Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
31.12. AASTALÕPU ERI: “JÄRVAMAA PIHUPIDU” - Kus suurerinnalised kaunitarid peksavad soovijatel paugu lahti! Tulge kõik kohale ja Te ei kahetsete!!!
 
Olen new-age artist nimega Mundzu ja kuna mul on õnnestunud oma kunsti-, kirjanduse- ja muud kultuuriloomingut tänavu maailmas müüa miljonite dollarite eest, sooviksin oma edu ja õnne ka teistega jagada: 31. detsember 2023, kl 03.37
Rahvast on hullumise ääreni viimas palgatud professionaalsed suurerinnalised lahti-pihku-peksjad! Naistega vahekorda astumine on keelatud - lubatud on vaid orgasm läbi hinnalise “randmetöö”!

Ka naisterahvad ei pea pettuma - nende tarbeks on kohapeal olemas kliitori-massaaži telgid, kus meessoost instruktorid pakuvad “sõrmemõnu”, võibolla isegi “aanuskanali silitust” seestpoolt.

SEE OLEKS MINU KINGITUS EESTI JAJÄRVAMAA RAHVALE! Ma tänan, et mul on elus nõnda hästi läinud, et mu kodus tehtud “munstiteoseid” üle maailma väga hinnatakse ja ostetakse.

Ning suur õnn on teenitud miljoneid kasutada järvamaalaste õnnelikuks tegemiseks, sest kes ei sooviks aastalõppu üht võimast “PIHUPIDU”!
 
kartullllllllllllllllllll 12. jaanuar 2024, kl 15.44
31.12. AASTALÕPU ERI: “JÄRVAMAA PIHUPIDU” - Kus suurerinnalised kaunitarid peksavad soovijatel paugu lahti! Tulge kõik kohale ja Te ei kahetsete!!!


pole mingit sellist asja olnud. taas mõtled asju välja ja valetad.


Olen new-age artist nimega Mundzu ja kuna mul on õnnestunud oma kunsti-, kirjanduse- ja muud kultuuriloomingut tänavu maailmas müüa miljonite dollarite eest, sooviksin oma edu ja õnne ka teistega jagada: 31. detsember 2023, kl 03.37



see pole minu nimi. ma ei ole mingi new age artist. ma ei tee oma kunsti müügi jaoks ega kuulsuse jaoks. ma ei tee seda raha pärast. ma ei jaga teiega mingit edu ega õnne sest te ei vääri seda.


Rahvast on hullumise ääreni viimas palgatud professionaalsed suurerinnalised lahti-pihku-peksjad! Naistega vahekorda astumine on keelatud - lubatud on vaid orgasm läbi hinnalise “randmetöö”!

pole olnud. jälle valetad ja mõtled asju välja sina ei tee mingeid reegleid ega mõtle sündmusi välja.
sa pole mingi korraldaja ega reeglite tegija

Ka naisterahvad ei pea pettuma - nende tarbeks on kohapeal olemas kliitori-massaaži telgid, kus meessoost instruktorid pakuvad “sõrmemõnu”, võibolla isegi “aanuskanali silitust” seestpoolt.

veel valesi ja hullu väljamõeldisi


SEE OLEKS MINU KINGITUS EESTI JAJÄRVAMAA RAHVALE! Ma tänan, et mul on elus nõnda hästi läinud, et mu kodus tehtud “munstiteoseid” üle maailma väga hinnatakse ja ostetakse.

sa ei ole mina ja sa ei räägi minu inimeste ega rahva eest ning sul pole mingit õigust neist rääkida sa vaimuhaige pedofiil. su elus pole miskit hästi läind see pärast istud siin ja valetad ja mõtled asju välja nagu alati.

Ning suur õnn on teenitud miljoneid kasutada järvamaalaste õnnelikuks tegemiseks, sest kes ei sooviks aastalõppu üht võimast “PIHUPIDU”!


jälle sa valetad ja mõtled asju välja ja teeskled mind halvasti ja paned mulle sõnu suhumida ma kunagi ei ütleks. tee oma pedo sõpradega pidu siis jäta mind ja mu inimesi rahule ja mängust välja
 
Hei, kaua põõnaja (lased kohe tuimalt mingi poole päevani ehk 6-7-8-ni magusalt unel end murda wä?), äkki sõrmitsed oma nokut ja pyyad selle paugu lihtsalt lahti saada? 14. jaanuar 2024, kl 04.51
Ei ole oma kibestumisega mõtet kõik solvata!
 
