Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Eesti mehe mõttetu elu
 
Mõtlema jäänud naine. 17. oktoober 2007, kl 19.17
Mida nüüd teha, lahutada ei viitsi, uut ei viitsi otsida??
 
kurb küll 17. oktoober 2007, kl 19.19
No nüüd oled tupikus või mis?<<<<<<<<<<<<püüa ikka leida õige teeots!
 
eesti mees 17. oktoober 2007, kl 19.29
kas nii et eesti mehe mõttetu eesti naisega?
 
Katre 17. oktoober 2007, kl 19.58
Sa viitad vist Delfi artiklile? Mina ei viitsinud lugeda, sest kui artiklil on nii tobe ja üldistav pealkiri, siis see lugema ei kutsu. Mõttetu on inimene, kes arvab kellegi elu mõttetuks. Artur Alliksaar kirjutas:"...mõte ei pruugi selguda praegu...".
 
ruti 17. oktoober 2007, kl 20.02
Kui on mõttetu elu, siis on ka mõttetu mees. On keegi kohanud mõnda mõttetut meest?
 
eesti naine 17. oktoober 2007, kl 20.20
Kahju,et nii öeldakse!Mõne mõttetu mehe pärast kohe kõik mõttetud?
Eestis on väga suur osa korralikke mehi,kes on head abikaasad ja head isad!
Minul oli esimene mees mõttetu,see ei tähenda,et ma nii mõtlen kõigi teiste kohta.Ikka loodan teise leida,lihtsalt targem ja tean,keda vaadata,oodata.
 
kalli 17. oktoober 2007, kl 20.27
aga ehk anda elule siis mõte ja otsida üles see kaduma läinud armastus .Kuniks pole veel liiga hilja.
 
kepijuku 17. oktoober 2007, kl 20.51
sa pole vist ammu head keppi saanud
 
tegija 17. oktoober 2007, kl 21.36
Kas 50 aastased naised on kliima juba läbinud,see suht tähtis sest egas keegi poolikut tutvust sebikski.
 
upsti 17. oktoober 2007, kl 21.48
kaotatud elu mõte-kätte saab bubist kl.10.00-24.00
 
Katre 17. oktoober 2007, kl 21.59
tegija, nii 5- kui 50-aastased elavad mingis kliimas. Meie elame parasvöötmekliimas. Kuidas see teemasse puutub?
 
aim 17. oktoober 2007, kl 22.07
ainult tõeliselt loll ja vaimuvaene saab elu kohta öelda"mõttetu"...mõtestage lahti see sõna! aga tänapäeva kirjatsura ju ei suuda enam,tavainimesed veel vähem....mõtlemine ju raske,võtab aega,ja järsku viib kuhugi välja....mõttetu ju..........
 
Julia 17. oktoober 2007, kl 23.14
Sa laena oma mees kenale prouale 52 kunstiüritustele ja tantsutundides käimiseks, ehk läheb teie suhe värskemaks.
 
m&m 18. oktoober 2007, kl 08.53
lõpetaks ära ükskord selle tobeda üldistamise...
minu mehe elu ei ole mõtetu, ma mtte et ei arva, ma tean seda...minu isa, minu vendade, minu poegade elu ei ole mõtetu...
nii nemad ise kui ka pljud teised tunnevad , mina sealhulgas, nendega jagatud elust ja osasaamisest rõõõmu...
kõigi meeste eest ei oska ja eitahagi kosta...
alliksaar on tõesti ilusti öelnud, nii mõtetuse kui pljude muude elus oluliste seikade kohta...
ja samas, me võime hinnangut anda oma elu mõtekusele-mõtetusele...mtte et kellegi teise omale- igaüks elab oma elu, nende mõte ei pruugi, ei pea olema meie järgi mõtestatud....see, kui inime mõtleb teistmoodi, ei tähenda, et ta ei mõtleks....
sorry, aga üldistamine mistahes pinnal on sisuliselt iseendale koti pähetõmbamine...
 
kena proua 52 18. oktoober 2007, kl 09.12
Mõni aeg tagasi üks vennike pani omale virtuaalnimeks- mõtetu mees.Tegelik kirjapilt=mõttetu, mitte mõtetu.Eks iga mees ise teab, palju on tema elus mõtet või mõttetust.
 
tädi 18. oktoober 2007, kl 11.32
proua, äkki to mees pani sellise nime meelega...sina pead ikka kirjapilti näkkima...kui pikemalt mõelda on ikka vaks vahet, kas mõtetu või mõttetu...on ju
 
Ints 18. oktoober 2007, kl 11.40
Minu elu ei ole mõttetu ega mõtetu. Kellel on, mingu psühhiaatri vastuvõtule.
 
to m ja mömm 18. oktoober 2007, kl 15.49
nõme oled
 
Immobilaare 18. oktoober 2007, kl 16.08


Naine annab mehe elule mõtte, kui mees seda ise ei leia. Eesti mees on keskmiselt vähem haritud kui eesti naine, eks see annab kõvasti tunda. samas, meie matšolikus ühiskonnas saab see tolgus 25% rohkem palka. Eks ta sellepärast nii ennasttäis ongi.
 
noo kuulge 19. oktoober 2007, kl 10.32
iga inimese elus on hetki ,kus ta pole endaga rahul ,see läheb üle .pole mõtet halada, mehed tahavad vahel lihtsalt kellegi toetust, kes viitsib see toetab ,kes mitte ,ega keegi sunni.
 
gogošvili 06. november 2017, kl 04.55
 
uu 06. november 2017, kl 07.59
kas tõesti võtab ohkama?
 
Mõhhh 06. november 2017, kl 08.44
Eks muidugi võttis see kodanik gogosvili ohkama. Mõelda vaid, terve öö kaevas vanades teemades, luges silmad krillis peas ja lõpuks rauges kaevetöödele kulutatud jõud ning ta suutis viimase väljakaevatud teema lõppu vaid selle pisikesee ohke poetada.
rästu 14. november 2017, kl 13.52
ma sattusin valesse kohta....;DDD



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 14.11.2017 14.31.
 
... 06. märts 2019, kl 16.01
Täiesti mõttetu on see elu.
 
Maxi eelnevale 06. märts 2019, kl 18.48
Mõttetu on ronida vanasse teemasse ja pealegi pole midagi uut öelda.
Ma saan aru, kui see sama inimene, kes teema tegi kümmekond aastat tagasi, tuleb ja ütleb mis sest elust on saanud.
 
kah eelnevale 09. märts 2019, kl 08.37
Võib olla ei ole mõttetu? Juba 12 aastat tagasi jõuti selleni, et üldistusi pole mõtet teha, aga tehakse ikka veel. Ikka veel hinnatakse kellegi teise elu mõttetuks. Mis on vahepealse ajaga muutunud? On inmesed arenguvõielised?
 
Male rules 13. märts 2019, kl 10.37
My Peepee hard
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!