Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
päkapikk
 
Stanley Kowalski 24. detsember 2008, kl 22.10
õunasüdale: Kust mina tean, sina ikki tead, mul pole kommet sauna akende taga hiilida.
 
õunasüda 24. detsember 2008, kl 22.14
Tere, Alina! Häid pühi sulle ka!
Siin 50+ on kaks maskotti, neid ei tohi kiita ega laita, lähevad ülbeks:)))
 
Alina 24. detsember 2008, kl 22.15
Segasaunadest. See oli veel NSVL ajal kui avati Moskvas uhked saunad ja minu tuttav abielupaar tahtis ka sinna minna, kahekesi ühte kabiini ja baaba ukse peal ütles neile, et kiimelge oma kodu vannis. See on vahel ka praegu nii-ehh mother Russia, aga siiski mulle kodune ja armas.
 
õunasüda 24. detsember 2008, kl 22.17
Stanley
:))))mul pole jälle kombeks saunas käia, kui keegi ei hiili:DDDDD
 
Alina 24. detsember 2008, kl 22.17
Kes need kaks mascotti on?
 
Stanley Kowalski 24. detsember 2008, kl 22.20
õunasüdale: Aga kuidas seda kindlaks teed, et keegi ei hiili, tellid hiilijad?
Alinale: Tervitused, oma parimad soovid saadan jaanuaris.
 
Alina 24. detsember 2008, kl 22.23
Milline on ilm Teie juures, minu juures sajab laia lund, ilus on. Vaatasin ka Nelli ilma, seal sajab vihma.
 
õunasüda 24. detsember 2008, kl 22.23
Stanley
mul hernehirmutis sauna akna taga:)))
 
Stanley Kowalski 24. detsember 2008, kl 22.27
No keda see hirmutab, herneid, vareseid? Loodan, et see sinu peegelpilt ei ole!
 
Alina 24. detsember 2008, kl 22.31
Miks Sa Stanley siin madistad, pidid oma õe perega olema sel pühal ajal?
 
õunasüda 24. detsember 2008, kl 22.32
Alina
minu kodu juures vaid mingi kirmetis...
Stanley
kas kama puha pole...:)
 
Stanley Kowalski 24. detsember 2008, kl 22.43
Alinale: Sama lugu nagu sinulgi, mulisevad ja ajavad oma joomajoru,õde on mul OK ja tema mees ka, aga mehe sugulased on parajad persevestid. Kui ikka kiljutakse iii Stanley -toosti vaja, nende eest, kes merel ja kes muus persede kohas, hakkan rääkima ja keegi kohe kiljub midagi vahele, ootan, et jätkata, siis tuleb teine kiljuja. Tulin tulema , ettekäändel, et Atamani vaja pissitada. Siin tunnen ennast rohkem jõululauas olevat, kuigi kere pungil praadidest.
 
õunasüda 24. detsember 2008, kl 22.55
Stanley
vastupidamist!
Head ööd, enne kui mõni "Marfa" patulainetesse uppuma hakkab ja sa vandudes vehkat teed:))))
 
Rozza 24. detsember 2008, kl 22.57
Jah, siin saab igaüks oma jutu lõpuni rääkida-kirjutada, keegi vahele segada ei saa...:)
 
Alina 24. detsember 2008, kl 23.02
Tere Rozza! Ilusaid , kauneid pühi Sulle ja suur suur kalli!
 
Nell 24. detsember 2008, kl 23.11
Tere Rozza, tere Alina: Kenasid pühi teile, rahu hingedesse, vaprust ja julgust edaspidiseks eluks. Stanleyle samad soovid. No oled ikka tore inimene, alati meelt lahutamas. Meil vihmane ilm, kuigi praegu momendil ei saja. Panin suitsuahju hakkama, hakkan kala suitsutama. Pidu tuleb homme, nagu see siin kombeks on. Tervitused kraaksule ja Vallulale, õunasüdamele, vantsikule, tydrukule , Pollale, IRVile, kena prouale ja teistele paljudele!
 
mii 24. detsember 2008, kl 23.11
Tere kõikse pere.
Jõululaupäev hakkab vaikselt viimast tundi tiksuma. Midagi oleks veel öelda, midagi sooviks teile. Kõige kaunimate soovide täitumist kõigile....
 
p? vanna? 24. detsember 2008, kl 23.20
Mõttetut möla ajate
 
õunasüda 24. detsember 2008, kl 23.20
http://www.youtube.com/watch?v=yVnXw3JMLo4
 
Alina 24. detsember 2008, kl 23.26
Sulle ka ilusamast ilusamat edaspidist elu! Mulle meeldivad sinu postitused:)))
To 23:20: kui sina ei leia mõtet, siis see veel ei tähenda, et seda ei ole.
 
Alina 24. detsember 2008, kl 23.28
Minu head soovid olid miile!
 
vanna 24. detsember 2008, kl 23.34
Isegi jõuluõhtul ei saada läbi ilma hädaldamata. Kas sellised inimesed on ka reaalis nii rahulolematud...
 
mii 24. detsember 2008, kl 23.34
Alina
Ma väga tänan. Mulle tundub, et mul on siin palju mõttekaaskaaslasi. Mingi nähtamatu side, ühendab ja sellest ei saa aru need, kes ei ole sellel lainel.
Kurvad hinged, soovin ka teile, et hing saaks toidetud ilusa ja heaga, et sealt kaoks kurbus ja asemele tuleks rõõm.
Selleks tuleb aga ise endas see headuse kanal üles leida.
 
rähn 24. detsember 2008, kl 23.35
http://www.youtube.com/watch?v=9R-emTz6Jxs
 
vanna 24. detsember 2008, kl 23.40
Mii, olen täiesti nõus, et kurbust endaga kaasas kanda ei tohi. Aga kas kurbus tõesti ajab mõne siin hädaldama....
 
Nell 24. detsember 2008, kl 23.41
Haisen praegu kalasuitsust aga siiski soovin Miile kõige paremat, oled tore inimeseke. Mul natu kurvad jõulud sel aastal, minu armas Timmu on haige ja ravimatult.
 
vanna 24. detsember 2008, kl 23.46
Nell, ära kurvasta, ole hoopis õnnelik, et Timmu veel näeb neid jõule. Oled ju nii hooliv ja Timmul on kindlasti hea meel, et tal on nii tore perenaine
 
mii 24. detsember 2008, kl 23.51
No ei usu, et nüüd niipalju ära olen teeninud, aga suitsukalalõhnased soovid on esmakordselt mulle osaks saanud.

Kurbus ongi see, mis paneb tegema hulle tegusid. Viha ja kadedus samuti. Kui inimesed mõistaks, et see ei tule nende peale väljast vaid iseendast, aga seda on palju soovitud.

Olgu seda hingesoojust inimestes rohkem.
 
vanna 24. detsember 2008, kl 23.58
Soovin kõigile hingerahu ja ilusaid unesid:)
 
Nell 25. detsember 2008, kl 00.03
Timmu näeb ehk palju rohkem jõulusid veel, aga ta on range dieedi peal ja peab kaks korda päevas tablette neelama, ei enam konte, ei midagi inimeste laua pealt, ta on nii õnnetu, aga ehk harjub....kunagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!