sa ikka ei saa aru mis mu missioon siin foorumis on sa loll tont 14. jaanuar 2024, kl 07.02
Hei, kaua põõnaja (lased kohe tuimalt mingi poole päevani ehk 6-7-8-ni magusalt unel end murda wä?), äkki sõrmitsed oma nokut ja pyyad selle paugu lihtsalt lahti saada?


em ma ärkan kell 7 ja vahel kell 6 . seega millest sa räägid vaimuhaige. sorry 6 7 8 on hommikul mitte poole päevani sa loll vaimuhaige. taaskord teen mida tahan elan nagu tahan. sina pervert ja vaimuhaige ei ütle mulle mida ma pean või ei eksole . sa oled vaimuhaige ja arvatavasti ka pedofiil seega sina ei ütle mida keegi peab või ei

Ei ole oma kibestumisega mõtet kõik solvata!


räägi enda ja oma sõprade eest sina ja su sõbrad olete kibestund ja solvate mind ja laimate . mina solvan sind ja su laimavaid sõpru. ainsad kes kibestund olete oled sina oma sõpradega
 
Ässade tuus kunn 14. jaanuar 2024, kl 14.15
Aga noku sai sõrmitsetud sul, suurerinnaliste peale? Ära aja juttu teemaat mööda, eriti kui niii tähtsad inimesed sinult midagi! Siis vasta korrektselt ja alandlikult! See on tähtis. Ja ära ole nõnda kuri ja kibestunud. Võta riläksilt, näperda see püss omal püksis lahti ja ela edasi!
 
sa ptsi ei taha minna või sellise lolli jutuga 14. jaanuar 2024, kl 17.00
Ässade tuus kunn

pole sa mingi tuus äss ega kunn. sa oled anonüümne netihiiro kes asju välja mõtleb. sa pole miskit saavutand. sa ei julge oma päris nime alt mögiseda.


Aga noku sai sõrmitsetud sul, suurerinnaliste peale?

mis see sinu asi on vaimuhaige. ma ei aruta selliseid asju sinusugusega.


Ära aja juttu teemaat mööda, eriti kui niii tähtsad inimesed sinult midagi! Siis vasta korrektselt ja alandlikult!

sina mind ei kamanda . ma ei allu sinusugusele. ma teen mida tahan. sa ei ole tähtis . sina ei kamanda mind. kui sa näkku sellist jama mulle ütleksid saaksid vastu kõrvu nii ,et tolmab ja nägu ,et nägu punane. a sa ei julge näkku öelda ega ju netihiiro. oled kõva tegija vaid netis. ma ei võlgne sulle miskit. sina ja su sõbrad ei kontrolli mind ja mu elu ja teil pole mingit võimu mu üle. on selge sa loll pedofiil.
 
hüppa veel netihiiro anonüümselt 14. jaanuar 2024, kl 17.03
Ja ära ole nõnda kuri ja kibestunud.

mille peale ma olen kibestund ja kuri. sina ja sinu sõbrad olete seda. ajate mingit jama mu kohta. mignit vaimuhaiget iba. tõe rääkimine ja su ja su sõprade valede kummutamine ei tee mind kibestunuks . sorry ,et enda eest seisan ja ei lase mingil vaimuhaigel topelt reeturil pedofiilil ja ahistajal endale pähe istuda . sorry ,et see su tundeid haavab.

Võta riläksilt, näperda see püss omal püksis lahti ja ela edasi!

sorry ma ei kuula vaimuhaigeid pedofiilist topelt reetureid. taaskord ma teen mida tahan ma olen vaba ja teen mida tahan. ma ei kuula foorumi vaimuhaigeid rotte teil ei ole kontrolli minu ega mu elu üle. hüppa mu näo ees nimoodi päris elus ja vaata kuida see lõpeb.
 
viimane post taas mõneks ajaks või alatiseks ma loodan 14. jaanuar 2024, kl 17.13
sorry kallis vaimuhaige hull ahistaja topelt reetur . sul puudub kontroll minu elu üle. sul puudub kontroll enda elu üle. sul pole elus mingit kontrolli ja elad seda siin välja. sina oled kibestund. sa ägised ja undad siin pidevalt selle üle ,et ma teen käepidu ja mulle meeldivad suurerinnalised naised. sorry ma olen mees . sorry mul on oma vajadused. saa üle. ma ei soovi olla anaal ahv nagu mõni siin. saa üle. ägised ,et ma olen ülekaalus . ägised ,et nagu istuksin niisama maksumaksja raha eest. vingud mu kirjaniku karjääri üle nagu see kõik mõjutaks su mõttetut elu. sina mind ei kamanda . sa mind ei käsuta. ma ei kuula mingit anonüümset netihiiro kes ei julge oma pris nime alt mögiseda. kes ei julge tulla debatile ei duellile ei julge iniseda gmailis ega mu blogis. sorry ma ei kuula sind ja su mõttetut elu õpetust. ma ei taha olla ühe teema poni nagu sina. sa ei ole mingi tegija ega äss. sa ei ole mingi ülemus sina ei nõua minult austust ega miskit. sul pole selleks õigust. sa ei ole minust ülem sa ei ole minust parem. sa ei ole miskit saavutand mitte miskil alal. sul pole mingit õigust mulle ülalt alla vaadata ega kärkida siin. kes sa oled selline. hüppa pommi türisalu pangalt netihiiro. ma ei kuula sind. ma olen vaba ma teen mida tahan teen millal tahan ja sina s i tt ei saa sinna MI DA GI parata. lepi sellega . sa mõttetu ahv. punkt. peksa oma pead vastu seina.
 
