omg kuida riik julgeb aitada abivajajaid. rikas issi emme varanduse peal elaja ja kuld lusikas seal samuses elada pole ka auasi. sinusugused suletud mõtlemisega rikkurid on probleem. sinusugused riigi reeturid. sa ei saa aru kuida tegelik elu on ja käib. sa oled suletud mõtlemisega tola. pane oma klouni meik peale ja kinnita ka punane klouni nina
 
väike kräsh kursus reffi rikkuridest lollidele 16. oktoober 2023, kl 07.05
elu ei ole mustvalge. kõik pole lihtne. aaa ma hakkan ettevõtjaks ma hakkan rikkaks. kõik ei saa oma eluga hakkama. kõik ei ole rikkad emme issi miljonite peal kasvand. paljud peavad ka tegema päris tööd ja arva mida. alati ausast tööst ei piisa. sinu reffid on kõik kokku varastand. issi kalllas varastas kümme milli. ma tean ,et kaja ütleb mõisteti õigeks. a mis see tähendab. ennegi pätte õigeks mõistetud ja süütuid vangi. see ei ole miskit uut. riigi kohus on aidata vaeseid ja abivajajaid. teir rikkureid ka ei pea toitma. mis matsutate seal kusagil söööma jooma üritustel ütlete kuida vaesed on lollid. kui poleks vaeseid ei oleks teid ka. koorite neilt mitu nahka. siis tulevad vaesed meelde küll kui on vaja hääli ja valimised on. kui on vaja anda eberealistlike lubadusi. millal eesti viia rikkama riigi hulka jõuab ka . millal jõuab eesti viie õnnelikuma riigi hulka. millal on eesti heaolu riik. jah puhaku rahus need lapsed kes on sündind vaesed sest vaene olemine on nende süü. miks nad ei õppind miks nad korralikke hindeid ei saand. miks ei ole kõik must ja valge. miks on olemas igasugu inimesi. eriti sinus suguseid riigireetureid miks on olemas tegelikud pedofiilid. miks ei ole kõik nii roosiline ja lihtne. hakkame kõik rikkaks ja ettevõtjaks. asutame oü reha ja pojad ja saame raha. varastame raha eesti mahvia ühiskassast oi oota seda pole enam. kõik need mahviad on end põhja joond või surnud. sa si tt pole oma varandust ausalt saand. sa oled kas selle varastand või milionärist emmelt issilt saand. ja need omakorra selle varanduse kokku varastand. tahad veel ärbelda ja mögiseda kui tegija sa oled . tahad veel öelda kui hea reff on . kui nad on selle riigi P UTSY keerand koos brüsselis vanameeste ees taidlejast kaja kallasega. tahad rääkida veel lahedaid lugusi kuida me saame hakata rikkaks ja ettevõtjaks sest SEE ON NII KERGE JA KÕIGIL ÕNNESTUB LIHTSALT HAKKA RIKKAKS JA ETTEVÕTJAKS. see on nagu see mäng lapsepõlves liivakastis. aaa ma elan siin. see on mu kodu tee see on mu liivamaja ooh ma hakkan ettevõtjaks ja eesti kuningaks. tõmba oksa end ausalt. sa eluvõõras tont. tuleta veel mulle meelde kuida olen ülbe targutaja kui seda oled sa oma sõpradega. irised mu grammatika ja lauseehistuse kallal. hale rott oled.
 
Tundub nagu mingi vaesuri kiun, kes ei viitsi eluga hakkama saada.. 16. oktoober 2023, kl 12.10
Rikas haukab kalamarja crutoni padjal, lonksab kõrvale ühelt järjestikuselt reisilt toodud kallist ja õiget Champagnet ning tõdeb - tööd tuleb teha ja vaeva näha!
 
