Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
võimatu või võimalik
 
luise 30. september 2007, kl 16.16
kas sellises eas saab veel tekkida ja olla hirmus sexiisu,mul on nii ja kestab juba kuid hirmus vaev
 
nii ja naa 30. september 2007, kl 16.20
et alles siis nüüd, sellises eas - 50+, tekkis seksiisu?

Jaah, see võib ikka kole olla küll, siiani kipitasid, siis muidugi on see nüüd tohutu, loodus nõuab oma osa. Vaeseke!
 
lanonna 30. september 2007, kl 17.07
luise, miks siis kannatad, seksi ja tunne mõnu:))))
 
luise 30. september 2007, kl 17.16
tahan seksida ja mõnu tunda aga pole kaaslast,ei oska leida
 
sexshopp 30. september 2007, kl 17.26
Osta vibraator ja rõõmu jätkub kauemaks!
 
luise 30. september 2007, kl 17.39
põrgusse vibra,tahan ikka tõelist meest
 
lanonna 30. september 2007, kl 18.00
Tõelisi mehi tuleb otsida elust ikka, aga mitte siit.
 
luise nr1 30. september 2007, kl 18.09
luise
miks sa minu nime ära võtsid? ei tea, mis fenomen see on. saan mina mõnda nime paar päeva kasutada, kui tuleb keegi ja hakkab minu nime all kommima. kas mul on tõesti eriline anne ilusaid nimesid välja mõelda?
 
Immobilaare 30. september 2007, kl 19.34



Eelmisele-ei ole eriline anne, aga luisel ei ole endal fantaasiat, millepärast ka mured.
 
to luise 30. september 2007, kl 20.20
misasja...minu tegelik nimi on luise,mai teadnudki,et siin peab välja mõtlema
 
Vigased pruudid 17. juuni 2017, kl 10.04
väga eakohane teema
 
aiaiai 17. juuni 2017, kl 12.19
soodusmüük kohati - 75% ja teie pätsate nime?! alatud vanainimesed,! kas tõesti on nõukaaeg niimoodi mõjunud, et tõmbate külas olles ka vetsus kaks korda vett peale? peaasi, et kellegi arvelt midagi saaks?
 
nipp 20. juuni 2017, kl 09.15
Asi on lihtne...osta vibraator ja kuni toreda mehe leidmiseni kasuta seda...
 
22 ja 24 cm pikad --- teevad isule lõpu 20. juuni 2017, kl 13.02
luise Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sellises eas saab veel tekkida ja olla hirmus
> sexiisu,mul on nii ja kestab juba kuid hirmus vaev
Kutsu need Noored Täkud oma voodi ::
Vaatame kas paned isule kaua vastu ?
 
HaukuvPeni 20. juuni 2017, kl 17.59
Ei mina usu, et 50+ naistel enam isu on. 40+ naistel on küll ning hullamist jagub kauemaks. Üle viiekümne on ainult kodused toimetused, netis pläägutamine ja meeste kirumine neile jäänud. Muidugi on ka erandeid aga neil käed, jalad tööd täis ning mehi jalaga segada. Võimalik, et julguse puudumises on mõnel probleemid. selle koha pealt "ei kommentaari."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
lahke hing 24. juuni 2017, kl 02.55
minu vanaema küll enam mingit tööd teha ei taha ja kosilased ka ammu manalateele läinud. julge mutt on ta ka eluaeg olnud. vanaemale su aadress edastatud.
 
üks on kindel 27. juuni 2017, kl 06.59
luise Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sellises eas saab veel tekkida ja olla hirmus
> sexiisu,mul on nii ja kestab juba kuid hirmus vaev
1. Kui sinu kusi lund sulatab -- siis om sexiisu surmani:
Kas tõesti on vaja siin kõigile kuulutada ?
Pigem otsi kohe see vastav --- vahelt harija riist
 
Kuule luise 27. juuni 2017, kl 11.08
luise Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tahan seksida ja mõnu tunda aga pole kaaslast,ei o
> ska leida
Tee silmad lahti ja vaata kes on sobiv naabrimees
 
Raivo Kohalik 27. juuni 2017, kl 13.20
Kuule luise 27. juuni 2017, kl 11.08
luise Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tahan seksida ja mõnu tunda aga pole kaaslast,ei o
> ska leida
Tee silmad lahti ja vaata kes on sobiv naabrimees

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

sobiva (naabri) mehe leiad järgnevast armas Liisuke (Luiseke) :


Ühel mehel on 13. abikaasat ning kõik on rasedad ühel ja samal ajal…

http://siitsealt.ee/uhel-mehel-on-13-abikaasat-n...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
jätkus meest 13 korda päevas - asi see üks kord Liza (lisa ) pole ?
 
