Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kevade värvid
 
mõtleja 19. veebruar 2008, kl 18.18
Ma lugesin selliseid teemasid Siluetist, kui olin teismeline. Vahel sirvin naisteajakirju, siis ka märkan, et moevärvidest räägitakse. Täiesti mõtetu jama ju. Kena jaoks võib see ju kena teema olla, teiste jaoks ilmselt mitte. Seepärast arvavadki nii.
 
? 19. veebruar 2008, kl 18.23
mõtleja
sooh, tähendab, kui mina mõtlen teisiti kui teised, pean hakkama räuskama ja teisiti mõtlejaid sõimama. huvitav, huvitav! ma isiklikult arvan, et ainult ebanormaalsed inimesed kargavad põhjuseta teistele kõrri.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 18.25
Vaata, kui sinule ei sobi, ära osale teemas, lihtne.Osaleb see, kes arvab, et tahab midagi kaasa rääkida. Mind see ei huvita,kui paljud on abielus, kas teie mehed joovad või peavad armukesi, kes elavad kellegagi või muudmoodi...Vabad aga tahavad mehele saada, kes ei taha, ärgu tahtku, mina jälle ütlesin nii, et tahavad mehele ka selles eas...Kui sa sellesse sihtgruppi ei kuulu, noh, siis ei kuulu.Tegin sellise teema, sest päike oli väljas ja meeleolu oli terve päev hea, vahepeal sai ka siin istutud...
 
?!?!? 19. veebruar 2008, kl 18.25
Vaata kena proua 52, ei saa ühe juhtumi põhjal üldistusi teha. Kõik ei söö ennast paksuks, on ka tõsiseid geneetilisi-, endrok.- jne.haigusi, mis paraku ei allu nii lihtsalt dieetidele, võtad kätte sööd juurikaid ja salened. Usun, et enamus naisi näeb endaga päris tublisti vaeva, et kas või kaks-kolm kilo kaotada. Nagu aru saan oled tervishoiutöötaja, seda enam ei luba juba teie kutseeetika halvustada patsienti, ega ka ligimest, pigem aidata ja olla toeks neile, kellel abi vaja. Sul on elus vedanud, ei ole vaja olnud vaadata mida, kui palju sööd.
Natuke rohkem sallivust meist erinevate inimeste suhtes.
 
viwka 19. veebruar 2008, kl 18.27
Selle kevade-suve trend on kirev ja kirju,aga mina riietun vastavalt tujule.Vahest valin õige hoolikalt,vahest panen esimese ettejuhtuva hilbu mis kapist näppu jääb:)Ei meeldi poodides kolada,kui sööma ei peaks,ma poes ei käikski:)
 
Immobilaare 19. veebruar 2008, kl 18.56


" Natuke rohkem sallivust meist erinevate inimeste suhtes."

kas sul !? endal oli praegu sallivust ? Jätke see kena proua rahule juba, nagu haiged irisete.
 
ee 19. veebruar 2008, kl 19.08
teeks nii, et kannaks sooblinahka, see sarnaneb ju küll rotiga
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 19.10
Karusnahad suvel?
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 19.12
Ei ega mullegi meeldi niisama shopata, vastavlt vajadusele midagi uut muretseda, siis ikka kindlat asja osta, no söögipoes sama, mitte niisama jalutada, ikka kindlat asja ostes, mida vaja ja mida tahaks.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 19.16
18:25 ei tee üldistusi ühe põhjal, ma olen siin lugenud teemasid, oleme paksud ja meil on hea olla jne...Siin on selliseid teemasid, vaata kui paljud osa võtavad, keda see puudutab. Kui palju küsitakse,kui mõni mees ilmub, kas ümaramate vormidega tohib olla??? Õudne küsimus naiselt.Pannakse pahaks kui mees ütleb, et eelistab saledat ja pikka, siin mitmes teemas oli-sai sõimata, kui talle ikkagi tüse naine ei lähe mitte... Tähendab probleem on, mina ei üldista midagi.Aga see teema on kevadvärvidest.
 
Fiona 19. veebruar 2008, kl 19.30
ja mida see siis oluliselt muudaks, kui me oma värvieelistused kevadeks siia ritta laome? igaüks on omaette isikupärane ja oma maitsega. mina ei taha kunagi midagi ette mõelda, umbes et lähen ja ostan nüüd kollase seeliku. lähen ja ostan kauni eseme, mis minu olemasoleva garderoobiga haakub ja mulle rõõmu teeb ning ka moekas on.
 
ah 19. veebruar 2008, kl 20.51
kle Kp!
sul on foobiad - mine psühhiaatri jutule , usu ta aitab!
 
!! 19. veebruar 2008, kl 20.55
Mis on sinu probleem siin teemajaotuses?
 
