Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ei viitsi elada
 
riina 25. juuni 2008, kl 22.07
elu on nii mõttetu ja igav....ei oska midagi huvitavat ka ette võtta ja õieti ei viitsi ka!!
 
beela 25. juuni 2008, kl 22.08
ära muretse, mul oli ka vahepeal selline tunne. nüüd on mööda läinud.
 
kraaks 25. juuni 2008, kl 22.10
ega sureminegi kerge töö ole. ja kui palju janti ja sehkendamist sugulastele/tuttavatele kaela tood:)))
 
sähvatus 25. juuni 2008, kl 22.11
riinake
õnneks viitsisid kirjutada ja varsti viitsid elada ka:=))))
 
suslik 25. juuni 2008, kl 22.33
kui väsinud oled, puhka end korralikult välja, söö salateid ja joo "Hustlerit", mine õue hängima.
 
Viirus 25. juuni 2008, kl 22.47
Hakka millegi ennastarendavaga tegelema, aega jääb puudugi. Peale selle muutub elu sisukamaks ja su teele tuleb uusi huvitavaid inimesi.
 
niisama 25. juuni 2008, kl 22.52
me pole siin maailmas niisama. ka Sina mitte. enne kui elule käega viskad püüa üles otsida see miski, miks siia maailma sündisid. suremise, selle kiire asjaga, on aega, seda jaksab alati teha, aga püüa Sa elada...
 
riina 25. juuni 2008, kl 22.59
aitähh lohutajatele, aga meel on ikka tõeliselt kurb, nagu ei olegi erilist põhjust
 
erxu 25. juuni 2008, kl 23.11
päris hea raamat:
D.Garnegie "Ärge muretsege, hakake elama!"
kunagi ammu sain oma kurbusest tänu selle raamatule üle ning kõvasti positiivseid ning julgustavaid "näpunäiteid"!
 
beela 25. juuni 2008, kl 23.37
vot mul oli ka selline tunne, et kõike on tehtud, kõike on nähtud, elu on olnud nii huvitav, lõbus ja põnev, et aga mis nüüd....?
vanadust ootama?

aga õnneks läks see tunne üle. pole isegi meeles, miks üle läks, midagi erilist selleks ei teinud, aga üle ta läks.
 
erxule 25. juuni 2008, kl 23.49
Sinu soovitatud raamat aitas mindki. Elu läks palju mõnusamaks, kui positiivseks mõtlemiseks tuge sain.
 
beela 26. juuni 2008, kl 00.03
ka see raamat oli näiteks mul juba vist ligi 20a tagasi läbi loetud:)))))
 
arvaja 26. juuni 2008, kl 00.13
Ainult rumalal ja harimatul on elu igav ja iga inimene, kes vähegi enesearendamisega tegeleb saab teada, et ta midagi ei tea ei elust ega muust ja selleks, et MIDAGIGI teada jääb inimese elust küll häbematult väheseks.
 
beela 26. juuni 2008, kl 00.34
arvaja
aitäh, et meid kenasti paika panid.
rumalad ja harimatud lähevad nüüd kõik häbenema.
mis siis, et mul kõrgharidus on, kolme võõrkeelt oskan, pidevalt enesetäiendusega tegelen, aga vot nüüd sain teada, et tegelikult olen rumal ja harimatu:))))))

arvaja, ehk tuleks sullegi väike eneseharimine kasuks!?
 
arvaja 26. juuni 2008, kl 01.23
Ei noh tore on, kui täiskasvanud inimene ajab sellist pubeka iba, et kärss kärnas ja maa külmunud - no on tark jutt küll aga kui sulle ka nii tundus, siis ega sa ka targem pole! Õrrrr...ja sel puhul häbenemine on täiesti tervitatav aga kes sind torkis, et sa seda lolli juttu kaitsma hüppasid?
 
kena proua 52 26. juuni 2008, kl 05.28
Igav? meie eas ja igav? 50+ ja igav! Mine siis tööle!
 
liiga hea 26. juuni 2008, kl 09.23
ei ole ka hea,üleõppimine niisama:)beela--mitu last sul on?
 
