Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Koos vananemine?
 
mii 27. oktoober 2008, kl 23.07
tärnike
siin foorumis on õelus nakkav********************
 
kena proua 52 27. oktoober 2008, kl 23.19
Just olen õel lollakate delfikanade peale, mine ja loe internetist, mida kujutab endast inimene, kuidas ta on areneneud ja mis on inimese sees ja kas see ,mis organid on inimese sees, on ikka ilus, et igale mehele soovitada oma "ilusat sisemust" vaadata mitte välist veetlust ,mida pole ollagi jne...Mille pagana päralt on teil traadiga ja traadita internet kui ei oska seda enda arendamiseks kasutada. Või nagu IRW i teooria, et inimene hakkab vananema täiskasvanud east, siin ei aita ka Vanajumal, küll mõni laps saab tulevikus olla ikka õnnetu, et ema nii harimatu.


Jürka, suhted? Või suhe? Kardad?
 
tärnike 27. oktoober 2008, kl 23.22
ei ole, mii, mina olen täna selline, homme ehk pole ja igaühel on igasuguseid päevi, õnneks pole halva tujuga siin käimine keelatud ja õnneks on siin inimesed, kes mõistavad.
 
Ära otsi 27. oktoober 2008, kl 23.22
Kui tuleb su teele see õige, kellega koos vananeda, on tore, aga seda juhtub ikka väga harva.
Otsimine siin ei aita - eriti kui otsida siit foorumitest.
 
kena proua 52 27. oktoober 2008, kl 23.26
Jürikene, musikene, ole nüüd kukupai ja tule portal.ok.ee- sse, vat seal on iga päev nii palju ilusate piltidega naisi, sulle sobivas vanuses, ainult kirjuta ja loo tutvusi...Foorumites pole mõtet üldse aega viita, sa ei tea kellega ja millest räägid, aga ok-s on palju klubisid ja võimalusi suhelda nii virtuaalis, kui ka reaali välja kutsuda seda,kes sulle meeldib.Oma silm on kuningas!
 
Jürka 27. oktoober 2008, kl 23.30
Mis ok ja mis klubid? Mis ma neist ilusatest piltidest ikke vahin
 
kena proua 52 27. oktoober 2008, kl 23.33
Tee siis, mis tahad...Jürikene, tutvu siis paksude 65 ja enam vanustega siin foorumis ,kes sulle vahepel 30-seid mängivad, edu, ma lihtsalt mõtlesin, et mees soovib leida toredat ja ilusat kaasat.
 
Jürka 27. oktoober 2008, kl 23.39
Kas sa proua oled siin vahendaja või tahad ise minuga liini ajada?
 
kena proua 52 28. oktoober 2008, kl 00.02
Liini ajada? Sa ilmselt ei sobiks(ära solvu aga ma eeldan) liini ajamiseks aga suhelda võin küll,kuid kindlasti vaid siis,kui inimesel on profiil koos pildiga, siis on näha kes on kes...Ok-s ikka...Ma ise kah seal.
 
sirel 28. oktoober 2008, kl 07.39
Loen ja loen ja veel mitu korda mõnda kommi ja olen täitsa kindel, et kena ajab oma joru teadlikult ja itsitab pihku.
 
kana 28. oktoober 2008, kl 09.17
kui siin on delfikanad, siis kp on delfi paabulind.
 
IRW itsitab täiega 28. oktoober 2008, kl 09.38
Autor: kena proua 52
Aeg: 10-27-08 23:19

Just olen õel lollakate delfikanade peale, mine ja loe internetist, mida kujutab endast inimene, kuidas ta on areneneud ja mis on inimese sees ja kas see ,mis organid on inimese sees, on ikka ilus, et igale mehele soovitada oma "ilusat sisemust" vaadata mitte välist veetlust ,mida pole ollagi jne...Mille pagana päralt on teil traadiga ja traadita internet kui ei oska seda enda arendamiseks kasutada. Või nagu IRW i teooria, et inimene hakkab vananema täiskasvanud east, siin ei aita ka Vanajumal, küll mõni laps saab tulevikus olla ikka õnnetu, et ema nii harimatu.
______________________

ehh, prouakene küll. :)))
räägi mida tahad ja usu mida soovid. :P
see sinu vanenemine sünnihetkest võrdub "naasema enne lähet". :D

ja kui nüüd organitest rääkida, siis erinevalt sinust olen lahanud sadu (arvan et mitte tuhandeid) kehasid ja sellest tulenevalt oman päris kena ülevaadet. sina võid vaid oletada ja tuhnida internetis jne. vot nii.
 
kena proua 52 28. oktoober 2008, kl 12.21
lahkaja IRW,icccc, mine noorte foorumisse ja õpi rohkem , soovitasin, interneti abil saad igasugust infi oma teadmiste täiendamiseks.