!! 19. veebruar 2008, kl 20.56
Küsimus oli ah-ile
 
mina tean! 19. veebruar 2008, kl 21.05
Kp probleem on selles, et tal on suur-suur hirm paksuks minemise ees
tegelikult tundubki et ta on veidi juurde võtnud või siis on lihtsalt ealised muutused ja tal nahk seetõttu selline
 
m57 19. veebruar 2008, kl 23.02
Tean, et ühel naisel on tagumik pidevalt leilis, aeg hakata mõtlema, kui endal pole -muretseda head välimust! Olen näinud kenat52 ,see naine paneb silmad punni igale moorile igal ajal.tehke järgi või makske kinni,põhulõuad.
 
m57 19. veebruar 2008, kl 23.05
olen kenaga52 tantsinud, teatris käinud,tean mida räägin
 
kurat küll 19. veebruar 2008, kl 23.28
teil m57 on samad väljendid,kaksikud vä?))))
 
et 19. veebruar 2008, kl 23.33
kui keegi ei kiida, kiidan ise, ega seda kiitmist saa kellegi teise hooleks jättagi.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 23.39
Ma olen paljudega väljas käinud, kas kellegi on selle kohta ütlemist?!:)))) Tänan U, sa oled tore! Mulle meeldib kui mehel on punane lips, eks ole!
 
vai vai 19. veebruar 2008, kl 23.48
siis sa pole korralik,korralik ei käi paljudega väljas.miks sa üksi oled,jäeti paljude poolt maha või?
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 23.57
Kui sa oled mees, siis ma mõistan su küsimust, tahad ise ennast pakkuda? Aga palun...:)))) Kuulan alati ära, mida pakkuda on.

aga kui oled naine, siis vaata kuidas ise hakkama saad, küll mina elan ikka oma elu...See pole sinu asi, kuidas ma oma elu olen korraldanud.Selle üle mõtle aga sinu jaoks on see saladus ja ära ei mõistata kunagi.
 
vai vai 20. veebruar 2008, kl 00.11
mida pakkuda,ennast?mis sul on pakkuda peale jutustamise?ma ei taha naist,kes istub ja kamandab delfiinimesi.millal ta kodu eest hoolitseb?mulle sa kuidagist moodi ei istu.
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 00.43
Sulle ma ei kõlba aga miks sa minu isikliku elu kohta pärid, miks läheb sulle korda minu oma elukorraldus, minu oma elukäik, kui sa sellesse ise sekkuda ei taha?! Siis ongi huvitav, mida sa tahad,küsin, mis on sinu probleem? Mis läheb sulle korda minu elu kui sa ise passid siin ööd ja päevad, ise veel mees, istud, sõimled ja parastad, Naistelehel? Ei saa aru, kui sul on mulle isiklikult midagi öelda, räägime asjad sirgeks, saab ükskord kaelast ära, mida sa minust tahad? See on Virtuaal ja kui mul on oma arvamus asja kohta, olen erudeeritud ja oman paljudes asjades kindlat seisukohta, oskan ka kaasa rääkida aga mis see sinusse puutub? Väga haige suhtumine, võõras inimene, väga haige.Ära topi oma nina, võõras inimene minu ellu, mis ulatub reaali, sinna pole sul asja,kui sa ise sellesse sekkuda ei taha.See teema on naistele ja naistest,kes hoolivad selle kevade värvidest, sul pole siin midagi kommenteerida.
 
filosoof 20. veebruar 2008, kl 08.53
kui inimene on lihtsalt jobu ja rõve, siis ei maskeeri ta seda mitte mingite (kevad)värvidega. Kui inimene on normaalne, siis minu jaoks pole absolutselt tähtsust mis värvi on tema käekott või jalanõud. Inimene 50+ ei peaks olema nii debiilne, et ületähtsustada täiesti mõttetuid asju. Tuleb hoida emakest loodust, mis siiani on suutnud meile pakkuda kõiki kauneid värvitoone olenemata aastaajast
 
virtuaal 20. veebruar 2008, kl 09.39
See ongi virtuaalne maailm, aga see peegeldab meie reaalset maailma. Kuigi me reaalis tahame varjata oma puudusi, siis siin puudub selleks vajadus.
Kenale prouale: sa ise laotad ennast siin lahti ja siis hakkad kiunuma pole teie asi, ega olegi, aga siis hoia kasvõi pool suud kinni. Aga juba hilja, kes aastakesegi netis liikunud, siis sinu kohta infot, no kas on ka mõnel lehel kuhu seda ei jägu?
Ja iseenda tähtsustamine teisi lollideks sõimates näitabki vaid sinu enda lollust aga selle teadmiseni pead sa veel arenema, nagu sa ise tavatsed teistele öelda.
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 12.08
See siin on kevadevärvide teema,ära tule siin andma hinnagut teemategijale, keda sa ei tunne, ela aga oma elu ja hoia teemas õiget kurssi, internet on täis pooletoobiseid ja seega jäädes erinevate nimede taha ei kaitse pooletoobine ennast oma saatuse eest sõimates teisi.Sa viimane ,loe enne läbi korralikult, kes mida kirjutab, ära niisama lahmi, eriti kui pole sinu asi.
 
mõtleja 20. veebruar 2008, kl 13.18
prouale - loe nüüd ise ka, mida Sa kokku kirjutad:

16:56, kahju, et su välimust ja su nägu ei näe nii reaalis, saaks kohe öelda ja hinnata, sinu väärtust inimesena,pole eriti palju vist seda väärikust? Mida endast kujutad peale siin sapi loopimise, nilbik. Pole raha, pole tööd??? Taipasin, siis tegele töö otsimisega.
(Teeme nii, et sa tohman mitme nime all ei kommi, sina oled paks, ma tean sind, pole vaja sappi pritsida kui sa ise peale selle vana kirju kaltsu valgel põhjal suured punased lilled, selga panna ei oska.):))))Teised oskavad.

No kas saab veel paremini kevadvärvidest kõnelda?
 
vaataja 20. veebruar 2008, kl 13.48
vaatasin skorpion 52,kena proua,veidi sarnane minu emmega.)
 
m48 20. veebruar 2008, kl 14.14
Mingi ilge vanur skorpion52, tige nägu ,ninaalune venitatud kriipsuks, 120 kilo "naiseilu",kohutav monstrum.:((((
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!