Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Vanasti, siis kui uus maailmakord tulemata oli.
 
Roheline vihmavari 24. mai 2013, kl 22.43
Vanasti kui minu tütar jalutas oma sõbrannaga kaenla alt kinni ja sõbranna magas temaga külas olles ühes voodis, siis ei arvanud ma midagi.
Praegu arvaks, rsk. temast kasvab lesbi. Hea, et ma siis ei teadnud lesbindusest midagi. Nii tema kui ka sõbranna praegu pereemad.
Minu vana relvavend NA-st varem kallistas mind kui üle hulga aja kokku saime, mind see ei seganud, eelmisel suvel kallistas ka, ja ma kohe arvasin, et ta on oma seksuaalset orientatsooni vahetanud rsk. Mida ta mind kallistab. Tegelikult vist oli terve NSVL juhtkond homod, muudkui musitasid teineteist.
 
tibi55 24. mai 2013, kl 22.46
Kallistada võiks palju palju rohkem ja ei peaks niipalju muretsema teiste arvamuse pärast ja rsk vanduma.
 
kuidas nüüd aru saada 24. mai 2013, kl 23.01
kas vanduma võttis seepärast, et salamisi lootsid, äkki ongi orientatsiooni vahetanud ja nemad rsk polnud...
 
Krooks 24. mai 2013, kl 23.10
Kuulge naised, te ei hiilga eriti oma tekstist ja kontekstist arusaamisega. Ma arvan, et roheline andis mõista, et varasemad normaalsed inimsuhted tänu gay propagandale ja paraadidele on muutunud valesti mõistetavaks.
 
Saagiahne erudiit 24. mai 2013, kl 23.41
Suurima saagi saab, siit, 50+-st.
 
3 klassi külakooli 24. mai 2013, kl 23.46
kas neid teistlaadse orientatsiooniga või? ära sa räägi, poleks küll uskunud, et vanainimeste seas see nii massiliselt levinud on.
 
Tiugu 24. mai 2013, kl 23.53
Nad olid siiamaani kapis :DDDDDD Tegelikult erudiit vist eksis teemaga.
 
Naaber 24. mai 2013, kl 23.58
To kolmeklassilline: Mis siin imestada, minu naabriteks on lesbipaar 60+. Tavalised inimesed, ainult kaklevad tihti.
 
3 klassi külakooli 25. mai 2013, kl 00.09
kindlasti on nad ka paksud. mõnel kohe üldse ei vea.
 
kraaks 25. mai 2013, kl 00.27
me oleme oma mõttemaailma peremehed ja kui me ise oma väärmõtlemisega juba kindlaid ja läbiproovitud asju valeks mõtleme, kõikjal kolle näeme...siis ei ole ju kedagi süüdistada... peale ise enda.
 
Naaber 25. mai 2013, kl 00.28
Ei ole. Paks ja peenike on.
 
tibu 25. mai 2013, kl 09.09
Mulle ka see kallistamise komme ei meeldi, muudkui ronitakse kaela, astun alati sammu tagasi, siis ei saa mind emmata suvaline tuttav...

Ajad muutuvad ja sellega ka kombed ja mõisted ja muu. Vanasti õpetati medkoolis, et gaydus on haiguslik nähe, nüüd õpetatakse, et see on normaalne kui inimesel on teistmoodi seksuaalne orientatsioon ja midagi pole katki. Kõik oleneb endast, kuidas ja mis elu elad, keda aramstad ja kellega omale lapse sünnitad. Või ei tahagi lapsi, vaba valik. Ma ütleksin, et mind isiklikult häirib tohutu hulk kärgperesid ja vallasemasid. See on murekoht, miks kasvataakse üles neidusid, kes ei ole mõelnud ,millises järjekorras pere luua ja sünnitavad suva siis kellel tehtud lapse lihtsalt ilma , ette valmistamata ennast pereeluks. Ja miks kasvatatakse üles pojad, kes ei oska planeerida, millal nad peret luua tahavad, vaid käivad ja ilma kaistevahenditeta teevad suvalistele neidudele lapsi. Millistest peredest on selline noorte üleskasvatamine pärit? See mulle ei meeldi rohkem kui gayndus, millesse ma ei puutu , et kes kellega magab, ei huvita, sealt lapsi ei tule, kes siis peavad kasvama isata või ka emata.
 
vaaaal 25. mai 2013, kl 10.43
kel määratud on hukka minna, hukka see läheb niikuinii
 
u 25. mai 2013, kl 13.53
eks need omasooiharad ole juba aegade algusest olemas olnud ja pidanud kuidagi hakkama saama. enda tutvusringkonnaski neid: toredad inimesed, huumorimeelega, mehed sõbranna eest. aga praegu teevad mitm "võrdõiguslased" nende elu väga kibedaks: ajavad poolvägisi paraadidele, kutsuvad spets reisidele, klubidesse jm. paraaditsemise tulemus on see, et kokkuvõttes muutub ühiskond nende vastu sallimatumaks. kahju teevad need aktivistid just omadele, "hävitavad kogu romantika", nagu üks vana homo pead vangutades ütles.
muideks, hiljuti avaldatud inimarengu aruandes märgiti, et Eestis on just noored homode ja lesbide suhtes suht sallimatud.
 
