Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ei viitsi elada
 
kui 26. juuni 2008, kl 10.59
enam kuidagi ei viitsi, siis tulebki hakata analüüsima, miks ei viitsi?
Natuke mõttetööd ja varsti leiad ka mõtte üles. Raamatutest on abi, mina võtan alati mingi targa raamatu ja sealt tuleb ideid ja nii kaob viitsi olematusse jälle...:)
 
mõtleja 26. juuni 2008, kl 11.14
Raamatutest on abi küll, aga kuidas te Garnegie lugeda suudate, sellest ei saa mina aru. Või seda venelast oma elu mõtte ja muuga. Mu meelest nii lihtsad ja lapsikud, mida need küpsele inimesele pakuvad.
 
algataja 26. juuni 2008, kl 11.41
mis krdi raamatuid mulle pakute....mu kallis inimene on pikemat aega kadunud, arvan et point selles, no siuke igatsus on peal et anna otsad..
 
mõtleja 26. juuni 2008, kl 11.46
Aga nii siis räägigi, et igatsusest haige:) Mis Sa siis seletad elu mõttetusest ja igavusest. Aga tegelikult - inimene peaks ikka üksi ka terve inimese mõõdu välja andma, mitte et kui partner kadunud, siis nagu pool (ja see parem osa ilmselt) kadunud. Ja kuhu see kallis siis kadus? Päriselt kadunud või ainult Sinu jaoks?
 
hull eit 26. juuni 2008, kl 11.49
ma pole õel, aga selle algataja jutu peale paneks laksud kirja küll, aina hullemaks läheb, issake pubekas oled või
 
oi 26. juuni 2008, kl 11.51
kui inimene on kadunud, siis sellest oleks pidanud alustama, nüüd veel teiste peale vihane ka.
Kas teeme Eeestimaal nüüd haarangu ja hakkame teda otsima, või võtame interpoli appi?
Kui pikk on pikem aeg ja kas ta ongi kadunud või vaid sinu jaoks?
Sinu jagatud inf nii napp ja teised ei ole selles süüdi, et su kallis kadunud.
 
beela 26. juuni 2008, kl 20.47
liiga hea
ah, et kui õpid, siis järelikult lapsi pole!?
inimene, kes on aktiivne, positiivne ja lõbus, jõuab kõike.
ja on täiesti loomulik, et aeg ajalt tunned, et ei viitsi ja tahaks niisama olla. alati ei peagi midagi tegema. mõnikord tulebki laiselda, puhata ja mitte viitsida.

aga mõni kukub inimesi kohe paika panema ja rumalateks sõimama?

kaks last on mul, küsija suureks pettumuseks ja isegi hea
mees:))))))

sirjega nõus.
 
hädaliine 26. juuni 2008, kl 20.57
muudkui aga halage siin...jube lollus öelda, et ei viitsi elada, vaata, et see ütlus sulle kurjalt kätte ei maksa...kui sul oleks elada veel mõned päevad...kuidas sa siis siin halaks, lollakas
 
ehh 27. juuni 2008, kl 13.14
topakas, siis räägigi, milles asi, aga ära hakka aitajate peale veel siin lõugama ka........
 
sirje 27. juuni 2008, kl 23.06
issanda loomaaed on suur ja mitmekesine
 
beela 28. juuni 2008, kl 18.29
hädaliine, ehh
no noh, ära nüüd nii üle ka erutu, saad veel infarkti:)))))
 
ss 28. juuni 2008, kl 21.33
riina.väljenda täpsemalt.viitsi või ei taha ,jõud otsas.tervisemure.siis ehk keegi ...
 
memento mori.... 25. september 2009, kl 11.55
ikka sama, ikka sama...olen Tln-Moskva lennukis,igavuse pärast hakkasin vanu teemasid vaatama,igas teemas vigisejad platsis - alati...nagu aamen kirikus.
 
no 25. september 2009, kl 12.09
viga ei ole ei "graatsiates" ega teistes kommentaatorites. viga on virisejates endis. pahad seda, kärsad kärnas, maad külmunud.
 
Vale koht? 25. september 2009, kl 19.09

See siin 50+ nurgake.

Noortel peaks olema kusagil ikka oma fooruminurgake, kus oma kurbust kurta, kui kutt juba mõnda aega suhelda ei taha.

Noortel see kokku lahku asi hoopis lihtsam ja kergem: täna siin, homme seal.

Ei siin raamatud aita.

Varsti tuleb uus kutt ja kurbus pühitud.
 
tärnike 25. september 2009, kl 21.28
kurbus on tõsine tunne ja väärib tähelepanu, kurvasta terviseks teemaalgataja. Kui sa enam kurvastada ei viitsi, hakka rõõmustama. Ikka tõusude ja mõõnadega see elu kulgeb.
 
tudima 25. september 2009, kl 21.57
astu ususekt lustlik elu.
 
aga 26. september 2009, kl 14.36
Ukuaru filmis ütles vana ema, et sure siis ära kui elada ei jaksa. Ja võta need väikesed ka ühes.
Kas sa seda mõtlesid?
 
Päikene 26. september 2009, kl 15.00

Riinale
September ju!Vaata varsti saab läbi.Kuu pidi tagurpidi liikuma.
Kuula Anmantino "Päikene"
 
kraaks 27. september 2009, kl 00.42
ära ütle et elu on inetu halb
oma koormat et kanda ei jõua
ole uhke ja sirge sa saatuse all
ära iialgi kergemat nõua

varja maailma eest oma pisaraid
naeru selle-eest kõigiga jaga
pea meeles et alati õnnemaid
leidub muredemerede taga

ära kadesta naabrite varandust
vaeseid iial ei tülita vargad
hoia puhtana enese armastus
hoia sõnu mis pühad ja hardad

ära ütle kui hommik on ududes
et sa päikest enam ei oota
vaata ringi nii palju on ilusat ees
tuleb uskuda ainult ning loota

ära kuluta tundmusi tuultele
kergel käel ära südameid loobi
hoia mõistmist ja hellust ka muudele
sest tagasi põrkuvad hoobid

ära ütle et elu on inetu halb
et väsinud oled ta vaevast
püüa alati aimata pilvede all
sinist lapikest heledat taevast



( Doris Kareva )
 
n 46 27. september 2009, kl 10.12
elu on õnn,mida jagada teistega on soov.
elu on võitlus ja lõpmatu tuleproov,
elu on see mida saab anda ja võtta,
elus on see,kes oma rajal julgelt edasi tõttab...
oma elule ise me väärtuse anname
kui rõõmu ja muret kindlameelselt ja vapralt kanname.
 
OPIUM 08. jaanuar 2024, kl 11.34
KURB ON TÕESTI NJAH. kuulake opium by playboi carti on youtube sest spotifysse ta ei pane ju. siis läheb kurb tunne üle või siis just läheb hullemaks.... kunagi ei tea, sellepärast opiumi laulud ongi huvitavad. never ending depression
 
Ropp Raivo 08. jaanuar 2024, kl 19.17
Mul aitab alati, kui toksida seent! Karburaatori omanikuna võib-olla aitab, kui sõrmitseda seda…
 
R.Raivo 08. jaanuar 2024, kl 19.19
Täpsustan- karbuss (ehk karburaator).
 
Jopa Kolla 08. jaanuar 2024, kl 19.21
vanaste öeldi ikka, et enne tuleb näppida karbússi, siis saab nússi japärast pursata ka tússi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!