üks on kindel 28. juuni 2017, kl 19.14
nii ja naa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et alles siis nüüd, sellises eas - 50+, tekkis sek
> siisu?
>
> Jaah, see võib ikka kole olla küll, s
> iiani kipitasid, siis muidugi on see nüüd tohutu,
> loodus nõuab oma osa. Vaeseke!
Igal naiselo on ikka oma aeg: Võta üks 56+
taadu oma juurde ja kõik saab tehtud
 
kuulge 30. juuni 2017, kl 03.14
kui vana on 56+ taadu? saja aastane? ja mida sellega tehtud saab? peenraid väetada või muumiaks kuivatada? ise ka ikka jälgite, mis pahna siia kokku kirjutate? elukogenud inimesed siiski, ma eeldan.
 
55--56 mees on võimeline 03. juuli 2017, kl 08.13
kuulge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui vana on 56+ taadu? saja aastane? ja mida selle
> ga tehtud saab? peenraid väetada või muumiaks kuiv
> atada? ise ka ikka jälgite, mis pahna siia kokku k
> irjutate? elukogenud inimesed siiski, ma eeldan.
Ja taaduks saab kuskil 70+
 
HaukuvPeni 13. juuli 2017, kl 20.09
"Härra, kuidas teil häbi ei ole?! 40 aastat elasite koos oma naisega ja äkki lahutus! Jätsite ta maha ja abiellusite noore tütarlapsega."
"Mida te irisete! Te ei saa üldse aru - vana naisega lähed ju hulluks! Öösel ei saa üldse magada. Muudkui anna validooli, siis südametilku, tee aken lahti, sest tal pole õhku. Siis pane aken kinni, puhub! Öösel on külm. Lolliks võib minna! Aga noore naisega on imetore! Õhtul läheb minema, hommikul tuleb tagasi. Terve öö saad rahulikult magada!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
tasting box 29. juuli 2017, kl 05.16
haukuv, a kui mingi naise lõpuks leiad, mis taga peale hakkad?
 
HaukuvPeni 29. juuli 2017, kl 20.07
tasting box Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> haukuv, a kui mingi naise lõpuks leiad, mis taga p
> eale hakkad?

Miks te kõik arvate, et ma nii väga otsin omale kedagi kellega koos šhoppamas käia ja tema kotte ja kraami kuskil kaubanduskeskuses valvata? 50+ naised enam ammu ei huvitu meestest kui vastassugupoolest. Parimal juhul hakkavad nad meest kasvatama nagu kauges minevikus oma beebisi kasvatasid. Ei sobi mulle see naiste nostalgiline käitumine mitte! Nooremate jaoks pole ma aga atraktiivne. See tähendab, et ei ole ameerikamaa filminäitleja ega kohalik partei boss. No on mõned üksikud minuealised naised küll olemas kes veel sõna otseses mõttes elavad, mitte ei vegeteeri, aga nemad on hõivatud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Ehhh 29. juuli 2017, kl 20.19
Sa peni kurjam liialdad. Terve Eestimaa pealt leiad vaid paar eksemplari, kes on sellised nagu sulle passiks ja need on ka sinu sõnul ära võetud. Sa ikka oma aialippide vahelt kaugemale kui kilomeeter näed? Ma muidugi mõistan, et inimene muutub vanuigi mugavaks, aga no nii mugav ei saa ka olla ja siis siin oma kibedust välja elada.
 
50+ ja seksin 29. juuli 2017, kl 20.33
Kuidas Peni küll aru saab, kas vastutulev naine seksib või mitte ja üldse, kui vana ta on? Küsid passi ja nuusutad sabaalust, et tuvastada isase külaskäiku? Mina näiteks seksin ja minu vanust sa ilma passi nägemata vaevalt ära arvad. Selles on sul muidugi õigus, et atraktiivne naine saab valida, kellega mida teeb. Täna just vaatasin, kuidas minust möödus üks pisike vanamehenäss kauni pikakoivalise näitsikuga. Ma ei jõudnud veel imestama hakatagi, kui näss avas näitsikule elegantselt oma Porsche ukse. Selline on elu. Seksi saavad need, kes võimaldavad naisele mõnusa elu, avavad uksi, kannavad kotte jms. Pead järelikult oma latti alla laskma, kui ise ei anna staari mõõtu välja, pole atraktiivne ja rikas, ning leidma midagi muud, mis võiks ühendada, kasvõi ühine hobi vms. Niisama ei tule ükski naine meest lihtsalt rahuldama.
 