Mundzu kontrollija ehk hüppama paneja = Ässade tuus kunn 15. jaanuar 2024, kl 00.41
Kust Sa seda võtad, et pole elus midagi saavutanud? Tegelikult mitmel elualal vägagi edukas olnud. Loomulikult ei hakka siin seda lahkama. Lihtsalt väike põnevusmäng siin mingi hulluga, kes ise annab põhjust ja reageerib ose alati.. Tundub nagu oleks mingi häirega?

Nii kui midagi kirjutad, hull kohe reageerib. Või siis mitte täitsa kohe, aga reageerib… Keegi ei käse, aga ikka reageerib ja targutab! Ja siis inimesed õrritavad ja kirjutavadki, sest ullarist pääsend ulli-hulluke jälle vastab. Ja teinekord pajatab pihupidudest, Järvamaast ja suurerinnalistest. Ise ta kirjutab ju ja ootab vastust.
 
Ässade tuus kunn 15. jaanuar 2024, kl 00.43
Kuidas see minu nüpeldama peaks välja nägema? Ma 190 cm, 100+ kg ja jõusaslis käinud aastaid ning tegelenud võitluskunstidega (sealhulgas MMA-ga). Mind muidu ei kutsutaks ju kunniks..Põrkad veel?
 
Mundzu kontrollija ehk hüppama paneja = Ässade tuus kunn see ei ole minu nimi ja sa netihiiro ei pane kedagi hüppama 15. jaanuar 2024, kl 07.29
Kust Sa seda võtad, et pole elus midagi saavutanud? Tegelikult mitmel elualal vägagi edukas olnud. Loomulikult ei hakka siin seda lahkama. Lihtsalt väike põnevusmäng siin mingi hulluga, kes ise annab põhjust ja reageerib ose alati.. Tundub nagu oleks mingi häirega?

ja mida sa oled siis elus saavutand ka. valgusta mind . tõesta oma väidet ,et oled olnud edukas mitmel elualal. ainult ütlemine ei tõesta midagi. ok sa ei hakka siin seda lahkama. ma ütlen miks. sest sa ei ole miskit saavutand. sa vaid valetad ja mõtled asju välja. see ei ole mingi mäng see on sõda. ainus hull siin oled sina oma pedofiilist ja ahistajatest sõpradega. ära aja asju segamini taas teeskleja. mis põhjust ma olen andnud. sina ja sinu sõbrad olete mind laimand ja ähvardand ja süüdi lavastand. taaskord ära aja asju segamini. ma olen puudega aga sina oled häirega. kas ma pean meelde tuletama kuida sa oma sõpradega blogijat ja ta peret ahistaiste ja ta lapsi ja mind selles süüdi lavastasite. kas ma pean meelde tuletama kes seda alustas seda kõike ja millest see algas. sina ja su sõbrad olete mind laimand siin aastaid.


Nii kui midagi kirjutad, hull kohe reageerib.

ära siis laima mind oma sõpradega. pluss ma olen foorumist eemal olnud 3 nädalat . seega su argument ei töööta teeskleja.

Või siis mitte täitsa kohe, aga reageerib… Keegi ei käse, aga ikka reageerib ja targutab!


siis ära laima mind oma sõpradega.... ma ei targuta. taas sa ei saa aru mida ma siin teen. seega ma ütlen. ma kummutan sinu ja su sõprade valesi ja laimu. ainus kes siin targutab oled sina oma sõpradega. oooh see definitsioon on vale ohh too ja see kirjaviga. kutt palun. lõpeta asjade ümber keeramine ja teiseks keeramien ja välja mõtlemine.


Ja siis inimesed õrritavad ja kirjutavadki, sest ullarist pääsend ulli-hulluke jälle vastab.

laim ja ähvardused ja valed ei ole õrritamine kullake. millal olen olnud hullaris ja kus. tõesta oma väiteid .

tartu ei loe sest see polnud hullar btw.

