Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Vanemaealise tutvumiskohad
 
uurib 04. jaanuar 2017, kl 12.35
Kus on need kohad, kus 60a võiks kaaslast leida?
 
siit 04. jaanuar 2017, kl 12.38
http://naistekas.delfi.ee/foorum/list.php?28
 
to uurib 04. jaanuar 2017, kl 12.44
Miks peaksid nii vanad üldse uut tutvust tahtma? Tegelegu parem lastelastega.
 
to to napakas 04. jaanuar 2017, kl 12.49
see ikka väga veider arvamus, et kui jääd pensile pead ennast pühendama lastelastele.
arenenud riikide penskarid naudivad vabadust ja tiirutavad kruisilaevadega ümber maailma.
 
mees 50 ja vaba 04. jaanuar 2017, kl 12.59
Mis on populaarsemad tutvumisleheküljed, kus saaks tutvuda vabade naistega, olen ise vaba mees ja vist mitte liiga kursis asjaga! ?
 
Kalmistud, ma arvan 04. jaanuar 2017, kl 13.27
Seal võib kohata leski, kes käivad oma lahkunud abi/elu/kaasade haudu hooldamas. Valite mõne välja, teete korraliku koduse uurimistöö ära ja leiategi mõned sobivad kaaslasekandidaadid.
 
keegi 04. jaanuar 2017, kl 13.42
Mul üks tuttav 75-aastane vanahärra tegutses ühes jututoas...armastusesaal oli vist selle nimi. Tal oli päris tihe eraelu kuniks ühe veits noorema proua kasuks otsustas:)
 
mamma Sürgaverest 04. jaanuar 2017, kl 22.09
50+ hea jutukas, tule platsi.
 
naine Tallinnast 05. jaanuar 2017, kl 10.01
Kahjuks siin ei saa tutvuda, sest tutumise võimaluse juures hakatakse mingit lihtsammeelse "nalja" ajama. Pole kellega üldse tutvuda.
 
Sapiens 05. jaanuar 2017, kl 18.37
Naine Tallinnast võiks mõningad kriteeriumid paika panna ja siis need avalikustada. Glasnost. Ponimajesh. Kõik muutub niimoodi lihtsamaks.
 
need --vanaemad , ei taha lapsi 06. jaanuar 2017, kl 05.56
to uurib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks peaksid nii vanad üldse uut tutvust tahtma? T
> egelegu parem lastelastega.
Enamuses on need mutid 60+
kes ei tahagi --oma lapse lapsi aidata ,,meie suures peres ,,kamandas just vanaemake;
JA siit järeldus ,et lapsi sünnib
järjest vähem---NO kui vanaema ei taha hoida ? ,,,Meil on juba päris
laisad vanaemad ---aga meestega tükivad
küll voodis hullama!
 
naine Tallinnast 06. jaanuar 2017, kl 09.40
Eesti mees sünnist alates,vanuses 50-60,üksik,töödtegev, suitsuvaba, intelligentne sõnas ja pildis.

See tekst siis Sapiensi küsimusele lühivastuseks.
 
Sapiens 06. jaanuar 2017, kl 12.11
Jälle üksi(nutu märk). Minult nõutakse võimatut!
 
naine Tallinnast 06. jaanuar 2017, kl 14.50
Mis on sulle võimatu? Töö tegemine, tarkus, intelligentsus või suitsetamise mahajätmine?
 
inimene 06. jaanuar 2017, kl 15.38
naine Tallinnast, mida kujutab endast tarkus?
 
Sapiens 06. jaanuar 2017, kl 19.28
Intelligentsus pildis on nõrk külg, suitsetamine veel nõrgem.
 
Sapiens 06. jaanuar 2017, kl 19.30
Ühesõnaga ei mahu raamidesse.
 
naine Tallinnast 06. jaanuar 2017, kl 19.36
Ahah. Ma ise ei suitseta ja suitsulõhn on väga raske taluda, lausa halb hakkab. Väljas on aga suitsumeestel jälle raske, külm ajab kopsud umbe, on ohtlik tervisele. Parem kui mees kah ei suitseta, siis on tal võhma rohkem, köha ei piina ega rohtude peale raha ei kulu, vähem on haiguslehel ja saab enda tarbeks raha teenida, tööl käia.