Inimene hakkab vananema sünnihetkest alates, mis sulle arusaamatu on?
Vat see on kui noor inimene püüab end samastada juba keskealise inimesega, soov on aga elukogemus ja areng sinnani ei ole ju vastavalt eale järele jõudnud, siis tulevadki lollused ja naiivne rumalus esile.Ega ilmaasjata tehtud 50+, ikka selleks, et samas eas inimesed saaksid maailmast asju arutada, oma sõna sekka öelda, mitte pole nii, et siin kembelda võõraste noorte inimestega, kelle omad vanemad või sageli ema üksi on lapse jätnud arendamata elik lapse ema on oma kodutää jätnud tegemata.
 
kena proua 52 28. oktoober 2008, kl 12.22
Aga Jürkale niipalju, et kui oled julge mees, kirjuta , ajame juttu.ailelii@hot.ee
 
kraaks 28. oktoober 2008, kl 12.24
...kui oled julge mees...:DDD
 
kena proua 52 28. oktoober 2008, kl 12.28
kraaks, sa võid ka julge olla:)))kas sul on julguse vastu midagi?
 
Anna 28. oktoober 2008, kl 12.33
Loen ja naeran:)
Kena proua on omaks võtnud seisukoha, et vananemine hakkab sünnihetkest ja teiste arvamused kõik valed. Olen seda seisukohta kuulnud, aga ei jaga seda, sest iga organism peab esmalt saavutama küpsuse, alles siis algab hääbumine. Olgu tegemist taime, looma või inimesega, vahet pole. Klassikaline jaotus on ikka sünd - areng - täiskasvanuiga - vanemaealisus - surm.
Seda võib ka kindlasti internetist lugeda, peab ainult õige koha üles leidma:)
 
kraaks 28. oktoober 2008, kl 12.35
kena proua 52
kas sa oled kunagi julget varest näinud? kui näed, siis näita mulle ka. ma tutvuks meeleldi mõne julge varesega, kelle heade omaduste juurde kuulub, peale julguse, ka hea tantsu oskus.
 
öö 28. oktoober 2008, kl 12.35
Koos vananeda meeldiva inimesega on lust ja lillepidu.
 
kena proua 52 28. oktoober 2008, kl 12.41
Just nii Annakene, olen omaks võtnud teadlaste arvamuse,mida ka koolides õpetetakse, kus koolitatakse välja inimesi, kes tegelevad inimeste ravimisega, kujuta ette Annakene, see on tõesti nii, mitte nagu IRW kirjutab, et vananemine algab siis kui inimene saab täiselaiseks, oh issand küll.Nii,et inimene hakkab vananema sünnihetkest peale, sest sellest momendist on inimese iga loendatav.Annal on vist eestikeelsete terminitega suhe segi aga pole hullu, inimene õpib eluaeg.Vananemine- ei ole vanadus, need on erinevad asjad.
 
kena proua 52 28. oktoober 2008, kl 12.42
kraaks, otsi aga ise omale vares:))))
 
kena proua 52 28. oktoober 2008, kl 12.43
ja vanadus-ei ole haigus
 
Anna 28. oktoober 2008, kl 12.49
Nii nagu Sina jääd oma, nii jään mina oma seisukoha juurde:) Vanadus on vananemisprotsessi tulem, mis lõpeb surmaga, hakka lugema kustmaalt tahad.
 
IRW 28. oktoober 2008, kl 13.03
kp52, mis nendega saab kes enneaegsetena sünnivad? millal algab vananemisprotsess neil või keiserlõike omadel? seega siis neil, kellel sünd valesti ajastatud. :))
 
to jürka 28. oktoober 2008, kl 13.14
Kindlasti kirjuta. Saad hea naise.
 
õunasüda 28. oktoober 2008, kl 15.09
Mis te selle vananemisega vaidlete - ühed aiast, teised aiaaugust, teil õigust omajagu kõigil. Üks asi on areng, teine asi aeg...Vaielge rõõmsalt edasi!!!
 
mii 28. oktoober 2008, kl 15.23
Minule õpetati koolis, et kohe kohe tuleb kommunism, ma arvan et suurem osa siin foorumis on ka seda õppinud.
Ja vanadus on rakse haigus, eriti mõnel.
 
mii 28. oktoober 2008, kl 15.29
Raske haigus ikka, ei tea kes kõnnib minu klaviatuuril?
 
kena proua 52 28. oktoober 2008, kl 15.33
mii, kas oled nii loll või teenid ära...Vanadus ei ole haigus, kui ütled normaalsele vanale inimesele, et tema vanadus on haigus, no siis kahtlevad kõik su enda mõistuses.

Annale jälle,
et vanadus on normaalne elu ea viimase poole tasand ealises tähenduses ja loogiline on, et iga elu kord lõppeb. Kui inimesel õnnestub elada vanaduseni,edasi... kui tal õnnestub elada veel kõrge vanaduseni, mis on suht haruldane, siis on veel loogilisem, et surm saabub.Muide aga suremiseks ei ole vaja olla ei vana ega kõrges vanuses hoopiski.Aitab haigusestki, et surra, eks ole.


No IRW on täiega saabas, ma ju ütlesin, et vananemine algab sündimisest, ilmaletulekust...Küsid mis siis ja mis siis. Kuidas saab olla nii harimatu; vahet ei ole millisel teel pisikene sünnib, mõistad aga peale sündi hakkab ta kohe vananema, ealiselt. Meil on veel jäänukeid,kes vaid punasest värvist aru saavad...
 
mii 28. oktoober 2008, kl 15.47
Mina küsin, kes siin LOLL on????????????????????????????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!