Ja teinekord pajatab pihupidudest, Järvamaast ja suurerinnalistest. Ise ta kirjutab ju ja ootab vastust.

ei taas sa ei saa aru. sinu sõbrad taas ütlesid ,et ma migni anaalitaja. ja mina rääkisin tõde sellest mis mulle tegelikult meeldib. ma ei ole miskit järvamaast rääkind. jälle keerad kõik teiseks. sinu sõbrad keksivad ja ütlevad järvamaa järvamaa. koguaeg. mis vastust ma ootan. taas sa ei saa aru. ma ootan ,et sina ja su sõbrad oma väiteid tõestaks. te ei tee seda . ootan ,et sa ja su sõbrad laimu ja valed lõpetaks te ei tee ka seda. nii kaua kui laimate mind ja valetate mu kohta olen sunnitud tõde levitama ja teie valesi ümber lükkama. kui mitte siis siis oma blogis. oma -kuulsas- blogis.
 
eks tule kohale ja me vaatame seda asja . 15. jaanuar 2024, kl 07.32
Kuidas see minu nüpeldama peaks välja nägema? Ma 190 cm, 100+ kg ja jõusaslis käinud aastaid ning tegelenud võitluskunstidega (sealhulgas MMA-ga). Mind muidu ei kutsutaks ju kunniks..Põrkad veel?


eks tule kohale siis saad teada . sa ju ässade äss ja tegija ja kunn. see ei aita sind . taaskord sa ütled asju netis mida võib öelda igaüks aga kui sa oled jõusaali härg eks tule kohale . mida sa kardad ja peidad end ja oma nime ja identiteeti. eks tule ja näita oma jõusaali jõu ja ilunumbreid ja mmad . mina sind ei karda. ma olen valmis surema aga kas oled ka sina. mister mma. jah ma põrkan veel. igal ajal igas kohas . tule kohale . või sa kardad. mina olen valmis surema ja võitlema ja surema kolmandas maailma sõjas. aga kas oled sina. ma ootan. tule välja ja tule kohale ja vaatame mis mees sa PÄRISELT oled. ekraani tagant võid kõike öelda .
 
teen su oma blogis kuulsaks 15. jaanuar 2024, kl 07.33
lover boy haahahahha sa ei peata ega hirmuta mindnetihiiro
 
viimane asi ma hävitan sinu ja sinu sõbrad 15. jaanuar 2024, kl 15.43
kas oma kätega või oma maagiaga. tahad sõda siis saad selle. oled teind suure vea ja see kõik lõpeb sinu ja su sõprade jaoks halvasti. ma purustan su ja kõik mida kalliks pead või suren proovides. tegid suure vea.

rohkem ma ei ütle.
milla iganes kus iganes
tule välja rai sk.
ma hävitan su. rohkem ma ei ütle miskit.
 
Ära seda nõrkur Rüähh-hähh-hähnõk küll soovi, et endale kurja kaela kutsud !!! 17. jaanuar 2024, kl 22.12
Kui MMA Võitleja lööb,
siis asi see on tõsine,
Mundzu püks eest on märg ja kusine
ning silm on virtsa-vesine..
 
Mundzik 17. jaanuar 2024, kl 22.56
Kuna olen veendunud patsifist, sooviksin sel juhul vaid, et tugev härra mul kindlakäeliselt PAUGU LAHTI LÖÖKS!
 
Ropp Raivo 17. jaanuar 2024, kl 22.57
arvan, et mma-mees kaksab sul üldse munad maha otsast, kui palju prääksud
 
taaskord su mma mees ei tee mitte midagi. ta ei tulnud kohalegi 31. jaanuar 2024, kl 18.12
mina prääksun nii palju kui vaja. sina mine ja poe oma isandatele tagumikku. sinuga ei ole keegi rääkind. keegi ei võta sind tõsiselt isegi mitte sinu isandad. sina räägid siis kui kana pissib. vot mis. tahan näha su mma luusereid seda tegemas. sult ja su isandatelt veel tühjasi sõnu muud ei miskit. tore ,et sul julgust klähvida on aga fakt on see ,et sa oled vaid mingi klähviv peni. sul pole kohta suurte koerte hulka jalga tõstma. mine tagasi oma penide hulka . suurte tegijjate ja koerte hulka sa ei kuulu :). mina kuulun ja arva mida olen oma koha auga välja teenind ja olen selle välja võidelnud. sina ja su isandada aga ei ole. sägens. luuser. õpi oma vrdja keelt edasi eks.
 