Intelligentne mees pole jälle jõhkard, oskab kenasti käituda ja piiri pidada asjadega, mis ülekäte võivad (lollaka puhul) minna. Hoiab olukordi enda kontrolli all.
 
naine Tallinnast 06. jaanuar 2017, kl 19.38
Kuid hea joon on see, et mees oskab kriitiline olla,ei hakka valetama.
 
naine Tallinnast 06. jaanuar 2017, kl 19.39
Aga sel juhul on lahendus hea tulema, et tutvud naisega, kes kah pole pildis intelligentne ja isegi kimub suitsu.
 
Sapiens 06. jaanuar 2017, kl 20.29
Ma mõtlesin, et intelligentsus pildis on midagi sellist, et paistab intelligentne välja ka siis, kui seda pole.
 
naine Tallinnast 06. jaanuar 2017, kl 20.37
Just, kui naine räägib ja mees vaid noogutab vaikides, et on nõus, siis paistab intelligentne küllalt välja.Siis ongi see koht, et vaid paistab intelligentne välja...Pikapeale läheb igavaks.
 
Sapiens 06. jaanuar 2017, kl 21.23
Ja kui raputab pead, siis on jõhkard.
Kas see pole jõhker?
 
HaukuvPeni 07. jaanuar 2017, kl 09.37
naine Tallinnast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuid hea joon on see, et mees oskab kriitiline oll
> a,

Appikene! Seda ma küll ei osanud oodata, et mõni naine otsib meest kes naist kritiseeriks. Kui juba vaatad naisele "vale" pilguga otsa, on suur riid majas. Pole siiani näinud naist kes kõige pisematki kriitikat taluks.
p.s. Aga suitsu suhtes on sul õigus. Minule ka suitsu hais ei meeldi ja kupatan kõik suitsetajad õue suitsule.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
PaukuvHani 07. jaanuar 2017, kl 09.50
Mina saan aru niimoodi, et kõik naised jahivad siin Raivot, sest Raivo on luuletaja ja Pegasus. Penit väga ei armastata, mingile mammile ta vist meeeldis, aga penile ei meeldinud mammi.
 
HaukuvPeni 07. jaanuar 2017, kl 10.10
hanele:
Ega luuletamine pole keelatud. See on ainus asi mille peale printsesside kisakoor karjuma ei pista. Kõik muu mis siia kirja pannakse on kurjast. Ikka leidub keegi kes selle põrmu trambib.
Kes see mammi on?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Sapiens 07. jaanuar 2017, kl 10.39
Naine Tallinnast! Tahaks väga pildis intelligentne olla. Ehk annate nõu, et mis värvi peab ülikond olema, mis number ja värvi kingad ja sokid, lips? Kas kodus peab seljas olema päevasärk või piisab T-särgist, kuidas istuda? Küsimusi on palju ja vaevalt ma kõik jaksan ette lugeda, kuid põhijooned saaks paika panna tuleviku jaoks.
 
lollikesele 07. jaanuar 2017, kl 10.46
kingad peavad olema parajad ja lips piisavalt pikk, et lakke ulatuks.
 
Sapiens 07. jaanuar 2017, kl 11.29
No kingade kohta arvasin ise ka niimoodi, väike hirm sundis igaks-juhuks üle küsima. Aga kas siis lipsu tuleb kodus ka kanda? Otstarbekuse kohalt vaadatuna küll, sest tõesti väga mugav on laelambilt tolmu ja söögilaualt toidujäädmeid pühkida. Võib-olla olen tõepoolest loll, aga ma ei saa aru , miks mul teatris nii pikk lips peab olema? Esiteks ma pean ju sellepärast lausa seljakotis seda kandma, teine ots kaelas, ja teiseks on seljakotiga väga ebamugav pisikesel teatritoolil istuda ja lisaks sellele on seljakotist lipsu vahelt äärmiselt ebamugav pähkleid ja Coca-Colat kätte saada ja pean pidevalt enda taga istujat oma muredega tülitama.
 
N48 07. jaanuar 2017, kl 15.22
Ma olen 2a pärast ka 50 ja +, aga kui loen siinseid lugusid, siis mu meelest on kõik postitajad keelekasutuse ja vaimukuse poolest 65+ vähemalt. Püha taevas, 50+ on ju uus 30+ ja ma ei kujuta end küll siin rohkem ette. Head alanud aastat, vanainimesed!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!