Tundub nagu mingi vaesuri kiun, kes ei viitsi eluga hakkama saada.. tundub nagu mingi pedofiili mulin kes ei oska muud kui foorumis anonüümselt ägiseda 16. oktoober 2023, kl 15.35
Rikas haukab kalamarja crutoni padjal, lonksab kõrvale ühelt järjestikuselt reisilt toodud kallist ja õiget Champagnet ning tõdeb - tööd tuleb teha ja vaeva näha!

rikas või mitte a sa oled ikka pedofiil. sina ei ütle mida keegi teeb või ei. mida keegi peab või ei pea .kõik ei saa olla mingid tegijad ja teadjad ja ässade ässad . kõik ei pea ega saa olla anonüümsed pedofiilid nagu sa ja su sõbrad. sa oled mõttetu pedofiil . ära teeskle ,et oled miskit enamat. ära puhu end suureks. ära aaja mulle sellist umbluud . su jutt on sama usutav kui nunna jutt kes on näind elus esimest korda erutund peenist ja nüüd valetab ,et ei ole seda näinud mitte.
 
keegi ei ole meelega vaene 16. oktoober 2023, kl 15.36
räägi õpitud abitusest järgmisena sa loll autist
 
Wuhuuu - Sulle tuleks vist anda riiklik autasu ja igavene kuulsus! 16. oktoober 2023, kl 16.57
Mõtleks vaid - aitab oma vanemaid… Sellist asja pole maailmas küll kunagi varem juhtunud, et kuulame nüüd ülitähelepanelikult: ET KEEGI KUSAGIL IIALGI LASTEST OMA VANEMAID OLEKS AIDANUD !!! See on täiesti uskumatu ja erakordne tegu!!

Muide, kui suurte summade ulatuses siis igakuiselt aitad oma vanemaid?

Ja näiteks taas Refi hakkamasaamisest - nende juht ütles, et tema vanemad ei vaja mingit toetust, täitsa hästi saavad hakkama, sest on elus ise palju tööd teinud ja targad olnud.. Vot!
 
Wuhuuu - Sulle tuleks vist anda riiklik autasu ja igavene kuulsus! ja millal ma olen tahtnud kuulsust ja autasu. saad sa näidata milla olen seda öelnud ,et tahan kuulsust ja autasu. 16. oktoober 2023, kl 17.13
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/2023/10/lollid-moded-pange-polema-end.html

yay autistlikud moded proovivad mind suukorvistada loe mu vastust siin sa refiii pe de si ta kott
 
sööge si tta moderaatorid te venemeelsed koerad ta pke ära end te ei suukorvista mind 16. oktoober 2023, kl 17.14
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/2023/10/lollid-moded-pange-polema-end.html

leiad vastuse oma kommentaarile mu blogist mode pervod ei suukorvista mind
 
jälgi linki ja ära otsi vabandusi . pole mu süü kui sa oled liiga autist ,et seda linki avada . 16. oktoober 2023, kl 17.26
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/2023/10/lollid-moded-pange-polema-end.html

oi kaja kallas ja ta vanempad saavad hakkama on targad ja teind tööd. riik teeb neile ette taha ära kõik. kajakene saab sünnitada soojas palatis erinevalt teistest. riik katab tema ja ta vanempate vanaduskulud. ära aja mulle mingit soga sellest kui palju nad on tööd teind ja vaeva näind ja kui targad olnud. ära aja soga ,et ta pole meie riiki pekki keerand sest ta on. sa oled liberaal ja peidad pea liiva alla nagu iga teine tolerast seda teeb. sa kardad ja sa ei julge näha probleemi. sa tahad eitada ,et seda ei eksisteeri ja öelda kui tore ja tubli kaja kallas on. selle nimi on vedamine. tal ja ta vanempatel vedas. sel pole miskit pistmist raske töö ja tarkusega. vaesed inimesed eksisteerivad ja jäävad eksisteerima. me ei kao kuhugi ja sa ei saa sinna mitte muhvigi teha. mina olen teind rasket tööd ja mu vanemad ka see kallas pole essugi teind ja ta vanemad ka mitte. neil vaid vedas. sündisid kuldlusikas sealsamuses. ära leelota mulle nende tarkusest ja raskest tööst. ära mõtle asju välja.
 
Soe soovitus - jälgi targa inimese kirjutist! 16. oktoober 2023, kl 18.51
Osta jupp voolikut, pista üks ots endale perzze ja teine suhu. Lase kärts peeru, äkki lööb pildi selgemaks!
 
Soe soovitus - jälgi targa inimese kirjutist! sa ei ole tark. su sõbrad ei ole targad. te olete liberaalid ja tolerastid. ma EI kuula teid 16. oktoober 2023, kl 18.55
Osta jupp voolikut, pista üks ots endale perzze ja teine suhu. Lase kärts peeru, äkki lööb pildi selgemaks!

sina otsi jupp nööri lagi ja tool ja poo üles end
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!