Oh õelutsejaid 29. juuli 2017, kl 22.29
"Miks te kõik arvate, et ma nii väga otsin omale kedagi kellega koos šhoppamas käia ja tema kotte ja kraami kuskil kaubanduskeskuses valvata?
Ei sobi mulle see naiste nostalgiline käitumine mitte! Nooremate jaoks pole ma aga atraktiivne."

Nii kirjutab peni. Aus ja õige jutt. Pole kibestumist ega kurtmist.

"aga no nii mugav ei saa ka olla ja siis siin oma kibedust välja elada."
"Pead järelikult oma latti alla laskma, kui ise ei anna staari mõõtu välja ... Niisama ei tule ükski naine meest lihtsalt rahuldama."

Nii vastavad (mingid kibedad)naised.

Ja autor räägib:
"kas sellises eas saab veel tekkida ja olla hirmus sexiisu,mul on nii ja kestab juba kuid hirmus vaev"

Järelikult peni vastab teemasse :-)))))))))))))))), naised vaid näägutavad.:-((((((((((((
 
Alu 29. juuli 2017, kl 22.41
Peni, mina võin sind õpetada, kuidas nooremaid naisi voodi saada. Ma pidin omal ajal teadusliku töö naistest kirjutama, kahjuks hakkasin pummeldama ja järg kadus käest. Olen intervjueerinud väga paljusid noori naisi, seetõttu tean, millest noor naine unistab - mehe vanus tuleb ainult kasuks ja boonuseks. Ma usun kõike, mida noored naised mulle räägivad - suu jääb lahti, mokk töllakile ja ila hakkab tilkuma. Noored naised räägivad uskumatuid lugusid. Vanaeitesid ma ei salli, need ei oska midagi, aga minu järele on nagu hullud - see on sulatõsi.
Ära naera mu üle, Peni! See ei olnud ainult fantaasia, et ma kohtusin lesbipaariga, kes minu peal julmalt stramponi kasutas. Ma olin noorena väga ilus mees, lesbarid tulid minu juurde täiesti tasuta, sest neid huvitasid minu pajatused tead küll mis liiki seksist... ;-) Tegin neile shampa välja ja viskasin kena kopika vaevatasuks, ma olen dzentelmen. Loe minu teoseid, saad targemaks. Praegu ma ei kirjuta enam, sest unistan riigikokku minekust, see võtab kogu mu aja ära. Litsimaju ma ei salli, seal tuleb raha maksta. Üks vana eskorttüdruk jälitab mind siin ka, tahab vist minuga seksida. Ta on kahjuks vanaks jäänud. Mulle meeldivad noored naised.
 
HaukuvPeni 29. juuli 2017, kl 23.05
Vastan siis otse ja ausalt teemaalgatajale. Mida kuradit sa ootad! Naisel on võrratult lihtsam mõni mees korraks hoovi tõmmata ja seksi saada. Kui mees ei tea ja tunne kõiki nippe mis just sinu puhul vaja, siis saad ju teda juhendada ja ise kaasa aidata. 50+ ei ole ju enam mingi süütu teismeline kes ei tunne oma keha. Kui unistad siin mingist ideaalsest mehest, siis vahi telkust seepi edasi. Selliseid ei ole olemas. Või elad kuskil sügavas metsas koos karude ja huntidega? Kutsud mõne mehe külla ja lepite kokku, et sina teed koogi ja tema toob pisikese pudeli. Kui ei oska kooki teha, ostad poest ja ütled, et ise tegid. Saad lisa plusspunkte. Mingit filmitähte sul uksest sisse ei saja, selles võid kindel olla! Sina ise ju ei ole ka enam 25 ja missivõistluse värske võitja. Leia selles kes on, midagi ilusat ja vastutasuks leitakse ka sinus need peidetud, ilusamad ja head omadused üles.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!