Anne 26. juuni 2008, kl 09.27
Tuttav tunne. Inimelu on tänapäeval liiga pikaks venitatud. Normaalne oleks surra kuskil 40-aastaselt.
 
hull eit 26. juuni 2008, kl 09.29
töö ja töö, skolko mozna, koguaeg on ajapuudus ja selles eas tahaks puhata ka vahel harva, mängimisest rääkimata, teemaalgatajale tunnen vaid kaasa ja lohutan, kõik päevad pole vennad, kui päike jälle paistab, läheb tuju ka paremaks ja elul on alati mõte sees, saa oma laiskusest vaid lahti
 
Anne 26. juuni 2008, kl 09.31
Ega tüdimus ei ole laiskus.
 
vanur 26. juuni 2008, kl 09.38
Kuulge,,noored,, mis juttu te ajate.Teema tekitajal on täna vist tõesti hull päev,aga ega see nii ei jää.Istud augus ja haletsed ennast ja ei oska endaga midagi peale hakata-küll sa sealt välja ronid kui tahad,aga kui ei taha ei roni ka.Kõik on sinu enda teha.Ja Annele tahaks ,,pahasti,,öelda-sure siis maha kui ei oska eluga midagi peale hakata.Aga see on õigus igav on siis kui mõistust napib,pange pahaks või mitte-aga nii ta on.
 
hull eit 26. juuni 2008, kl 09.38
inimene kirjutab ju selgelt...ei viitsi...mida värki
 
vanur 26. juuni 2008, kl 09.48
Õigus,kui ei viitsi ärgu tulgu halama.
 
sirje 26. juuni 2008, kl 10.06
Kus siis veel,kui mitte siin,oma muredest rõõmudest pajatada.Ka halada on vahel vaja ,sest kõik me oleme ainult inimesed.Ärge tulge nüüd mõni targutama,et tal pole iial elus musta masendust olnud.See lihtsalt tuleb vahel ja on isegi täiesti normaalne.Tulebki eiteamillest ja lambi ja lae vahepealt.Nii nagu tuli ,nii ka läheb.Kui ei lähe paari kolme päevaga mööda,siis hakka endaga tõsiselt tegelema Riina.
 
ww 26. juuni 2008, kl 10.12
läheb üle, kindlasti, tuttav tunne.
ise mitmeid aegu nii mõelnud, aga alati läheb üle, sest noh süüa ju tuleb, magada ka ja riidesse panna ja nii hakkadki märkamatult ka muid asju jälle tegema.
Võiks lugeda ka raamatut SALADUS
http://ester.nlib.ee/search*est/tsaladus/tsaladus%3BL=est%3BM=a%3BSORT=on/1%2C72%2C%2CB/frameset&FF=tsaladus%3BL=est%3BM=a%3BSORT=on&1%2C1%2C
 
mõtleja 26. juuni 2008, kl 10.34
Tuttav tunne, aga see läheb õnneks mööda:) Elu on tegelikult nii pagana huvitav. Ma lihtsalt mõtlen vahel, et äkki saab enne otsa, kui jõuad kõik ära teha, mis veel tegemata-nägemata. Vat sellest oleks kahju. Ja mul näiteks meeldib järjest enam lihtsalt istuda ja juttu rääkida mõne huvitava inimesega, ikka tõsistel teemadel, et mis see elu siis on ja mis inimkonda ees ootab jms. Lihtsalt lobiseda küll enam ei viitsi, see on tõesti igav. Kui midagi parajasti teha ei viitsi, siis ära tee, olegi niisama. Meie eas ju pole enam selliseid kohustusi, mida tingimata peab täna tegema, enamik asju kannatab rahulikult homse peale lükata.
 
hull eit 26. juuni 2008, kl 10.34
kas ta viitsib raamatut lugeda, on küsimus...ja sirje, mida sa ise targutad
 
erxu 26. juuni 2008, kl 10.40
õelus tuleb tagasi sinule endale, hull eit...
 
hull eit 26. juuni 2008, kl 10.51
ah, et mina olen nüüd õel, ära aja
 
erxu 26. juuni 2008, kl 10.59
tegelt ju valus teema, ei ole nii lihtne masekast välja tulla... sa laiskusest lahti ja ongi kohe ok?
a ma nii laisk, et ei viitsi vaielda. erinevad inimesed... erinägemused...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!