ei loe ega võta vaimuhaigete gimmickute poste tõsiselt 31. jaanuar 2024, kl 18.13
ega teadvusta neid
 
Mundzu-koer 01. veebruar 2024, kl 19.08
P.S. Ma kuulun suurte koerte hulka sellepärast, et ma olen kehalt lihtsalt nii suur ja paks. Muidu ma ei kuiluks, mul on isegi tilu-lilu rasvade sisse uppumas ja tilluke. Napilt saan vaid paari sõrmega “pihupidu” teha.
 
ei viitsi lugeda su jama gimmickut 03. veebruar 2024, kl 12.45
mul vaja tekken tagis assi kickida pole aega su mulaks . mine ela oma viimsis või murastes. samas ma pole kuulnud miskit kohast nimega muraste. ma ei heidi nimesi sest nad elavad murastes viimsis või kõrbes. ma ei ole nii lapsik.
 
Äss: gimmicku rääkija soovib taas múnnikut oma suurde rasvunud perśeprakku… 05. veebruar 2024, kl 01.53
Aga palun - suure kõikvõimsa lahke ässa loal mine ja saa omale jäme tõdvik perśemulku sügavale ja seejärel pitsu, vabalt - oma koht võtta kiirelt (põrandal ahju juures).
 
ei loe su jama . sa ahvid mu sõnu ja ütled neid 05. veebruar 2024, kl 16.19
kuid sa ei tea mida need tähendavad.
 
mida sa mitteadekvaat siia ära kaotasid? 13. aprill 2024, kl 02.27
Kle kodanik 'katus nihkes`, kas sa pole märganud, et siin nurgake 50+? Tassi oma ema kohale, et ta näeks, mida sa ta sõbrannade foorumis teed! Teil ilmselt idioodid mitmendat põlve järjest. Hullarisse tagasi terve see fahmiil.
 
mida sa mitteadekvaat siia ära kaotasid? olen siin ,et kummutada sinu ja su sõprade valesi ja laimu.olen seda 100 korda öelnud 15. aprill 2024, kl 19.54
Kle kodanik 'katus nihkes`, kas sa pole märganud, et siin nurgake 50+?

mind ei koti see 50 pluss . kedagi ei koti. kui ei meeldi midagi kitu modele .


Tassi oma ema kohale, et ta näeks, mida sa ta sõbrannade foorumis teed!

ei tasssi. ja mida ma nii väga teen siis. kummutan sinu ja su sõprade laimu ja valesi. mu ema on normaalne inimene ja ta sõbrannasi ei ole siin foorumis.


Teil ilmselt idioodid mitmendat põlve järjest. Hullarisse tagasi terve see fahmiil.


okei pedofiil okei ahistaja laimaja ja valetaja. sina ja su perekond ees sa loll pedofiil.
 
Mųnnur Mųndzik on düsgraaf! 16. aprill 2024, kl 01.25
Mitte sõbrannasi, VAID SÕBRANNASID!

Õpi eesti keel selgeks!

Ja suu kinni, kui minuga räägid! Arusaadav?
 
Ülitark inimene 18. aprill 2024, kl 01.52
Mundzu on rohkem analograaf - aanuste uurija-puurija!
 
ma ei kuula sind sa loll pedofiil- ära targuta loll autist. 18. aprill 2024, kl 12.45
Mitte sõbrannasi, VAID SÕBRANNASID! ära targuta autist ja pole relevent





Õpi eesti keel selgeks!

sina pedofiil ja venemeelne reetur ei kamanda mind. sina õpi normaalseid argumente tegema .



Ja suu kinni, kui minuga räägid! Arusaadav?

sina pedofiil ja venemeelne reetur ei kamanda mind. pane ise suu kinni. on arusaadav sa loll vaimuhaige
 
gon 18. aprill 2024, kl 12.46
Mundzu on rohkem analograaf - aanuste uurija-puurija!


mind ei koti need teemad ma ei tegele nende teemadega
 
ja sa pedofiil vaata sina õpi argumenteerima 18. aprill 2024, kl 12.47
ja ära targuta siin eksole. ära tee neid mõttetuid ja mitte argumente ja pseudo argumente. ära hiili teemast kõrvale. ja ma ei kuula sind . sa peaks juba teadma seda . ma kirjutan ja räägin nagu oskan ja tahan ja sul pole siin miskit iriseda ON SELGE SA LOLL VRDJAS PEDO KÕNTS. PANE SUU KINNI .süda jahtub ära.

aga trambi jalgu edasi nagu vaimuhaige 5 aastane... sest ma tean ,et teed seda anyway.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!