Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Juubelitordile mida kirjutada
 
Pille 06. august 2014, kl 13.11
Andke head nõu mida kirjutada naisterahva 50-nda juubeli tordile. Kas nimi, 50 või miskit muud?
 
lame 06. august 2014, kl 13.15
Misjaoks peab sinna ilmtingimata midagi kirjutama??
 
d 06. august 2014, kl 14.02
arvan et mitte midagi....parem mingid lillekesed vms
 
vaaaal 06. august 2014, kl 14.11
tead küll seda juttu, kus talumees tahtis sulepead proovida, kirjuta sa kah *suur reheahi*
 
tead 06. august 2014, kl 14.32
kui just peab midagi kirjutama siis lihtsalt õnne, nime võib ka. Aga MITTE mingil juhul vanust, eriti naisterahva puhul.
 
vaaaalale 06. august 2014, kl 14.37
See oli Räime-Reet, mitte talumees :)))
 
vaaaal 06. august 2014, kl 15.30
:D, mis seal vahet, kui armukest polnud, kes kinkinud oleks, toatüdrukut kah mitte, keda oleks järgi saatnud, no pidi ju ise mehe eest väljas olema...:D
lugenud ise pole aga raadiost kuuldud ja meesterahva esituses, eks sealt see arvamine... :)
rästu 06. august 2014, kl 17.28
tore...mul tekkis ka soov uuesti selle Räime Reeda radadele mina...tuu koht mul täiesti meelest läind...:D
rahumeeli võib ka numbri panna...kes kurat mõtles välja selle, et naisele ei tohi ta vanust meenutada...:DDD
rästu 06. august 2014, kl 17.31
 
Pille 06. august 2014, kl 20.19
Andke siis nõu,kas kirjutada ka eelmiste partnerite nimed kui vaid kõiki teaks?
 
Kevin-Sander 06. august 2014, kl 20.53
Parem jätta tort üldse tegemata. Pole see ju muud, kui gluteeni sisaldav nisujahust toode
 
ninatargake 06. august 2014, kl 21.26
tänapäeval on moes , et tordile teed pildi peale.
vat, kui oled tõeline meister, mitte vaid paunik juttu.. siis teedki meeskoori pildi.. see paistab sinu kinga kuidagi pigistavat.
 
ingrid 07. august 2014, kl 00.16
Eks ikka nimi ja number. Klassika, ja pole millegagi eriti mööda ka panna.
 
jutupaunikud siin koos 12. august 2014, kl 01.38
tordi tegemisega tahetakse ju meeldivalt üllatada, onju? seega nimi ja number kindlasti 29.
 
ewekas 12. august 2014, kl 11.51
ikka kirjuta Palju õnne ja kui pinda jagub,siis ka vanus,mille puhul tort on tehtud,nagu vanasti.
 
Näiteks 12. august 2014, kl 12.32
"Parem aeg möödas"
 
tibu 12. august 2014, kl 16.45
Kirjuta: ela ilmas kui lind, pea meeles ka mind, kes südames truu ja armastab sind. 35, Anu
 
see 14. august 2014, kl 08.33
On küll IV klassi salmikust, mis tibu kirjutas, aga eks vanadekodus olegi enam vähem selles eas vöi veelgi varasema arengutasemega.
Kirjuta sinna tordile mida igans. Sa tunned inimest, siis tead kas vanus on solvav. Möned mutid on iga asja peale tundlikud, teised prouad suudavad nii enda kui teiste puhul, nalja visata.
Kui nime kirjutad, siis mööda panna ei ole vöimalik.
 
tibu 14. august 2014, kl 22.07
viimane on poolearuline paks mutt, eks muud ei oska kui jälgida ,mida tibu kirjutab. Endal pole mõtteid ega mitte mdiagi.

Tordile ei kirjutata mitte kui midagi, tordil on kaunistused aga kui soovid siis kirjuta täpselt see, Ära unusta mind, meenutan sind, kes südames truu ja armastab sind...Naiivne vana mutt on naiivne ka mõistuselt ja nalja nad ei oska teha. Tordile pane kirja jah tolle sünnipäevalapse täpne vanus, las nutab ja vaatab siis kui vana juba on...Ju sa soovid talle et tal paha oleks.
 
godzilla 14. august 2014, kl 23.11
tordile kirjuta TIBU. oht muidugi peale seda tordiga näkku saada
 
see 15. august 2014, kl 09.50
Tibu kirjutab alati endast, vaatab peeglisse ja hing saab täis, vötab siis delfi naisteka lahti ja hakkab solvama. Nii ta siin lahmib ja laamendab.
Vaene vanainimene, juba piisavalt lapsemeelne, aga selles vanuses kaob kriitikameel enese suhtes.
Ma tavaliselt ei loe tibu lollusi, aga vahel siiski, kui tahan naerda.
Suured vabandused, haige inimese üle pole ilus naerda, önn et mul pole au sellist isiklikult tunda.
Kas see juubelisünnipäev juba läbi ei ole. Anna teada, mida siis tordile kirjutasid?
 
tibu 15. august 2014, kl 09.58
Kuradi totakas,sünnipäevasid on iga päev ja see teema ei aegu.Pea ka oma külamuttidega sünnasid ja siis saad oma lubjastanud ajusid ka treenida.Mida kirjutasid?
 
tibu 15. august 2014, kl 10.00
Väga inetu paks naine, ära jäljenda tibu, sina ei saa kunagi temaks, mitte kunagi...Kirjuta tordile, mida tahad aga mina tean, et tordile ei kirjutata midagi.
 
see 15. august 2014, kl 10.03
Tibu juba hommikul tige ja pritsib öelust.
Oh öudust, kui ma sinusuguseks muutuksin. Sellist suuvärki ja sellist läbu siia laotada, mitte ei taha uskuda et ma selliseks muutun, jumal hoidku mind.
 
tibu 15. august 2014, kl 10.08
Ooperigala oli Saaremaal, otu, Pirital ei ole mingit ooperigalat, sa hädine see-taja!:)))))) Kirjuta tordile : õnneõnne lapsepõnne!:)))))))Läbu oled sa ise üleni!
 
see 15. august 2014, kl 10.08
Tibu ära peeglisse vaata, enne kui siia maandud, lähed ilmaaegu vööraste peale tigedaks, vaata taevasse, täiskuud enam ei ole, vöta tuure maha.
 
eliisabet 18. august 2014, kl 19.14
mu FB kontole jookseb üks torditegija leht, kus oli pilt tordist ja sellel kiri: kõgõst viiskümmend :)
 
oi 18. august 2014, kl 19.30
see on küll armas kiri! kindlasti kasutan järgmine kord. aitäh.
 
pooletoobisele tibule 18. august 2014, kl 20.36
ära plähmerda kogu aeg, kui sul asjadest halli aimugi pole:

ERI KLASI OOPERIGALA


P, 17. august 2014 19:00

Pirita klooster

Võetud Piletilevi lehelt.
 
Ants 18. august 2014, kl 20.47
Kirjutada võiks "Palju õnne viimaseks veerandsajaks!"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!