Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
31.12. AASTALÕPU ERI: “JÄRVAMAA PIHUPIDU” - Kus suurerinnalised kaunitarid peksavad soovijatel paugu lahti! Tulge kõik kohale ja Te ei kahetsete!!!
 
tühistatud 20. aprill 2024, kl 18.36
Te mõlemad olete tühistatud!
 
???+ 22. aprill 2024, kl 02.37
kas siin trampisid mingid seniilsed sajaaastased, kes ammu aru kaotanud?
 
viimasele 23. aprill 2024, kl 02.28
mida sa argumenditad siin, mõttetu arengupeetus.
anna oma emale lugeda, mida siia krihveldad. ilmselgelt ootab ka su ema põhjust, et sind hullarisse paigutada. vot kõik siia kirjutatu ongi põhjus, et sul aeg hullarit mõneks ajaks külastada.
 
get salty get triggered kären 24. aprill 2024, kl 13.02
mida sa argumenditad siin, mõttetu arengupeetus.
räägi enda ja oma mitte sõrpade eest. sa teaks mida ma argumenteerin ja miks kui sa lugema õpiksid ja saaksid aru mis siin foorumis TEGELIKULT toimub.


anna oma emale lugeda, mida siia krihveldad. ma ei kuula sind sina mind ei kamanda . sa teaks miks ma olen siin kui sa lugeda oskaksid ja teaksid mis siin foorumis tegelikult toimub.


ilmselgelt ootab ka su ema põhjust, et sind hullarisse paigutada. v
ilmselgelt oled sa triggered ega tea millest sa räägid. erinevalt sinust saan oma emaga hästi läbi.

vot kõik siia kirjutatu ongi põhjus, et sul aeg hullarit mõneks ajaks külastada.

las ma arvan. sa räägid kirjutatud postidest mis on tehtud mitte minu vaid sinu mitte sõprade poolt. sinu mitte sõbrad peaks hullari minema. sest nemad ajavad siin jama mitte mina. näita mulle keegi kes paneks mind hullarisse faktide ja tõe rääkimise ja valede ja laimu kummutamise eest. sest see on see mida ma siin teen ja plus ma olin foorumist 6 päeva eemal juhul kui sa pole aru saand.
 
kallid vaimuhaiged kallid kärenid 24. aprill 2024, kl 13.07
mina ei ole seda teemat teinud ja sellele vastand. see vastus mida kirjutan on minu kirjutatud ja see eelmine ka. mina ei tee mingeid tühistamiskultuuri jama ka sest ma ei usu sellesse. aga ma usun vaimuhaigete paljastamisse.
 
targutajale 27. aprill 2024, kl 03.07
ära üritagi siin isiksuse kahestumist etendada. on selline asi nagu IP aadress
 
targutajale kas ma mitte ei ennustand ette ,et sa mind selleks kutsud samas kui ise oma sõpradega targutad . oled nii etteaimatav 27. aprill 2024, kl 07.16
ära üritagi siin isiksuse kahestumist etendada.

kuule millal ma olen seda üritand etendada . kas mitte sina või su sõber ei öelnud ,et arst ütles sulle või su sõbrale ,et kas sul või tal on lõhenenud isiksus. ei no sorry eksole kui ma tean mida ma olen postitand mida ei. mis kuida see sinu arust töötab ka . kas mu isiksus postitab jama siis kui ma magan, olen ma unes postitaja või. kuna sa ei saa jätkuvalt aru ,et ipsid saab varastada. see pole su ja su sõprade esimene rodeo ju....


on selline asi nagu IP aadress

ja sellist asja saab varastada . just nagu seda varastati siis kui sina või su sõbrad mind blogija ahistamises süüdi üritasite lavastada aga mind mõisteti õigeks .
 
eakate klubi 01. mai 2024, kl 02.19
eelmisele
midaiganes sult varastada saab, seda siin rubriigis varatada ei taheta!
kas sa idioot juba aru ei hakka saama, et sa kolistad vales kohas! misiganes su probleem on, 50+ seda ei lahenda! otsi endale oma koht siin elus ja lase teistel oma elu elada.
 
susiseme edasi;) 01. mai 2024, kl 17.43
Kod. Purde oli metsas ööbimas (purjus) ja öösel ronis nastik talle püksi sooja. Hommikuhämaruses läheb siis kod. Purde pissile ja sikutab pika kohmitsemise peale nastiku püksiaugust välja. Ootab mõnda aega ja küsib siis: "Kas hakkame pissile ka - või susiseme edasi?"
 
viimasele 05. mai 2024, kl 02.47
kas sa oled 50+?
 
Viiimane 05. mai 2024, kl 02.50
Ei, nastik oli 51-aastane
 
samblalemb 06. mai 2024, kl 01.56
see on kena, et nastik na noor oli. susises ka ilmselt heleda häälega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!