19.mai 26. mai 2013, kl 16.12
ma naasesin korraks, et soovida rohelisele õnne.
 
Uroodina udus 28. mai 2013, kl 22.56
Keegi meist ei peaks reetma oma mineviku aega ja seda põrmuks tallama. Rohelisel on õigus. Paljud väärtused, mis varem hinnatud olid, on kadunud, muutunud irvitavaks lõustaks. Meenub aastal 1987 ilmunud kirjutis ajalehes, vist oli tõlge Literaturnaja Gazetast, kus keegi vanamees või mutt puuris augu naabri noorpaari korterisse ja pildistas, mis seal toimus. Sellest loost tuli nii suur pahandus, et see fotograaf pidi minema kolima. Praegu kutsub seesama augupuurija kohale harimatud kirjatsurad, kes aitavad piiluauku suurendada ja siis ilmuvad jutukesed, igasugused, koos debiilidest kommentaatorite naudingust nõretava huilgamisega, eriti kui tegemist on tuntud inimestega.
 
Saba 29. mai 2013, kl 00.34
ja mida sa eeldasid? et olevik seisab vaatamata aja kulgemisele kenasti paigal ja kõik muu samuti? elu on selle asja nimi, mil meile tavapäraseks saanud normid ennast märkamatult ja meist sõltumatult end muudavad. ja kohanemisvõime on see, mis nende muutustega valutult kaasa minna aitavad.
 
tibu 29. mai 2013, kl 09.54
Mis mulle aga ei meeldi gaynduse ja lesbinduse juures, et nad seda tänavale ilmutama lähevad lippude ja loosungitega. Milleks kuulutada, kellega sa magad ja seksid- see on vastuvaidlematult minule küll vastukarva.Sest mind su intiimelu ei huvita. Ei lähe ju tavalised mehed ja naised tänavatele oma perekonna vapp õlgadel , et kuulutada, näed praegusel ajal ma seksin selle mehega või täna ma elan selle naise juures. Ei lähe ju laste emad või naised tänavatele hõiskama, et näe, tahan lapsendada. Nõuame Õigust! Selline kuulutamine nagu mingi usutunnistus on nende poolt mu arust taktitu. Elagu omavahel ja magagu, kellega tahavad aga avalikult tänavale välja tulla ja tekitada inimeste hulgas segadust, ärritust ja otsida intriigi sellise käitumisega, on inetu. Muu mind ei häiri ei geyde ega lesbide juures.
 
Nina 29. mai 2013, kl 17.17
To saba: Sa vist ei ole eriti tark. Probleem on ju eetiline. Kas sa sellega ka kohaned, kui sind essuga loobitakse?
 
no 29. mai 2013, kl 17.32
Nina, kas su eelmine kirjutis on eetiline?
 
Mees dogiga 29. mai 2013, kl 18.39
On naisi, kellel on raskusi teksti mõttest aru saamisega aga see eest pole probleemi targutamisega ja teiste õpetamisega, saba kuulub selliste hulka.
Tibuga nõus.
 
valulla 29. mai 2013, kl 23.36
Arvan, et kõigil on õigus teha seda, mida nad teha tahavad. Pereinimene ei lähe tõepoolest kuulutama, mida ta teeb ja miks, sest pereelu on ühiskonnas aktsepteeritud. Tänavale läheb õigust nõudma ikka see, kes tunneb, et tal ei ole piisavalt õigusi ja et tema suundumus ei ole soositud ühiskondlikul tasanadil. Miks peaks keegi kellegi magamistoas poriste saabastega ringi kõndima? On ju palju neid pereinimesi, kelle kooselu on palju halvemas korras kui mõnel samasoolisest paaril...Arvan, et inimesed peaksid siiski olema tolerantsemad kõikide suhtes, kes nendega koos sel planeedil elavad.
 
Usakas 29. mai 2013, kl 23.58
Siinmaal ollakse gaydega ammu harjunud, nad saavad omavahel abielluda, aga paraade korraldavad ikkagi. Mis puutub perelusse, siis minu naaber-lahutusadvokaat räägib, et ei ole verisemaid lahutusprotsesse kui gayde omad ja partnereid vahetavad nad väga tihti.
 
Korralik Maaja 07. aprill 2023, kl 15.58
Uus maailmakord luuaksegi kui lollidemaa on Ukrainast välja pekstud veremaa demilitariseeritud, denatsifitseeritud ja derussifitseeritud ja kremli maffiale triibulised riided selga tõmmatud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!